IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Личи ти,че си от старото поколение, което имаше поговорка "До 30 години сами се женят,след 30 години ги женят",в смисъл, че след 30 годишна възраст било много трудно да се ожени човек ,та трябвало да има сватовници ,които да му намират половинка.Нещата са много различни в наши дни.Имам двама познати и двамата разведени като и двамата имат гаджета с по 25 години по-млади.Единият е на 49 години, другият на 64.Тая жена, приятелка на по-възрастния, е на 39 години и е преподавател в университета, другата по-младата наскоро се дипломира. И двете са с приятна външност,а не крокодили или хипопотами. Не казвам,че Евго задължително трябва да си търси 25 години по-млада жена,но изобщо не е проблем да си намери свястна жена и на 45 години.
    Така е Нещата са много различни в наши дни.
    И да, от по-старото поколение съм.Затова и никът мие такъв.
    Last edited by манимемене; 10.02.2023, 16:46.

    Коментар


    • Миродес:Ок.Разбрах.Спирам повече да коментирам твоите постове. Щом коментарите ми ги възприемаш по тоя начин, проблемът лесно се решава.
      Арана:Уважавам решението ти
      Джулиус_БГ: Предполагам "спирането" важи до ранния следобед? Чини ми се, че сте развили форумен-стокхолмски синдром...

      Аз мисля че не е стокхолмски синдром, а е друга (освен Евговата) сюжетна линия. Ядем се като куче и котка и все още не съзнаваме, че се привличаме. Докато в един момент ще стане…като в много романи и филми.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от манимемене Разгледай мнение
        До Евго:
        Преди много години, в края на соца,бях на родово събиране на жена ми. Там за единствен път видях техен роднина - стар ерген на40+ години. Среден ръст, добре изглеждащ, рядко вземаше думата. Показваше самочувствие на успял човек – имаше някакъв занаят от който се вадеха пари на частно, може би телевизионен техник, фотограф (носеше фотоапарат с голям обектив), не помня. Много по-късно се жени на 65 години за жена на 27,с добра външност, но с ментални увреждания (естествено,коя ли без дефекти би го взела), прави й две деца и на 71 умира.
        От твойта камбанария може да видиш добра страна в тая история – ето, и на над 60 години може да се ожени човек, може и поколение да създаде, ама не е така. Оставил е глуповата жена, работеща най-много като чистачка в някой офис, да се грижи сама за две невръстни деца.
        Така че не губи време, на 50 може с кривогледа да се вземеш, а на 60 и такава може да не те ще. Приказката за влака и пътниците!!
        Личи ти,че си от старото поколение, което имаше поговорка "До 30 години сами се женят,след 30 години ги женят",в смисъл, че след 30 годишна възраст било много трудно да се ожени човек ,та трябвало да има сватовници ,които да му намират половинка.Нещата са много различни в наши дни.Имам двама познати и двамата разведени като и двамата имат гаджета с по 25 години по-млади.Единият е на 49 години, другият на 64.Тая жена, приятелка на по-възрастния, е на 39 години и е преподавател в университета, другата по-младата наскоро се дипломира. И двете са с приятна външност,а не крокодили или хипопотами. Не казвам,че Евго задължително трябва да си търси 25 години по-млада жена,но изобщо не е проблем да си намери свястна жена и на 45 години.
        Last edited by mirodes; 10.02.2023, 16:25.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Еми това малко кат вица за водопроводчика . Кофти пазар. Готините булки задомени. Гепиш каквото можеш ако е останало.

          ”-Жена, какво прави този мъж в кухнята?
          -мъжо, това е водопроводчикът.
          - а защо е гол?
          - мъжо, такъв са имали, такъв са пратили.”
          ”-Жена, какво прави този мъж в кухнята?
          -мъжо, това е електричарят.
          - а защо е гол?
          - мъжо, такъв са имали, такъв са пратили.
          -а защо му е щръкнал?
          - защото е електричар, работи под напрежение."[

          Коментар



          • До Евго:
            Преди много години, в края на соца,бях на родово събиране на жена ми. Там за единствен път видях техен роднина - стар ерген на40+ години. Среден ръст, добре изглеждащ, рядко вземаше думата. Показваше самочувствие на успял човек – имаше някакъв занаят от който се вадеха пари на частно, може би телевизионен техник, фотограф (носеше фотоапарат с голям обектив), не помня. Много по-късно се жени на 65 години за жена на 27,с добра външност, но с ментални увреждания (естествено,коя ли без дефекти би го взела), прави й две деца и на 71 умира.
            От твойта камбанария може да видиш добра страна в тая история – ето, и на над 60 години може да се ожени човек, може и поколение да създаде, ама не е така. Оставил е глуповата жена, работеща най-много като чистачка в някой офис, да се грижи сама за две невръстни деца.
            Така че не губи време, на 50 може с кривогледа да се вземеш, а на 60 и такава може да не те ще. Приказката за влака и пътниците!!

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Колко удобно. После аз съм била комформист.
              Е ти що не си разпродадеш цялото имущество и не спасиш от глад няколко деца в Сомалия?Трябва да чувствам вина ли,че някои хора са си изоставили децата в социален дом?Това са въпроси,които касаят единствено тези хора и държавните органи, които трябва да се грижат за тези деца .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Брей .Да не би живота им да е застрашен в социалните домове? Да не е приятно да растеш в такъв дом,ама такъв е живота. Гадости се случват в живота и често нищо не можем да направим, за да ги предотвратим.
                Колко удобно. После аз съм била комформист.
                Last edited by Arana; 10.02.2023, 14:32.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                  За да приключа "спора", без претенции за менторство, бих насочил твоето внимание (на утвърдения и единствен учител на Евго в тоя форум)...

                  Досещал ли си се за възможността - Евго да заживее с мисълта за осиновяване на красива дама, с професия...., досущ в негов стил?

                  Да завърти разговорите в тая посока...

                  Сещаш ли се?

                  Евго (ПОСТЕПЕННО) става и супер-конкурент на младежа... Възраст - поносима, имоти в столицата и страната...

                  До тук с подсказката..
                  Доколкото разбирам си мъж,а пишеш с подсказки, което е характерно за жените.
                  Кажи ясно какво имаш предвид с"осиновяване"на жена.Да й стане спонсор ли,а оная да се чука с друг ?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Осиновяването също е спасяване на човешки живот.
                    Брей .Да не би живота им да е застрашен в социалните домове? Да не е приятно да растеш в такъв дом,ама такъв е живота. Гадости се случват в живота и често нищо не можем да направим, за да ги предотвратим.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                      Прав си, богата съм. Имам прекрасно семейство, двама изключително близки приятели, разбрани колеги и упражнявам професия, която ми допада.
                      Не знам дали си запознат с процедурата по осиновяване на дете в България. Защото аз съм минала 3-пъти по нея, т.е. след първата регистрация се "презаписвах" още 3 пъти, мисля, през 3 години. Измина доста време и вече не помня точно колко години важеше вписването в регистъра.
                      Та, като започнем от здравословното ни състояние, извлеченията от банката, наличието на имоти, големина на основното жилище, професия, заемана длъжност и прочие ..., почти до секси дантелено ми боди, целият ми социален и битов живот бе обект на разглеждане от т.н Съвет по осиновяване.
                      Няколко пъти ни предлагаха деца, които фенотипно не съответстваха на общия вид на семейството ни, макар че, преди всяка среща ни звъняха и ни питаха за цвета на нашите очи, коси и кожа. Накрая се оказа, че трябва да платим. Защото тъй като имаме собствено дете, винаги са ни слагали в групата на последно подходящите. Съпругът ми категорично отказа да купи дете като парче месо от близкия магазин.
                      Така че, не е каквото да не съм опитала.
                      Наздраве!
                      Ами браво.Имаш моите поздравления. Значи не говориш празни приказки, а с дела потвърждаваш думите си.
                      Такива хора уважавам.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Хахаха-какво общо имат двете неща?Естествено, че одобрявам всяка процедура ,която спасява човешки живот.Включително и трансплантация.
                        Осиновяването също е спасяване на човешки живот.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Затова плащаме данъци, държавата да осигурява подкрепа на изоставени деца и сираци.
                          Иначе нищо не ти пречи да осиновиш дете и да се различаваш от повечето животински видове. Доколкото съм ти разбрал от коментарите имаш само едно дете и не си бедна,така че няма да имаш проблем да отглеждаш чужди деца. Подкрепи думите си с действия.
                          Прав си, богата съм. Имам прекрасно семейство, двама изключително близки приятели, разбрани колеги и упражнявам професия, която ми допада.
                          Не знам дали си запознат с процедурата по осиновяване на дете в България. Защото аз съм минала 3-пъти по нея, т.е. след първата регистрация се "презаписвах" още 3 пъти, мисля, през 3 години. Измина доста време и вече не помня точно колко години важеше вписването в регистъра.
                          Та, като започнем от здравословното ни състояние, извлеченията от банката, наличието на имоти, големина на основното жилище, професия, заемана длъжност и прочие ..., почти до секси дантелено ми боди, целият ми социален и битов живот бе обект на разглеждане от т.н Съвет по осиновяване.
                          Няколко пъти ни предлагаха деца, които фенотипно не съответстваха на общия вид на семейството ни, макар че, преди всяка среща ни звъняха и ни питаха за цвета на нашите очи, коси и кожа. Накрая се оказа, че трябва да платим. Защото тъй като имаме собствено дете, винаги са ни слагали в групата на последно подходящите. Съпругът ми категорично отказа да купи дете като парче месо от близкия магазин.
                          Така че, не е каквото да не съм опитала.
                          Наздраве!
                          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                          Мечо

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Само ти в тоя форум явно не си разбрал, че Евго си търси жена,с която да създаде семейство и да има деца. Така че аз се опитвам да му помогна със съвети, докато ти искаш да се примири със това, че е сам и да осиновявал чуждо семейство, та да има внуци.
                            Така че нищо не му налагам,а се съобразявам с това, което той е писал.

                            За да приключа "спора", без претенции за менторство, бих насочил твоето внимание (на утвърдения и единствен учител на Евго в тоя форум)...

                            Досещал ли си се за възможността - Евго да заживее с мисълта за осиновяване на красива дама, с професия...., досущ в негов стил?

                            Да завърти разговорите в тая посока...

                            Сещаш ли се?

                            Евго (ПОСТЕПЕННО) става и супер-конкурент на младежа... Възраст - поносима, имоти в столицата и страната...

                            До тук с подсказката..

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Затова плащаме данъци, държавата да осигурява подкрепа на изоставени деца и сираци.
                              Иначе нищо не ти пречи да осиновиш дете и да се различаваш от повечето животински видове. Доколкото съм ти разбрал от коментарите имаш само едно дете и не си бедна,така че няма да имаш проблем да отглеждаш чужди деца. Подкрепи думите си с действия.
                              Мерси на Миродес за подкрепата.

                              И аз виждам нещата като него. Купувам доста неща за племениците си и си ги обичам. И от детски играчи и книжки се интересувам, Дори помогнах на баща им като си стягаше апартамента и като студент съм му помагал, че навремето положението беше малко бедно..........

                              Проблемът не е в мен, а че българките за връзка са малко "куци кози", както казва Емо Каменов.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Именно това ни различава от повечето животински видове. Явно затова сме на най-високото стъпало на еволюцията. Още повече, в нейната теория не се разглежда отделния индивид, а наблюденията и заключенията се сведени на ниво "популация"
                                Наздраве!
                                Затова плащаме данъци, държавата да осигурява подкрепа на изоставени деца и сираци.
                                Иначе нищо не ти пречи да осиновиш дете и да се различаваш от повечето животински видове. Доколкото съм ти разбрал от коментарите имаш само едно дете и не си бедна,така че няма да имаш проблем да отглеждаш чужди деца. Подкрепи думите си с действия.

                                Коментар

                                Working...
                                X