IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Не им се връзвай на заяжданията.Виждаш,че някои хора във форума си избиват комплексите като обиждат и подиграват други участници във форума.
    Чиче, пак ли заяждания и комплекси са ти в главата? Тая плоча се изтърка, вземи да я смениш.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Привет,

      Забелязъл съм, че много хора възприемат писането по форуми и сайтовете за запознанства като "ташак", да се забавляват, да крякат и да губят своето време и времето на другите. Има и масов хейт.

      Аз не го възприемам така и ще гледам да не споделям лични неща в бъдеще.

      Аз лично не ги възприемам така

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Не им се връзвай на заяжданията.Виждаш,че някои хора във форума си избиват комплексите като обиждат и подиграват други участници във форума.
        Привет,

        Забелязъл съм, че много хора възприемат писането по форуми и сайтовете за запознанства като "ташак", да се забавляват, да крякат и да губят своето време и времето на другите. Има и масов хейт.

        Аз не го възприемам така и ще гледам да не споделям лични неща в бъдеще.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo

          Имаше и свършване, извън нея, на корема й.

          Доволен ли си?
          Не им се връзвай на заяжданията.Виждаш,че някои хора във форума си избиват комплексите като обиждат и подиграват други участници във форума.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Казах го и преди. Плъзгаш се по повърхността.

            Дава ли му право това перманентно да оплюва жените?

            Постой година две и пак ще приказваме.

            Но ако си направиш труда да проследиш репликите му една година назад може би ще ти направи впечатление следният шаблон: проблемът никога не е в него и той е перманентно в бяло, обаче жените са много много гадни същества - меркантилни, със сухи розички, правят номера и общо взето са използвачки.

            Традиционно обижда на “лелки”, ако мине. Тук вече трябва да ти просветне, че нещо сериозно не е ок.

            Изключително дружелюбен е с … млади и въобще с всякакви … мъже. Забележи мъже, а не жени.

            Най-примитивно е да плюеш с години другия пол вместо да се погледнеш в огледалото.

            Така че мненията ни тук се различават.

            Вземам си традиционния мой отпуск от форума до края на годината.

            Ще си приказваме догодина.

            Време е за почивка
            Нямам причина да не ти вярвам. Виждам повече, от колко си давам вид, че виждам. За да обижда някой другите, значи е бил обиждан от другите. Но вместо да се извиси и да надмогне демоните си, се е принизил и е паднал до тях. Защото не е имал сили и подкрепа. Защото изглежда по-лесно да мразиш, когато всъщност е най-лесно да обичаш. Себе си и другите. И целия свят. Не, мненията ни не се различават. Нито целите. Различава се само пътя, по-който ти и аз си мислим, че ще ги постигнем. Желая ти хубав и усмихнат отпуск И понеже аз само минавам от тук, желая ти щастлив живот изпълнен с много любов. Заслужаваш го.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

              Силно ме съмнява да е имало френски ласки. Това че и е видял цветето не значи нищо.
              То ако ставаше с гледане... кучето щеше да е касапин.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
                Така като гледам писанията на Евго оставам с впечатление, че Евго "работи" във форума от 9 до 18ч. Странно как след 18 изчезва. Всички останали списващи имат мнение по всяко време на денонощието само Евго изкарва смяната и млъква.
                Дали пък не изкарва по някой лев и от инвестора-предизвиква генериране на трафик.

                Евго, стига с тези обяснения за розички. Ако не бъдеш по настоятелен ще ги гледаш на картинка. Ако не си смениш мисленето, също ще ги гледаш на картинка.
                И спри да слушаш бабичките от входа...


                Никой не ми плаща да пиша тук,

                Форумът гълта много енергия да се чете и да се отговаря. Има хора, които пишат от дъжд на вятър. Вечер имам нужда и от почивка, без Интернет.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

                  Нормално е да загубиш интерес. С егоисти не бива да се забъркваш. Не може ти да въртиш шпакли, а тя да не иска да свири.
                  Силно ме съмнява да е имало френски ласки. Това че и е видял цветето не значи нищо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Всяка година към края паузирам форума за около два месеца. Моя профилактика. Ще се “видим” догодина.

                    На всички пожелавам само хубави неща .
                    Всичко хубаво и на теб, пак ще се срещнем след 10..... догодина

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                      И къде точно беше "смешката"?

                      Аз заспах от скука!
                      Ем бат Цецо го подкукороса да разказва истории и отиде да пие бири.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                        И къде точно беше "смешката"?

                        Аз заспах от скука!
                        Това, щото нямаш чувство за хумор. То, и аз така, де.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Интересното е, че с повечето мъже тук.......се разбираме много добре и мислим в една посока, за разлика от лелките.
                          Не само с лелките, ами с каките мислиш в различна посока. Като две успоредни прави, които не могат да се пресекат дори в безкрайността.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Така като гледам писанията на Евго оставам с впечатление, че Евго "работи" във форума от 9 до 18ч. Странно как след 18 изчезва. Всички останали списващи имат мнение по всяко време на денонощието само Евго изкарва смяната и млъква.
                            Дали пък не изкарва по някой лев и от инвестора-предизвиква генериране на трафик.

                            Евго, стига с тези обяснения за розички. Ако не бъдеш по настоятелен ще ги гледаш на картинка. Ако не си смениш мисленето, също ще ги гледаш на картинка.
                            И спри да слушаш бабичките от входа...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
                              Освен да разкажа някоя комична история.
                              Предпоследната ми приятелка не беше от София и като ми е идвала на гости, идваше с влак или рейс. За една събота се бяхме разбрали да дойде в 11 часа, а тя дойде в 9, звъни ми и вика: "Аз пристигнах". И не може да се ориентира до нас втория път, та трябваше да ходя да я посрещам, тъкмо бях излязал от банята. Освен това, не искаше да свири и загубих интерес.
                              И къде точно беше "смешката"?

                              Аз заспах от скука!

                              Коментар


                              • Да обсъждаме тук, какво искат жените, без да ни коригира жена, е като да оставим в темата за НИ, да се вихрят само безимотните. Изчезвам и аз. Отивам да пия с колегите. Само мъже са. Ще си обсъждаме разбира се, какво искат жените.

                                Коментар

                                Working...
                                X