IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

    Евго, каниш дамата на вилата, но обелваш дума за "пускане" и не си прави никакви тънки бакалски сметки. Вечерта на верандата под луннна светлина и с гледка към морето пускаш хубава музика и я каниш да потанцувате, в танца я прегръщаш и яка целувка докато остане без дъх. След това нещата ще се оправят от самосебе си.
    +100

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Не съм стиснат, но не съм балък.

      Във всички учебници по икономика започват с първия урок, че няма безплатен обяд.

      И няма лесни пари.

      Аз я бях черпил в ресторант, после имаше подарък и друго излизане. И се държах културно и възпитано, както трябва.
      Евго, каниш дамата на вилата, но НЕ обелваш дума за "пускане" и не си прави никакви тънки бакалски сметки. Вечерта на верандата под луннна светлина и с гледка към морето пускаш хубава музика и я каниш да потанцувате, в танца я прегръщаш и яка целувка докато остане без дъх. След това нещата ще се оправят от самосебе си.
      Last edited by караКольо касапина; 14.09.2020, 13:56.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        започвам да си мисля, че зле се таргетира евго.
        все попада на такива, дето искат почивка, но предпочитат да "се развиват естествено нещата", демек да не дават на евго да упражни детезачатие.
        ти не е зле да се ограничиш в тази тема, че ако случайно тъста вземе та влезне в нея, после става сложно

        Коментар


        • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

          Играта е да плати почивка до Египет да речем, да клати на воля там - а ако не пуска, да я остави да се оправя сама просто Така ще получи каквото заслужава, справедливо е. Ама тоя хем няма пари, хем е стиснат и се опитва с трици маймуни да лови.

          ПП: без як секс аз приятелства не признавам - с жени Да я гледаш ти като писано яйце, докато я дъни мечока - хахахахаха!
          Не съм стиснат, но не съм балък.

          Във всички учебници по икономика започват с първия урок, че няма безплатен обяд.

          И няма лесни пари.

          Аз я бях черпил в ресторант, после имаше подарък и друго излизане. И се държах културно и възпитано, както трябва.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

            Играта е да плати почивка до Египет да речем, да клати на воля там - а ако не пуска, да я остави да се оправя сама просто Така ще получи каквото заслужава, справедливо е. Ама тоя хем няма пари, хем е стиснат и се опитва с трици маймуни да лови.

            ПП: без як секс аз приятелства не признавам - с жени Да я гледаш ти като писано яйце, докато я дъни мечока - хахахахаха!
            започвам да си мисля, че зле се таргетира евго.
            все попада на такива, дето искат почивка, но предпочитат да "се развиват естествено нещата", демек да не дават на евго да упражни детезачатие.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

              Мина ли ти главата?
              май го е поотпуснала.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                Буров е ВЕЛИК, ВЕЛИК българин !!!!
                Имам 1 картина подарена му като е бил министър в правителството на Ляпчев. Масло върху платно, голяма като размер, с оригиналната дървена рамка, вероятно е стояла в кабинета му кат съдя по размера на картината. Преди 4 год един ми предложи 15 К лева за нея, тоя направо го изритах с шутове от стаята

                Ама кат цитираш Буров кажи и това, че когато той е 37 години се запознава и жени за 17 годишната Смарайда Салабашева, дъщеря на полковник Стефан Салабашев. Цели 20 год разлика и никой не се е противопоставил на връзката им и на сватбата им. Ето за това говоря и точно това написах преди малко в предния ми пост И това е поредното потвърждение на думите ми, ето кво написах в предния пост : "Мъжете са консумативен тип, докато жените са донори. По-младият индивид е и по-надежден донор"
                Култова личност. Винаги ми оправя деня и настроението.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от redcretin Разгледай мнение

                  Всичката пара - в свирката Туй не е Буров, а мекерето комунистическо Памукчиев Партиздат.
                  Мина ли ти главата?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                    Евго, момчетата са прави за въпроса и отговора..Ами разбира се, че е трябвало да продължиш , защото това е играта..Да сте приятели в началото, а може и да стане..Много ниска топка ще е да ти гарантира с идването як секс..А ти нали не търсиш такива жени за брак.. Въпроса тук е толкова да се опознаете, че тя да се запита..Защо той не ме желае, нещо не ми ли е в ред..
                    Играта е да плати почивка до Египет да речем, да клати на воля там - а ако не пуска, да я остави да се оправя сама просто Така ще получи каквото заслужава, справедливо е. Ама тоя хем няма пари, хем е стиснат и се опитва с трици маймуни да лови.

                    ПП: без як секс аз приятелства не признавам - с жени Да я гледаш ти като писано яйце, докато я дъни мечока - хахахахаха!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                      “Българинът, като седне да работи се сеща, че трябва да изживее живота си доволно и щастливо, „да не се мине“. Надърви го и тръгва да търси за ебане. Ето, това му ебава майката на българския писател, поет, художник, журналист, артист, ковач, хлебар… И то, ако може да е без пари и да е чуждо. Българинът не е научен да плаща за своите удоволствия. Той гледа да мине гратис.”
                      ― Атанас Буров



                      “Това е българинът. Все иска да ебне без пари. Ама не дават така. Не се лъже българката. Тя е винаги по-умна от българина. Защото тя го ражда и възпитава. Тя му дава своя ум и своите навици.”
                      ― Атанас Буров

                      “Българският политик неминуемо свързва властта с пържолата, бута, жената, парата, златото. Парата е символът на властника в България. Той иска пари, пари, пари. Иска злато, злато, злато. Иска къщи, къщи, къщи. Иска вили, вили, вили. Иска коли, коли, коли. И не за своя сметка - а за сметка на партията си, на държавата си, на народа си. Това властогонство е бясна болест - който е ухапан веднаж от нея - умира цял живот, като бесен. И е бесен за власт - срам и позор, но е така.”
                      ― Атанас Буров


                      Хората се раждат неравни — и по социално положение, и по дарби, и по пишки, и по всичко… Как ще бъдат равни? Не могат да бъдат равни. Никога. Човек е създаден да се бори за хляба си, за място под слънцето, за жени, за пари, за обществено положение. Кой ще победи? По-умният, по-силният, по-храбрият, по-безочливият, по-грубият, по-нахалният”
                      ― Атанас Буров

                      https://www.goodreads.com/author/quotes/14254418._
                      Всичката пара - в свирката Туй не е Буров, а мекерето комунистическо Памукчиев Партиздат.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        да не е я хванал накавръчко?
                        Не е той.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Отделно при нас имаше общо запознаване и писане, преди да се видим на живо.

                          Сега е намерил някакъв мечок, който я дъни.
                          да не е я хванал накавръчко?
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                            Ами важен си е секса.........

                            И ми пише ("Като дойда, да не мислиш, че ще ти пусна. Искам нещата да станат естествено и по принцип имам интерес към теб.") И аз й писах, как точно иска да станат естествено, като не ме допускаш до теб. И скоро след това тя се измъкна и каза, че нямало да дойде.
                            евго, ама вие през чата ли се уговаряте да ти пусне.
                            няма голям шанс така....освен ако всичко предварително не си свършил.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от караКольо касапина Разгледай мнение

                              замисли се над ей това подчертаното. Казаха ти го вече няколко човека.
                              Отделно при нас имаше общо запознаване и писане, преди да се видим на живо.

                              Сега е намерил някакъв мечок, който я дъни.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Тази, дето съм я намерил, не е нафталинена. Аз не харесвам задръстенячки.

                                Но не искам да пиша тук, за да не се объркат нещата.

                                Освен това, като я каня на море за 2 седмици, и ще платя всичко, включително самолетните билети, смятам, че е ОК преди това да ми е пуснала. За да отидем като двойка, а не като братче и сестриче,

                                Много ми харесват постовете на Асото и на Репрезентативния,
                                замисли се над ей това подчертаното. Казаха ти го вече няколко човека.

                                Коментар

                                Working...
                                X