IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Темата е безценна. След като изгоря "Свети Наум", тук е единственото място, където могат да се видят (2+(2+3)) "човека" с еднаква диагноза.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
      [/B]

      Защото си жена?
      Охооо, кО стаА с вас? Не издържахте дълго в "нелегалност"...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
        [/B]

        Защото си жена?
        Защото съм мъж и знам разликата и съединението на двата пола, най-малкото защото съм определено от едната страна.
        За разлика от вас, сегашните "жени", които не знаете къде и на кой свят и на коя страна сте.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

          Те, нежните ни половинки ще ни го преведат това, което си написал, ама май ще се загубим в превода...
          Иначе с хлапетата няма излизане на глава, малката на Красивата Матрица направо я подлудява, а е само на 9 годинки. Баща й от сега се е предал и е вдигнал ръце. Моят хубостник вчера с други келешчета да вземат да счупят един прозорец на една маза през няколко блока. Нарочно, играли на не знам си какво. Че ги хванали, разправии с хората, излагаме се., такива работи, познати за теб неща с малките....
          Е, това ли са им пакостите? Вие сте щастливи (за сега)! Имате още малко време - щастие и безметежни дни...

          ...нЕма А се пУашиш, ножът е дървен, ако и рязането с него да не е така лесно!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от R1a1 Разгледай мнение
            Темата е "Да си говорим за жени". И "какво искат жените".

            Жените са ми приятни и ги гледам с вълчи поглед чат-пат.

            Сега жените искат да са мъже.
            Ще го видите и по участващите в темата "жени".

            Мисля, че съм отговорил в най-голяма степен на въпроса на темата.


            Защото си жена?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


              Имате деца - да са живи и здрави и да ви радват, точно както и вие сте споделяли виковете от оргазмите си с ... комшиите..., а всичко това - през уличките на дечицата е минавало (нали това писа долу - и не се оправдавай, щото ще ти счупя главата с бастунЯ!)

              .............

              Дали децата ще продават имотите (ви) - от мен да го знаеш, дЕдовото: от вас зависи, от ъВа, как вие ЩЕ ги възпитате!

              Не зависи от мен, а от ВАС (де ви чува цял квартал, Га праИте секс)!
              ​​​​​
              ............

              Аз, дЕдовото, с ей тия ръце - 2 апартамента съм направил, за да има къде да живеят децата ми, докато растат и си вземат образованието!

              Примерът е важен! Не : колко викате при секс,..


              И сега децата ми имат - свои жилища, защото примерът... Май не сФащаш кО ти хортувам?

              Извикай някоя от дамите, за да ти превежда, че ИЧ не чуваш петела, дЕдовото..., ама - ИЧ!


              Те, нежните ни половинки ще ни го преведат това, което си написал, ама май ще се загубим в превода...
              Иначе с хлапетата няма излизане на глава, малката на Красивата Матрица направо я подлудява, а е само на 9 годинки. Баща й от сега се е предал и е вдигнал ръце. Моят хубостник вчера с други келешчета да вземат да счупят един прозорец на една маза през няколко блока. Нарочно, играли на не знам си какво. Че ги хванали, разправии с хората, излагаме се., такива работи, познати за теб неща с малките....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                Имаме деца, бе дядо, не е ставало дума за това до сега. Пък и темата е за жени, а не за деца. Даже мислим още да си направим додето можем. Че като пораснат да ни разпродадат имотите, те отсега почнаха да ни командват Брой на децата интересува ли те, пол, възраст, къде учат?
                Със здраве

                Имате деца - да са живи и здрави и да ви радват, точно както и вие сте споделяли виковете от оргазмите си с ... комшиите..., а всичко това - през уличките на дечицата е минавало (нали това писа долу - и не се оправдавай, щото ще ти счупя главата с бастунЯ!)

                .............

                Дали децата ще продават имотите (ви) - от мен да го знаеш, дЕдовото: от вас зависи, от ъВа, как вие ЩЕ ги възпитате!

                Не зависи от мен, а от ВАС (де ви чува цял квартал, Га праИте секс)!
                ​​​​​
                ............

                Аз, дЕдовото, с ей тия ръце - 2 апартамента съм направил, за да има къде да живеят децата ми, докато растат и си вземат образованието!

                Примерът е важен! Не : колко викате при секс,..


                И сега децата ми имат - свои жилища, защото примерът... Май не сФащаш кО ти хортувам?

                Извикай някоя от дамите, за да ти превежда, че ИЧ не чуваш петела, дЕдовото..., ама - ИЧ!



                Коментар


                • Темата е "Да си говорим за жени". И "какво искат жените".

                  Жените са ми приятни и ги гледам с вълчи поглед чат-пат.

                  Сега жените искат да са мъже.
                  Ще го видите и по участващите в темата "жени".



                  Мисля, че съм отговорил в най-голяма степен на въпроса на темата.
                  Last edited by R1a1; 08.06.2020, 15:36.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение
                    Много ми е интересно, дЕдовото, вие - все отбор матричари и матричарки :. 3:2, как така се сбрахте!?!

                    Ни един ли от вас няма детенЦЕ? ОчевАдно е дЕдовото! Де са ви дечицата?

                    И вие - матричарЕ - на секс ШЕ учите дЕдо си!

                    Все някой трябваше да ти коригира мерника, щото почти всички ТУК си имат дечица и ги знаят тия тънкости..., а вие - матричарите - повече друго ви влече...

                    Ами, пробвайте да си направите дечица, де! Той, сексът и за това става, дЕдовото!


                    Имаме деца, бе дядо, не е ставало дума за това до сега. Пък и темата е за жени, а не за деца. Даже мислим още да си направим додето можем. Че като пораснат да ни разпродадат имотите, те отсега почнаха да ни командват Брой на децата интересува ли те, пол, възраст, къде учат?
                    Със здраве

                    Коментар


                    • Много ми е интересно, дЕдовото, вие - все отбор матричари и матричарки :. 3:2, как така се сбрахте!?!

                      Ни един ли от вас няма детенЦЕ? ОчевАдно е дЕдовото! Де са ви дечицата?

                      И вие - матричарЕ - на секс ШЕ учите дЕдо си!

                      Все някой трябваше да ти коригира мерника, щото почти всички ТУК си имат дечица и ги знаят тия тънкости..., а вие - матричарите - повече друго ви влече...

                      Ами, пробвайте да си направите дечица, де! Той, сексът и за това става, дЕдовото!



                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                        А какво казва детето (децата) в подобен случай?

                        Аматьор!
                        Дядо, дядо БЕЗИМЕН ... това е много стар лаф и то още от 90-те години, трябва да го знаеш, ти си толкова възрастен, че сигурно помниш и на фронта как е било.... и най-мръсните матерни сквернословия да измислиш пак няма да ни обидиш. Ти кога ще ни отвориш очите и ще ни просветлиш за женските оргазми? Видове, техники и прочие. Искаме да ни говориш най-вече за "squirting" оргазъма при дамите, за фонтана, за пръскащия, точно за него искаме да ни пишеш. Ако не е тайна какво е работното заглавие на секс романа от 1000 страници? Дай малко повече инфо. Къде се развиват събитията, през коя епоха, герои и прочие. Не ни мъчи. А вторият том и той ли е от 1000 страници? Защото ти така говореше, първо за едни 1000 страници да ти платим, после за още едни 1000 страници да ти изсипем едно чувалче с парички ....

                        THE MATRIX

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от The Matrix Разгледай мнение

                          Най-добрият секс с жена е този, след който и комшията излиза да запали цигара на терасата

                          THE MATRIX

                          А какво казва детето (децата) в подобен случай?

                          Аматьор!

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kiro Разгледай мнение
                            Това не е вярно..Има народи, при които е модерно да се вика и пъшка- рускини, украинки, полякини..Даже ги обучават на това..Няма нищо общо със оргазмите..Има жени , които са надарени и имат по 2,3 оргазма и без да викат са щастливи..Професоионалистките също умело прикриват липсата на оргазъм зад това..Много е индивидуано, но българките са по- тихи..
                            И това, дето го дават по еротичните филми, не е точно така на живо, особено при българките,

                            Аз пък не харесвам платения секс, защото компаньонките са оръфанки и миризливи.

                            Но не отричам, че трябва да има такива услуги - за военни, за моряци, за работници в чужбина и за мъже без жена или които не се разбират със своята (така се спасяват семейства).

                            Коментар


                            • Това не е вярно..Има народи, при които е модерно да се вика и пъшка- рускини, украинки, полякини..Даже ги обучават на това..Няма нищо общо със оргазмите..Има жени , които са надарени и имат по 2,3 оргазма и без да викат са щастливи..Професоионалистките също умело прикриват липсата на оргазъм зад това..Много е индивидуано, но българките са по- тихи..

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Не позна.Никога не съм питал жена как е сексът.Като вдигне квартала във въздуха с виковете си,е ясно за какво става въпрос.
                                Добре,че живея в къща,та нямам близки съседи.
                                Най-добрият секс с жена е този, след който и комшията излиза да запали цигара на терасата

                                THE MATRIX

                                Коментар

                                Working...
                                X