IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Може. Ако се казваш Брад Пит.Или Лени Кравиц. Останалите мъже доста ще трябва да се потрудим,за да изчукаме непозната жена веднага като я видим. И пак шансовете са минимални. Не че не се е случвало ONS с непозната жена, ама преди това съм й правил свалката.
    Личния опит и категоричността на мнението ти ,относно това какво може или не в живота ,не ги слагай в едно изречение .

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

      Изобщо нямаш представа какво движи живота. Това с парите, имотите и накитите е за надомна работа. Животът се движи от флуиди, вихри и торсионни полета преди да бъде овеществен. Затова ти препоръчах фундаменталната физика, за да разбереш колко непознаваем е светът и какви внезапни енергийно-информационни потоци могат да се изсипят на главата ти. Жените са по-интуитивни, за това ти говори нашата Арана, те усещат предварително какво има да дойде. Има и интуитивни мъже, които просперират в най-различни сфери на живота. Точно такива могат да спретнат едно светлинно шоу в един асансьор, което една жена ще помни и в следващия си живот.
      Може. Ако се казваш Брад Пит.Или Лени Кравиц. Останалите мъже доста ще трябва да се потрудим,за да изчукаме непозната жена веднага като я видим. И пак шансовете са минимални. Не че не се е случвало ONS с непозната жена, ама преди това съм й правил свалката.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        И най-тъпата да е като чуе за пари и имоти веднага й се задейства мисловната дейност. Изскочиш ли с пари, скъпи коли и имоти на жените, шансовете ти рязко нарастват.
        Изобщо нямаш представа какво движи живота. Това с парите, имотите и накитите е за надомна работа. Животът се движи от флуиди, вихри и торсионни полета преди да бъде овеществен. Затова ти препоръчах фундаменталната физика, за да разбереш колко непознаваем е светът и какви внезапни енергийно-информационни потоци могат да се изсипят на главата ти. Жените са по-интуитивни, за това ти говори нашата Арана, те усещат предварително какво има да дойде. Има и интуитивни мъже, които просперират в най-различни сфери на живота. Точно такива могат да спретнат едно светлинно шоу в един асансьор, което една жена ще помни и в следващия си живот.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Много от тези мадами са бедни и гладни........това беше валидно и през 2000-2010 г.

          Мислех да отида в Археологическия музей на ул. Съборна 1, но той не е в списъка.
          Ще идеш в друг. Ако няма мадами във втори, трети и така нататък. Ако пък хептен не намериш със сигурност ще има тая вечер по нощните клубове мадами,които са били по музеи.Те така ги съчетават-музейче,клубче и ако кой да им го мушне,програма максимум е изпълнена. Или поне да им прави свалката.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            И най-тъпата да е като чуе за пари и имоти веднага й се задейства мисловната дейност. Изскочиш ли с пари, скъпи коли и имоти на жените, шансовете ти рязко нарастват.
            Много от тези мадами са бедни и гладни........това беше валидно и през 2000-2010 г.

            Мислех да отида в Археологическия музей на ул. Съборна 1, но той не е в списъка.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Не съм кой знае какъв красавец, ама да кажем, че някоя ме хареса.Оттам нататък какво да се прави?Някакъв разговор трябва ли да се проведе?Или директно й сваляш бикините и я почваш?Или се събличаш ти и тя да не може да устои на гледката на красив гол мъж и тя те грабва?А и тоя асансьор няма ли да спре на някой етаж и да ви видят други хора?
              Ти докато се съблечеш в тоя асансьор, ще стигнеш до вас и жена ти ще те чака на вратата с точилката. Всичко става бързо и мигновено. Няма сваляне на бикини, няма късане на ризата. Те и сега ги практикуват тия работи и е нещо като скачане с бънджи - адреналин до козирката и кръвно от 250. Ако си на години, долу те чака трупарката.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                Възможно е да греша, нямам опит с 30-40 годишни.
                И все пак, ти имаш доста аналитично мислене и твърдението ти е от гледна точка на жена, която може много бързо да анализира събеседника си. Продължавам да мисля, че повечето жени не са по мисленето и анализите.

                Дори в университета имах колежки, които се чудех какво го дирят там, защото виждах, че грам умения за логическо мислене и анализиране нямат, ама взеха дипломи със зубрене на закони и теория.
                И най-тъпата да е като чуе за пари и имоти веднага й се задейства мисловната дейност. Изскочиш ли с пари, скъпи коли и имоти на жените, шансовете ти рязко нарастват.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Ако си убавец, не ти трябва никакъв акъл. Ако си падаш по физиката като наука и заровиш в нея морна глава, ще ти стане ясно как стават нещата.
                  Не съм кой знае какъв красавец, ама да кажем, че някоя ме хареса.Оттам нататък какво да се прави?Някакъв разговор трябва ли да се проведе?Или директно й сваляш бикините и я почваш?Или се събличаш ти и тя да не може да устои на гледката на красив гол мъж и тя те грабва?А и тоя асансьор няма ли да спре на някой етаж и да ви видят други хора?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                    Възможно е да греша, нямам опит с 30-40 годишни.
                    И все пак, ти имаш доста аналитично мислене и твърдението ти е от гледна точка на жена, която може много бързо да анализира събеседника си. Продължавам да мисля, че повечето жени не са по мисленето и анализите.

                    Дори в университета имах колежки, които се чудех какво го дирят там, защото виждах, че грам умения за логическо мислене и анализиране нямат, ама взеха дипломи със зубрене на закони и теория.
                    Ще се изненадаш съвременните моми колко много са започнали да разсъждават .

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      В серизона грешка си. Особено 30-40 е възрастта, в която жените са с изострени сетива и мигновено ще разчетат инфото.
                      Възможно е да греша, нямам опит с 30-40 годишни.
                      И все пак, ти имаш доста аналитично мислене и твърдението ти е от гледна точка на жена, която може много бързо да анализира събеседника си. Продължавам да мисля, че повечето жени не са по мисленето и анализите.

                      Дори в университета имах колежки, които се чудех какво го дирят там, защото виждах, че грам умения за логическо мислене и анализиране нямат, ама взеха дипломи със зубрене на закони и теория.

                      Коментар


                      • Мерси много за хубавите съвети и мнения:

                        има един такъв момент, че в София жените не приемат много добре като ги закача непознат. Мислят си какъв е тоя навлек, сигурно иска да спи с мен, да не е откачалка........

                        Отделно, че културоложките са малко старички за мен, 40+, 50+, а аз търся по-малка от мен жена.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Споделям неща, които съм правил и знам как се правят. Не съм оправял непознати жени в асансьор.Дай ни акъл как да го направим.
                          Моя опит да се обясня в любов в асансьора като дете, се увенча със смях за целия вход. А то е трябвало да действам директно, без приказки...ех ако знаех

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Споделям неща, които съм правил и знам как се правят. Не съм оправял непознати жени в асансьор.Дай ни акъл как да го направим.
                            Ако си убавец, не ти трябва никакъв акъл. Ако си падаш по физиката като наука и заровиш в нея морна глава, ще ти стане ясно как стават нещата.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                              вероятно.
                              да се върнем на темата,
                              мисля, че няма жена, която да не аресва тоя вид намеци
                              направени от добре сложен мъж в костюм на теодор, в петък вечер
                              Точно така ратко и след бара като ги налегне пиянския глад, Евгича тактично да намекне, че е сготвил свинско със зеле. Едва ли някоя би си помислила да откаже.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                                Какъв висш пилотаж се изисква? Непознати жени можеш и в асансьора да оправиш без да обелиш и дума. Харизма се иска, а не приказки. Красотата движи света.
                                Споделям неща, които съм правил и знам как се правят. Не съм оправял непознати жени в асансьор.Дай ни акъл как да го направим.

                                Коментар

                                Working...
                                X