IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Българите в днешно време.......приемат това като подигравка и не искат да правят никакви услуги за друг човек. За това и няма приятелство почти.

    Нали сме го коментирали. Всеки се оправя както може и хората са станали егоисти.
    Стига бе човек. Става дума за социален живот, а не за услуги. Аз като се връщам как имам богат социален живот и хората ми се струват ок както винаги са били.

    Не ме карай лятос да ти уреждам социални контакти. При теб това трябва много много социални контакти и да те очупим да си общителен.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      абе то така лесно се дават съвети
      я селенка да те запознае с неко нейна приятелка, мустаката хиспанка
      и както казваше един пиятел:
      не знам дали защото са мустакати са толко страстни
      или от страст им избиват мустаци
      Не е Евго за испанка. Не му туряй зорлем таралеж в гащите.

      Може някоя клиентка от бг контингента тук. Имам една вдовичка, но е с “изтекъл срок на годност” Имам и една рускиня, ама тя драпа да остава тука, а доста българки са на ръба на решението да се върнат. Рускинята трябва да ѝ видя “срока на годност”, че не помня
      Last edited by Arana; 09.02.2023, 22:00.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Българите в днешно време.......приемат това като подигравка и не искат да правят никакви услуги за друг човек. За това и няма приятелство почти.

        Нали сме го коментирали. Всеки се оправя както може и хората са станали егоисти.
        абе то така лесно се дават съвети
        я селенка да те запознае с неко нейна приятелка, мустаката хиспанка
        и както казваше един пиятел:
        не знам дали защото са мустакати са толко страстни
        или от страст им избиват мустаци
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Той също може да има сестра . Не ти говоря за сватосване, а да си разшириш контактите с повече жени. Май митето и той ти го каза. Някой ти го каза това.
          Българите в днешно време.......приемат това като подигравка и не искат да правят никакви услуги за друг човек. За това и няма приятелство почти.

          Нали сме го коментирали. Всеки се оправя както може и хората са станали егоисти.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Този тип сватосване много не води до резултат.........според мен.

            Приятелят й също е готин.
            Той също може да има сестра . Не ти говоря за сватосване, а да си разшириш контактите с повече жени. Май митето и той ти го каза. Някой ти го каза това.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Дебни дали има сестра и свободни приятелки.
              Този тип сватосване много не води до резултат.........според мен.

              Приятелят й също е готин.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                Привет,

                новата наемателка е точно типа, който харесвам, финна , културна, с професия, обаче има приятел. И аз се запознах с него. То не се знае.....защото хората се разделят. Дори на "Вие" ми говори тя. Не искат да живеят с родители, а да купят е скъпо днес.

                Обаче изчистих и стегнах апартамента както тя иска, с внимание към детайла - измити прозорци, изпрани пердета, измит под и паркет и извърлих доста боклуци от предишните наематели. Основно в събота и малко в неделя. Дори имах и мускулна треска малко (пих два парацетамола сутринта и вечерта).

                И Рейнбол ще носи, за да филтрира въздуха и да почисти, където прецени,


                Поздрави
                Дебни дали има сестра и свободни приятелки.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  много ми хареса, че си описал само момичето.
                  браво
                  явно "мухльото" за нищо не става
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Ще оправим работата, няма страшно.



                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Аз така се запознах с няколко украинки онлайн.

                      Ако знаеш какви наематели идват (изпаднали) или сами хора, тези двамата бяха най-доброто.

                      Ти оглеждаш ли се за жени.


                      Ратко,

                      този път успях да направя застъпване на наемателите, между тях имаше само един ден, в който чистих основно.
                      С украинките щеше да стане работата. Дори и да не стават за сериозна връзка, стават за други работи.
                      Този апартамент ти е като капан-трябвало е да изчакаш,все някоя самотна мадама или две съквартирантки щяха да се хванат.Даже можеше да го обявиш на по-ниска цена и естествено да одобриш само самотни жени.
                      Аз така по едно време ходех с една вдовица и тя ми каза,че първо е била наемателка на починалия си мъж и след това са се оженили.
                      Last edited by mirodes; 09.02.2023, 15:24.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        евала
                        ама как си правил огледи, докато наемателя е бил още там
                        наема същия ли го остави?
                        Наемателят не беше там в деня на огледите.

                        Наемът го актуализирах,

                        Доста чистих и оправях, но предишният наемател ми остави доста неща бонус (и не са вехтории), тъй като е в чужбина сега.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Аз така се запознах с няколко украинки онлайн.

                          Ако знаеш какви наематели идват (изпаднали) или сами хора, тези двамата бяха най-доброто.

                          Ти оглеждаш ли се за жени.


                          Ратко,

                          този път успях да направя застъпване на наемателите, между тях имаше само един ден, в който чистих основно.
                          евала
                          ама как си правил огледи, докато наемателя е бил още там
                          наема същия ли го остави?
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Грешка си направил-трябваше да търсиш някоя самотна квартирантка и щеше да стане врътката.
                            Аз така се запознах с няколко украинки онлайн.

                            Ако знаеш какви наематели идват (изпаднали) или сами хора, тези двамата бяха най-доброто.

                            Ти оглеждаш ли се за жени.


                            Ратко,

                            този път успях да направя застъпване на наемателите, между тях имаше само един ден, в който чистих основно.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Предишната двойка наематели се разделиха след няколко години.
                              Грешка си направил-трябваше да търсиш някоя самотна квартирантка и щеше да стане врътката.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Привет,

                                новата наемателка е точно типа, който харесвам, финна , културна, с професия, обаче има приятел. И аз се запознах с него. То не се знае.....защото хората се разделят. Дори на "Вие" ми говори тя. Не искат да живеят с родители, а да купят е скъпо днес.

                                Обаче изчистих и стегнах апартамента както тя иска, с внимание към детайла - измити прозорци, изпрани пердета, измит под и паркет и извърлих доста боклуци от предишните наематели. Основно в събота и малко в неделя. Дори имах и мускулна треска малко (пих два парацетамола сутринта и вечерта).

                                И Рейнбол ще носи, за да филтрира въздуха и да почисти, където прецени,


                                Поздрави
                                много ми хареса, че си описал само момичето.
                                браво
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X