IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от pumpkin Разгледай мнение
    И тук като с имотите. Перонните лъвове седят и чакат правилната композиция. Междувременно карат на ръчна предавка. Ся докато чакат и се назландисват другите ще се качат на бързия и експреса. Повтарям като с имотите. Никога няма да хванат момата.
    Да не земе, както дЕдото казАл, момата да го хареса зарад влога и да му напраЙ някое чуждо дете ще седи на сухо и на ръчка. След някоя година кат се пенсионира ще проклина всичко живо и умрЕло, ама ще е късно.
    Той дядото като ги разправяше тези неща, аз бях на 20 г, и имах влог, събиран от него,

    И сега не съм престарял за мъж и мога да направя 1-2 деца на някоя.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
      На 35 иди-дойди, поносимо. Но някои се сещат на 45.
      Чакала принца чакала и накрая се сбабичкьосала. Избирала, избирала и накрая останала неизбрана. Че и отгоре на това. недоволни и хапливи стават.
      Не е на добре това
      За съжаление е така.

      А след 42 г. една жена ражда много трудно, въпреки съвременните методи.

      Коментар


      • И тук като с имотите. Перонните лъвове седят и чакат правилната композиция. Междувременно карат на ръчна предавка. Ся докато чакат и се назландисват другите ще се качат на бързия и експреса. Повтарям като с имотите. Никога няма да хванат момата.
        Да не земе, както дЕдото казАл, момата да го хареса зарад влога и да му напраЙ някое чуждо дете ще седи на сухо и на ръчка. След някоя година кат се пенсионира ще проклина всичко живо и умрЕло, ама ще е късно.
        Единствената ми препоръка: Консумирайте алкохолни напитки в умерени количества

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

          Светът е шарен и за това красив .

          Разбирам , че е по- лесно осъществимо , при това свързано с удоволствие , чрез количество , да осигуриш по - добър живот и шанс за оцеляване на гените ти . Като рибките
          По - трудно е да създадеш качество , запазвайки разнообразието и красотата на света , чрез работа . Не ли ?
          Какво разбираш под качество?Твоите критерии за качество са си твои.Всеки си има различни критерии.В крайна сметка оцеляват по-многобройните.При положение ,че българите намаляват с най-бързи темпове в света за какво качество изобщо говорим.
          И не мога да разбера какво общо има работата.Работата е дотам да си осигуриш прехраната на семейството.
          Хайде стига лицемерие-да сме помагали на света,да сме подобрявали благосъстоянието на обществото и тем подобни.Всеки си гледа на първо място себе си и семейството си.И това е нормално.Заложено е в гените ни,иначе нямаше изобщо да ни има на света.Ричард Докинс го нарича„,Себичният ген„.Т.е всеки се стреми да осигури максимално благосъстояние на близките си.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

            Светът е шарен и за това красив .

            Разбирам , че е по- лесно осъществимо , при това свързано с удоволствие , чрез количество , да осигуриш по - добър живот и шанс за оцеляване на гените ти . Като рибките
            По - трудно е да създадеш качество , запазвайки разнообразието и красотата на света , чрез работа . Не ли ?
            Не шаренията, а по-вероятно любовта да спаси света.
            Какво красиво има в някой без половинка или без деца. Една стара мома която не е вкусила от мириса на собственото бебе, която не е гушкала и приспивала отрочето, какво е разбрала от живота. Вили-мотовили. Или един мъж без наследник, на кого да предаде житейска и натрупана мъдрост, увереност или сила над емоциите, ако няма деца.
            Виждаме мъжете уж говорят врели некипели, а отчитат някакъв хан за успешен, по причина че запазвал гените. То па едни гени неговите, да ти умре коня.
            Но без деца, без съпреживяването на техния растеж и очовечаване, без всичките им споделени емоции, без лудорийките които измислят и колко са креативни, - как се опитват да ходят, да говорят, да си закопчават копчетата и вързват обувките, как падат от колелото и след час пак са на него, с една дума без тази сможертвена любов да се отгледат човечета - е какво удовлетворение и успех може да има мъж или цена, въпреки цялата световна шарения, понякога граничеща и с простотия.
            Една жена да обича като майка и да бъде обичана като майка, един баща да обича като баща и да е обичан като баща - ммм безценно

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Подсети ме за една случка.Отивам веднъж на първа среща с ,с която се запознах в Интернет.Мислех,че ще е само за кафе,ама тя вика да сме отишли на ресторант.И там като се разпищоли -направи уникална софра и солена сметка.След това в пиано бара изпи няколко маркови уискити.Накрая я закарах до тях и нищо не стана.След това спря да вдига и телефона.Отиде ми половин заплата по нея/случката е отпреди 10 години/и накрая останах с пръст в уста.Оттогава не съм такъв балък.
              Всъщност губещата е тя. Мъжът не е банкомат. Този тип поведение води до натрисането на определен тип нелицеприятни партньори. Свестните мъже ще я позаобиколят. По-добре една заплата загубена, отколкото един живот. Леко си се отървал.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                Отива мой колега миналата година у Поднебесната на гости на брат си, който живее и работи там. Ядене, пиене и прочие с автохтонното население. По едно време брат му превежда комплимент отправен към дама от компанията. Единият от присъстващите господа й казва, че изглежда като току що завърнала се от Южна Корея!?!?!

                Нашият балканский лев трудно превключва на местния фолклор - девойката хубавица, ама какво общо има таз хубост с Кореята. Оказало се, че там пластичните операции били като "Здравей - Здрасти" и май корейците били първенци по козметични корекции.

                Всъщност, физическата красота и почитането на добрия външен вид били издигнати до нивото на култ в това общество. Като цяло корейците били и природно красиви, защото през вековете съвсем съзнателно не давали възможност на не до там красивите люде да имат поколение. Направо било немислимо човек с белег да встъпи в брак.

                Не знам дали това е вярно или си е просто плюене на китайците срещу по-симпатичните като изглед корейци, ама синът ми веднъж ми пусна клип на някаква тяхна момчешка група, та трайно се изненадах от грима, цвета на косите, правилните черти на лица и светлия тен на кожата им .
                Наздраве!
                Селекция. Вчера детето имаше домашно по история. Защо затворили някакъв кралски наследник от австрийската династия в една тъмна стаичка. Ами от толкова преплитане на близки гени, излязъл уродлив съдист. Селекции разни.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                  Сегаа-а... не виждам никакъв проблем, ако пластичните операции са за собствена употреба. Обаче, тънкия момент е, че с тях мамим околните. Според физиогномиката, чертите на лицето отразяват характера. Хората, на подсъзнателно ниво, успяват да ги разчитат и благодарение на това си избират относително подходящ партньор. Чрез естетическата хирургия, успяваме да си "придадем" качества, които всъщност не притежаваме и заради това гледам на нея като аналог на реверсивна френология все едно да оформяме нечий характер, чрез създаване на неравности по черепа. Хм, като се замисля... в определени случаи, това може да се окаже добра идея.
                  Отива мой колега миналата година у Поднебесната на гости на брат си, който живее и работи там. Ядене, пиене и прочие с автохтонното население. По едно време брат му превежда комплимент отправен към дама от компанията. Единият от присъстващите господа й казва, че изглежда като току що завърнала се от Южна Корея!?!?!

                  Нашият балканский лев трудно превключва на местния фолклор - девойката хубавица, ама какво общо има таз хубост с Кореята. Оказало се, че там пластичните операции били като "Здравей - Здрасти" и май корейците били първенци по козметични корекции.

                  Всъщност, физическата красота и почитането на добрия външен вид били издигнати до нивото на култ в това общество. Като цяло корейците били и природно красиви, защото през вековете съвсем съзнателно не давали възможност на не до там красивите люде да имат поколение. Направо било немислимо човек с белег да встъпи в брак.

                  Не знам дали това е вярно или си е просто плюене на китайците срещу по-симпатичните като изглед корейци, ама синът ми веднъж ми пусна клип на някаква тяхна момчешка група, та трайно се изненадах от грима, цвета на косите, правилните черти на лица и светлия тен на кожата им .
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от representjah

                    Грешиш - остаряващата жена е жалка картинка. Тази която някога е била желана от всички мъже, а сега е готова на всичко само за да ѝ обърне внимание един мъж. А него го няма.... и остава спомена.... Справка - всеки един пиано бар и този форум.
                    Пък за остаряващия мъж какво да кажем ... справка - създателят на тази тема . Не всички, разбира се и за двата пола важи.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от representjah

                      Грешиш - остаряващата жена е жалка картинка. Тази която някога е била желана от всички мъже, а сега е готова на всичко само за да ѝ обърне внимание един мъж. А него го няма.... и остава спомена.... Справка - всеки един пиано бар и този форум.
                      То си има лаф навремето като са ти искали не си давала са даваш на всичкик ама никой не иска.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                        Сегаа-а... не виждам никакъв проблем, ако пластичните операции са за собствена употреба. Обаче, тънкия момент е, че с тях мамим околните. Според физиогномиката, чертите на лицето отразяват характера. Хората, на подсъзнателно ниво, успяват да ги разчитат и благодарение на това си избират относително подходящ партньор. Чрез естетическата хирургия, успяваме да си "придадем" качества, които всъщност не притежаваме и заради това гледам на нея като аналог на реверсивна френология все едно да оформяме нечий характер, чрез създаване на неравности по черепа. Хм, като се замисля... в определени случаи, това може да се окаже добра идея.
                        Вижда се с разума не с окото.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Е как какво общо има?Нали имам деца и племенници и се предполага,че и те ще имат деца и така нататък.След време като моите потомци станат малцинство какво ще стане?Като се напълни България с цигани,негри,араби и афганистанци.Виж какво става в ЮАР и Зимбабве,в Швеция и други европейски държави.
                          Виж какво стана в Косово-албанците само за по-малко от 50 години станаха мнозинство и сърбите избягаха или живеят в анклави.Примерът ни е пред очите.
                          Светът е шарен и за това красив .

                          Разбирам , че е по- лесно осъществимо , при това свързано с удоволствие , чрез количество , да осигуриш по - добър живот и шанс за оцеляване на гените ти . Като рибките
                          По - трудно е да създадеш качество , запазвайки разнообразието и красотата на света , чрез работа . Не ли ?

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение
                            искаш ли да черпя по едно тия дни
                            Измислил си телепортацията?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от representjah

                              Не мога да те разбера, честно. Какво общо има това, че някоя друга група хора се размножават като зайци?
                              Ако искаш наистина да направиш нещо наистина голямо, достатъчно е да направиш като Ченгис Хан - да завладееш огромни територии с хора, всяка вечер да спиш с 2-3 различни жени, и така твоите гении ще пребъдат. Можеш да започнеш от Уганда. Аз бих започнал от Русия, защото не ми става пиш**та от черни жени, а е и по-евтино и безопасно просто да ползвам презервативи.
                              Е как какво общо има?Нали имам деца и племенници и се предполага,че и те ще имат деца и така нататък.След време като моите потомци станат малцинство какво ще стане?Като се напълни България с цигани,негри,араби и афганистанци.Виж какво става в ЮАР и Зимбабве,в Швеция и други европейски държави.
                              Виж какво стана в Косово-албанците само за по-малко от 50 години станаха мнозинство и сърбите избягаха или живеят в анклави.Примерът ни е пред очите.
                              Last edited by mirodes; 11.05.2020, 19:06.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от kilimandjaro Разгледай мнение
                                Тяхно си решение, не ги виним. Но не е и особен повод за радост.
                                Каквито жените, такива и мъжете, или обратното. Все тая като ефект.
                                Не съм казала , че някой вини . Просто доразвих тезата

                                Коментар

                                Working...
                                X