IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Дори и така да е , на наредена среща от майка й няма да отиде.
    И що да не отиде?Не се знае къде може да се срещне подходящият човек.Ако е самотна и си търси мъж това е една пропиляна възможност.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

      Нали не биеш, че аз съм кондора. .

      Да обобщя, че до момента бях Евго, Цецо и фейк профил на жена ми, освен това съм и льольо, не знам какво е ирония и чехльо и жена ми ме командори както си иска.
      Не си. Той беше простакер. Ти си възпитан човек. Тук на някои участници възпитанието им се струва също “женска” черта, а простотията “мъжественост”, но ти не се впечатлявай особено.
      Last edited by Arana; 28.02.2023, 19:54.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Но се тормозела, че няма мъж и деца.
        Дори и така да е , на наредена среща от майка й няма да отиде.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

          Че ти кво очакваш, майка й да я сватосва?!?
          На 35 си е самостоятелен човек, който сам си определя битието. И, ако ме питаш, е права, че да не иска да се срещате.
          Но се тормозела, че няма мъж и деца.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Не е гей, но е с много високи критерии и иска тунингована жена. А той гради кариера и също дойде от малък провинциален град. И нямаше пари.

            Вторият пич, с леките корекции, е лекар по естетична медицина и си е слагал разни неща малко. Не е грозно, като за Холивуд е, Той по има пари от първия.


            Не знам какво да ви кажа, в София няма уважение дори между комшии, хората са се овълчили, както беше писал колегата.


            Вчера кавалерствах на една комшийка (студентка, наемател), отворих й с чипа, задъжах вратата, пуснах я тя да мине напред, а тя нарочно не се качи с мен в асансьора. И тръгна по стълбите.

            Една лелка искаше да ме жени за дъщеря си......и си контактуваме по ф.б., опознаваме се, иска зет, иска внуче, а дъщеря й е малко "манекенка, моделка, тип уруспъ". Казах й "ОК" (на лелята; дори вчера си писахме), дъщерята сега е в София, но не иска среща с непознат и правила фасони на майка си. Към 35 годишна.

            Не ми е проблем да си намеря жена извън репродуктивна възраст, там е по-лесно.
            Че ти кво очакваш, майка й да я сватосва?!?
            На 35 си е самостоятелен човек, който сам си определя битието. И, ако ме питаш, е права, че да не иска да се срещате.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Баце ,честно , такъв словоред имаш ,че се пляскам по челото като те чета . Хубавият мъж който от години се "оправя" сам и не води хетеросексуален полов живот най вероятно е гей .
              Не е гей, но е с много високи критерии и иска тунингована жена. А той гради кариера и също дойде от малък провинциален град. И нямаше пари.

              Вторият пич, с леките корекции, е лекар по естетична медицина и си е слагал разни неща малко. Не е грозно, като за Холивуд е, Той по има пари от първия.


              Не знам какво да ви кажа, в София няма уважение дори между комшии, хората са се овълчили, както беше писал колегата.


              Вчера кавалерствах на една комшийка (студентка, наемател), отворих й с чипа, задъжах вратата, пуснах я тя да мине напред, а тя нарочно не се качи с мен в асансьора. И тръгна по стълбите.

              Една лелка искаше да ме жени за дъщеря си......и си контактуваме по ф.б., опознаваме се, иска зет, иска внуче, а дъщеря й е малко "манекенка, моделка, тип уруспъ". Казах й "ОК" (на лелята; дори вчера си писахме), дъщерята сега е в София, но не иска среща с непознат и правила фасони на майка си. Към 35 годишна.

              Не ми е проблем да си намеря жена извън репродуктивна възраст, там е по-лесно.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Има време. Ще те изкарат. Не се впечатлявай много от форумната флора и фауна.

                Прочее имаше един екземпляр Кондора. Покри се нейде. Колоритен беше.
                Нали не биеш, че аз съм кондора. .

                Да обобщя, че до момента бях Евго, Цецо и фейк профил на жена ми, освен това съм и льольо, не знам какво е ирония и чехльо и жена ми ме командори както си иска.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                  Благодаря ти, че и мен не ме изкара гей, задето мия чинии. Да ме хапе гърмяща змия звучи по-добре.
                  Има време. Ще те изкарат. Не се впечатлявай много от форумната флора и фауна.

                  Прочее имаше един екземпляр Кондора. Покри се нейде. Колоритен беше.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                    Благодаря ти, че и мен не ме изкара гей, задето мия чинии. Да ме хапе гърмяща змия звучи по-добре.
                    Носиш на бъзик ,това е добре , за мен по написаното ти си льольо , но ще се оправиш , време трябва .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Баце ,честно , такъв словоред имаш ,че се пляскам по челото като те чета . Хубавият мъж който от години се "оправя" сам и не води хетеросексуален полов живот най вероятно е гей .
                      Благодаря ти, че и мен не ме изкара гей, задето мия чинии. Да ме хапе гърмяща змия звучи по-добре.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Не ги познавам ,та да взема отношение. Но от лекари лично съм чувал, че те чукат, която си поискат лекарка и медицинска сестра(бягай от такива). Та са ми чудни подобни истории.Но хора всякакви.
                        И аз съм чувал подобни слухове. Студенти от медицинския карат стажове по болници. На нощни смени е било лудница.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Сега има ергени и от новия тип:

                          познавам двама лекари, наближават 40 г., единят търси тунингована тигрица, която да опитоми от години и ми е казал, че не чука.

                          Другият има много хубава кариера и е пич (с хубав гардроб, дори има леки корекции по лицето, спортува), обаче няма приятелка и живее с коте сфинкс.
                          Би ли уточнил?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Вероятно се оправя сам, иначе има опит с жени от нета, здрав и хубав мъж е.
                            Баце ,честно , такъв словоред имаш ,че се пляскам по челото като те чета . Хубавият мъж който от години се "оправя" сам и не води хетеросексуален полов живот най вероятно е гей .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Вероятно се оправя сам, иначе има опит с жени от нета, здрав и хубав мъж е.
                              Не знам какви са тия мъже.Един приятел в София се разведе на 46 години и за една година изчука над 20 мадами.Гаджето му е с 25 години по-млада .И не е някой в перфектна форма.Направо си е чичка с шкембе и побеляла коса.
                              Та са ми много чудни такива истории за София. Хайде да е някой по-малък гра,в който жените или са избягали или са омъжени,ама за София, където се стичат жени от цяла България.
                              Last edited by mirodes; 28.02.2023, 17:43.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                От години не е топил чушката , ми той най вероятно ако не е бил то е станал импотент . Кви са тия смотаняци дето познаваш , веднъж не каза е тоя ги жули и не прощава и всичко му е 6 . Да няма някъде клуб на смотаняка ?!
                                Вероятно се оправя сам, иначе има опит с жени от нета, здрав и хубав мъж е.

                                Коментар

                                Working...
                                X