IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Мен ми е ясно какво е в студентските общежития.

    Разкажи ни как възниква любовта на такива купони и лесно ли пускаха.

    Моята специалност е трудна, с доста учене, имам и 2-ра специалност и аз също си бях намерил 2 допълнителни работи.

    4-ти курс цяло лято учих за държавен изпит и на море не ходих дори.

    Отчитам като грешка, че не съм бил нахален, да си искам и да преследвам мацките.
    Аз съм бил 5 години на общежитие и съм бил на много купони и да ти кажа не беше толкова лесно да изч*каш някоя мадама на такъв купон. Не че не се е случвало, ама не е било всеки път.Но има две особености-аз учех в Пловдив и там общежитията не са едно място,та на такива купони идваха основно студенти от общежитието, в което се правеше купона.А в тези общежития повечето се бяха хванали по двойки, така че свободните мадами не бяха много. Докато съм ходил и на купон в общежитие в Студентски град и там наистина се събираха много хора и от други общежития и беше пълно със свободни мадами.Освен това тия пловдивчани ,съответно софиянци,които идваха на купоните имаха голямо предимство, щото мадамите от общежитията бяха готови да разтворят веднага краката, само и само да хванат някой местен.
    Та ако беше ходил на такива купони щеше да имаш голям шанс да забиеш мадами.
    Last edited by Andi11; 14.11.2022, 18:44.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      ха! кажи после, че не си галеник на съдбата
      Баба ми казваше (без претенции за авторство),
      "Късмета е както си го накъсметиш!"

      Коментар


      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

        Евго, аз също съм бил студент тогава и знам какво беше. Първите две години не съм се спирал, а по-едно време работех на 3 места и ходех на лекции и дискотеки, купони, кръчми и каквото се сетиш и не съм бил от най-хойкащите. Един семестър живееха на общежитие легално, после нелегално, после на квартира с 3 мацки, после вече сам.
        Имаше ли купон в някой от групата или потока всички бяха там. Не ме питай как в стая 25 кв.м сме се събирали 50-60 човека, голямата част по коридорите с чаша в ръка и танцувална стъпка и се влиза в стаята да се долеешн. И не си мисли, че домакините осигуряваха всичко, от тях беше само терена, а всеки си носи каквото му се пие, дори и музиката беше извадена от някоя раница, малко хора имаха лаптопи.
        Няма да напиша какво мисля, защото ще го сметнеш за обида.
        Винаги има начини другото е оправдания.
        ха! кажи после, че не си галеник на съдбата
        препоръка е

        Коментар


        • Тук хубаво си говорите, но трябва и да знаете тази:
          Важна информация!
          Знаете ли, че сексуалният акт:
          Продължава средно 8 мин.
          Фрикциите са средно 30 за мин. , което означава, че през акта има 240 прониквания /до дъно/
          Средният размер на органа е 15 см. в ерекция, което означава, че по време на акта се вкарват 3600 см.... 36 метра пенис за сексуален акт.
          Обикновено жените правят любов (с късмет, де ) 3 пъти за седмица (това е препоръчително, ако не е така трябва да се замислите) и тъй като годината има 52 седмици, това означава в резюме, че жените поемат 5885 метра пенис за година, което е почти 6 километра или 0,5 км за месец.
          Тъй че, приятелки драги, ако вие не сте получили полагащия ви се километраж до момента, направете нужното, за да изпълните каквото препоръчва науката!
          Забележка:
          Някой и друг метър отгоре няма да ви навреди, напротив! Ще ви помогне да отслабнете, ще подобри настроението ви и сърдечния ритъм.
          Мили приятелки: Изисквайте своите километри!
          Мили приятели: Навивайте си километража! В противен случай някои жени сменят модела!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Мен ми е ясно какво е в студентските общежития.

            Разкажи ни как възниква любовта на такива купони и лесно ли пускаха.

            Моята специалност е трудна, с доста учене, имам и 2-ра специалност и аз също си бях намерил 2 допълнителни работи.

            4-ти курс цяло лято учих за държавен изпит и на море не ходих дори.

            Отчитам като грешка, че не съм бил нахален, да си искам и да преследвам мацките.
            На такива купони е началото, всичко се случва после, когато сте насаме кафе, разходка и тн.
            На купона ще лепнеш нещо за вечерта или за следващите няколко.
            Няма никакво значение дали е било лесно.
            важното е, че така се завършваща връзки.
            Затова ти казвам, че е нужно да излизаш по такива места, където ходят млади.

            Грешно!

            Коментар


            • Почвам да се комплексирам, като чета колко усилия са вложили хората в университета и учебния матриал...

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                Евго, аз също съм бил студент тогава и знам какво беше. Първите две години не съм се спирал, а по-едно време работех на 3 места и ходех на лекции и дискотеки, купони, кръчми и каквото се сетиш и не съм бил от най-хойкащите. Един семестър живееха на общежитие легално, после нелегално, после на квартира с 3 мацки, после вече сам.
                Имаше ли купон в някой от групата или потока всички бяха там. Не ме питай как в стая 25 кв.м сме се събирали 50-60 човека, голямата част по коридорите с чаша в ръка и танцувална стъпка и се влиза в стаята да се долеешн. И не си мисли, че домакините осигуряваха всичко, от тях беше само терена, а всеки си носи каквото му се пие, дори и музиката беше извадена от някоя раница, малко хора имаха лаптопи.
                Няма да напиша какво мисля, защото ще го сметнеш за обида.
                Винаги има начини другото е оправдания.
                Мен ми е ясно какво е в студентските общежития.

                Разкажи ни как възниква любовта на такива купони и лесно ли пускаха.

                Моята специалност е трудна, с доста учене, имам и 2-ра специалност и аз също си бях намерил 2 допълнителни работи.

                4-ти курс цяло лято учих за държавен изпит и на море не ходих дори.

                Отчитам като грешка, че не съм бил нахален, да си искам и да преследвам мацките.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Онези времена около 2000 г бяха бедни и наистина не канеха.

                  Виждам, че си готин и позитивен. Ще намеря начин да си реша въпроса,

                  Дори днес, когато икономиката е all time high, много младежи на 25 и 30г (и дори 30+) са сами и нямат половинки.
                  Евго, аз също съм бил студент тогава и знам какво беше. Първите две години не съм се спирал, а по-едно време работех на 3 места и ходех на лекции и дискотеки, купони, кръчми и каквото се сетиш и не съм бил от най-хойкащите. Един семестър живееха на общежитие легално, после нелегално, после на квартира с 3 мацки, после вече сам.
                  Имаше ли купон в някой от групата или потока всички бяха там. Не ме питай как в стая 25 кв.м сме се събирали 50-60 човека, голямата част по коридорите с чаша в ръка и танцувална стъпка и се влиза в стаята да се долеешн. И не си мисли, че домакините осигуряваха всичко, от тях беше само терена, а всеки си носи каквото му се пие, дори и музиката беше извадена от някоя раница, малко хора имаха лаптопи.
                  Няма да напиша какво мисля, защото ще го сметнеш за обида.
                  Винаги има начини другото е оправдания.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                    Звучи като оправдание....
                    Както и да е успех ти желая.
                    Онези времена около 2000 г бяха бедни и наистина не канеха.

                    Виждам, че си готин и позитивен. Ще намеря начин да си реша въпроса,

                    Дори днес, когато икономиката е all time high, много младежи на 25 и 30г (и дори 30+) са сами и нямат половинки.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Добре, признавам, че имаш право. Умен си,

                      Наистина колежките се пляскаха, понякога и с оръфляци. И беше за кратко, за по няколко месеца.

                      Аз съм от София и почти не съм припарвал в Студентски град, ходил съм в зала Христо Ботев на тренировки.

                      А хората от провинцията не канят софиянци на купони.
                      Звучи като оправдание....
                      Както и да е успех ти желая.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Отново показваш грешно мислене. Никъде не съм писал, че трябва да си пиян, залян. Написах, че по-такива места има много млади, а на теб ти трябва жена, а не баба.
                        Често пишеш, че колежките ти от студенските години се пляскали с богати и чужденци. Бас държа, че и тогава не си излизал. Сигурен съм, че и на общежитие не си живял и на купони в такова не си ходил. Просто мнението ти щеше да е друго, ако си.
                        Пак да повторя: трябват ти места на които има много млади, тогава имаш шанс, ако ли не ще продължаваш да се жалва, как всяка иска да ти изяде паричките.
                        Добре, признавам, че имаш право. Умен си,

                        Наистина колежките се пляскаха, понякога и с оръфляци. И беше за кратко, за по няколко месеца.

                        Аз съм от София и почти не съм припарвал в Студентски град, ходил съм в зала Христо Ботев на тренировки.

                        А хората от провинцията не канят софиянци на купони.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Не съм съгласен.

                          Жените не харесват пияни и заляни мъже. Тръсят някой путьо, който да водят за носа и да му прибират парите.


                          Проблемът не е в това, че не ходя по нощни заведения и не съм достатъчно "cocky" (отворен), а в това, че хората искат само да вземат, но не и да дават в днешния свят.
                          Отново показваш грешно мислене. Никъде не съм писал, че трябва да си пиян, залян. Написах, че по-такива места има много млади, а на теб ти трябва жена, а не баба.
                          Често пишеш, че колежките ти от студенските години се пляскали с богати и чужденци. Бас държа, че и тогава не си излизал. Сигурен съм, че и на общежитие не си живял и на купони в такова не си ходил. Просто мнението ти щеше да е друго, ако си.
                          Пак да повторя: трябват ти места на които има много млади, тогава имаш шанс, ако ли не ще продължаваш да се жалва, как всяка иска да ти изяде паричките.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Ей това горе ти е пречило досега, а като те чета сега продължава да ти пречи. И ня става дума да си пиян постоянно, трябва ти компания с която да излизаш на по питие в бар, кръчма или някъде където има много млади...
                            Не съм съгласен.

                            Жените не харесват пияни и заляни мъже. Тръсят някой путьо, който да водят за носа и да му прибират парите.


                            Проблемът не е в това, че не ходя по нощни заведения и не съм достатъчно "cocky" (отворен), а в това, че хората искат само да вземат, но не и да дават в днешния свят.

                            Коментар


                            • Бабите харесват Евго, сигурно щото е джентълмен.... ама жените търсят петел!

                              (тоя стар виц забравихте ли го)

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                че то било почти очевидно, как не се бях сетил
                                евго, ти сега може спокойно да почерпиш кака,
                                защото най-сетне форума разбра, че си млад мъж
                                Ти пък ... Недей го вкарва в непредвидени разходи. Щото Кака без едно питие може, но с едно питие не може
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X