IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    На вас не съм светил,но познавам добри момчета,които още са девствени. Т.е предполагам, но то е ясно.
    Изключения, Мире, изключения е имало и ще има.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Светил си ни ти на нас какво правим на тъмно
      На вас не съм светил,но познавам добри момчета,които още са девствени. Т.е предполагам, но то е ясно.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        не знам, кое поражда хумора,
        но за мен най-ценен е непосредствения, прост и здрав хумор на хората от народа
        ако е съчетан със съответният югозападен или северозападен говор, гарантирано се сцпевам
        Имам двама колеги от РазлоЧ. В студентските ми години се случи да попадна в тяхна компания, след като и двамата бяха употребили определено количество твърд алкохол, щедро разредено с бира. Завърза се шумен разговор, при което аз реших, че без да разбера съм пресякла държавната граница в посока тогава, все още Република Македония. Доста неща ми се загубиха в превода.
        Наздраве!
        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
        Мечо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Тоя"ИИ"са го натъпкали с политкоректни идиотщини."Стереотипи,основани на полова принадлежност"и тем подобни глупости. Що във войната в Украйна се бият само мъже, а доколкото има жени те не са в бойните части.Значи стереотипът, основан на полова принадлежност,че във войните се бият само мъже е изцяло верен.
          Други участници във форума може и да подиграват,но знаеш, че аз нямам такава намерения. И съвсем добронамерено ти казвам,че жените уважават мъже, които отстояват тия"полови стереотипи ".Все по-често наблюдавам коли да карат жени,а до тях седнали мъже на тяхната възраст, най-вероятно съпрузи или гаджета.Е какъв мъж е тоя,който поверява живота и здравето на семейството си на жена,вместо той да кара?По същия начин и с домакинската работа-това си е женско задължение.Моята жена отглежда децата и въпреки това се грижи изцяло за домакинството. А вие дори нямате деца и вършиш нейната работа. Замисли се над думите ми.
          Благодаря за съветите, намирам ги за полезни и ще ги имам предвид занапред. Всъщност аз още с първия си пост тук написах, че на 90% споделям твойте виждания за нещата. Тези неща, които ги говорим последните дни, сякаш ги знам, но друго е някой да ти ги посочи в прав текст без заобикалки.

          Вярвам, че всички гледни точки, изложени в темата, са на хора, които са стигнали до един или друг извод на база някакъв опит, затова дори и с пачанга, който беше доста остър в изказванията си, съм съгласен в известен смисъл.

          Това, жена да шофира, а мъжа да се вози, и аз не го разбирам. Единствено бих дал жената да ме вози, ако съм пил. Преди време бях видял една от алесите /дизайнерки на дрехи, женската част от форума може би ги знаят/, караше зад мен една небесно синя Х6, а мъжът ѝ се возеше до нея. Много силно впечатление ми направи, но се замислих, че тя изкарва доста пари, не знам какъв е мъжът ѝ, но ако не е някой, който да изкарва повече пари, цял живот ще бъде в нейната сянка.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Питай го тоя "интелект"дали хомосексуализма е психично заболяване?Може да го питаш и дали има разлика в Ай Кю между различните раси.Аз знам какъв ще е отговорът-политкоректен.
            Иначе жените сте ясни-уж много харесвате добрите момчета, а се чукате с лошите.
            Светил си ни ти на нас какво правим на тъмно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Мироооооо, виде ли бре?! Ей го и интелектът ти го рече
              Питай го тоя "интелект"дали хомосексуализма е психично заболяване?Може да го питаш и дали има разлика в Ай Кю между различните раси.Аз знам какъв ще е отговорът-политкоректен.
              Иначе жените сте ясни-уж много харесвате добрите момчета, а се чукате с лошите.И аз като ученик рецитирах Шекспир на жените ,ама не ме отразяваха. Откакто направих мускули и взех да гледам лошо половият ми живот рязко потръгна.
              Last edited by mirodes; 28.02.2023, 21:23.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Тоя"ИИ"са го натъпкали с политкоректни идиотщини."Стереотипи,основани на полова принадлежност"и тем подобни глупости. Що във войната в Украйна се бият само мъже, а доколкото има жени те не са в бойните части.Значи стереотипът, основан на полова принадлежност,че във войните се бият само мъже е изцяло верен.
                Други участници във форума може и да подиграват,но знаеш, че аз нямам такава намерения. И съвсем добронамерено ти казвам,че жените уважават мъже, които отстояват тия"полови стереотипи ".Все по-често наблюдавам коли да карат жени,а до тях седнали мъже на тяхната възраст, най-вероятно съпрузи или гаджета.Е какъв мъж е тоя,който поверява живота и здравето на семейството си на жена,вместо той да кара?По същия начин и с домакинската работа-това си е женско задължение.Моята жена отглежда децата и въпреки това се грижи изцяло за домакинството. А вие дори нямате деца и вършиш нейната работа. Замисли се над думите ми.
                Мироооооо, виде ли бре?! Ей го и интелектът ти го рече

                Коментар


                • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                  Липсата на въображение се оказва пагубно върху нивото на чувството за хумор. Трудно се разчупват рамки и се преминават определени граници.
                  Наздраве!
                  не знам, кое поражда хумора,
                  но за мен най-ценен е непосредствения, прост и здрав хумор на хората от народа
                  ако е съчетан със съответният югозападен или северозападен говор, гарантирано се сцпевам
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                    Хахах, това ме разсмя, подсети ме да се допитам до изкуствения интелект, какво мисли по темата за домакинската работа. Ето резултата:








                    Сега ви е лесно - питате изкуственият интелект дали да измиете чиниите в къщи, без след това си действие да загубите мъжествения облик в очите на нежната си половинка. Късметлии.
                    Поради липсата на това чудо на технологиите, преди повече от 20 години по-едрата 1/3-та пълноправен член на домочадието нарина сумата му пари за закупуването и инсталирането на първата съдомиялна в кочинката.
                    Наздраве!
                    Last edited by tnm; 28.02.2023, 21:10.
                    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                    Мечо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                      Хахах, това ме разсмя, подсети ме да се допитам до изкуствения интелект, какво мисли по темата за домакинската работа. Ето резултата:




                      Тоя"ИИ"са го натъпкали с политкоректни идиотщини."Стереотипи,основани на полова принадлежност"и тем подобни глупости. Що във войната в Украйна се бият само мъже, а доколкото има жени те не са в бойните части.Значи стереотипът, основан на полова принадлежност,че във войните се бият само мъже е изцяло верен.
                      Други участници във форума може и да подиграват,но знаеш, че аз нямам такава намерения. И съвсем добронамерено ти казвам,че жените уважават мъже, които отстояват тия"полови стереотипи ".Все по-често наблюдавам коли да карат жени,а до тях седнали мъже на тяхната възраст, най-вероятно съпрузи или гаджета.Е какъв мъж е тоя,който поверява живота и здравето на семейството си на жена,вместо той да кара?По същия начин и с домакинската работа-това си е женско задължение.Моята жена отглежда децата и въпреки това се грижи изцяло за домакинството. А вие дори нямате деца и вършиш нейната работа. Замисли се над думите ми.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                        Че ти кво очакваш, майка й да я сватосва?!?
                        На 35 си е самостоятелен човек, който сам си определя битието. И, ако ме питаш, е права, че да не иска да се срещате.
                        В скоро време ще станем като в Поднебесната. Там родата организира на младежите "срещи на сляпо" /май така му викат/. Родителите на момчето и момичето им заплащат вечеря в ресторант и там младите се срещат за първи път. Ако си допаднат, продължават да се срещат. Ако ли не - родителите търсят други кандидати.
                        На един мой познат брата е женен за китайка и беше много впечатлен от тази традиция, която била сравнително нова.
                        Наздраве!
                        Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                        Мечо

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Julius_BG Разгледай мнение

                          Това е нещо като форумния ГПЧат - пускаш 2 фрази и то ти изплюва хисторито + бъдещето.

                          Хахах, това ме разсмя, подсети ме да се допитам до изкуствения интелект, какво мисли по темата за домакинската работа. Ето резултата:









                          Last edited by Kaizen9; 28.02.2023, 21:00.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                            самоиронията е висшето в хумора
                            Липсата на въображение се оказва пагубно върху нивото на чувството за хумор. Трудно се разчупват рамки и се преминават определени граници.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Сега има ергени и от новия тип:

                              познавам двама лекари, наближават 40 г., единят търси тунингована тигрица, която да опитоми от години и ми е казал, че не чука.

                              Другият има много хубава кариера и е пич (с хубав гардроб, дори има леки корекции по лицето, спортува), обаче няма приятелка и живее с коте сфинкс.
                              евго, с този най-добре не контактувай
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                                Е, кво да ги жалим сега, та да не ги отказваме?

                                Един мъж за да стане такъв, първо трябва да се научи да носи на бъзици. После, ако усвои и самоиронията, току-виж му потръгне приказката с женското. То и Юлката тва се опитва да обясни по заобиколно-директен начин, че акцента сега е само на визията, затва младежта недоволства. Така, че - добре дошъл и да свиква
                                самоиронията е висшето в хумора
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X