IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Нали темата е за женици.......

    преди малко гледах фейсбука на една позната, познаваме се бегло в реалния живот, тя ходи с кубинки, има пиърсинг, модерна визия, но малко като мъжкарана, ходи в чужбина все с приятелки ( и съм си мислил, че харесва жени). Младкичка е. Има и колежка, която много я копира като визия и то умишлено. И двете си ходят комплект в обедната почивка, на море и на екскурзии.

    Та тази мъжкарана роди преди около 2 г. и вероятно без мъж. Писала е, че единственият мъж на света за нея е бебето й.
    еми ти като не иска да я оправиш
    препоръка е

    Коментар


    • Нали темата е за женици.......

      преди малко гледах фейсбука на една позната, познаваме се бегло в реалния живот, тя ходи с кубинки, има пиърсинг, модерна визия, но малко като мъжкарана, ходи в чужбина все с приятелки ( и съм си мислил, че харесва жени). Младкичка е. Има и колежка, която много я копира като визия и то умишлено. И двете си ходят комплект в обедната почивка, на море и на екскурзии.

      Та тази мъжкарана роди преди около 2 г. и вероятно без мъж. Писала е, че единственият мъж на света за нея е бебето й.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        заслужава, но аз не заслужавам да чета точно такъв тесктописец.
        Е, недей с лошо

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Отчитам се, когато имам настроение и ме е ударил хормона.

          Предпочитам по-рядко, но качествено. Не мога с всяка и за това не ходя и на платено.
          Настроение , хормон , абе ти си мъж бе ,осъзнай се ! Трябва да се плющи , при това редовно !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            Евгич кажи чесНо , от януари до са само гоблени ли шиеш или поне веднъж се отчете нЕкъде ?! Ако си шил , начи се Фани в ръце щото той , живота , си минава бе !
            Отчитам се, когато имам настроение и ме е ударил хормона.

            Предпочитам по-рядко, но качествено. Не мога с всяка и за това не ходя и на платено.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Тази жена заслужава да бъде спомената. Е сега иконките са въпрос на вкус.
              заслужава, но аз не заслужавам да чета точно такъв тесктописец.
              препоръка е

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                аааа, като видя молещи се ръчички, знаменца и други емотиконки в текста, губя тотално интерес
                Тази жена заслужава да бъде спомената. Е сега иконките са въпрос на вкус.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Извинявай, ако съм те засегнал, не е умишлено.

                  По форумите масово хейтят и си избиват комплексите.

                  Но могат да се научат общи неща в темите. Базови знания.
                  Евгич кажи чесНо , от януари до са само гоблени ли шиеш или поне веднъж се отчете нЕкъде ?! Ако си шил , начи се Фани в ръце щото той , живота , си минава бе !

                  Коментар


                  • аааа, като видя молещи се ръчички, знаменца и други емотиконки в текста, губя тотално интерес
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Да си спомним за тази велика жена:

                      Един голям приятел на България ни напусна, седмица преди да навърши 96 години. Вдъхновена и възторжена радетелка за България - Мерсия Макдермот.
                      Светла й памет!
                      Хвала, дълбок поклон и вечна да е паметта ни за нея, за нейните дела и обичта й към България!
                      Мерсия Макдермот е британска историчка и писателка, чуждестранен член на Българската академия на науките от 1987 година и доктор хонорис кауза на Софийския университет от 2007 година.
                      Нейната преподавателска и научна работа е тясно свързана с България, където е живяла 27 години.
                      Мерсия Макдермот е известна като най-добрия чуждестранен биограф на Васил Левски. Тя прекарва над четвърт век от живота си в България, което ѝ помага да научи езика и да опознае миналото и обичаите на българския народ. Плод на интереса ѝ към българското минало са биографиите на бележити българи, които издава на английски език. Най-известни са трудовете ѝ за живота на Апостола на свободата Васил Левски и за революционера Гоце Делчев. Биографията на Левски Мерсия Макдермот посвещава на българския народ с думите: "На българския народ, който ми даде повече, отколкото мога да му се отблагодаря".
                      През 1963 – 1964 г. и от 1973 до 1979 г. преподава в Английската гимназия в София. След това води курс по „Националноосвободителното движение в Македония“ в Историческия факултет на Софийския университет до 1989 г.
                      Дълги години писателката е председателка на Англо-българското дружество със седалище в Лондон.
                      Тя е почетен гражданин на Карлово и Благоевград.
                      Носител на високи държавни отличия на България – Ордена на розата, ордена „Кирил и Методий“ и ордена „Мадарски конник“.
                      .........
                      Ражда се в семейството на хирурга от Кралския военноморски флот Джефри Палмър Адсхед и учителката Олив Мей Орме. През 1948 г. завършва руска филология в Оксфордския университет. През лятото на 1947 г. с група английски студенти отива на бригада в бивша Югославия, където за първи път установява контакти с българи, включително с поета Павел Матев.
                      През 1948 г. участва в международната младежка бригада на язовир „Георги Димитров“ (днес „Копринка“). Там се запознава с Джеймс Макдермот, за когото се венчава веднага след прибирането им в Англия. През 1952 г. се ражда дъщеря им Александра. Александра Макдермот е доктор по химия и преподавател по физико-химия в САЩ.
                      ...........
                      През 1962 г. Марсия Макдермот пише първата книга на английски по обща история на България, която обхваща събитията в периода 1392 – 1885 година.
                      Втората ѝ и най-известна книга, свързана с България, е за Левски, „Апостолът на свободата“, посветена „на българския народ, който ми даде повече, отколкото мога да му се отблагодаря“, преведена на български от Иван Градинаров през 1970 г. и преиздавана неколкократно.
                      Следва трудът ѝ за Яне Сандански, „За свобода и съвършенство“, Наука и Изкуство, 1987 – преведен от Веселин Измирлиев.
                      В края на XX век Мерсия Макдермот издава „Български народни обичаи“, в която обяснява популярно религиозни, семейно-битови, трудови и други празници и ритуали, включително народни музикални инструменти, вярвания, суеверия и прочее.
                      .................
                      Светъл път на душата й в Царството Небесно!

                      Коментар


                      • Според мен дрес-кодът не е задължителен за ​​​​​всички професии. В Съдебната зала, в Парламента, в Държавните институции - има смисъл хората да са облечени с официални дрехи, но това е доста широко понятие.

                        Преди време имах едно съдебно дело. Чакаме съдията. Разбира се, той е имал (служебен) ангажимент, поради което закъсня... Когато се появи, беше доста млад и тихата му беше малко над ... белите маратонки, които привличаха погледа с искрящото бяло на фона на черната тога...

                        Ако Евго - като млад счетоводител е бил задължен да бъде в костюм, това е поради изискването на шефа на счетоводната фирма, вероятно, заради срещите с шефове на фирми и еднолични търговци, които са разчитали на счетоводните услуги.

                        Не мога да си представя как може мъж да се чувства удобно в костюм, ако това не е общоприет вариант за обличане. Може би на театър, опера, концерт - мъжът да бъде в костюм или смокинг, а дамата може да е облечена всякак (разбира се туниката около талията отпада)...
                        Удобството при избора на дрехи е основно изискване в съвременните модни тенденции. Дори Евго има за себе си усещането, че е съвременен млад мъж.

                        Съвременен, млад и мъж...





                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                          Сега се сещам, на първата ми работа като юрисконсулт имаше офис дрескод и трябваше да ходя с костюм и вратовръзка. Заплата ми беше 900лв нето, а трябваше да ходя с костюм, всеедно въртим ебати бизнеса. Беше супер неудобно лятото. Винаги си носех дезодорант в чантата . Дори и в офиса да беше с климатици, все се налагаше по средата на деня да идеш някъде на 35 градуса навън и беше ужасно.

                          На сегашната ми работа, ако нямам някави срещи или ходене до съда, мога и с къси гащи да ида. Е, не хавайки, де.
                          Аз на 25 г си намерих много хубава работа за онези времена. И условието беше да се ходи костюмиран. И още преди да започна си накупих палто, костюми и ризи. И още ходя костюмиран, с изключение на студени зимни дни и лятото. В големите жеги не ходя костюмиран.
                          Имам хубав гардероб, който поддържам актуален, Така ми харесва.


                          Значи си юрист. Браво, аз много ценя и се разбирам с юристи.

                          Като започва човек кариерата си, винаги е с малка заплата, освен ако някой не те е уредил на сладка работа.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Ти нали си шеф, не ходиш ли на работа с костюм?
                            никакъв шеф не съм
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              Ти нали си шеф, не ходиш ли на работа с костюм?
                              Сега се сещам, на първата ми работа като юрисконсулт имаше офис дрескод и трябваше да ходя с костюм и вратовръзка. Заплата ми беше 900лв нето, а трябваше да ходя с костюм, всеедно въртим ебати бизнеса. Беше супер неудобно лятото. Винаги си носех дезодорант в чантата . Дори и в офиса да беше с климатици, все се налагаше по средата на деня да идеш някъде на 35 градуса навън и беше ужасно.

                              На сегашната ми работа, ако нямам някави срещи или ходене до съда, мога и с къси гащи да ида. Е, не хавайки, де.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                                начи видя ли некой с кУстУм
                                или е сектант или охранка
                                Ти нали си шеф, не ходиш ли на работа с костюм?

                                Коментар

                                Working...
                                X