IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Е пак опираме до това какви мъже харесват жените. Познавам над 10 самотни мъже, финансово обезпечени, не са някои тюфлеци,които биха били прекрасни бащи и съпрузи.Ама жените не ги искат, щото са по-скромни.Омъжат се за някой пройдоха или"лошо момче"и после "Олеле майко",ония ги пребиват, не носят пари вкъщи и така нататък.
    Като си прав,прав си. Преди 17г "търчах" подир една яка мацка и познай-хвана един боклук(не щото ми я взе ами щото далавери,схеми,шано,ала бала и т.н) и ми каза "прекалено си добър за мен,аз съм свикнала да ме правят на маймуна". Аз така . После тя го причисли към рогатия добитък. Определено НЕ съжалявам,че нямахме връзка.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
      Ако пък е по-ниска жената висок мъж пък няма изобщо да й е по-мярка.
      Факт, че най-големите маркучи /по 210см/ се мъкнат с джобни гаджета и не остава ресурс за по-височките девойки. Съсипаха я тази държава...

      Коментар


      • Всеки харесва различно.

        Сегашните млади хора на 25-30 г харесват тунинговани мъже и жени респективно, с татуси.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          То ако само нечий ръст определяше нещата …имам съсед гений, който естествено се изтегли в силиконовата долина. Любимият му лаф бе “на високо ум не вирее”, и да не вземе да се обиди някой - винаги си има изключения .
          Абе истина е ,че жените харесват повече високи мъже, ама това е само един от критериите им.Ако пък е по-ниска жената висок мъж пък няма изобщо да й е по-мярка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Между другото Наполеон е бил висок 168 см,което за времето си е било среден ръст.Така че мит е,че е имал комплекси заради ниският си ръст.
            Аз също съм с ръст под средният пък нямам комплекси заради това.Със сигурност физиката ми не е такава, та да се комплексирам.Сега ако някой е под 170 см с крехка физика може и да има комплекси.Но пак си зависи от човека.Баща ми е 164 см,пък неговите приятели разправят,че бил голям плейбой, а е бил спортист. Също не съм го забелязал да му пука от височината му.
            То ако само нечий ръст определяше нещата …имам съсед гений, който естествено се изтегли в силиконовата долина. Любимият му лаф бе “на високо ум не вирее”, и да не вземе да се обиди някой - винаги си има изключения .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
              Без да се обиждат високите, средните и ниските мъже си имат същото своите качества.

              Щото ако ги пренебрегваме лошо - справка Наполеон, а в съвремието не ми се влиза … къде е иконката за страшен прилеп бе хора???
              Между другото Наполеон е бил висок 168 см,което за времето си е било среден ръст.Така че мит е,че е имал комплекси заради ниският си ръст.
              Аз също съм с ръст под средният пък нямам комплекси заради това.Със сигурност физиката ми не е такава, та да се комплексирам.Сега ако някой е под 170 см с крехка физика може и да има комплекси.Но пак си зависи от човека.Баща ми е 164 см,пък неговите приятели разправят,че бил голям плейбой, а е бил спортист. Също не съм го забелязал да му пука от височината му.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                При тебе ли чука така?
                При мен всички тези задачи са отдавна изпълнени и сега се решават следващите.

                Времето тече в една посока за всички не забравяй … tempus fugit …

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  За кога да се подвеждаш? Чук-чук петдесетака чука на вратата …
                  При тебе ли чука така?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    А Кавръчето като те полсуша преди време, че ще дойде мяу и се подведе.

                    И аз ли да се подведа,
                    За кога да се подвеждаш? Чук-чук петдесетака чука на вратата …

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      А Кавръчето като те полсуша преди време, че ще дойде мяу и се подведе.

                      И аз ли да се подведа,
                      Ами тогава чакай Пепеляшка или Спящата красавица
                      това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                      Коментар


                      • Толкова мъже без топки, а аз съм седнала да се притеснявам, че нямам цици....

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от bertram Разгледай мнение
                          Евго брат,

                          Взимай една украинска мома да ти роди красиви деца и стига си ги мислил нещата, че ще се пенсионираш.

                          А Кавръчето като те полсуша преди време, че ще дойде мяу и се подведе.

                          И аз ли да се подведа,

                          Коментар


                          • Евго брат,

                            Взимай една украинска мома да ти роди красиви деца и стига си ги мислил нещата, че ще се пенсионираш.


                            това мнение не е препоръка за покупка или продажба на акции

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              ще направиш ли втори опит с момичето
                              Три уикенда проваля срещите да излезем на кино и си измисля орпавдания. Аз дори й поставих въпроса......да ми каже какви намерения има, да си знам и да не ми губи времето, А тя не отговори.

                              Ще търся друга.

                              Last edited by Evgo; 28.10.2022, 16:11.

                              Коментар


                              • Без да се обиждат високите, средните и ниските мъже си имат същото своите качества.

                                Щото ако ги пренебрегваме лошо - справка Наполеон, а в съвремието не ми се влиза … къде е иконката за страшен прилеп бе хора???

                                Коментар

                                Working...
                                X