IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

    Мъж ли си или жена?
    Усещам се прекрасно в кожата си ! И съм в съгласие с акта си за раждане

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Имам един съсед бачкатор,който се беше оженил за една юристка. Пича е много свестен,с добра фигура, не пие и не пуши,ама прост и необразован.Имам предвид ,че няма висок интелект, но не е някой простак, а е добре възпитан.И оная направо го побърка-ходеше на море без него,засичал съм я по дискотеки в компанията на другит мъже.В крайна сметка се разведоха, ама тая колко го унижаваше.
      Как реши , че няма висок интелект той?
      А тя има ?
      Много си забавен .

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение
        Не ви разбирам драмата . Аз лично , не се срамувам от изборите си , нито имам нужда от валидация за тях.
        Мъж ли си или жена?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Ако намериш такава жена, покажи ми я. За краткото ми съществуване все още не съм виждал жена да се хвали наляво и надясно, че се е хванала с мъж значително под нейния ранг.
          Какво значи -"се е хванала с мъж значително под нейния ранг." ?

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Ако намериш такава жена, покажи ми я. За краткото ми съществуване все още не съм виждал жена да се хвали наляво и надясно, че се е хванала с мъж значително под нейния ранг.
            Имам един съсед бачкатор,който се беше оженил за една юристка. Пича е много свестен,с добра фигура, не пие и не пуши,ама прост и необразован.Имам предвид ,че няма висок интелект, но не е някой простак, а е добре възпитан.И оная направо го побърка-ходеше на море без него,засичал съм я по дискотеки в компанията на другит мъже.В крайна сметка се разведоха, ама тая колко го унижаваше.

            Коментар


            • Не ви разбирам драмата . Аз лично , не се срамувам от изборите си , нито имам нужда от валидация за тях.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

                Или просто не се нуждаят от нечие одобрение , за изборът си
                Ако намериш такава жена, покажи ми я. За краткото ми съществуване все още не съм виждал жена да се хвали наляво и надясно, че се е хванала с мъж значително под нейния ранг.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

                  Или просто не се нуждаят от нечие одобрение , за изборът си
                  Да бе.Напротив-за жените е много по-важно общественото одобрение отколкото за мъжете.И първата им работа е като се хванат с мъж с високо обществено положение е да го представят на приятелките си,колеги и роднини. Ама ако жената е интелигентна и се хване с някой тираджия ,който не може да говори правилно и се срамува да го представи на изброените.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Намирала е до едно време. В наши дни колкото по-образована и с професионална реализация е една жена,толкова по-високи са й критериите за мъжете.Да ама такива мъже са на прицел и от други жени и обикновено са заети.И нашите героини или си остават стари моми, или го удрят на курвалък,или се хващат с някой бачкатор,който ги е срам да покажат на приятелите си и колегите.
                    Или просто не се нуждаят от нечие одобрение , за изборът си

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Пачангич, Пачангич, Пачангич, българката винаги се е справяла и е намирала начин. Чак пък непостижимо - не ме разсмивай.
                      Намирала е до едно време. В наши дни колкото по-образована и с професионална реализация е една жена,толкова по-високи са й критериите за мъжете.Да ама такива мъже са на прицел и от други жени и обикновено са заети.И нашите героини или си остават стари моми, или го удрят на курвалък,или се хващат с някой бачкатор,който ги е срам да покажат на приятелите си и колегите.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Много ме дразните с тези подигравки, отвратителни сте няколко човека, няма нищо сигурно дори за вас, така че по-леко с масовия хейт.

                        Щом ви харесва, ходете всеки ден по заведения и харчете на воля за малки порции,
                        Що не хващаш ,че те ебават ,не зная . То и ти незнаеш май .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

                          Мечка,как го правиш тоя номер,от години да си си с 20 годишна?!Да не си хванал някоя самодива,те са вечно млади?!
                          Хаха, малко задачка-закачка беше тва. В смисъл, че от години сме заедно, а тя има още доста път, докато стигне 30-те Но тея подробности ги споменавам, да го окуража Евгича да сваля таргет групата около 30те.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

                            Мечка,как го правиш тоя номер,от години да си си с 20 годишна?!Да не си хванал някоя самодива,те са вечно млади?!
                            Фючърси, майна...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                              Пачангич, Пачангич, Пачангич, българката винаги се е справяла и е намирала начин. Чак пък непостижимо - не ме разсмивай.
                              Общувала ли си наскоро с незадомени българки , или със такива от минимум 5г ?! Ние всички винаги се справяме , докато не дойде началника и не претеглим на везните кое какво е . Но намирането на начин не кореспондира с Днес една жена може да има всичко

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

                                Мечка,как го правиш тоя номер,от години да си си с 20 годишна?!Да не си хванал някоя самодива,те са вечно млади?!
                                E той не пояснява дали само с една 20 годишна

                                Коментар

                                Working...
                                X