IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

    Дали ще пишеш си е твоя работа.
    От форума можеш само ползи да извлечеш, ако се вслушваш, но ти явно не го правиш.
    Кажи ми, кой от останалите мъжки никове в темата набляга на подробното описание на други мъже? Аз не съм видял такива, че дори и от женски никове не се прави. Е как очакваш тогава да не се задават въпроси за сексуалната ти ориентация? Няма лошо, твоя работа си е, ама си я изясни и бъди открит поне пред себе си. Нас това не ни влиза в работата.

    ПП: на Миро/Вергил/ май модитата му затвориха устата .
    Не позна.Спрях да пиша, защото в тоя форум за няколко месеца видях толкова хейт,колкото не съм виждал за всички 47 години, в които съм на тоя свят.То по принцип в реалният живот ако някой си позволи така да ме обижда,втори път не си и помисля да го направи. Но анонимността на форума позволява на всякакви отрепки да обиждат безнаказано.
    Явно форумът е място за избиване на комплекси на някои хора (не на всички, има и много свестни участници).
    Чудя му се и на Евго защо продължава да пише при положение, че постоянно е подложен на подигравки и обиди.
    Като се регистрирах не съм си представял така нещата,а че ще се обсъждат различни теми с размяна на аргументи, а то всеки ден се пишат обиди за мен и семейството ми.
    Пожелавам на тия участници във форума, с които не сме си разменяли обиди, всичко най-добро. Другите са ми безразлични.
    Но определено приключих с участията си във форума. Включих се само да кажа, че не съм спрял да пиша,защото съм баннат.
    Last edited by mirodes; 17.03.2023, 17:32.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

      Дали ще пишеш си е твоя работа.
      От форума можеш само ползи да извлечеш, ако се вслушваш, но ти явно не го правиш.
      Кажи ми, кой от останалите мъжки никове в темата набляга на подробното описание на други мъже? Аз не съм видял такива, че дори и от женски никове не се прави. Е как очакваш тогава да не се задават въпроси за сексуалната ти ориентация? Няма лошо, твоя работа си е, ама си я изясни и бъди открит поне пред себе си. Нас това не ни влиза в работата.

      ПП: на Миро/Вергил/ май модитата му затвориха устата .
      Пиша по-описателно. А вие търсите под вола теле.

      Преди време ходех често на фитнес и ми беше много неприятна миризмата на мъжка пот. А то винаги има там, малко или много.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Ще взема да спра да пиша, като Миро.


        В днешно време чрез социалните мрежи хората си правят реклама и мъже и жени (особено несемейните).

        По марково бельо, но да им се очертае каквото имат.

        Жените също, то не са джуки, то не са цици, позират по бански и го сложили за аватар. Но точно тези с голотата са най-трудни за сваляне, защото са с нереални представи.
        Дали ще пишеш си е твоя работа.
        От форума можеш само ползи да извлечеш, ако се вслушваш, но ти явно не го правиш.
        Кажи ми, кой от останалите мъжки никове в темата набляга на подробното описание на други мъже? Аз не съм видял такива, че дори и от женски никове не се прави. Е как очакваш тогава да не се задават въпроси за сексуалната ти ориентация? Няма лошо, твоя работа си е, ама си я изясни и бъди открит поне пред себе си. Нас това не ни влиза в работата.

        ПП: на Миро/Вергил/ май модитата му затвориха устата .

        Коментар


        • Първоначално изпратено от vikhunter


          Най добре се гръмни. Да се оттървеш.
          Да се оттървеш и да оттървеш форума от пошлите си фантазии.
          Не приемам съвети от боклук като теб!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение
            Стига бе Евго, стига, спри се.
            Не може във всеки втори пост да пишеш за мъже и да твърдиш, че не те привличат, да забелязваш, коси, тела, стойки и пак да твърдиш, че не те привличат.
            Дано поне с писането в темата си отвориш очите и спреш да се мъчиш с тези пусти жени.
            Няма смисъл да се тормозиш с непривични неща.
            Не го приемай, като обида, не е това целта.
            Ще взема да спра да пиша, като Миро.


            В днешно време чрез социалните мрежи хората си правят реклама и мъже и жени (особено несемейните).

            По марково бельо, но да им се очертае каквото имат.

            Жените също, то не са джуки, то не са цици, позират по бански и го сложили за аватар. Но точно тези с голотата са най-трудни за сваляне, защото са с нереални представи.

            Коментар


            • Стига бе Евго, стига, спри се.
              Не може във всеки втори пост да пишеш за мъже и да твърдиш, че не те привличат, да забелязваш, коси, тела, стойки и пак да твърдиш, че не те привличат.
              Дано поне с писането в темата си отвориш очите и спреш да се мъчиш с тези пусти жени.
              Няма смисъл да се тормозиш с непривични неща.
              Не го приемай, като обида, не е това целта.

              Коментар


              • евго, ама точно това е проблема
                от къде ще знаеш, че има готини двупосочни и, че те харесват!?

                що пачангата не го харесват?
                той може и да предполага, че има такива, но си мисля,че не получава предложения
                а ако разбере, че го харесват, предполагам, че ще вземне мерки, да не го харесват повече.
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo

                  Когато бях на 20+ и 30-35г., не излизах със стари и не приемах какички.

                  Сега съм свалил критериите, покрай пандемията не съм ходил много на срещи.


                  Ратко, не си прав, ако съм искал да правя мъжки секс, щях да правя. Има доста готини, бисекс мъже и съм харесван,
                  Т.е. правил си и не ти е харесало?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                    Евгич, викаш от 10 мадами, които водиш на срещи, че 2 ти пускат. Добра успеваемост имаш спрямо някои от моите приятелчета, дето си водят подобна статистика.
                    Ако не е тайна, каква е статистиката на твойте авери? Аз мисля, че 20% си е постижимо

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                      Евгич, викаш от 10 мадами, които водиш на срещи, че 2 ти пускат. Добра успеваемост имаш спрямо някои от моите приятелчета, дето си водят подобна статистика.
                      Не си прочел правилно. ЩЕ му пуснат. Някога тази пролет

                      Коментар


                      • Евгич, викаш от 10 мадами, които водиш на срещи, че 2 ти пускат. Добра успеваемост имаш спрямо някои от моите приятелчета, дето си водят подобна статистика.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                          Преди 3-4 години почти прегреших, но се отказах да довърша нещата. Реших, че заради едното е*ане не си заслужава да рискувам връзката си. А и чувството за вина много ще ме тормози.

                          Иначе обичам да си флиртувам с момичета, самата игра ми е интересна, направо откачам като ми отвръщат, а аз не мога нищо да направя

                          Сега целите са ми други и съм се фокусирал върху други неща. Иначе жени, искащи секс, под път и над път, особено в София.
                          Е*ане и рискуване на връзка принципно не са в едно изречение ,от батко си да знаеш. Виж ако улетиш , то спукана ти е работата и пак има изключения .
                          Last edited by Andi11; 17.03.2023, 13:04.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Едно поздравче и от мен.

                            То много личи, ако наблюдаваш една двойка в продължение на години, как се държат, как се обличат и дори походката, си личи дали правят секс и колко често.

                            Най-вече жените им начукват канчетата и искат да се налагат и да командват (при моите познати), а двойките в блока ми повечето не правят редовен секс. Един психолог ми го потвърди. То за това и две семейни жени избягаха при любовник.

                            А ти имаш ли странични забежки, Kaizen?
                            Преди 3-4 години почти прегреших, но се отказах да довърша нещата. Реших, че заради едното е*ане не си заслужава да рискувам връзката си. А и чувството за вина много ще ме тормози.

                            Иначе обичам да си флиртувам с момичета, самата игра ми е интересна, направо откачам като ми отвръщат, а аз не мога нищо да направя

                            Сега целите са ми други и съм се фокусирал върху други неща. Иначе жени, искащи секс, под път и над път, особено в София.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo

                              Разбрах те отлично.

                              При 10 срещи с млади жени тази пролет, 2 ще пуснат и да си избера от тях, тъй като няма време,
                              Нищо не си разбрал !

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                                Евгич , казах ти к"во ти трябва , ама ти ореш каменната нива !
                                човек, аз се отказах
                                не може половината му постове да са за готини мачо пичове, които го карат на ръкоделие
                                10% да са, какво му казали бабичките, вкл. неща, които не си представам, кой би искал да слуша
                                и 40% колко са лоши жените.
                                ако искаш, седни да пиете заедно
                                ако искаш, ела ме набий преди това
                                аз съм до тук.
                                препоръка е

                                Коментар

                                Working...
                                X