IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

    Не си се фокусирал достатъчно в разликите между хората в стабилна връзка и търсещите нова. Всеки пол е нервен по различен начин. Личи си отдалепе кой какъв е. В горния пример е нямало баланс, едно от най-важните неща в животите ни е да намерим баланса във всичко.
    Мисълта ми е,че доста се надценява ролята на жената за успеха на един мъж.Мъск е сменил няколко жени, пък това не му пречи да е един от най-успешните хора на света. Бил Гейтс и той се разведе.Тръмп е сменил три жени. Спортисти, актьори също често сменят жените.Напротив-нова връзка с по-млада жена би действала вдъхновяващо на един мъж, отколкото рутината с една жена 20-30 години.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
      „Защото мъж без жена пет пари не струва. Мъжът е жалък като вдовец и самотник. Жената го крепи и го поддържа. Без жена светът би пропаднал. Ето защо, аз съм щастлив, че е жива и здрава жена ми.”

      Атанас Буров
      Изключително вярно, с едно малко допълнение. Правилната жена.


      Гледам кОпането яко продължава .
      Last edited by harpiata; 12.11.2022, 14:05.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

        Дано баща ти и майка ти да са живи и здрави, и дано никога не прочетат какво си написал....
        Ако са болни до степен да не могат да се обслужват сами, по-добре да не са живи.Както и аз.Щото възрастта няма значение за това дали човек ще се разболее тежко. И бих предпочел да съм мъртъв, отколкото някой близък да ми бърше изпражненията.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          И като няма кой да се грижи за него ще умре или ще отиде в старчески дом.Смъртта рано или късно настъпва и ако не си в състояние да се грижиш за себе си какъв живот е това. То пък голям келепир от живота като си непълноценен човек.Освен това се превръщаш в тежест за близките си. Защо да им го причиняваш, само и само да водиш непълноценен живот.
          Дано баща ти и майка ти да са живи и здрави, и дано никога не прочетат какво си написал....
          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Ами то и животът е до време. Ако се мисли само за далечното бъдеще, то се пропускат моменти,които никога няма да се върнат. Като с починалата жена на моя приятел вдовец. Докато беше жива никъде не ходеха, нито по курорти, нито по заведения, а само пестеше. И като се разболя тежко му беше казала, че като се оправи ще си наваксат. Е не се оправи и умря на 38 години.
            И нервни може да са самотните жени в търсене на нов партньор. При мъжете не съм забелязал да са нервни.
            Не си се фокусирал достатъчно в разликите между хората в стабилна връзка и търсещите нова. Всеки пол е нервен по различен начин. Личи си отдалепе кой какъв е. В горния пример е нямало баланс, едно от най-важните неща в животите ни е да намерим баланса във всичко.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
              „Защото мъж без жена пет пари не струва. Мъжът е жалък като вдовец и самотник. Жената го крепи и го поддържа. Без жена светът би пропаднал. Ето защо, аз съм щастлив, че е жива и здрава жена ми.”
              Атанас Буров
              Чел съм книгата на Памукчиев и видях един интересен поглед върху живота от Буров. Голямо впечатление ми направи посрещането на служителите в министерството в първия му ден, всичките гузни и уплашени, един не го е поздравил. Попроменили са се нещата в последните 100г. с подкрепата на женитр, в гей варианта не им трябва жена на мъжете, примерно. Напоследък се хващам, че се радвам за това, че имам до себе си жена в стабилна връзка, много я радва, когато и го кажа. Наистина получавам подкрепа и най-вече обратна връзка когато греша, това ми най-ценното. Пък иначе по-лесния вариант - постояно сменяш човека около теб, а ти е казал две думи накриво, а си го разкарал, като в детската градина.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                Ако под "погледне" разбираш само моабет, сладки приказки за миналото, и да се пообарат и поцелуват малко - може.
                Да не дава Господ на твоя съсед да му се наложи наистина някой да се погрижи за него, че тогава ще си преброи "приятелите" и "приятелките".
                И като няма кой да се грижи за него ще умре или ще отиде в старчески дом.Смъртта рано или късно настъпва и ако не си в състояние да се грижиш за себе си какъв живот е това. То пък голям келепир от живота като си непълноценен човек.Освен това се превръщаш в тежест за близките си. Защо да им го причиняваш, само и само да водиш непълноценен живот.
                Last edited by mirodes; 12.11.2022, 10:49.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Имам един съсед вдовец на 70 години, кара на минимална пенсия, ама все води разни бабички у тях.Още повече жените над определена възраст са доста повече от мъжете на същата възраст, така че винаги все ще се намери някоя да го"погледне".
                  Ако под "погледне" разбираш само моабет, сладки приказки за миналото, и да се пообарат и поцелуват малко - може.
                  Да не дава Господ на твоя съсед да му се наложи наистина някой да се погрижи за него, че тогава ще си преброи "приятелите" и "приятелките".
                  Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                  ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    Моите семейни приятели ,всички са щастливи и успешни. Разведените са нервни и вечно търсещи нов патньор. Смятам ,че семейството е много ама много важно за всеки човек и хойкането е до време без да носи щастието на семейството.
                    Ами то и животът е до време. Ако се мисли само за далечното бъдеще, то се пропускат моменти,които никога няма да се върнат. Като с починалата жена на моя приятел вдовец. Докато беше жива никъде не ходеха, нито по курорти, нито по заведения, а само пестеше. И като се разболя тежко му беше казала, че като се оправи ще си наваксат. Е не се оправи и умря на 38 години.
                    И нервни може да са самотните жени в търсене на нов партньор. При мъжете не съм забелязал да са нервни.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                      Тия неща с твоите познати са до време.
                      Ако не са милионери в подходяща валута като одъртеят, никоя няма да ги погледне и картинката става жалка.
                      Имам един съсед вдовец на 70 години, кара на минимална пенсия, ама все води разни бабички у тях.Още повече жените над определена възраст са доста повече от мъжете на същата възраст, така че винаги все ще се намери някоя да го"погледне".

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        А дали е така?Моите познати, които са разведени и вдовци ,не бързат отново да се женят. Един от тях остана вдовец и има за любовници омъжени жени.Даже по едно време имаше три едновременно и се отказа от едната,щото не можеше да издържи физически с три любовници. Друг разведен има гадже с 25 години по-млада и няма намерение да се жени. Каза,че не му пука ако го напусне, щото имал доста кандидатки.Трети също разведен пък си сменя любовниците през два месеца.
                        Когато един мъж не е ангажиран в обвързваща връзка има пълна свобода да прави каквото си поиска,да ходи,където си поиска и с която си поиска.
                        Буров е живял в други времена,когато не е имало толкова разведени и необвързани жени,а и изневерите са били редки,така че сам мъж в повечето случаи е оставал самотен и с липса на секс.В наши дни не е така.
                        Моите семейни приятели ,всички са щастливи и успешни. Разведените са нервни и вечно търсещи нов патньор. Смятам ,че семейството е много ама много важно за всеки човек и хойкането е до време без да носи щастието на семейството.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          А дали е така?Моите познати, които са разведени и вдовци ,не бързат отново да се женят. Един от тях остана вдовец и има за любовници омъжени жени.Даже по едно време имаше три едновременно и се отказа от едната,щото не можеше да издържи физически с три любовници. Друг разведен има гадже с 25 години по-млада и няма намерение да се жени. Каза,че не му пука ако го напусне, щото имал доста кандидатки.Трети също разведен пък си сменя любовниците през два месеца.
                          Когато един мъж не е ангажиран в обвързваща връзка има пълна свобода да прави каквото си поиска,да ходи,където си поиска и с която си поиска.
                          Буров е живял в други времена,когато не е имало толкова разведени и необвързани жени,а и изневерите са били редки,така че сам мъж в повечето случаи е оставал самотен и с липса на секс.В наши дни не е така.
                          Тия неща с твоите познати са до време.
                          Ако не са милионери в подходяща валута като одъртеят, никоя няма да ги погледне и картинката става жалка.
                          Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                          ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                            „Защото мъж без жена пет пари не струва. Мъжът е жалък като вдовец и самотник. Жената го крепи и го поддържа. Без жена светът би пропаднал. Ето защо, аз съм щастлив, че е жива и здрава жена ми.”

                            Атанас Буров
                            А дали е така?Моите познати, които са разведени и вдовци ,не бързат отново да се женят. Един от тях остана вдовец и има за любовници омъжени жени.Даже по едно време имаше три едновременно и се отказа от едната,щото не можеше да издържи физически с три любовници. Друг разведен има гадже с 25 години по-млада и няма намерение да се жени. Каза,че не му пука ако го напусне, щото имал доста кандидатки.Трети също разведен пък си сменя любовниците през два месеца.
                            Когато един мъж не е ангажиран в обвързваща връзка има пълна свобода да прави каквото си поиска,да ходи,където си поиска и с която си поиска.
                            Буров е живял в други времена,когато не е имало толкова разведени и необвързани жени,а и изневерите са били редки,така че сам мъж в повечето случаи е оставал самотен и с липса на секс.В наши дни не е така.

                            Коментар


                            • „Защото мъж без жена пет пари не струва. Мъжът е жалък като вдовец и самотник. Жената го крепи и го поддържа. Без жена светът би пропаднал. Ето защо, аз съм щастлив, че е жива и здрава жена ми.”

                              Атанас Буров

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Той и така вече се е бил отказал от длъжността си. Мисля, че е отишъл да си живее спокойно старините в Австралия.
                                Наздраве!

                                П.П. Според мен приликата на Хари с дядо му на младини е по-голяма от тази с Хюит. Въпрос на виждане и нагласа.
                                Аз съм гледал доста филми за кралското семейство по Bulgaria on Air.

                                Хари не прилича на дядо си на младини. Дядото е бил висок, строен, рус, без брада, Хари е риж и малко по набит. И косата е различна и усмивката.

                                Коментар

                                Working...
                                X