IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Трябвало е да подреже храстите и да я изпрати в банята.

    И след това да действа......като трябва и еротика да си пуснат.
    Абе Евго, каква еротика те гони да си пускат. Умните хора сами си я правят еротиката.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Трябвало е да подреже храстите и да я изпрати в банята.

      И след това да действа......като трябва и еротика да си пуснат.
      май по-добре стана, че тази ти отказа
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Мъжката Y хромозома няма да изчезне в бъдеще, както предсказваха някои теории. Напротив, женската X хромозома съдържа много малко важни за оцеляването гени.

        https://nauka.offnews.bg/news/Biolog...-ne_34004.html

        Айде , сега да ми благодариш, че след неуморен труд, съм създал женско
        Ювелир си, свато! Снахата порасна ли вече, че на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието му се изчака чакалото.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

          На калпав градинар, градината му пречи...
          Трябвало е да подреже храстите и да я изпрати в банята.

          И след това да действа......като трябва и еротика да си пуснат.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Да не би градинарят да е виновен?
            На калпав градинар, градината му пречи...

            Коментар


            • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
              И веднага смяташ, че тя е виновната?
              Да не би градинарят да е виновен?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Аз и преди уикенда пак не бях писал.


                Да Ви споделя нещо интересно:

                преди Ви бях разказвал за една мъжкарана с лоша хигиена, беше ми препоръчана от майстор на ремонти (приятел), но нищо не стана.

                От майстора разбрах, че имала вече приятел и щяла да се жени.......но нещата не са наред, той само е лизал розичката, но не е свършил работа. Ужас......така е като не се обработва една градина, после трудна работа. Като буреняса, трябват много усилия, за да се приведе в нормален вид,
                И веднага смяташ, че тя е виновната?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от antani Разгледай мнение

                  Във всички гейове има една скрита жестокост, типична за някой психични разстройства. Затова и до 60-те години, са ги включвали в групата на психично болните в Американските затвори. Това ми го е казвал, психолог работил в американски затвор. До колко е вярно, не знам. Не съм специалист.
                  Ами хомосексуализма си е психично заболяване. Но вместо да ги лекуват под натиска на гей лобито хомосексуализма бе изваден от списъка на СЗО на психичните заболявания. А в затворите е пълно с гейове. Не е случайно това,че имат такива високи нива на престъпност.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Независимо от образованието им,интелектът, културата всички гейове си приличат по липсата на морал и винаги са способни да ти скроят някой мръсен номер.
                    Във всички гейове има една скрита жестокост, типична за някой психични разстройства. Затова и до 60-те години, са ги включвали в групата на психично болните в Американските затвори. Това ми го е казвал, психолог работил в американски затвор. До колко е вярно, не знам. Не съм специалист.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Независимо от образованието им,интелектът, културата всички гейове си приличат по липсата на морал и винаги са способни да ти скроят някой мръсен номер.
                      В днешно време в БГ винаги има риск ...... да те изненадат неприятно, както няма приятелство и хората не правят услуги по принцип.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Привет,

                        има различни видове гейове, млади, стари, културни, образовани, прости и т.н.

                        Има една категория, на които не им личи много и външно изглеждат нормални мъже, дори готини. (На Нейт и Джеремая от TLC много не им личи, държат се нормално.)

                        А иначе се разпознават най-лесно по походката, говоренето и меките китки.
                        Независимо от образованието им,интелектът, културата всички гейове си приличат по липсата на морал и винаги са способни да ти скроят някой мръсен номер.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Ами не случайно има израз"педерастка работа".Както и"курвенски номера".При тия хора отсъства всякакъв морал и са способни на какви ли не подлости и мръсни номера.
                          Привет,

                          има различни видове гейове, млади, стари, културни, образовани, прости и т.н.

                          Има една категория, на които не им личи много и външно изглеждат нормални мъже, дори готини. (На Нейт и Джеремая от TLC много не им личи, държат се нормално.)

                          А иначе се разпознават най-лесно по походката, говоренето и меките китки.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            аз по определени причини не съм против обратните, като ориентация.
                            дразни ме предерастията, като тип поведение
                            Ами не случайно има израз"педерастка работа".Както и"курвенски номера".При тия хора отсъства всякакъв морал и са способни на какви ли не подлости и мръсни номера.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              аз по определени причини не съм против обратните, като ориентация.
                              дразни ме предерастията, като тип поведение
                              Аз и преди уикенда пак не бях писал.


                              Да Ви споделя нещо интересно:

                              преди Ви бях разказвал за една мъжкарана с лоша хигиена, беше ми препоръчана от майстор на ремонти (приятел), но нищо не стана.

                              От майстора разбрах, че имала вече приятел и щяла да се жени.......но нещата не са наред, той само е лизал розичката, но не е свършил работа. Ужас......така е като не се обработва една градина, после трудна работа. Като буреняса, трябват много усилия, за да се приведе в нормален вид,

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                евго почива от форума през викенда
                                форума също почива
                                Да ти кажа, от няколко дена не беше писано. Не е от уйкенда туй.

                                Коментар

                                Working...
                                X