IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
    Свато, снахата взема ли още уроци по пиано, че поне него го знам как изглежда? Щото тези работи, де ми ги пишеш ме фърлят в огън - тотално неизвестни са ми. Точно като на бъдещия ти зет джавата и другите програмирания. Манииии, мани!
    Наздраве![/QUOTE]

    Важното е те, да се разбират за какво иде реч. И днес един колега ме пита какво е това отомейшън и аз взех да мигам на парцали, ама то само това да беше, едно пиле в хотела за новогодишния купон, не можах да разбера какво е това пиле! Никоя дама с, която съм имал съвместен живот не ми е готвила или аз не съм й готвил подобно пиле с толкова завъртяно англо-испанско име. Ей, Бога ми, ако не го прочета внимателно или не го снимам, не мога да го цитирам посмъртно
    Наздраве!

    Коментар


    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

      Няма защо да се сдържаш . Едно време имаше един лаф "Лошо нещо в хубав човек не се задържа" . Та сипвай доволно, има нужда...
      У хабитатят три пръста сняг. Краят на годината се види нищо, че почти всяка сутрин мъгли се носят. Виното го наляхме, пастърмата и суджукът почти изсъхнаха на терасата. Тежко време, с тежки помисли.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

        Мани ги заядливците. Техният основен недостатък е, че не са аристократи, а ние с теб сме от благородническа жилка и лесно ще махнем с ръка. Преди дни ти бях написал това:

        Свато, пиши ми ги на лични тия работи, че тука много завистници
        Гледах скоро "Скъперникът", с Луи дьо Фюнес, където убеждаваше щерка си да се жени за 50г. маж, богат аристократ, който даже не искал dot /зестра/. А, ти хем си аристократ, хем младо и кльощава 1/3 ми предлагаш Каква оферта.......за снаата, гони 20 и гони също "Михаля", занимава се с QA и записа първи курс в СУ. От ануари ще записва и отомейшън.
        [/QUOTE]

        Свато, снахата взема ли още уроци по пиано, че поне него го знам как изглежда? Щото тези работи, де ми ги пишеш ме фърлят в огън - тотално неизвестни са ми. Точно като на бъдещия ти зет джавата и другите програмирания. Манииии, мани!
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Това лято ходих на един спа хотел.И в хотела имаше едно семейство помаци.Мъжът с децата се къпеше в басейна ,а жената обикаляше около басейна облечена с палто,носеше една чанта и видимо беше доволна като гледаше мъжа и децата си как се къпят.В това семейство има хармония и щастие, когато всеки си знае мястото.
          Хармония и щастие в болната ти феодална същност. Я хвани тая същата ханъма да я питаш какво мисли за точно тази хармония и щастие. Ама гледай мАжо да не е близо, щото ще те излъже.
          Щастлив е оня нерез с чаветата в басейна, а горката само съществува...в един феодален за нея свят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Тир се кара трудно, обаче дори и неопитни и некарали, свикават и си карат.
            За пръв път чувам да се кара тир(образно казано). Затова исках да обясниш на зрителите, как аджеба се кара.
            Всъщност за втори път чувам, но да не издребняваме...
            Това за неопитните и некаралите масово си остават неопитни. Шофирането не е спорт за всеки....еле пък тир.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

              Тонът му беше леко заядлив, та затова не се сдържах.
              Наздраве, свато!
              Мани ги заядливците. Техният основен недостатък е, че не са аристократи, а ние с теб сме от благородническа жилка и лесно ще махнем с ръка. Преди дни ти бях написал това:

              Свато, пиши ми ги на лични тия работи, че тука много завистници
              Гледах скоро "Скъперникът", с Луи дьо Фюнес, където убеждаваше щерка си да се жени за 50г. маж, богат аристократ, който даже не искал dot /зестра/. А, ти хем си аристократ, хем младо и кльощава 1/3 ми предлагаш Каква оферта.......за снаата, гони 20 и гони също "Михаля", занимава се с QA и записа първи курс в СУ. От ануари ще записва и отомейшън.[/QUOTE]

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Тонът му беше леко заядлив, та затова не се сдържах.
                Наздраве, свато!
                Няма защо да се сдържаш . Едно време имаше един лаф "Лошо нещо в хубав човек не се задържа" . Та сипвай доволно, има нужда...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bailor Разгледай мнение

                  :, Свато, защо трябваше на този назадничав ориенталец да напишеш точно това????!!!!
                  Тонът му беше леко заядлив, та затова не се сдържах.
                  Наздраве, свато!

                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от harpiata

                    Понеже го раздаваш голЕмата работа, от сой, с пари и успял....гусин разсъхнал морков...та би ли обяснил как се кара тир? Става ли за ядене, али за "клецанье"
                    Питам за един приятел и за многоуважаемата аудитория.
                    Тир се кара трудно, обаче дори и неопитни и некарали, свикават и си карат.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Най-компетентно мога да ти отговоря, че имам едно живо дете. Дано съм била достатъчно ясна относно ентусиазма на 2/3-ти пълноправни членове на домочадието.
                      :, Свато, защо трябваше на този назадничав ориенталец да напишеш точно това????!!!!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Макетата вземат български паспорти, за да пътуват и работят с тях. Но нямат никакви намерения да се побългаряват.
                        Това ти го разправЯ някоя калинка/клатикурец у канторката ли?
                        Най-кратко и ясно- не могат да работят с наши документи. Сети се защо, гусин феодал-заплодителю

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Мен ми хареса унгарската концепция. Сега в кризата не знам удържал ли е фронта.
                          Коефициентът на плодовитост в Унгария е същият като в България. Това не означава, че политиката на Орбан за стимулиране на раждаемостта е лоша.Просто ценностите в цяла Европа вече са други.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Мен ми хареса унгарската концепция. Сега в кризата не знам удържал ли е фронта.
                            Да не мислиш, че в Германия са по-назадничави? Или в Австрия, където цяло семейство може да се издържа само с детските? Но там няма резултат. Просто унгарците тръгнаха от най-ниското ниво, когато бяха съвсем пред затриване - както сме ние сега. Тук няма математика.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Тези неща не стават с програми. Някъде може и да се получи - както в една Унгария, например. Хората са живели толкоз трудно във времето и животът е продължавал. Сега цивилизацията ще се затрие сама с хедонизма, характерен за всеки цивилизационен упадък. Утре пак ще удари часът на пещерния човек - всичко е цикли. Ще запали огън, ще сложи кожа на земята и ще я мачка с някое космато шимпанзе.
                              Мен ми хареса унгарската концепция. Сега в кризата не знам удържал ли е фронта.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Дерзай с дръзновение.
                                Тези неща не стават с програми. Някъде може и да се получи - както в една Унгария, например. Хората са живели толкоз трудно във времето и животът е продължавал. Сега цивилизацията ще се затрие сама с хедонизма, характерен за всеки цивилизационен упадък. Утре пак ще удари часът на пещерния човек - всичко е цикли. Ще запали огън, ще сложи кожа на земята и ще я мачка с някое космато шимпанзе.

                                Коментар

                                Working...
                                X