IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Total bullshit. Какво значи нормална работа ?Моята жена е преподавател в езикова гимназия. Това ненормална работа ли е?И защо е необходимо жената да прави кариера ако тази кариера пречи да се грижи за семейството си.И какво пречат грижите за домакинството на социалните контакти. Това, че някоя не може да си направи организация си е нейн проблем.
    А как разбра, че ако една жена се грижи за децата си и домакинството е нещастна?Нашите баби и прабаби да не са били нещастни ?Едната ми прабаба остава вдовица на 25 години с 5 деца и сама ги отглежда,без да се ожени повторно .А пък майка ми казва, че била много щастлива, че има деца, за които да се грижи. И секс най-добре се прави рано сутрин, когато и мъжът и жената са отпочинали,а и тогава е най-силно сексуалното желание в мъжа.
    А фактът,че жената се грижи за домакинството, не означава, че мъжът се е фокусирал само върху материалното. Специално в нашето семейство пари не пестим. Всеки месец сме на спа курорт за 3 дни,два пъти седмично на ресторант, събота и неделя се ходи на кино и разходка в парка с децата.Няма нищо по-хубаво от това да се разхожда семейството в парк със зеленина и атракции за децата. Аман от тъпи опорки.Как се изказвате за живота на семейства, от които си нямате и понятие.И коя жена била нещастна и коя щастлива.
    Не мога да разбера -
    Защо тогава жена ти си мечтае за секс с пират???

    И нима е възможно в 3 абзаца да се напишат толкова неверни неща?

    * Къде съм казала, че - ако една жена се грижи за децата си и домакинството, тя е нещастна?
    (Всъщност опитах се да обясня, че щастието зависи до голяма степен от партньора!!! )

    * Вярваш ли, че прабаба ти - вдовицата, дето сама си е гледала 5-те деца без мъж, е била много щастлива?
    (Винаги ли вярваш на майка ти, или само понякога?)

    * И от това, че ти имаш най-силно сексуално желание рано сутрин, не следва, че и с другите мъже е така!!!
    (Питай другите момчета, ще останеш изненадан от отговора )

    Аз лично балансирам в живота успешно благодарение на подкрепата на моя мъж!
    Last edited by sunny; 24.02.2023, 10:45.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

      Еми да - то е съвсем ясно!

      Глупавият мъж иска да преспи с колкото се може повече жени, пък неговата да е светица, и да си живеят щастливо. Ама такъв филм няма... щото в най-добрия случай му се пада мъченица. Един мъж никога не може да бъде щастлив със смачкана и нещастна жена...

      А мъжа, като не помага на жената в домакинството, я лишава от свободно време, шанс за социални контакти, нормална работа и кариера.

      И познай какво става, като жената не е щастлива. Първо изчезва... добрия секс После, не задължително в този ред, изчезват - добрия външен вид, готвената храна, порядъка у дома, щастливите звездички в детските очички...

      Но... всичко това, мъж, който се е фокусирал върху МАТЕРИАЛНОТО не може да го разбере. Той се напъва да печели повече пари, като си мисли че жената трябва да му е много радостна заради парите. Уморен е, все няма време, и остава всичко на грижите на жената...

      Жената в един момент си казва - абе... за какво ми е този мъж??? Да си взема шибаните пари и да ми се маха от главата!!!

      Та така!
      Който е с отворен ум - ще се поразмисли...
      Пък който знае всичко... хич не му трябва да мисли!
      Total bullshit. Какво значи нормална работа ?Моята жена е преподавател в езикова гимназия. Това ненормална работа ли е?И защо е необходимо жената да прави кариера ако тази кариера пречи да се грижи за семейството си.И какво пречат грижите за домакинството на социалните контакти. Това, че някоя не може да си направи организация си е нейн проблем.
      А как разбра, че ако една жена се грижи за децата си и домакинството е нещастна?Нашите баби и прабаби да не са били нещастни ?Едната ми прабаба остава вдовица на 25 години с 5 деца и сама ги отглежда,без да се ожени повторно .А пък майка ми казва, че била много щастлива, че има деца, за които да се грижи. И секс най-добре се прави рано сутрин, когато и мъжът и жената са отпочинали,а и тогава е най-силно сексуалното желание в мъжа.
      А фактът,че жената се грижи за домакинството, не означава, че мъжът се е фокусирал само върху материалното. Специално в нашето семейство пари не пестим. Всеки месец сме на спа курорт за 3 дни,два пъти седмично на ресторант, събота и неделя се ходи на кино и разходка в парка с децата.Няма нищо по-хубаво от това да се разхожда семейството в парк със зеленина и атракции за децата. Аман от тъпи опорки.Как се изказвате за живота на семейства, от които си нямате и понятие.И коя жена била нещастна и коя щастлива.
      Last edited by mirodes; 24.02.2023, 10:17.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Ти нищо не си разбрала. Обвиняваш такива като мен,че се женили за тъпи жени,а аз тъпачки не мога да понасям. Даже и сексуално не може да ме привлече някоя жена ако е тъпа.Ако пък освен тъпа е и с изкуствени джуки няма изобщо да я погледна.
        Еми да - то е съвсем ясно!

        Глупавият мъж иска да преспи с колкото се може повече жени, пък неговата да е светица, и да си живеят щастливо. Ама такъв филм няма... щото в най-добрия случай му се пада мъченица. Един мъж никога не може да бъде щастлив със смачкана и нещастна жена...

        А мъжа, като не помага на жената в домакинството, я лишава от свободно време, шанс за социални контакти, нормална работа и кариера.

        И познай какво става, като жената не е щастлива. Първо изчезва... добрия секс После, не задължително в този ред, изчезват - добрия външен вид, готвената храна, порядъка у дома, щастливите звездички в детските очички...

        Но... всичко това, мъж, който се е фокусирал върху МАТЕРИАЛНОТО не може да го разбере. Той се напъва да печели повече пари, като си мисли че жената трябва да му е много радостна заради парите. Уморен е, все няма време, и остава всичко на грижите на жената...

        Жената в един момент си казва - абе... за какво ми е този мъж??? Да си взема шибаните пари и да ми се маха от главата!!!

        Та така!
        Който е с отворен ум - ще се поразмисли...
        Пък който знае всичко... хич не му трябва да мисли!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

          утре като се премести ВОЙНАТА и на наша територия ще почнеш друга песен да пееш.
          Иначе за "ергенът"
          Спрете да обиждате пачаврите от "Ергенът"! Една от тях е чичо, на моя позната...
          Изключвайки опорката на реZZидент, гълъбарник и т.н здравсили, че вАйната ще дойде на територията, каква песен ще запея?
          Имаме способен състав и читава техника ли? Може да се случи и прочистване отдолу нагоре знае ли човек.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Нищо не си разбрал. Ком д’абитюд.

            Вземам си почивка от темата.

            На всички желая приятен уикенд.
            Ти нищо не си разбрала. Обвиняваш такива като мен,че се женили за тъпи жени,а аз тъпачки не мога да понасям. Даже и сексуално не може да ме привлече някоя жена ако е тъпа.Ако пък освен тъпа е и с изкуствени джуки няма изобщо да я погледна.
            Но има огромна разлика между интелигентна и образована жена,която знае какви са нормалните отношения между мъж и жена в едно семейство и някоя"принцеса",която мисли,че й е под достойнството да чисти и пере, щото имала кариера и високи доходи.
            Темата е какво искат жените,но не по-малко важно е и какво искат мъжете. Много жени не го знаят или по-скоро не им пука и после реват,че нямало мъже.А какво предлагат те на мъжете-имали са по 20-30 любовника преди настоящия, не искат да раждат повече от едно дете,не се грижат за домакинството. Смятат,че щом кариерата и доходите на мъжа са голяма ценност за една жена ,то жена с кариера и високи доходи ще е атрактивна за мъжа. Да ама на мъжете в повечето случаи изобщо не им дреме за парите на жената,още по-малко за кариерата й.
            Last edited by mirodes; 24.02.2023, 09:02.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Последна реплика тук и затварям - сравни нашият “преход” с чешкия, полския и унгарския. Всичко си направихме сами. Ти знаеш точно как стана и си участник.

              Пък после викай таз “пачавра” оназ “пачавра”.

              Други са пачаврите. Дано имаш страх от Бога.
              Аз сам съм си БОГ. И в подписа го имам. Габи от „Ергенът“: „Ходи ми се в Дубай, ама много път.“ Евгени: „Ама до Япония е повече“

              Аз съм я направил таз?
              Никога не съм харесвал плондери и кокоши гъз. А бога ми пробвал съм - по отвратително е отколкото мога да го опиша. На всяка окепазила се съм намерил начин да в навра в кучи гъз. На десетки съм ползвал репликата тез джуки, цици от баща ти ли са? Ако някоя се прави на отворена следват още по брутални.
              Тоз "преход" не съм го правил АЗ. Мен ме завари на 15 години, дето не знаех дали ми се пикае или клеца, но вече враг на комунизма. Сега съм ВРАГ на демоНкрадцията
              Last edited by bota156; 24.02.2023, 08:58.
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                ха ха.
                Интересно що през комунизма НЯМАШЕ мутри, студентите си изкарваха студентските празници "нормално".
                Не съм чул НИКОЙ да се оплаква, аз също не се оплаквам, това не променя факта "пачавра" нито факта демоНкрадция, нито мутри, нито друсалки, нито джендерасти и т.н. все ЧЕДА на демоНкрадцията. Не обвинявай СТАР умрял РЕЖИМ за новите "морални" норми
                Последна реплика тук и затварям - сравни нашият “преход” с чешкия, полския и унгарския. Всичко си направихме сами. Ти знаеш точно как стана и си участник.

                Пък после викай таз “пачавра” оназ “пачавра”.

                Други са пачаврите. Дано имаш страх от Бога.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Все ти е тая, защото така е най-лесно. Самият ти също си поживя именно в този пачаврен стил, а сега се правиш на ударен. Даже коментираш. Вие и тъпаците мутри, които един нормален студентски празник не ни дадохте да изкараме.

                  Не ти е виновен “западът” попфолкът и всички простотии тръгнаха от Сърбия, а за разюзданото мафиотско поведение си имахме по-голям източен брат.
                  ха ха.
                  Интересно що през комунизма НЯМАШЕ мутри, студентите си изкарваха студентските празници "нормално".
                  Не съм чул НИКОЙ да се оплаква, аз също не се оплаквам, това не променя факта "пачавра" нито факта демоНкрадция, нито мутри, нито друсалки, нито джендерасти и т.н. все ЧЕДА на демоНкрадцията. Не обвинявай СТАР умрял РЕЖИМ за новите "морални" норми
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Точно де-това си е женско предаване. А и всички подобни "риалити"формати.Акцентът е върху клюки,интриги, разговори за битовизми.
                    Нищо не си разбрал. Ком д’абитюд.

                    Вземам си почивка от темата.

                    На всички желая приятен уикенд.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Докато ти гледаш “Стани богат”, дъщерите ти ще гледат “Ергенът”. Едва ли ще ме разбереш какво се опитвам да ти кажа.
                      Точно де-това си е женско предаване. А и всички подобни "риалити"формати.Акцентът е върху клюки,интриги, разговори за битовизми.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                        все ми е тая защо са се направили на гъз и се държат като магистралка. Аз съм длъжен да кажа истината.
                        ДемоНкрадцията и евроатлантическите ценности рекламират това поведение. Аз му давам мекото определение "пачавра", а реалността е още по УРОДЛИВА
                        Все ти е тая, защото така е най-лесно. Самият ти също си поживя именно в този пачаврен стил, а сега се правиш на ударен. Даже коментираш. Вие и тъпаците мутри, които един нормален студентски празник не ни дадохте да изкараме.

                        Не ти е виновен “западът” попфолкът и всички простотии тръгнаха от Сърбия, а за разюзданото мафиотско поведение си имахме по-голям източен брат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                          Преди да наречеш някое младо момиче “пачавра” сериозно се замисли дали твоето поколение не постави основите на “пачавризирането” на нацията. Резултатът е този, който виждаш на екран.
                          все ми е тая защо са се направили на гъз и се държат като магистралка. Аз съм длъжен да кажа истината.
                          ДемоНкрадцията и евроатлантическите ценности рекламират това поведение. Аз му давам мекото определение "пачавра", а реалността е още по УРОДЛИВА
                          Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Хахаха-и как разбра ,че мъжете не харесват жени, които им се натискат.Това е най-тъпата женска опорка.Да има случаи, когато мъжете не харесват жени, които им се натискат,ама това не е,защото не одобряват подобно поведение, а защото просто не харесват тези жени.
                            А човекът наистина е интелигентен,но интелигентността няма връзка със сексуалната ориентация.
                            Иначе подобни предавания са насочени към женската аудитория. Повече от 5 минути не мога да издържа да го гледам.
                            Аз гледам предавания като"Стани богат "(в което съм и участвал)и другите подобни, които вървят в момента.Ето днес една жена спечели 10 хиляди лева от шоуто и продължава с участието. Ама подобни предавания не са на почит.
                            Докато ти гледаш “Стани богат”, дъщерите ти ще гледат “Ергенът”. Едва ли ще ме разбереш какво се опитвам да ти кажа.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              утре като се премести ВОЙНАТА и на наша територия ще почнеш друга песен да пееш.
                              Иначе за "ергенът"
                              Спрете да обиждате пачаврите от "Ергенът"! Една от тях е чичо, на моя позната...
                              Преди да наречеш някое младо момиче “пачавра” сериозно се замисли дали твоето поколение не постави основите на “пачавризирането” на нацията. Резултатът е този, който виждаш на екран.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение
                                И е доста притеснително, ако това са "новите българи".

                                - Млади хора с куп пластични корекции (типичен признак на комплексарщина) - почти не видях момиче с нормални устни, а тия с двупръстовите джуки освен за прахосмукачка - за какво друго да ги ползваш!?
                                - Втрещяваща лекота, с която се ръсят обиди! - а както знаем лошите мисли водят към грозни думи, а те към агресивни действия...
                                - Младежът може и да не е обратен, но ми "педалее" - да ме прощава, но твърде бързо се събраха няколко /и много различни/ поколения при това, но тия дето не са карали казарма се усещаха още навремето (дето бягаха по медицински и др. причини); за тях пък ние сигурно сме от "старите, груби българи"!
                                Ето я силиконовата долина. Аз все пак съм оптимист. Има около 10% умни момичета. Колкото са и в обществото. 10% са достатъчни за мотор. Ще видиш как силиконките ще отпаднат. Постепенно.

                                Коментар

                                Working...
                                X