IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

    Аз не съм против гейовете, но имам нетърпимост към лесбийките. Първите намаляват конкуренцията между мъжете, вторите я увеличават. Чиста математика.
    изключително много си прав,
    но те, според мен, лесбосите действат в поле, което мъжете отстъпват без опити за конкуренция.
    Last edited by ratten; 11.12.2022, 20:59.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Ха, с таз лабилна Y хромозома, няма да мине един милион години и ще се затрият като вариатет. Та, затова трябва да ги ползваме, докато ги има.
      Наздраве!
      Стараем се Наздраве!

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Ха, с таз лабилна Y хромозома, няма да мине един милион години и ще се затрият като вариатет. Та, затова трябва да ги ползваме, докато ги има.
        Наздраве!
        Мъжката Y хромозома няма да изчезне в бъдеще, както предсказваха някои теории. Напротив, женската X хромозома съдържа много малко важни за оцеляването гени.

        https://nauka.offnews.bg/news/Biolog...-ne_34004.html

        Айде , сега да ми благодариш, че след неуморен труд, съм създал женско

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Едва ли. Мъже винаги ще има.
          Ха, с таз лабилна Y хромозома, няма да мине един милион години и ще се затрият като вариатет. Та, затова трябва да ги ползваме, докато ги има.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

            аз по определени причини не съм против обратните, като ориентация.
            дразни ме предерастията, като тип поведение
            Аз не съм против гейовете, но имам нетърпимост към лесбийките. Първите намаляват конкуренцията между мъжете, вторите я увеличават. Чиста математика.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Представих си те Миро в обратната ситуация. Вървиш си невинно по улицата и хоп някоя те тупнала по дупарата а от птсрещния дувар ти подсвиркват и ти подвикват

              Как ще се чувстваш ?

              Леле представих си го като сценка.
              Ще се почувствам отлично от проявено такова женско внимание.
              Ама както вървят нещата и скопяват мъжете не е далеч денят, когато жена ще влезе в мъжката баня и мъжете ще избягат с викове.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                като изпедерастят всичко живо ще има да си мечтаете някой да ви свирне, па ако е и МЪЖ направо шестица от тотото
                Едва ли. Мъже винаги ще има.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                  Ша обърне и другата буза!


                  Християнско е...


                  ... а и човещинка!
                  Кучето не се плаши от салам

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение
                    Представих си те Миро в обратната ситуация. Вървиш си невинно по улицата и хоп някоя те тупнала по дупарата а от птсрещния дивар ти подсвиркват и ти подвикват
                    Как ще се чувстваш ?
                    Ша обърне и другата буза!


                    Християнско е...


                    ... а и човещинка!

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                      като изпедерастят всичко живо ще има да си мечтаете някой да ви свирне, па ако е и МЪЖ направо шестица от тотото
                      аз по определени причини не съм против обратните, като ориентация.
                      дразни ме предерастията, като тип поведение
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Представих си те Миро в обратната ситуация. Вървиш си невинно по улицата и хоп някоя те тупнала по дупарата а от птсрещния дивар ти подсвиркват и ти подвикват

                        Как ще се чувстваш ?

                        Леле представих си го като сценка.
                        като изпедерастят всичко живо ще има да си мечтаете някой да ви свирне, па ако е и МЪЖ направо шестица от тотото
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Важното е да има етническо и расово разнообразие и гей бракове. Западна Европа с бързи крачки се е запътила към пропастта.
                          Представих си те Миро в обратната ситуация. Вървиш си невинно по улицата и хоп някоя те тупнала по дупарата а от птсрещния дувар ти подсвиркват и ти подвикват

                          Как ще се чувстваш ?

                          Леле представих си го като сценка.
                          Last edited by Arana; 11.12.2022, 20:03.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
                            Темата умрЕ. Евго да не се е оженил вече?
                            евго почива от форума през викенда
                            форума също почива
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                              За темата не знам, ама тия кауни са на път сами да се затрият... наистина ли това искат жените ?!?

                              https://m.offnews.bg/news/Sviat-_12/...llr=&order=ASC

                              Великобритания: Две години затвор за похотлив поглед към жена на улицата

                              Сексуалният тормоз на улицата ще бъде обявен за престъпление във Великобритания, за което ще се предвижда наказание лишаване от свобода до две години, съобщи правителството. Подсвиркването след момиче, подхвърлянето на реплика като „мацка“, продължителното взиране в девойка – всичко това ще е криминално престъпление, съгласно проекта, подкрепен от министърката на вътрешните работи Суела Брейвърман. Сексуалният тормоз вече е незаконен на Острова, но сега се създава ново престъпение: уличен сексуален тормоз.
                              Важното е да има етническо и расово разнообразие и гей бракове. Западна Европа с бързи крачки се е запътила към пропастта.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                За темата не знам, ама тия кауни са на път сами да се затрият... наистина ли това искат жените ?!?

                                https://m.offnews.bg/news/Sviat-_12/...llr=&order=ASC

                                Великобритания: Две години затвор за похотлив поглед към жена на улицата

                                Сексуалният тормоз на улицата ще бъде обявен за престъпление във Великобритания, за което ще се предвижда наказание лишаване от свобода до две години, съобщи правителството. Подсвиркването след момиче, подхвърлянето на реплика като „мацка“, продължителното взиране в девойка – всичко това ще е криминално престъпление, съгласно проекта, подкрепен от министърката на вътрешните работи Суела Брейвърман. Сексуалният тормоз вече е незаконен на Острова, но сега се създава ново престъпение: уличен сексуален тормоз.
                                Там има доста мюслита чини ми се. Те и тука забъркаха една уникална каша с един закон - ще ги видим как ще се оправят.

                                А иначе да, пресоляват манджата определено с идиотизми. Ето дотук ще я докараме:

                                 

                                Коментар

                                Working...
                                X