IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • цецко, опитвал ли си като няколко познати
    да кажеш, опа, аз май го изпуснах без да искам
    в удобно време разбира се, когато аптеките не работят а запасите от ескапеле са свършили

    съни явно е от пернишко, където шамарите се пляскат с любов
    Last edited by ratten; 19.11.2022, 13:41.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

      Извинявай Цецо, че ще бъда малко грубичка с теб, но... не мога да се сдържа!

      Много си ми симпатичен, умен си, обаче... нещо фундаментално ти липсва... и ми се иска да ти шляпна един шамар!!! Да те заболи!!! Да се събудиш!!!

      Ако ми беше син, щях да те разведа преди 15 години, и да си срещнал нова, по-силна, истинска Любов! Която... да ти роди и деца!!!

      Едно е жена да не може да ти роди дете, а друго е да не иска!

      Една жена, която 20 години не е искала дете, и на 45 й се прииска, първо ще трябва да хакне собствения си ум. После... гените си! И ако успее да роди здраво дете, ще й е много трудно да го отгледа и възпита. Духът не остарява, но... времето не прощава на физиката.

      Любов ли е това?
      Много сте подковани на теория, за 6+ сте, но понякога в уравнението
      Тя + Той = Любов
      се крият невидими променливи. Те са невидими, но само защото ние не искаме да ги видим. А винаги, когато си затваряме очите, ставаме жертва... на себе си!
      И на мен ми е драго да се запознаем, Съни. Съпругата ми не е на 45, а е на 43. Според лекарят ни сме (все още) "фертилни". Не бери грижа за нас. Добре сме. Обичаме се. Разбираме се. Дори в момента отново ми се сърди, че пиша тук вместо да и обръщам внимание на нея. Нито аз съм перфектен, нито тя е такава. Лично аз извирам от грехове и несъвършенства, върху които полагам ежедневни усилия за подобрение. Очите ми винаги са били широко отворени. За истината. Дори, когато е трудно, защото истината може да ги насълзи. Още като дете избрах знанието пред невежеството нищо, че последното носи така обещаното блаженство. А знанието носи болка и страдание. Това е осъзнат избор, за който никога не съм съжалявал. Приемам твоят шамар с любов, защото знам, че е отправен с такава

      Коментар


      • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

        Извинявай Цецо, че ще бъда малко грубичка с теб, но... не мога да се сдържа!

        Много си ми симпатичен, умен си, обаче... нещо фундаментално ти липсва... и ми се иска да ти шляпна един шамар!!! Да те заболи!!! Да се събудиш!!!

        Ако ми беше син, щях да те разведа преди 15 години, и да си срещнал нова, по-силна, истинска Любов! Която... да ти роди и деца!!!

        Едно е жена да не може да ти роди дете, а друго е да не иска!

        Една жена, която 20 години не е искала дете, и на 45 й се прииска, първо ще трябва да хакне собствения си ум. После... гените си! И ако успее да роди здраво дете, ще й е много трудно да го отгледа и възпита. Духът не остарява, но... времето не прощава на физиката.

        Любов ли е това?
        Много сте подковани на теория, за 6+ сте, но понякога в уравнението
        Тя + Той = Любов
        се крият невидими променливи. Те са невидими, но само защото ние не искаме да ги видим. А винаги, когато си затваряме очите, ставаме жертва... на себе си!
        Цецко е идеалист и вярва, че останалите също са такива. С тоя пост намекваш, че жена му е имала скрити намерения, които са я възпирали 20г да роди наследник. Въпреки, че не знаем точната ситуация и гадаем, мнението ми е, че няма нищо такова. Просто е дал повече свобода, и тя като почти всяка жена, не знае какво да прави с нея.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

          Абсолютно има нужда от извинение, което поднасям още веднъж. Толкова съм претръпнал от подигравките тук, че съм сбъркал сарказъм с откровение. Няма да си измивам ръцете с ръсещите омраза тук. Грешката е моя, защото явно от многото шамари съм загубил най-важната си дарба - да различавам зло от добро. В тази светлина обаче, коментара ти изисква напълно различен и противоположен прочит. Виждам, че си я открил. Единствената. Да знаеш, че 1) си късметлия и 2) сърцето ти е живо, а не от камък. Виждам и, че нещо ви пречи да сте заедно. След като вече си я намерил, остава най-лесното. Няма по-голяма сила от любовта. Пробива планини и пресушава морета. Само едно се иска. Вяра. Повярвате ли в любовта - всичко е възможно. Няма прегради, които да ви спрат. И ние сме минали през много житейски перипетии. Всеки път, когато е губила дух и вяра съм и казвал буквално, че докато се обичаме, всичко ще се оправи и ще бъде наред. Пред очите ни са ставали чудеса. И в крайна сметка винаги всичко се е оправяло и е било наред. Не разбирам как работи това, но съм сигурен, че работи! Желая ти щастлив и изпълнен с любов живот
          Извинявай Цецо, че ще бъда малко грубичка с теб, но... не мога да се сдържа!

          Много си ми симпатичен, умен си, обаче... нещо фундаментално ти липсва... и ми се иска да ти шляпна един шамар!!! Да те заболи!!! Да се събудиш!!!

          Ако ми беше син, щях да те разведа преди 15 години, и да си срещнал нова, по-силна, истинска Любов! Която... да ти роди и деца!!!

          Едно е жена да не може да ти роди дете, а друго е да не иска!

          Една жена, която 20 години не е искала дете, и на 45 й се прииска, първо ще трябва да хакне собствения си ум. После... гените си! И ако успее да роди здраво дете, ще й е много трудно да го отгледа и възпита. Духът не остарява, но... времето не прощава на физиката.

          Любов ли е това?
          Много сте подковани на теория, за 6+ сте, но понякога в уравнението
          Тя + Той = Любов
          се крият невидими променливи. Те са невидими, но само защото ние не искаме да ги видим. А винаги, когато си затваряме очите, ставаме жертва... на себе си!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение

            Абсолютно има нужда от извинение, което поднасям още веднъж. Толкова съм претръпнал от подигравките тук, че съм сбъркал сарказъм с откровение. Няма да си измивам ръцете с ръсещите омраза тук. Грешката е моя, защото явно от многото шамари съм загубил най-важната си дарба - да различавам зло от добро. В тази светлина обаче, коментара ти изисква напълно различен и противоположен прочит. Виждам, че си я открил. Единствената. Да знаеш, че 1) си късметлия и 2) сърцето ти е живо, а не от камък. Виждам и, че нещо ви пречи да сте заедно. След като вече си я намерил, остава най-лесното. Няма по-голяма сила от любовта. Пробива планини и пресушава морета. Само едно се иска. Вяра. Повярвате ли в любовта - всичко е възможно. Няма прегради, които да ви спрат. И ние сме минали през много житейски перипетии. Всеки път, когато е губила дух и вяра съм и казвал буквално, че докато се обичаме, всичко ще се оправи и ще бъде наред. Пред очите ни са ставали чудеса. И в крайна сметка винаги всичко се е оправяло и е било наред. Не разбирам как работи това, но съм сигурен, че работи! Желая ти щастлив и изпълнен с любов живот
            +100

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

              Надали щях да плача от прочетеното ако съм вложил и капка сарказъм. И да ползвам да те поздравя за дългия брак с ЕДИНСТВЕНАТА, както и за неотлъчното следване на "хлапето"
              Категорично няма нужда от извинения.
              Абсолютно има нужда от извинение, което поднасям още веднъж. Толкова съм претръпнал от подигравките тук, че съм сбъркал сарказъм с откровение. Няма да си измивам ръцете с ръсещите омраза тук. Грешката е моя, защото явно от многото шамари съм загубил най-важната си дарба - да различавам зло от добро. В тази светлина обаче, коментара ти изисква напълно различен и противоположен прочит. Виждам, че си я открил. Единствената. Да знаеш, че 1) си късметлия и 2) сърцето ти е живо, а не от камък. Виждам и, че нещо ви пречи да сте заедно. След като вече си я намерил, остава най-лесното. Няма по-голяма сила от любовта. Пробива планини и пресушава морета. Само едно се иска. Вяра. Повярвате ли в любовта - всичко е възможно. Няма прегради, които да ви спрат. И ние сме минали през много житейски перипетии. Всеки път, когато е губила дух и вяра съм и казвал буквално, че докато се обичаме, всичко ще се оправи и ще бъде наред. Пред очите ни са ставали чудеса. И в крайна сметка винаги всичко се е оправяло и е било наред. Не разбирам как работи това, но съм сигурен, че работи! Желая ти щастлив и изпълнен с любов живот

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Ужасна кожа скрита под тонове фон дьо тен. Тия работи ги остави на нас жените и е адски нахална.

                Какъв ти е критерият?
                Права си,адски нахална простакеса, всички са й длъжни. Андреа я гледах също във фейса. Когато гледам на живо подобни кифли, винаги се питам: Абе мъже, побратими, вие уважение към себе си нямате ли бе боклуци? Уважение към подобни боклуци поради каква причина имате? Всички на вас им е ясно, че подобно същество е строшило 50 патерици поне, къде ви е уважението?
                Ето, русата Златка е потрошила поне 100 лоста, колко трябва да си прост и с арменско име за да се хванеш с подобна разпоретина? Мъжете сме най-тъпите същества на света!!!!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  Не ми е това критерия. Всъщност, пилето на поп фолка, не съм забелязал да е пъпчива, докато беше влюбена в Коцето. Пили сме кафе на ул. Мърфи на съседна маса. Приятна жена, като външност, даже, направо бих я оценил, като перфектна, никога не си напомпа гърдите. Като характер, обаче е невъзможна и никой мъж с пари ири, без такива, би я изтърпял. За Мара Отварачката, важи същото
                  Ужасна кожа скрита под тонове фон дьо тен. Тия работи ги остави на нас жените и е адски нахална.

                  Какъв ти е критерият?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                    Не ми е това критерия. Всъщност, пилето на поп фолка, не съм забелязал да е пъпчива, докато беше влюбена в Коцето. Пили сме кафе на ул. Мърфи на съседна маса. Приятна жена, като външност, даже, направо бих я оценил, като перфектна, никога не си напомпа гърдите. Като характер, обаче е невъзможна и никой мъж с пари ири, без такива, би я изтърпял. За Мара Отварачката, важи същото
                    За Райнето не си прав ама хич !! Виж Мара е миндил голям .
                    Last edited by pa4anga; 18.11.2022, 22:49.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Лично аз не щадя никоя женска, която си изкарва парите не чрез труд и учене. Това ти критерият. Няма грешка.

                      Има и мъже от същия сорт. Пример - имаше една пъпчива чалгарка райна, някой да ме подсети - Коцето май беше. Този е типичен паразит.

                      Има много.
                      Не ми е това критерия. Всъщност, пилето на поп фолка, не съм забелязал да е пъпчива, докато беше влюбена в Коцето. Пили сме кафе на ул. Мърфи на съседна маса. Приятна жена, като външност, даже, направо бих я оценил, като перфектна, никога не си напомпа гърдите. Като характер, обаче е невъзможна и никой мъж с пари ири, без такива, би я изтърпял. За Мара Отварачката, важи същото

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                        Абе, нарцисистките от женски пол са ясни. Черна и бяла Златка, Разни ганита и куп фолк певачки. Ние от мъжкият пол, лесно ги квалифицираме какви са. Вие от дамското съсловие ги щадите, като квалификация. Разбирам женската солидарност, ако цитираме Наполеон с мнението МУ за жените
                        Лично аз не щадя никоя женска, която си изкарва парите не чрез труд и учене. Това ти е критерият. Няма грешка.

                        Има и мъже от същия сорт. Пример - имаше една пъпчива чалгарка райна, някой да ме подсети - Коцето май беше. Този е типичен паразит.

                        Има много.
                        Last edited by Arana; 18.11.2022, 22:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Нарцисистки. Няма разлика дали са мъже или жени.
                          Абе, нарцисистките от женски пол са ясни. Черна и бяла Златка, Разни ганита и куп фолк певачки. Ние от мъжкият пол, лесно ги квалифицираме какви са. Вие от дамското съсловие ги щадите, като квалификация. Разбирам женската солидарност, ако цитираме Наполеон с мнението МУ за жените

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            А женските в същата позиция как би ги квалифицирала ?!
                            Нарцисистки. Няма разлика дали са мъже или жени.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ceco666 Разгледай мнение
                              @harpiata видях, че си ми харесал отговора. Ако това е знак, че коментара ти не е бил саркастичен, поднасям своите извинения! Форумът е пълен с обиди и дребнави заяждания на много ниско ниво и често не различавам "доброто" от "злото".
                              Надали щях да плача от прочетеното ако съм вложил и капка сарказъм. И да ползвам да те поздравя за дългия брак с ЕДИНСТВЕНАТА, както и за неотлъчното следване на "хлапето"
                              Категорично няма нужда от извинения.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Нарцисист? Не мерси. Никой нормален човек не си прави безпричинно харакири

                                Тактиката на всеки нарцисист е перманентното унижение на партньора - само така един нарцисист получава образно казано “гориво”, с което да надуе собственото си его.

                                Обезценяването върви по линия външен вид, възраст, и каквото там допълнително се сетиш.

                                Всички тези френетично хойкащи чичковци на вторичния пазар са в някаква степен нарцисисти сменящи и гледащи на жените като на салфетки.

                                Мерси, кака
                                А женските в същата позиция как би ги квалифицирала ?!

                                Коментар

                                Working...
                                X