IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение
    Много мъже гледат чужди деца но не знаят !
    Подсети ме за един стар виц....

    Дето едно момче отишло при баща си и рекло:
    - Тате, мисля да се оженя за комшийката!
    - Сакън, недей, тя ти е сестра! - казал бащата!
    ... момчето се разочаровало, но отишло при майка си и ѝ казало.
    - Ааа, жени се, няма проблем, той не ти е баща - рекла майката!



    Сложни са взаимоотношенията....

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Всъщност, ти даже не се усещаш как грубо пресичаш чуждите граници опитвайки се да наложиш обезателно своето мнение. Това си е комуникационен проблем.

      Разбрахме го твоето мнение, но никой не ти дава право да осъждаш така категорично хората с друго мнение. Проумей го най-после де.
      Хайде пак с твоите глупости-изобщо не ме бърка какво ще правиш ти или tnm,та чак и да съм осъждал поведението й.Това по никакъв начин не ме засяга.Затова й казвам-щом я кефи синът й да се ожени за по-дърта жена с две деца ,ок.Нейн си избор.Ама ти и затова се заяждаш.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Всъщност, ти даже не се усещаш как грубо пресичаш чуждите граници опитвайки се да наложиш обезателно своето мнение. Това си е комуникационен проблем.

        Разбрахме го твоето мнение, но никой не ти дава право да осъждаш така категорично хората с друго мнение. Проумей го най-после де.
        Жените на думи сте по-толерантни, но ти го казвам като мъж - ако сина ми един ден доведе жена с няколко ремаркета, ще го лиша от наследство. И това не означава, че го оставям без избор. Оставям избора на жената, която му е взела акъла - дали наистина го обича и е готова да го вземе гол като пушка, без моите постижения + тези на рода ни. Тогава много бързо нещата ще се наредят и лампата ще му просветне. Иначе и аз вярвам в безрезервната любов, но не по този начин

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          По-кротко го давай. Нямам никакво намерение да те обиждам.
          Щом те кефи синът ти да се ожени за по-стара жена с две деца,ок.Така да е.
          Всъщност, ти даже не се усещаш как грубо пресичаш чуждите граници опитвайки се да наложиш обезателно своето мнение. Това си е комуникационен проблем.

          Разбрахме го твоето мнение, но никой не ти дава право да осъждаш така категорично хората с друго мнение. Проумей го най-после де.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

            Внимавай с изразните средства, ако искаш да ти отговарям! Избягвам да обиждам събеседниците си, но както е тръгнала работата, за теб мога да направя изключение.
            Въобще не ме познаваш и не можеш да коментираш поведението ми. Аз съм надарена с изключително търпение, като хищник съм. Мога дълго да дебна, без да се намесвам. Смятам, достатъчно добре съм възпитала сина си и той ще вземе възможно най-доброто за него решение. Без след това да ме изкара мен виновна за действията или бездействията си.
            Наздраве!
            По-кротко го давай. Нямам никакво намерение да те обиждам.
            Щом те кефи синът ти да се ожени за по-стара жена с две деца,ок.Така да е.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Това и да го видя, няма да го повярвам - родител, който не взема никакво отношение за избора на детето си. Тънката манипулация с настройването и изказването на негативните черти също се брои.
              Ако ме попита, ще си кажа мнението. Реши ли да се справя сам с проблемите си - това е негово право. На мен никой никога не ми ми се е месил в личния избор. Затова - и аз така.
              Наздраве!

              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Лъжеш.Никоя нормална майка няма да е възхитена, че синът й се жени за по-възрастна жена с две деца.
                Внимавай с изразните средства, ако искаш да ти отговарям! Избягвам да обиждам събеседниците си, но както е тръгнала работата, за теб мога да направя изключение.
                Въобще не ме познаваш и не можеш да коментираш поведението ми. Аз съм надарена с изключително търпение, като хищник съм. Мога дълго да дебна, без да се намесвам. Смятам, достатъчно добре съм възпитала сина си и той ще вземе възможно най-доброто за него решение. Без след това да ме изкара мен виновна за действията или бездействията си.
                Наздраве!
                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                Мечо

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  А ако е вдовичка?
                  Няма значение дали е вдовица или разведена. Въпросът не е в жената(може и прекрасна съпруга да е),а във фактът ,че мъжът ще отделя време,финанси,ресурси, за да отглежда чужди деца.Вместо да отделя време, ресурси и финанси,за да отглежда собствени деца. Затова и такива хора са лузъри ,независимо от финансовото им състояние и общественото положение. Нищо по-важно няма от продължаването на рода.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Много мъже гледат чужди деца но не знаят !
                    Не го филмирай Евгича, че тъкмо се нави да действа и ще го откажеш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      И аз не ги одобрявам тези неща.

                      Тя си е правила кефа с мъжа си. Родила 2 пъти - това е отговорност и за двамата да си ги гледат. В добро, в лошо, ще стискат зъби, ще си носят отговорността. Ако трябва, и на две работи ще ходи мъжа.

                      От къде на къде друг мъж ще ги гледа.

                      Има и такива случай като в "Стъпка по стъпка" - филма от 90-те години, но те са изключение и обикновено по филмите.
                      Много мъже гледат чужди деца но не знаят !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Само един???
                        За първия път, после за кво ти е .
                        Създаваш доверие че си отговорен, вече се знаете че сте отговорни - капут ви не требе
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          И аз не ги одобрявам тези неща.

                          Тя си е правила кефа с мъжа си. Родила 2 пъти - това е отговорност и за двамата да си ги гледат. В добро, в лошо, ще стискат зъби, ще си носят отговорността. Ако трябва, и на две работи ще ходи мъжа.

                          От къде на къде друг мъж ще ги гледа.

                          Има и такива случай като в "Стъпка по стъпка" - филма от 90-те години, но те са изключение и обикновено по филмите.
                          А ако е вдовичка?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                            Мислиш ли?
                            Когато проблема е в камбанарията и 24ч фитнес няма да помогнат.
                            Това принципно, не насочено лично към Евго.
                            Забележи в моя пост присъства думата “нормален”. И не визирам никой от форумците тук. Принципно говоря.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Лъжеш.Никоя нормална майка няма да е възхитена, че синът й се жени за по-възрастна жена с две деца.
                              И аз не ги одобрявам тези неща.

                              Тя си е правила кефа с мъжа си. Родила 2 пъти - това е отговорност и за двамата да си ги гледат. В добро, в лошо, ще стискат зъби, ще си носят отговорността. Ако трябва, и на две работи ще ходи мъжа.

                              От къде на къде друг мъж ще ги гледа.

                              Има и такива случай като в "Стъпка по стъпка" - филма от 90-те години, но те са изключение и обикновено по филмите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                На нормален спортуващ мъж на твоята възраст никакви виагри не му трябват.
                                Мислиш ли?
                                Когато проблема е в камбанарията и 24ч фитнес няма да помогнат.
                                Това принципно, не насочено лично към Евго.

                                Коментар

                                Working...
                                X