IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Налага се. Нали искаш жена, а не саксия? Най-важното е сексуално да ти намести всички чакри, а иначе си е редно да я оставиш да обърне всичко с краката нагоре. Иначе не е никаква жена.
    Един културен човек никога няма да размества и пренарежда нещо, което е "ОК".

    Ако знаеш, че и гардеробът ми е "като в аптека".

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      ратко, ще ме умориш Кака, хубаво дума, че колкото по-рано излезнат "малчуганите" от бърлогата, толкова по-бързо ще се адаптират и всичко ще си дойде по местата.

      Така, че ако каузата ти е да вадиш съфорумци от детските, много си закъснял
      Помниш ли, че в матрицата възрастните индивиди не ги събуждаха въобще

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Грехота е човек да работи при живи родители

        Както викаше една колежка в университета - вкъщи хладилника е винаги пълен, и за 20лв да работиш, все си на кяр. Има за кафенце, цигарки и дискотечка петъка. Пък като се отдели, почват да висят сметки, квартири, храна, режийни за транспорт и други работи. Та докато се стигне до кафенцето, цигарките и останалите благинки, бая пот се иска.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          кака, може ли да ти цитирам мнението в имотната тема?
          там има засилен трафик от IP-та с адреси от децки стаи.
          ратко, ще ме умориш Кака, хубаво дума, че колкото по-рано излезнат "малчуганите" от бърлогата, толкова по-бързо ще се адаптират и всичко ще си дойде по местата.

          Така, че ако каузата ти е да вадиш съфорумци от детските, много си закъснял

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            При мен е ремонтирано и нагласено и няма да й позволя да ми размества,
            Налага се. Нали искаш жена, а не саксия? Най-важното е сексуално да ти намести всички чакри, а иначе си е редно да я оставиш да обърне всичко с краката нагоре. Иначе не е никаква жена.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              При мен е ремонтирано и нагласено и няма да й позволя да ми размества,
              И се чудиш защо още си сам.
              Наздраве!
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Един истински мъж го гледа майка му,после го поема жена му и накрая го предава на дъщерите му. C'est la vie.
                Мда де, ама до каква възраст го гледа майка му? Дат из дъ куешчън

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Жилището е едно от нещата, които най-много впечатляват жените. Щото малко са навити да живеят под наем или в общо домакинство с родителите на мъжа.За жената жилището е като уютна бърлога и щом се настани започва да го моделира по нейн вкус. У нас само за един диван бях успял да се преборя да купя,изкара три години и жената и него смени.Само телевизорите не смее да пипа и аз си ги купувам.
                  При мен е ремонтирано и нагласено и няма да й позволя да ми размества,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    А редно ли е?
                    Грехота е човек да работи при живи родители

                    Както викаше една колежка в университета - вкъщи хладилника е винаги пълен, и за 20лв да работиш, все си на кяр. Има за кафенце, цигарки и дискотечка петъка. Пък като се отдели, почват да висят сметки, квартири, храна, режийни за транспорт и други работи. Та докато се стигне до кафенцето, цигарките и останалите благинки, бая пот се иска.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      А редно ли е?
                      Един истински мъж го гледа майка му,после го поема жена му и накрая го предава на дъщерите му. C'est la vie.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Привет,

                        400 лв преди 20г не бяха много, ако им сложиш данък 50лв и платиш 100 лв сметки лятото.

                        Остават ти 250 лв за храна, дрехи и забавления. "А то трябва и кътане"

                        Един младеж може да си живее безгрижно на 25 г., при мама и тате, ако имат пари да го гледат. А той да си харчи парите за себе си.

                        В България децата живеят с родителите до много късно, коментирано е в другата тема.

                        И апартаментът е само един актив, няма такава тежест, каквато му се приписва. Важно е, но жените много не ги впечатлява. Повече се впечатляват от големия разполагаем доход.


                        Жилището е едно от нещата, които най-много впечатляват жените. Щото малко са навити да живеят под наем или в общо домакинство с родителите на мъжа.За жената жилището е като уютна бърлога и щом се настани започва да го моделира по нейн вкус. У нас само за един диван бях успял да се преборя да купя,изкара три години и жената и него смени.Само телевизорите не смее да пипа и аз си ги купувам.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          А редно ли е?
                          Нито е редно, нито е нормално, но българката го прави.

                          "Гоше, спиш ли мама",

                          Освен това, в София хора на 60+, 70+ и дори на 80+ (ако здравето им позволява) участват в работната сила и си докарват по една заплата на месец, въпреки че не трябва да работят в напреднала възраст, а да си почиват.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Особено за мъж никак не е хубаво да си живее при мама. Че може да си остане ерген завинаги.

                            Имам един познат, известен адвокат на 38 г, оправен е и умен, прави си голяма реклама във ф.б. Има 2 котки и 5 аквариуама у тях, и много картини. Живее с майка си, вероятно ходи по хотели с мацки. И така си му е добре.



                            Една майка, дори на 90г, ако е на крака, е способна да се грижи за своя син, 60+ или 70 г. в България.
                            А редно ли е?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              кака, може ли да ти цитирам мнението в имотната тема?
                              там има засилен трафик от IP-та с адреси от децки стаи.
                              Може, днес съм благосклонно настроена. Дори няма да искам за ми сипеш пиене в Кръчмата. Днес отмарям, че три тежки дни на ядене и пиене ми се събраха от петък до неделя.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Евго, този "ол инклузив" започна да изнервя родителите напоследък. Дори да нямат отделно жилище, децата трябва да се натирят навреме от семейното гнездо, инак стават съвсем изнежени. Независимо от половата принадлежност.
                                Наздраве!
                                Особено за мъж никак не е хубаво да си живее при мама. Че може да си остане ерген завинаги.

                                Имам един познат, известен адвокат на 38 г, оправен е и умен, прави си голяма реклама във ф.б. Има 2 котки и 5 аквариуама у тях, и много картини. Живее с майка си, вероятно ходи по хотели с мацки. И така си му е добре.



                                Една майка, дори на 90г, ако е на крака, е способна да се грижи за своя син, 60+ или 70 г. в България.

                                Коментар

                                Working...
                                X