IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Почива си предимно и зарежда батериите .
    Не ставай смешна. Жената се усъвършенства, какви почивки, какви батерии!?
    Наздраве, Арана!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
      Хм, интересно какво прави тогава умната жена през уйкенда?
      Гоблени шие, какво друго да прави!? Всеки с хобито си
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение
        Хм, интересно какво прави тогава умната жена през уйкенда?
        Почива си предимно и зарежда батериите .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

          И кучето,че инак трябва два пъти да го разхожда
          Наздраве!

          Въобще, физически по-силната част от домочадието трябва да бъде поощряван когато има хоби, което го държи далеко от кочинката през почивните дни.
          Машалла, аферим! Наздраве!

          Коментар


          • Хм, интересно какво прави тогава умната жена през уйкенда?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mathematician Разгледай мнение


              Умната жена праща мъжа си за риба събота и неделя. А мъдрата му казва и да вземе децата.
              И кучето,че инак трябва два пъти да го разхожда
              Наздраве!

              Въобще, физически по-силната част от домочадието трябва да бъде поощряван когато има хоби, което го държи далеко от кочинката през почивните дни.
              Last edited by tnm; 19.03.2023, 19:01.
              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
              Мечо

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Всяка уважаваща себе си жена трябва да толерира хобито на съпруга си и да му помогне да стане най-малкото ловец. Ако прави интерес към рибарството - още по-добре. Така си осигурява минимум 10 месеца отсъствието на благоверния в събота, и дай Боже в неделя, от периметъра на пещерата.
                Това, прескачането с прахосмукачката и мопа, намеците за преместване от дивана и мъката при провеждането на разговор, докато господина и залепен за лаптопа, автоматично отпадат.
                Според мен те това, си е точно за показ и хвалба.
                Наздраве!

                Умната жена праща мъжа си за риба събота и неделя. А мъдрата му казва и да вземе децата.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                  Ти сега няма ли да търсиш нещо ново, или скокна директно от единия клон на другия
                  От кой клон къде да съм скочил?
                  Една дама вече ме е избрала.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от harpiata Разгледай мнение

                    Кой тоя бая народ?
                    Сещам се за двама пишман търсачи.
                    Ти сега няма ли да търсиш нещо ново, или скокна директно от единия клон на другия

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Пачангич, мисля да пропусна горчивият опит с разводите. Не съм фен на браковете в сегашния им вид. Та думай сега, че тука бая народ си търси майсторка…да си имат едно наум
                      Кой тоя бая народ?
                      Сещам се за двама пишман търсачи.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Всяка уважаваща себе си жена трябва да толерира хобито на съпруга си и да му помогне да стане най-малкото ловец. Ако прави интерес към рибарството - още по-добре. Така си осигурява минимум 10 месеца отсъствието на благоверния в събота, и дай Боже в неделя, от периметъра на пещерата.
                        Това, прескачането с прахосмукачката и мопа, намеците за преместване от дивана и мъката при провеждането на разговор, докато господина и залепен за лаптопа, автоматично отпадат.
                        Според мен те това, си е точно за показ и хвалба.
                        Наздраве!
                        Ей жена с опит. А не кифла кат златките примерно
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Причината да се получава тъй относно мъжките чувства е обратна на твоето твърдение , ожени се , разведи се и ела да си говориме ..... по мъжки вече....
                          Пачангич, мисля да пропусна горчивият опит с разводите. Не съм фен на браковете в сегашния им вид. Та думай сега, че тука бая народ си търси майсторка…да си имат едно наум

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                            ТЪРСЯ МЪЖ - работлив, грижовен, моногамен, да не е рибар, да не гледа с часове футбол. Ще го показвам на другите жени за пари.
                            Всяка уважаваща себе си жена трябва да толерира хобито на съпруга си и да му помогне да стане най-малкото ловец. Ако прави интерес към рибарството - още по-добре. Така си осигурява минимум 10 месеца отсъствието на благоверния в събота, и дай Боже в неделя, от периметъра на пещерата.
                            Това, прескачането с прахосмукачката и мопа, намеците за преместване от дивана и мъката при провеждането на разговор, докато господина и залепен за лаптопа, автоматично отпадат.
                            Според мен те това, си е точно за показ и хвалба.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от sinbad Разгледай мнение
                              ТЪРСЯ МЪЖ - работлив, грижовен, моногамен, да не е рибар, да не гледа с часове футбол. Ще го показвам на другите жени за пари.
                              Сори, зает съм. Футбол не понасям.

                              Коментар


                              • - Каква в приликата между жените и гранатите?
                                - Махнеш ли халката си БУМмммм

                                Коментар

                                Working...
                                X