IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Зависи от случая. Но докторесата джи пи веднагически ще ѝ извади медицинско за психотормоз така че зависи
    И как се доказва психотормоз - на честна пионерска? То така, всяка жена може да те изнудва до безкрай.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Ами и в България наказанието за причиняване на тежка телесна повреда при условията на домашно насилие е от 3 до 15 години затвор от 2 до 10 при средна и до 3 години при лека.И няма право да ги доближава.
      А при развод жената остава в къщата ,а мъжът изплаща ипотеката.
      На практика получава ли се това законодателсво или е само на хартия засега?

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

        Ако знае как да я ушамари така, че да не може да си извади медицинско, едва ли ще го тикнат у кауша.
        Зависи от случая. Но докторесата джи пи веднагически ще ѝ извади медицинско за психотормоз така че зависи

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Следва нездравословно количество години затвор, та затуй

          Тя остава в къщата, а ти оставаш да изплащаш ипотеката. Нея и децата не ги доближаваш на 500 метра. Такива ми ти работи.
          Ами и в България наказанието за причиняване на тежка телесна повреда при условията на домашно насилие е от 3 до 15 години затвор от 2 до 10 при средна и до 3 години при лека.И няма право да ги доближава.
          А при развод жената остава в къщата ,а мъжът изплаща ипотеката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Следва нездравословно количество години затвор, та затуй

            Тя остава в къщата, а ти оставаш да изплащаш ипотеката. Нея и децата не ги доближаваш на 500 метра. Такива ми ти работи.
            Всяка една жена с по два -три развода може да дели деца и покъщина. Да ходи по курсове не и трябва.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Следва нездравословно количество години затвор, та затуй

              Тя остава в къщата, а ти оставаш да изплащаш ипотеката. Нея и децата не ги доближаваш на 500 метра. Такива ми ти работи.
              Ако знае как да я ушамари така, че да не може да си извади медицинско, едва ли ще го тикнат у кауша.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                И защо не е здравословно по твоите ширини мъжете да практикуват бой?
                Следва нездравословно количество години затвор, та затуй

                Тя остава в къщата, а ти оставаш да изплащаш ипотеката. Нея и децата не ги доближаваш на 500 метра. Такива ми ти работи.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Ти вадиш подобен извод, а всъщност информацията постната от мен има друга структура:

                  В каспичан не боят жените си. Толкоз.

                  Откъде от горното твърдение ти вадиш извода, че в дуранкулак ги бият за мен е загадка с рамерите на квадратурата на кръга.

                  На това му викат мнителност, друже.
                  И защо не е здравословно по твоите ширини мъжете да практикуват бой?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Написа"по моите ширини"не било здравословно мъжът да практикува бой.Значи по някои ширини е здравословно. Естествено тук не дискутираме обществото в Бурунди или Афганистан, а това в България. Така че намекът е ясен.
                    Намек няма.

                    Ти вадиш подобен извод, а всъщност информацията постната от мен има друга структура:

                    В каспичан не бият жените си. Толкоз.

                    Откъде от горното твърдение ти вадиш извода, че в дуранкулак ги бият за мен е загадка с размерите на квадратурата на кръга.

                    На това му викат мнителност, друже.
                    Last edited by Arana; 28.01.2023, 22:39.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Ам така де, боя изгражда! Сакън на Хасанчо да не му се отплесне ръката.

                      Иначе по-голяма част от жените дето отнасят някой шамар си траят.
                      Имах навремето един съученик ром.И той се ожени млад. Но жена му го напусна.И неговата майка му викаше:"Сине като не биеш жена си,ще избяга ".
                      Last edited by aleks262; 29.01.2023, 10:23.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Ма аз съм го написала. Чети бе човек. Няма някакви странични изводи за България. Аман от твойта мнителност значи.
                        Написа"по моите ширини"не било здравословно мъжът да практикува бой.Значи по някои ширини е здравословно. Естествено тук не дискутираме обществото в Бурунди или Афганистан, а това в България. Така че намекът е ясен.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Тя друго имаше предвид. Че в Испания не било здравословно мъжете да бият жените си, а едва ли не в България е нещо нормално.Подобни тези ги разпространяват едни грантаджийски НПО с цел да им отпуснат пари да се"борят "с този проблем. Интересно как ще въздействат на Хасан от Столипиново да не налага Айшето?
                          Ам така де, боя изгражда! Сакън на Хасанчо да не му се отплесне ръката.

                          Иначе по-голяма част от жените дето отнасят някой шамар си траят.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Ах ниЙ. Ти с тая география му взе акъла. Човека го е страх от разследване...знае ли ква точилка ще му цъфне на вратата
                            То си е за страх, а ако отскоча до Габрово за подкрепления от Тнм, тогава да му мисли, че батареите от Зли дол ще му се видят утроени

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Шшшшшт уплашихте брокерчето и то се скри. Багабонти такива.
                              Ах ниЙ. Ти с тая география му взе акъла. Човека го е страх от разследване...знае ли ква точилка ще му цъфне на вратата

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Изясни се тогава.
                                Ма аз съм го написала. Чети бе човек. Няма някакви странични изводи за България. Аман от твойта мнителност значи.

                                Коментар

                                Working...
                                X