IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
    По-точно "по време на съвместното съжителство", ако не греша!
    Нещата вече дали има/няма брак са толкова изравнени, че почти няма разлика.
    Т.е. дори да няма брак, ако са го придобили по време на съвместното съжителство - пак ще го делят.
    п.с.
    Не знам само как става уточняването/доказването на момента за начало на съвместното съжителство?!
    Благо е гол като пушка.Никакво имущество не е придобил. По други форуми чета,че доста бил задлъжнял на разни хора. Типично лошо момче.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Хахаха-не само нарцис, но и под чехъл. Това е нещо като дървено желязо. Ама карай да върви-важното е да се сипят обиди ,пък дали са верни няма значение.
      Има, особено ако има и финансов интерес. Не е обида, а констатация. Чак пък да те обиждам не е необходимо.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        В Европа подобни практики има в Албания. Бях неприятно изненадана като прочетох за подобни аборти в Армения. С тяхната ортодоксална апостолическа църква!?!?!? Маниии.
        Наздраве!
        Арабите ги раждат, но не ги водят на лекар. Което оцелее. Отделно многоженството. Имат много ергени там, защото нямат достатъчно жени.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          В Европа подобни практики има в Албания. Бях неприятно изненадана като прочетох за подобни аборти в Армения. С тяхната ортодоксална апостолическа църква!?!?!? Маниии.
          Наздраве!
          Те и едните и другите са си патриархат от десети век. Не ме учудва особено. Да си берат и последствията.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            И в Индия. Примитивизмът не прощава.
            В Европа подобни практики има в Албания. Бях неприятно изненадана като прочетох за подобни аборти в Армения. С тяхната ортодоксална апостолическа църква!?!?!? Маниии.
            Наздраве!
            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
            Мечо

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Типичен нарцис по отношение на жените поне съдейки от изказванията му тук. Сега има и нарциси под чехъл .
              Хахаха-не само нарцис, но и под чехъл. Това е нещо като дървено желязо. Ама карай да върви-важното е да се сипят обиди ,пък дали са верни няма значение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                Тук и аз не мога да се съглася с теб.
                Миродес не ми изглежда типичния нарцис.
                Гони го манията по гените, но това е съвсем различно.
                Типичен нарцис по отношение на жените поне съдейки от изказванията му тук. Сега има и нарциси под чехъл .

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                  Не и в България. След развода се дължи издръжка на дете в максимален размер 300 лв.Ако има придобито имущество по време на брака то се дели, ама специално с Благо Джисъса случаят не е такъв.
                  По-точно "по време на съвместното съжителство", ако не греша!
                  Нещата вече дали има/няма брак са толкова изравнени, че почти няма разлика.
                  Т.е. дори да няма брак, ако са го придобили по време на съвместното съжителство - пак ще го делят.
                  п.с.
                  Не знам само как става уточняването/доказването на момента за начало на съвместното съжителство?!
                  Last edited by Julius_BG; 17.11.2022, 16:08.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                    В Китай затова сега си внасят булки от съседните държави. Тези аборти на женските зародиши вече започват да им излизат пред носа на поданиците на Поднебесната от мъжки пол.
                    Съотношението доскоро беше 116:100 и техните демографи прогнозираха, че поне 12 милиона мъже в Китай ще си останат ергени. Там жените наистина са ограничен ресурс и за тях се водят "битки".
                    Наздраве!
                    И в Индия. Примитивизмът не прощава.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG
                      Тоя джисъз специално не го знам, но някои след съдебните дела мисля, че плащат сериозен процент от дохода си, не са само тези 300 лв.


                      Да пием китайците да си останат в поднебесната.....
                      Не и в България. След развода се дължи издръжка на дете в максимален размер 300 лв.Ако има придобито имущество по време на брака то се дели, ама специално с Благо Джисъса случаят не е такъв.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                        Голям смях последните страници. Ново дъно ли ми се привижда ?
                        Няма дъна, само върхове.
                        Дъната на фондовия пазар!

                        А и нали трябва от време на време да се забавляваме тоз живот!

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                          С риск пак да се скараме ти си типичен такъв
                          Тук и аз не мога да се съглася с теб.
                          Миродес не ми изглежда типичния нарцис.
                          Гони го манията по гените, но това е съвсем различно.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            С риск пак да се скараме ти си типичен такъв
                            Total bullshit. Никога не съм се приемал много насериозно и да се смятам за нещо повече от другите хора. Даже имам доста приятели с образование и интелект под моите.Но тъй като са свестни, са ми и приятели, независимо дали са образовани или не.А и ако бях нарцис жената 100 пъти да е избягала от мен, щото е много честолюбива. А аз съм човекът, който прави най-малко забележки на света.
                            Фактът, че реагирам, когато разни палячовци ме обиждат,без да съм ги засегнал по никакъв начин, не ме прави нарцис.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              Тя природата умна, ама хората сме прости!

                              В Китай заради дългите години на политика на 1 дете (и заради факта, че са предпочитали да е мъжко и ако се е случело първото да е женско - са го убивали / изхвърляли) в момента в Китай съотношението мъже:жени е 3:1 (по спомен някъде бях чел, не претендирам за точност). Но там в момента има няколкостотин хиляди мъже, които нямат шанс да си намерят жена!
                              В Китай затова сега си внасят булки от съседните държави. Тези аборти на женските зародиши вече започват да им излизат пред носа на поданиците на Поднебесната от мъжки пол.
                              Съотношението доскоро беше 116:100 и техните демографи прогнозираха, че поне 12 милиона мъже в Китай ще си останат ергени. Там жените наистина са ограничен ресурс и за тях се водят "битки".
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Дефинирай"нарцистичен мъж".
                                С риск пак да се скараме ти си типичен такъв

                                Коментар

                                Working...
                                X