IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Космонавта беше голяма скица.
    Дано е жив и здрав

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Вие по семейно ли участвате в дискусиите?
      Иначе при предишното ми участие преди 2 години имаше един бай Стамен Тракториста който се изкарваше Казанова и Дон Жуан в едно.И някаква мадама писа,че мъжът й не я задоволявал, та се била развела или беше в процес на развод, та се събраха с тоя бай Стамен. Най-вероятно е било постановка от един и същ човек.Някой знае ли как се разви тая история?
      Космо се клонира после в много никове, но Космонавта беше върховото му постижение, според мен. Копията не можаха да достигнат висините на оригинала.

      Преди години синът ми хвърляше по един поглед във форума и после докладваше на баща си от едната мъжка солидарност Доста се беше разстроил да не ме изтърват като част от семейната клетка, щото един колега от Виртуалната Кръчма изяви желание да се ожени за мен.
      Баща му веднага пресече притесненията му с констатацията, че дори някой някой да се обърка, та да ме вземе, още на другият ден ще побърза да ме върне.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Модературата да слага червена точка и +18, щото не се знае колко годишна е аудиторията на темата.
        Наздраве!


        Преди десетина години пишехме в тема, в която се подвизаваше един зевзек с ник Космонавта. Синът ми беше ученик в прогимназиалните класове и доста ме е изпотявал като ме караше да му разяснявам какво точно е искал да каже господина в коментара си.
        Вие по семейно ли участвате в дискусиите?
        Иначе при предишното ми участие преди 2 години имаше един бай Стамен Тракториста който се изкарваше Казанова и Дон Жуан в едно.И някаква мадама писа,че мъжът й не я задоволявал, та се била развела или беше в процес на развод, та се събраха с тоя бай Стамен. Най-вероятно е било постановка от един и същ човек.Някой знае ли как се разви тая история?
        Last edited by mirodes; 03.11.2022, 17:29.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

          Тогава тоновете се заместват от стонове .
          Модературата да слага червена точка и +18, щото не се знае колко годишна е аудиторията на темата.
          Наздраве!


          Преди десетина години пишехме в тема, в която се подвизаваше един зевзек с ник Космонавта. Синът ми беше ученик в прогимназиалните класове и доста ме е изпотявал като ме караше да му разяснявам какво точно е искал да каже господина в коментара си.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Хаха, когато има атрактивно женско обкръжение, обикновено се втвърдяват други атрибути, затова тонът остава на заден план
            Тогава тоновете се заместват от стонове .

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Хаха, когато има атрактивно женско обкръжение, обикновено се втвърдяват други атрибути, затова тонът остава на заден план
              Дай Боже всекиму /от мъжки пол/!
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Хаха, когато има атрактивно женско обкръжение, обикновено се втвърдяват други атрибути, затова тонът остава на заден план
                Вчера чух един виц-млада и атрактивна дама се качва в градският транспорт, но няма място къде да седне и един млад мъж й предлага да седне в скута му.Тя сяда, но след малко усеща нещо твърдо в панталоните му.И го пита:"Какво е това твърдото?".И мъжът й отговаря:"Това е запалката ми".Тогава един дядо й казва:"Девойче,седни в моя скут.Аз отдавна не пуша и нямам твърда запалка".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
                  Липсата на дамски коментари в темата започва да се забелязва. Тонът видимо се втвърди.
                  Наздраве!
                  Хаха, когато има атрактивно женско обкръжение, обикновено се втвърдяват други атрибути, затова тонът остава на заден план

                  Коментар


                  • Липсата на дамски коментари в темата започва да се забелязва. Тонът видимо се втвърди.
                    Наздраве!
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от harpiata

                      Смешко, никой не твърди, че имаш наследник като онзи. Думите ти бяха "по-добре такъв, отколкото без" . Нещо хитруваш на дребно и се опитваш да вменяваш разни глупости. Тия умрели йориски похвати знаеш къде.
                      А ти откъде си сигурен, че сред твоите предци не е имало същите боклуци като Семерджиев?Дори и по-лоши?Не го казвам конкретно само за теб, ами това се отнася и до мен, а и за всички хора. Имали сме милиони предци,надали всички са били ангели.Но това не е попречило следващите поколения да не са такива.
                      Надали и всички предци на Айнщайн и Нютон са били с безупречен морал. Или на майка Тереза.А и на Ботев, Левски, Петко войвода и другите герои за национално освобождение.Ако техните предци убийци,грабители и изнасилвачи не бяха оставили потомци, нямаше да ги има и Айнщайн,Нютон, Леонардо, майка Тереза и така нататък.
                      Last edited by mirodes; 03.11.2022, 12:40.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                        Сакън, не зачеквай темата за помощ, че след малко защитника на ценностите ще ти скочи с репликата, че се подиграваш на хората. Спести си триенето на сол.
                        Каквото имам да казвам,съм го казал.Полакс добронамерено се опитва да помогне на Евго, докато ти злобееш и се подиграваш. Това е разликата между вас.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Твоя работа, но това със социалните мрежи няма да те докара до никъде.
                          И що гледаш ергените, какво качват, а не момите?
                          Моето мнение е, че имаш нужда от помощ/казвал съм ти и преди/ ти трябва да решиш каква.
                          Сакън, не зачеквай темата за помощ, че след малко защитника на ценностите ще ти скочи с репликата, че се подиграваш на хората. Спести си триенето на сол.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Личи си кога един човек е добронамерен като теб в случаят и кога озлобено клюкари и се подиграва на други участници във форума.
                            Давал съм на Евго съвсем приятелски и добронамерени съвети, както и половината форум. Дотук съм. Дали ще си вземе бележка е негова работа. Никой не е тръгнал насила да го убеждава в нещо или насила да слага жена върху него.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Имам си позиция и си я отстоявам. Като истински мъж.И както е казал Конфуций:"Като съм прав си отстоявам мнението, ако ще и десетки хиляди да не са съгласни с него".А не клюкаря за другите хора като теб,което е характерно за жените .
                              А и ти като не си с"фосилни"разсъждения къде са ти децата?Ти не си убедил нито една жена, че си достоен да ти роди деца. Наистина много прогресивно.
                              Смятай щом си съгласен да имаш за наследник боклук като наркомана семерджиев, само и само да не ти се затрие скъпоценния ген. Мерси с такива ценности.
                              Деца аз не искам, не е до убеждаване.

                              Да те питам за В.И. Кунчев, Хр. Ботьов, Г. С. Раковски към неуспешните ли да ги броим?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                                Евго, освен социалния живот във форума, имаш ли такъв и извън него?
                                На домашни събирания с приятели ходиш ли?
                                На събирание по кръчми и клубове ходиш ли?
                                Обикновено по такива места винаги има някоя нова непозната приятелка на някой. На такива места стават запознанствата.
                                ако само работиш и след работа вкъщи, нищо няма да направиш с търсенето на половинка.
                                Личи си кога един човек е добронамерен като теб в случаят и кога озлобено клюкари и се подиграва на други участници във форума.

                                Коментар

                                Working...
                                X