IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • А пък в двете издания на "Ергенът" са поканили все шантонерки и уроспии,

    Взети от обяви за платен секс. То и излъчването им е курвенско.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

      Дам, така се получава, защото масово имат проблем със самочувствието. Съответно провокацията с егото, поставяйки ги в позицията на гонеща страна, я приемат като високо валю.

      Друго на ръка е, че заявката за “само секс” от страна на мъжа, всъщност е тест доколко жената е лапнала куката и има ли себеуважение. От там идва и позорната успеваемост.
      Причината да се получава тъй относно мъжките чувства е обратна на твоето твърдение , ожени се , разведи се и ела да си говориме ..... по мъжки вече....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

        В крайна сметка, всички класически бройкаджии така правят. Не им пука за чувствата на жените, което, мамка му, не знам защо, още повече привлича жените.

        Момичето, за което споменах по-рано днес, ѝ бях казал, повече от секс да не очаква. Беше съгласна.
        Дам, така се получава, защото масово имат проблем със самочувствието. Съответно провокацията с егото, поставяйки ги в позицията на гонеща страна, я приемат като високо валю.

        Друго на ръка е, че заявката за “само секс” от страна на мъжа, всъщност е тест доколко жената е лапнала куката и има ли себеуважение. От там идва и позорната успеваемост.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Но все още си ерген, братле, нали?
          Обвързан съм. Ергенският живот е като глада - действа много добре до определен момент, след това започва да вреди.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Постижимо е ако свалката е с вдигнати карти. Аверчета за които иде реч са откровени и директно казват, че не търсят връзка, а секс. Съответно голяма част от мадамите не откликвали, понеже са 30+годишни, които очакват нещо сериозно. Иначе са нормални средностатистически пичове.

            За мен такъв живот е мазохизъм и дори да прозвучи леко надуто, изобщо не бих се занимавал да излизам със случайни момичета. Обикновенно гледам да си фокусирам действията върху конкретен обект и да атакувам здраво, вместо да пръскам усилия по множество цели.
            Най-добрият тайминг за такова бройкане на един мъж е в ранните 20, според мен. На 30+ други следва да са целите. Ама разни хора, разни идеали. Светът е шарен. Нормално жените на 30+ да искат нещо сериозно. Всъщност те свестните жените по принцип рядко се впускат във връзки, ако не мислят, че ще е сериозно, независимо на каква възраст са.

            Иначе и за мен си е мазохизъм да си разпиляваш времето и енергията, като твойте авери. Въпреки това, ако го играят, че имат сериозни намерения, ще имат в пъти по-голям успех. В крайна сметка, всички класически бройкаджии така правят. Не им пука за чувствата на жените, което, мамка му, не знам защо, още повече привлича жените.

            Момичето, за което споменах по-рано днес, ѝ бях казал, повече от секс да не очаква. Беше съгласна.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Постижимо е ако свалката е с вдигнати карти. Аверчета за които иде реч са откровени и директно казват, че не търсят връзка, а секс. Съответно голяма част от мадамите не откликвали, понеже са 30+годишни, които очакват нещо сериозно. Иначе са нормални средностатистически пичове.

              За мен такъв живот е мазохизъм и дори да прозвучи леко надуто, изобщо не бих се занимавал да излизам със случайни момичета. Обикновенно гледам да си фокусирам действията върху конкретен обект и да атакувам здраво, вместо да пръскам усилия по множество цели.
              Но все още си ерген, братле, нали?

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                Ако не е тайна, каква е статистиката на твойте авери? Аз мисля, че 20% си е постижимо
                Постижимо е ако свалката е с вдигнати карти. Аверчета за които иде реч са откровени и директно казват, че не търсят връзка, а секс. Съответно голяма част от мадамите не откликвали, понеже са 30+годишни, които очакват нещо сериозно. Иначе са нормални средностатистически пичове.

                За мен такъв живот е мазохизъм и дори да прозвучи леко надуто, изобщо не бих се занимавал да излизам със случайни момичета. Обикновенно гледам да си фокусирам действията върху конкретен обект и да атакувам здраво, вместо да пръскам усилия по множество цели.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                  Губиш време, а можеше тази вечер да си на някое салса парти или хоротека.
                  Аз все пак съм на 40+ и предпочитам вечер да си почивам, а не да подскачам,

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Просто съм разказвал случки с мои познати и приятели.

                    Още не съм се записал на танците, но ще ходя тази пролет. И занапред.
                    Губиш време, а можеше тази вечер да си на някое салса парти или хоротека.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                      Не бе човек, трябва да спреш да пишеш за мъже. Пречи ти на мисленето. Зарежи форума и излизай всяка вечер с различна, говори с жени, флиртувай, закачай се......какво направи с танците?
                      Просто съм разказвал случки с мои познати и приятели.

                      Още не съм се записал на танците, но ще ходя тази пролет. И занапред.
                      Last edited by Evgo; 17.03.2023, 19:26.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от vikhunter Разгледай мнение

                        Сам си я затвори, защото няма накъде повече да се излага. За това тука го бъзикат а той си мисли, че го обиждат.
                        Черпавам те една виртуална скоросмъртница

                        Коментар


                        • Не, не следва. Първо учтиво предупреждават

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение

                            Извинявам се!
                            Мислех, че са те заключили.
                            Няма проблем .Ти определено си от хората, с които може да се дискутира, без да обиждаш и подиграваш.И ми е приятно да дискутираме.Но за съжаление не всички са като теб.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от polax Разгледай мнение


                              ПП: на Миро/Вергил/ май модитата му затвориха устата .
                              Сам си я затвори, защото няма накъде повече да се излага. За това тука го бъзикат а той си мисли, че го обиждат.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Пиша по-описателно. А вие търсите под вола теле.

                                Преди време ходех често на фитнес и ми беше много неприятна миризмата на мъжка пот. А то винаги има там, малко или много.
                                Не бе човек, трябва да спреш да пишеш за мъже. Пречи ти на мисленето. Зарежи форума и излизай всяка вечер с различна, говори с жени, флиртувай, закачай се......какво направи с танците?

                                Коментар

                                Working...
                                X