IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    По темата за замразените яйцеклетки ставаше въпрос за жени,които са здрави,но не желаят да стават майки заради кариера или по други причини,а не за жени,които имат здравословни проблеми.Което е много различно и аз подкрепям всяко тяхно усилие да се сдобият с дете.Но здрава жена да си замрази яйцеклетки ми се вижда доста извратено.
    Тези дни четох статия за сурогатните майки в Украйна,които износвали оплодени яйцеклетки на други жени и като раждали им давали бебето.Това вече е върхът на извращенията- женското тяло се ползва като инкубатор.Освен това организмът на майката и бебето са свързани и въпреки,че яйцеклетката е на друга жена,пак има немалка връзка между износилата го жена и бебето.За съжаление все повече стават извращенията като ни се представят като нещо нормално.
    ​​​​​
    Мой приятел има син на 3 години, роден от сурогатна майка от Украйна. Съпругата му е по-голяма от него и една или друга причина не можа да забременее. Понякога това е единственият начин да се сдобиеш с дете.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
      Тези дни четох статия за сурогатните майки в Украйна,които износвали оплодени яйцеклетки на други жени и като раждали им давали бебето.Това вече е върхът на извращенията- женското тяло се ползва като инкубатор.Освен това организмът на майката и бебето са свързани и въпреки,че яйцеклетката е на друга жена,пак има немалка връзка между износилата го жена и бебето.За съжаление все повече стават извращенията като ни се представят като нещо нормално.
      ​​​​​
      Извращение е когато не съществуват обективни причини за прибягване към сурогатно майчинство. Много жени не са в състояние да износят деца, поради различни медицински проблеми, но имат здрави репеодуктивни органи, респективно - яйцеклетки. От моя гледна точка, няма етичен проблем в това - много хора си продават органите за да си платят дългове от комар или за да си купят наркотици. Притеснението ми е друго - съществена част от човешката психика се развива през перинаталния период и износването от сурогатна майка може да предизвика съществени психични разстройства и комплекси в бъдещия човек. Същото важи и при естествена бременност, когато плода е нежелан. Други притеснения могат да бъдат предизвикани от това, че повреме на бременноста се развива връзка между майката и детето, която ще бъде прекъсната след раждането.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Мдъъъ, днес денят на азбуката, а тук гледам - доста букви са се изписали.
        Наздраве!
        Тук таме има даже правилни изречения, е, без да говорим за запетайки, членуване,съюзи и некви други тъпотии! То, граматиката не е част от културата, я....
        Сипвай, ама в храма, че да не ни се карат, пък пак ще се върнем за рекламнитеи минути.
        И това ще мине ...

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Писар Разгледай мнение
          Кратък коментар в три точки защото вчера очевидно оставих погрешно впечатление в публичното пространство.

          ПЪРВО: разговарях с племенника ми Валери Димитров, който от години живее в Англия. Той регистрира този профил преди осем години заради един конкретен епизодичен случай, в който му били подарили малка златна монета и искал да я продаде. Затова и има за осем години само един - два коментара. Продал я и всичко било забравено и приключило. До момента в който си спомних преди няколко дена, че имаше някога регистрация в ИНВЕСТОР и така стигаме до точка втора.

          ВТОРО: този форум се чете от огромен брой хора в страната, предполагам че в по-голямата си част също като мен нямат регистрация. Аз също доста редовно чета и следя една конкретна тема свързана с мой бизнес. Имам много колеги и партньори в бизнес средите и приятели в държавната администрация които също четат (надявам се не в работно време) темите в сайта, защото са ми споделяли разни мнения прочетени тук. И така една моя позната в една общинска администрация ми сподели за настоящата тема свързана с жените и че прочела мнения свързани с ин витро процедури, замразени яйцеклетки и така нататък. Това лично ме засяга защото по-малката ми дъщеря има медицински проблем с зачеването, следя и изчитам всичко свързано с този въпрос. Това провокира интереса ми и в рамките на няколко дена по-малко изчетох настоящата тема от самото начало. И така попаднах на коментарите на бившата г-жа Димитрова (по настоящем г-ца) и реших да напиша вчерашните два коментара свързани с нея. Така отново се връщаме на точка първа. Разговор с племенника ми дали си помни акаунта и дали може да ми го предложи. Беше забравил само паролата си и се наложи от ИНВЕСТОР да му дадат нова.

          ТРЕТО: темите в този сайт се четат от много хора затова ви призовавам да се изразявате в публичното пространство по-културно и по-възпитано и с по-малко агресивен тон

          ЧЕТВЪРТА точка не свързана горните три: Винаги съм се учудвал как г-н Матеев, който има огромен и мащабен бизнес му остава толкова свободно време да пише тук? Аз това не мога да го постигна и не е в възможностите ми.

          Надявам се че така се коригираха недоразуменията свързани с този профил. Направих и кратък коментар в темата за "Успеха" и не смятам повече да участвам в провокирани дискусии
          По темата за замразените яйцеклетки ставаше въпрос за жени,които са здрави,но не желаят да стават майки заради кариера или по други причини,а не за жени,които имат здравословни проблеми.Което е много различно и аз подкрепям всяко тяхно усилие да се сдобият с дете.Но здрава жена да си замрази яйцеклетки ми се вижда доста извратено.
          Тези дни четох статия за сурогатните майки в Украйна,които износвали оплодени яйцеклетки на други жени и като раждали им давали бебето.Това вече е върхът на извращенията- женското тяло се ползва като инкубатор.Освен това организмът на майката и бебето са свързани и въпреки,че яйцеклетката е на друга жена,пак има немалка връзка между износилата го жена и бебето.За съжаление все повече стават извращенията като ни се представят като нещо нормално.
          ​​​​​
          Last edited by mirodes; 24.05.2020, 21:17.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Писар Разгледай мнение
            . И така попаднах на коментарите на бившата г-жа Димитрова (по настоящем г-ца) и реших да напиша вчерашните два коментара свързани с нея.
            Бай ти Станем ще я оправи под трактора на нивата. После ще я чакаме да пише дали и е било хубаво и колко минутити или часове е продължило

            Коментар


            • Мдъъъ, днес денят на азбуката, а тук гледам - доста букви са се изписали.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Кратък коментар в три точки защото вчера очевидно оставих погрешно впечатление в публичното пространство.

                ПЪРВО: разговарях с племенника ми Валери Димитров, който от години живее в Англия. Той регистрира този профил преди осем години заради един конкретен епизодичен случай, в който му били подарили малка златна монета и искал да я продаде. Затова и има за осем години само един - два коментара. Продал я и всичко било забравено и приключило. До момента в който си спомних преди няколко дена, че имаше някога регистрация в ИНВЕСТОР и така стигаме до точка втора.

                ВТОРО: този форум се чете от огромен брой хора в страната, предполагам че в по-голямата си част също като мен нямат регистрация. Аз също доста редовно чета и следя една конкретна тема свързана с мой бизнес. Имам много колеги и партньори в бизнес средите и приятели в държавната администрация които също четат (надявам се не в работно време) темите в сайта, защото са ми споделяли разни мнения прочетени тук. И така една моя позната в една общинска администрация ми сподели за настоящата тема свързана с жените и че прочела мнения свързани с ин витро процедури, замразени яйцеклетки и така нататък. Това лично ме засяга защото по-малката ми дъщеря има медицински проблем с зачеването, следя и изчитам всичко свързано с този въпрос. Това провокира интереса ми и в рамките на няколко дена по-малко изчетох настоящата тема от самото начало. И така попаднах на коментарите на бившата г-жа Димитрова (по настоящем г-ца) и реших да напиша вчерашните два коментара свързани с нея. Така отново се връщаме на точка първа. Разговор с племенника ми дали си помни акаунта и дали може да ми го предложи. Беше забравил само паролата си и се наложи от ИНВЕСТОР да му дадат нова.

                ТРЕТО: темите в този сайт се четат от много хора затова ви призовавам да се изразявате в публичното пространство по-културно и по-възпитано и с по-малко агресивен тон

                ЧЕТВЪРТА точка не свързана горните три: Винаги съм се учудвал как г-н Матеев, който има огромен и мащабен бизнес му остава толкова свободно време да пише тук? Аз това не мога да го постигна и не е в възможностите ми.

                Надявам се че така се коригираха недоразуменията свързани с този профил. Направих и кратък коментар в темата за "Успеха" и не смятам повече да участвам в провокирани дискусии

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                  Честит празник! Светла дата е днешната.
                  Честит празник, Светла дата! ( макар да ръсва понкога и малко дъждец- за "да върви по вода" на азбукарчетата)

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

                    Как го беше казал онзи зевзек,? - да перефразирам от неговия лаф, Нещо от рода - "съжалявам, че с въпросния индивид споделяме еднаква националност" ))
                    Честит празник! Светла дата е днешната.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение
                      Въпрос към Радио Ереван: - Каква е разликата между желанията на мъжа и желанията на жената? - Жената иска много неща, но от един мъж, а мъжът иска едно нещо, но от много жени.
                      Как го беше казал онзи зевзек,? - да перефразирам от неговия лаф, Нещо от рода - "съжалявам, че с въпросния индивид споделяме еднаква националност" ))

                      Коментар


                      • Въпрос към Радио Ереван: - Каква е разликата между желанията на мъжа и желанията на жената? - Жената иска много неща, но от един мъж, а мъжът иска едно нещо, но от много жени.

                        Коментар


                        • това не е криситУ, не са и зилени очите
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Стига приказки...








                            ​​​​​​​

                            ​​​​​​​

                            Не спори с идиот (мурзилка)! Ще те смъкне на неговото ниво и ще те бие с опит.

                            Коментар


                            • Абе тук този писар много похвали Крисито..Тя сама много се похвали, но да не излезе друга истината..Да е скандалджийка, руса кифла- празноглава и все да я боли главата..Ами , ако е фригидна..После мъжа и виновен..Ние сме чули само нейната гледна точка..Какво ли ще каже мъжа и за нея.. Чакаме бай Стамен да и даде референция поне в една област..

                              Коментар


                              • Карлос Чакалът освен печен терорист е бил и много харизматична личност. Докато е в затвора му намират адвокатка, тя се влюбва в него и се женят.

                                Не че сравнявам бай Стамен с Карлос Чакала

                                Но истории всякакви има...


                                Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                                А дали Криси ще отиде при бай Стамен не се знае.Но в женската природа,когато стане въпрос за любов нищо не ме учудва.Затворници,извършили тежки престъпления получават понякога любовни писма от непознати жени.

                                Коментар

                                Working...
                                X