IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Аз съм харесал конкретни неща:

    Suzuki Grand Vitarra, Tiguan, Towereg, Skoda Octavia, джип на Мерцедес или голям Mini Cooper (пичеловка),
    Гранд Витара иска много гледане, че ги яде ръжда, по-добре бягай далеч. Тигуан=Тиган= нямам идея как са. Туарег-поддържаш Порше Кайен, брат ми си продаде Туарега. Мерцедес SUV зависи кой модел и кой мотор, да речем МЛ 500, мед ми капе на сърцето. Мини Купър също нямам идея. Октавията става(казват и още Оставия)
    След като нямаш опит взимай някоя бангия за 1000лв, докато свикнеш някой друг месец. После я хвърляй на скрап и скачай в дълбокото.

    Алфа Ромео Брера, купе или спайдър, няма жена, която да не се изкефи на красотата и. Отделно рядко се срещат.
    Но е само за върли фенове на марката. Иска сърце най-вече. Cuore sportivo.
    Last edited by harpiata; 01.02.2023, 00:03.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Хахаха Така си е, с майстор зад волана, дори докато го бутат на паркинга стават бели.
      Аз съм харесал конкретни неща:

      Suzuki Grand Vitarra, Tiguan, Towereg, Skoda Octavia, джип на Мерцедес или голям Mini Cooper (пичеловка),

      Коментар


      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
        Има и други що годе мощни на предно, но леко остаряха. Белите пък стават и с 90к.с, примерно. Висока скорост, остър завой и "волана свърши, завоя не"
        Хахаха Така си е, с майстор зад волана, дори докато го бутат на паркинга стават бели.

        Коментар


        • Има и други що годе мощни на предно, но леко остаряха. Белите пък стават и с 90к.с, примерно. Висока скорост, остър завой и "волана свърши, завоя не"

          Коментар


          • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
            Колите с предно са много наред казваш. Къде остана недозавиването? И там е много интересно.
            Освен Civic Type R, не се сещам за друга стокова преднячка около 300кс. Всичко което има яко пауър, е или задно, или 4х4. А по софийския изциклен асфалт е силно препоръчително да имаш 4 полуоски. Не за друго, а като качиш някоя натокана мадама и раздадеш газта на 2-3 светофара, да й слезе кръвта от главата на друго място, че да не мисли много-много

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Горното е валидно за коли само на задно. Когато е 4х4 нещата стоят различно.
              Колите с предно са много наред казваш. Къде остана недозавиването? И там е много интересно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Я дай пример за връзка на успяла и богата жена с обикновен мъж.Изключвам случаите,когато физически са доста зле.Тогава може и да се прежали.
                Кюлева, друг да ти давам ли или този ти е достатъчен.
                Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Аха.Тоя е ударил джакпота. Тогава или сексуално я е привлякъл, или е тип"лошо момче".Вероятно и двете.
                  Друг въпрос е,че винаги в тоя брак ще има богата булка и беден жених.И не се знае колко ще изкара
                  Аз също навремето можех да се оженя за подобна.Ама винаги щях да съм втора цигулка с такава и предпочетох да не го правя.
                  Много предположения за да докараш тезата си.
                  Със здраве !
                  Вероятно си прав в някои от тезите си, но в повечето издишаш. Нищо, всеки има право на мнение...

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение



                    Даскал не е, но и професията не е нещо особено. Сега вече е в бизнеса на тъста.
                    Аха.Тоя е ударил джакпота. Тогава или сексуално я е привлякъл, или е тип"лошо момче".Вероятно и двете.
                    Друг въпрос е,че винаги в тоя брак ще има богата булка и беден жених.И не се знае колко ще изкара
                    Аз също навремето можех да се оженя за подобна.Ама винаги щях да съм втора цигулка с такава и предпочетох да не го правя.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      Ами не са чак толкова много милионерите в България,та тя да има огромен избор. Освен това младежът най-вероятно е с перспектива да расте в кариерата и финансово.Надали е някой даскал.


                      Даскал не е, но и професията не е нещо особено. Сега вече е в бизнеса на тъста.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Той Евго го даде примера с таксиджията и жената на неговия приятел.
                        Какъв е тоя пример?

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                          Тъй де, може и да се впечатли, ама няма да е от колата. Веднага с пример. Щерката на мой познат се впечатли, че и се омъжи за обикновенно момче с кола за 10 халки, а баща й е с милионен бизнес.
                          Ами не са чак толкова много милионерите в България,та тя да има огромен избор. Освен това младежът най-вероятно е с перспектива да расте в кариерата и финансово.Надали е някой даскал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            Я дай пример за връзка на успяла и богата жена с обикновен мъж.Изключвам случаите,когато физически са доста зле.Тогава може и да се прежали.
                            Той Евго го даде примера с таксиджията и жената на неговия приятел.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Напротив-дъщерята на някой шейх ще се впечатли от подобен на нея по богатство. Няма да се омъжи за някой с кола от битака .
                              Тъй де, може и да се впечатли, ама няма да е от колата. Веднага с пример. Щерката на мой познат се впечатли, че и се омъжи за обикновенно момче с кола за 10 халки, а баща й е с милионен бизнес.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                                Напротив именно контрастът привлича. Не се знае.
                                Я дай пример за връзка на успяла и богата жена с обикновен мъж.Изключвам случаите,когато физически са доста зле.Тогава може и да се прежали.

                                Коментар

                                Working...
                                X