IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


    хахаха, недей така, че миро сега ще изкочи с теорията за лошите момчета
    Ами обикновено внучките нямат същите предпочитания към мъжете, които бабите харесват като подходяща партия за внучките. Така че ако са ти дърпали ушите бабите ,то внучките са искали други части от тялото да ти дърпат.Ако не си се възползвал вини само себе си.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение


      пезевенк

      хахаха, недей така, че миро сега ще изкочи с теорията за лошите момчета

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Титлата е престижна и трудно постижима. Мен никоя баба не ме препоръчва на внучките. А навремето покрай блока само ме гониха да ми дърпат ушите. Браво Евго! Възползвай се от ситуацията.

        пезевенк
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Титлата е престижна и трудно постижима. Мен никоя баба не ме препоръчва на внучките. А навремето покрай блока само ме гониха да ми дърпат ушите. Браво Евго! Възползвай се от ситуацията.
          И да го нахъсваш не са му по сърце внучките

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            никой не може да отрече, че си любимец на бабите
            Титлата е престижна и трудно постижима. Мен никоя баба не ме препоръчва на внучките. А навремето покрай блока само ме гониха да ми дърпат ушите. Браво Евго! Възползвай се от ситуацията.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

              evgo тез баби нямат ли някоя задръстена унука
              60 годишна жена по-скоро ще има някоя дъщеря за женене, не внучка.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                evgo тез баби нямат ли някоя задръстена унука
                сигурно имат, но искат те първо да се уредАт с евго
                магнит е това момче
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  никой не може да отрече, че си любимец на бабите
                  evgo тез баби нямат ли някоя задръстена унука
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                    Вижте какво ми писа една жена, в български сайт за запознанства:

                    Здравейте, Евго ! Аз съм на 60 години. Вие сте хубав мъж, образован, интелигентен и добре възпитан, надявам се. Ще си намерите млада, красива и умна млада дама, отговаряща на Вашето положение в обществото. От сърце Ви го пожелавам ! Щастлив уикенд !


                    никой не може да отрече, че си любимец на бабите
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Това е просто прекрасно. Самата истина.

                      Коментар


                      • Откраднато от ФБ:
                        “Един мъж,
                        трябва да е достатъчно възрастен,
                        за да не му е до игрички и лъжи.
                        Достатъчно млад, за да има жажда за живот и на моменти да е дете, за да те кара да се смееш.
                        Трябва да е достатъчно силен,
                        за да те понесе на ръце и достатъчно слаб, да може да заплаче…
                        За любов…
                        Трябва да е готов да даде всичко свое за теб!
                        Пари, душа, живот!
                        Една жена,
                        трябва да е достатъчно възрастна,
                        за да знае, че щастието не е в скъпите дрехи, скъпите вечери, скъпите подаръци…
                        Трябва да е достатъчно млада,
                        за да вярва в приказки и достатъчно силна да понесе последствията от това.
                        Трябва да е безкомпромисна – към външния си вид, към другите, към себе си.
                        В нея трябва да живее майката, жената, детето. Да усещаш грижата, страстта, смеха й.
                        Истинските мъже и жени няма да познаете по цифрите. В годините, в портфейла, в мерките.
                        Ще ги познаете в стремежа да ви видят отвътре, преди да ви отделят времето, леглото, живота си.
                        Защото те знаят, че времето изменя плътта грозно, но прави красивата същност още по-красива. “
                        Не се заяждам никога и с никой, но... истината винаги боли.
                        ~ Enfant Sanssouci de Monde ~

                        Коментар


                        • Вижте какво ми писа една жена, в български сайт за запознанства:

                          Здравейте, Евго ! Аз съм на 60 години. Вие сте хубав мъж, образован, интелигентен и добре възпитан, надявам се. Ще си намерите млада, красива и умна млада дама, отговаряща на Вашето положение в обществото. От сърце Ви го пожелавам ! Щастлив уикенд !


                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение
                            „Защото мъж без жена пет пари не струва. Мъжът е жалък като вдовец и самотник. Жената го крепи и го поддържа. Без жена светът би пропаднал. Ето защо, аз съм щастлив, че е жива и здрава жена ми.”

                            Атанас Буров
                            Мъдрец е бил Буров, изключителна личност. Жалко че няма такива хора сред днешните ни политици.
                            И винаги е знаел кои са правилните думи.

                            Ти и България сте ми двете любовници, едната на ума и живота ми, другата – на чувствата и на сърцето ми, пише банкерът на съпругата си.

                            https://epicenter.bg/article/archive/31707/11/90


                            Някогашното любовно кътче сега е галерияПочти 70-годишният Георги, казва за Атанас Буров, че е изключително дейна личност, както пише и в биографията му, но банкерът надхвърлял разказите за себе си. Освен това е бил и голям любовник. Буров обичал жените, колкото обичал и страната си, но бил особено деликатен във връзките, които е имал. Бидейки семеен, умело е прикривал извънбрачните си преживявания и нито веднъж не е посетил хотел, в който е можело да бъде забелязан с друга жена. В тези моменти, икономистът в него пресметливо е счел, че е по-уместно да закупи няколко къщи в различни градове и в тях да се срещна спокойно и усамотено със своите любовници. Така едновременно гарантира сигурността и чистотата на името си, и прави дългосрочна инвестиция в недвижимо имущество. Не е ясно колко такива къщи има Буров, но Томов казва, че е сигурен за поне три града – София, Русе и Пловдив.
                            http://www.kapana.bg/zabraveniyat-gr...burov-v-kapana

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Тоя Пищова ако изкара един секс от 10 минути и ще хвърли топа.На приказки може и да ги пори.
                              И рутината не е само в секса с една жена.
                              Пищова го заеби, въздух под налягане. Иначе си прав, рутината не е само в секса. Обикновено е свързана и с рутината в отношенията.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Kildirim_Bei Разгледай мнение

                                Митьо Пищова и той така мисли:
                                "Поря ги кат' риби, пълня ги кат' агнета"

                                А за рутината.... тя не зависи само от жената
                                Тоя Пищова ако изкара един секс от 10 минути и ще хвърли топа.На приказки може и да ги пори.
                                И рутината не е само в секса с една жена.

                                Коментар

                                Working...
                                X