IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

    евго май няма интерс към самото момиче
    той го приема като обвивка на бъдещото му дете
    вече даже започвам да му се дразня
    и момето го усеща
    а те, тия лудичките са най-сгодните
    Че те нормални останаха ли

    Верно на Евго една такава му трябва. Да крие ножовете и да сервира само с хартиена посуда.

    Като го подкара само на инстинкти и изключи рационалното мислене, ще заживее по-щастливо.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Хмм, и да има, още някоя година и ще се трансформира в безопасна игла.
      Наздраве!
      сега вече и евго се сети
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Ратко, много е изпипана схемата, ама не ми харесва тая работа, че с такъв зор ще изкара принцесата на среща. То опери, планове, кроежи. Па като вземе да звънне междувременно и някоя приятелка, или "спешно" от родата...ептен отиде коня у рЯката.

        С такъв вятърничав интерес е по-добре да я резне той, да я жегне, да подскочи малко. Да усети тръпката жена как преследва. Така само с молитви, нема да стане. Ама пусто, не му идва отвътре да е магаре....
        евго май няма интерс към самото момиче
        той го приема като обвивка на бъдещото му дете
        вече даже започвам да му се дразня
        и момето го усеща
        а те, тия лудичките са най-сгодните
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Много ги жалите тия имоти.Аз ако се разведа с жена си няма да имам нищо против тя да остане в къщата с децата, а аз да се изнеса.Все пак децата ми ще живеят там.В тоя форум имотите са светая светих-най-ценното нещо на света .Ама като си идем от тоя свят след нас остават децата ни.Тухлите и бетона други ще ги ползват.А жена, която ми роди две деца и ги гледа заслужава да живее в имот моя собственост.
          Ти може и да си така, ама има хора ще издухат гарнитурата, ако споделят съкровището. От думата разходи им побелява брадата, а като чуят излишни харчове, все едно ги ритат по глезените.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Не те съветвам да се развеждаш - жена ти е почтена и е домакиня. С такава можеш да живееш до дълбока старост, а корът е до време,

            Не ми е приятно колегите да си правят шеги с мен.

            Подозирам, че мъжът на Чаената чаша ще я смени, тя е отвратителна жена и го заслужава. И е проста.
            може за жена му да е по-добре така.
            трябва да свикаш с шегите
            чашката е ок и никак не е проста, дори не знам, как ти хрумна.

            евго, ти май наистина не харесваш жените.
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

              в студентските години.

              евго, не се отклонявай от целта.
              билети за опера->покана по телефона->на излизане ако трябва викай с нея на 2 гласа->уютно, затъмнено заведение + алкохол, задължително и за двамата.
              и оставате там, докато започнете да се харесвате.
              после ще и покажеш шевиците и гоблените, както и губерката.
              Ратко, много е изпипана схемата, ама не ми харесва тая работа, че с такъв зор ще изкара принцесата на среща. То опери, планове, кроежи. Па като вземе да звънне междувременно и някоя приятелка, или "спешно" от родата...ептен отиде коня у рЯката.

              С такъв вятърничав интерес е по-добре да я резне той, да я жегне, да подскочи малко. Да усети тръпката жена как преследва. Така само с молитви, нема да стане. Ама пусто, не му идва отвътре да е магаре....

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                имаш!

                надявам се.
                Хмм, и да има, още някоя година и ще се трансформира в безопасна игла.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  +1

                  губерка нямам,
                  имаш!

                  надявам се.
                  Last edited by ratten; 16.11.2022, 15:22.
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                    В тоя форум имотите са светая светих-най-ценното нещо на света.
                    Тука има няколко много корави циментови глави!
                    Няма така да им говориш!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Много ги жалите тия имоти.Аз ако се разведа с жена си няма да имам нищо против тя да остане в къщата с децата, а аз да се изнеса.Все пак децата ми ще живеят там.В тоя форум имотите са светая светих-най-ценното нещо на света .Ама като си идем от тоя свят след нас остават децата ни.Тухлите и бетона други ще ги ползват.А жена, която ми роди две деца и ги гледа заслужава да живее в имот моя собственост.
                      Не те съветвам да се развеждаш - жена ти е почтена и е домакиня. С такава можеш да живееш до дълбока старост, а корът е до време,

                      Не ми е приятно колегите да си правят шеги с мен.

                      Подозирам, че мъжът на Чаената чаша ще я смени, тя е отвратителна жена и го заслужава. И е проста.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        в студентските години.

                        евго, не се отклонявай от целта.
                        билети за опера->покана по телефона->на излизане ако трябва викай с нея на 2 гласа->уютно, затъмнено заведение + алкохол, задължително и за двамата.
                        и оставате там, докато започнете да се харесвате.
                        после ще и покажеш шевиците и гоблените, както и губерката.
                        +1

                        губерка нямам,

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          И са в състояние да го реализират
                          Сакън и ти, ако го изяде преди да е "заплодил и произвел" поколение язък му за имотите и хвалбите.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Това коя година беше?
                            в студентските години.

                            евго, не се отклонявай от целта.
                            билети за опера->покана по телефона->на излизане ако трябва викай с нея на 2 гласа->уютно, затъмнено заведение + алкохол, задължително и за двамата.
                            и оставате там, докато започнете да се харесвате.
                            после ще и покажеш шевиците и гоблените, както и губерката.
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                              А ако продадеш имотеца и "купите" друг за да сте на по-хубаво?

                              Мире, много ги подценяваш рускините и жените като цяло. С памучец ще му дръпнат жилата, а ако не склони, ще му кажат да си ражда децата сам.

                              В търговските отношения, който е на зор, той покрива сметката.
                              Много ги жалите тия имоти.Аз ако се разведа с жена си няма да имам нищо против тя да остане в къщата с децата, а аз да се изнеса.Все пак децата ми ще живеят там.В тоя форум имотите са светая светих-най-ценното нещо на света .Ама като си идем от тоя свят след нас остават децата ни.Тухлите и бетона други ще ги ползват.А жена, която ми роди две деца и ги гледа заслужава да живее в имот моя собственост.
                              Last edited by mirodes; 16.11.2022, 14:43.

                              Коментар


                              • Не плашете човека, романсa няма да е в стил Агата Кристи.

                                Освен ако не върнат ДДС-то на ресторантьорите на 20%. Тогава...


                                Коментар

                                Working...
                                X