IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


    И аз не харесвам силиконки, защото по подразбиране това е мръсница,

    Харесвам друг тип жени, като младите лекарки от "Откраднат живот", например, (Кая, д-р Добрева, Ина Фотева).

    И харесвам епилирани!
    Докторка не ти трябва.Те са маниачки на тема и мъжът да е лекар.Освен това лекарите не им прощават,особено ако са хубави.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

      Виж, моята съпруга веднъж е била с тежък грим - на сватбата - добре и стоеше, даже много добре. Ще ти разкажа интересна случка точно по този повод - прибираме се след тържеството, там джиджи-биджи и т.н., няма да се срамим я, тази нощ трябва да се запомни и с нещо друго, освен спане и броене на пари, на сутринта, т.е. към обяд, се събуждам и гледам някакви екстеншъни на масата. Жена ми има чудесна коса, просто решила да си сложи допълнително, щото прическата беше една сложна такава - ми дори и не съм разбрал, че е имала, чак на сутринта ги видях и да, дори екстеншъните ѝ стояха чудесно (не съм много по хваленето на собствената ми жена, както знаеш, предпочитам да хваля чуждите ).

      та ако жена ми или дъшерите ми преценят, че искат естетически да променят нещо в себе си, което не им харесва и вреди на самочувствието им, не само няма да ги спра, а дори ще ги насърча, Разбира се, без извращения (според моите разбирания за извращения). Апропо, силиконът си е много хубав и сравнително приятен на пипане - е, не е като натуралните гърди, но често е много по-естетически издържан от тях като форма.

      Просто се сетих виц Не споря за нищо с никой . Това си е ваша тема

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

        Не е лош съвет. Няма нищо по-жалко от стиснат мъж.
        Освен стисната жена
        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

          Естествено,че харесвам епилирани,а не космясали.Колкото до гримът-само ако е с мярка.Не и ако си начерви джуките с яркочервен цвят.Силиконите правят женските гърди като топки.Не ми трябва млекодайна крава,нито пък напомпани джуки.
          Отделно има опасност от спукване на силикона.И за едната гъзария да си прецака живота или здравето.На моите дъщери никога няма да им позволява такова нещо.
          Има много хубави силиконови гърди, това с топките остана в миналото, сега ги правят почти като естествените и разликата на външен вид често е нулева, с тази забележка, че при силиконовите приликата с перфектността е по-голяма Въпрос на вкус, както казах, съпругата ми няма естетически корекции
          Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

          Коментар


          • Първоначално изпратено от ddb Разгледай мнение

            евго, работи ли тоя съвет?
            Не е лош съвет. Няма нищо по-жалко от стиснат мъж. Говоря за детайлите - питие, цвете, евентуално вечеря. Да не вземе да си харчи заплатата за поредната “принцеса”. Мярката е важна.
            Last edited by Selena; 11.05.2020, 16:48.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Е ти ли ще определяш вкусовете на всички хора?Не харесвам нито напомпани гърди,нито напомпани джуки.Мнението си е мое и не ангажирам никого с него.
              И аз не ги харесвам - не че не са атрактивни, ама вкуса в устата ми бяга
              Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

              Коментар


              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                евго една докторица (докторка+тигрица) би ти паснала идеално .
                Не търси по местата за златотърсачки или безделници. Ходи на бар/кафе където разпускат работещи с кариера жени. Подкупи сервитьорките - те да те хвалят какъв пич си. Гледай обаче да не те хване някоя сервитьорка - те стават 99% само за секс
                +1

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение


                  И аз не харесвам силиконки, защото по подразбиране това е мръсница,

                  Харесвам друг тип жени, като младите лекарки от "Откраднат живот", например, (Кая, д-р Добрева, Ина Фотева).
                  евго една докторица (докторка+тигрица) би ти паснала идеално .
                  Не търси по местата за златотърсачки или безделници. Ходи на бар/кафе където разпускат работещи с кариера жени. Подкупи сервитьорките - те да те хвалят какъв пич си. Гледай обаче да не те хване някоя сервитьорка - те стават 99% само за секс
                  Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                    Хубаво, а епилирани жени харесваш ли? А с грим - щото всичко това са корекции на естествените дадености на жената Иначе мнението си е твое - всеки има право на такова, разбира се, просто се мъча да хвана логиката как едно нещо го отричаме априори, а друго подобно нещо го прегръщаме с две ръце
                    Естествено,че харесвам епилирани,а не космясали.Колкото до гримът-само ако е с мярка.Не и ако си начерви джуките с яркочервен цвят.Силиконите правят женските гърди като топки.Не ми трябва млекодайна крава,нито пък напомпани джуки.
                    Отделно има опасност от спукване на силикона.И за едната гъзария да си прецака живота или здравето.На моите дъщери никога няма да им позволява такова нещо.
                    Last edited by mirodes; 11.05.2020, 16:44.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Подсети ме за един , дето лежал на леглото , гледал с ужас към нощтното шкафче, пълно с изкуствени нокти, мигли , перуки, подплънки и т.н. и се молел:
                      Господи , спаси ме от това , което ще излезе от банята ...
                      Виж, моята съпруга веднъж е била с тежък грим - на сватбата - добре и стоеше, даже много добре. Ще ти разкажа интересна случка точно по този повод - прибираме се след тържеството, там джиджи-биджи и т.н., няма да се срамим я, тази нощ трябва да се запомни и с нещо друго, освен спане и броене на пари, на сутринта, т.е. към обяд, се събуждам и гледам някакви екстеншъни на масата. Жена ми има чудесна коса, просто решила да си сложи допълнително, щото прическата беше една сложна такава - ми дори и не съм разбрал, че е имала, чак на сутринта ги видях и да, дори екстеншъните ѝ стояха чудесно (не съм много по хваленето на собствената ми жена, както знаеш, предпочитам да хваля чуждите ).

                      та ако жена ми или дъшерите ми преценят, че искат естетически да променят нещо в себе си, което не им харесва и вреди на самочувствието им, не само няма да ги спра, а дори ще ги насърча, Разбира се, без извращения (според моите разбирания за извращения). Апропо, силиконът си е много хубав и сравнително приятен на пипане - е, не е като натуралните гърди, но често е много по-естетически издържан от тях като форма.
                      Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Е ти ли ще определяш вкусовете на всички хора?Не харесвам нито напомпани гърди,нито напомпани джуки.Мнението си е мое и не ангажирам никого с него.
                        Хубаво, а епилирани жени харесваш ли? А с грим - щото всичко това са корекции на естествените дадености на жената Иначе мнението си е твое - всеки има право на такова, разбира се, просто се мъча да хвана логиката как едно нещо го отричаме априори, а друго подобно нещо го прегръщаме с две ръце
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                          Подсети ме за един , дето лежал на леглото , гледал с ужас към нощтното шкафче, пълно с изкуствени нокти, мигли , перуки, подплънки и т.н. и се молел:
                          Господи , спаси ме от това , което ще излезе от банята ...

                          И аз не харесвам силиконки, защото по подразбиране това е мръсница,

                          Харесвам друг тип жени, като младите лекарки от "Откраднат живот", например, (Кая, д-р Добрева, Ина Фотева).

                          И харесвам епилирани!
                          Last edited by Evgo; 11.05.2020, 16:32.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                            Оф, като чуя някой/някоя, че не харесвал силикони и хиалурони и направооооо. Да уточня, че жена ми е от така наречените природно красиви жени (минутка за реклама) и няма никакви корекции върху себе си, като дори не искам да си слага червило и грим (не съм и забранил, разбира се, тя не е слугиня или роб, просто съм изразил мнение, че е красива и без тях и няма нужда).

                            Та да запитам - каква е разликата между грим и силикон? щото 99% от жените ползват грим и червило, за да се станат различни от това, което са, ерго, да излъжат мъжа? Аз лично нямам проблем нито с грим, нито с хиалурон - ако една жена иска, нека си сложи, на мен дали ще ми хареса, е съвсем отделен въпрос, но да я заклеймявам предварително - ей, Богу, както казваше наш Борат, няма да стане
                            Подсети ме за един , дето лежал на леглото , гледал с ужас към нощтното шкафче, пълно с изкуствени нокти, мигли , перуки, подплънки и т.н. и се молел:
                            Господи , спаси ме от това , което ще излезе от банята ...

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение
                              Оф, като чуя някой/някоя, че не харесвал силикони и хиалурони и направооооо. Да уточня, че жена ми е от така наречените природно красиви жени (минутка за реклама) и няма никакви корекции върху себе си, като дори не искам да си слага червило и грим (не съм и забранил, разбира се, тя не е слугиня или роб, просто съм изразил мнение, че е красива и без тях и няма нужда).

                              Та да запитам - каква е разликата между грим и силикон? щото 99% от жените ползват грим и червило, за да се станат различни от това, което са, ерго, да излъжат мъжа? Аз лично нямам проблем нито с грим, нито с хиалурон - ако една жена иска, нека си сложи, на мен дали ще ми хареса, е съвсем отделен въпрос, но да я заклеймявам предварително - ей, Богу, както казваше наш Борат, няма да стане
                              Е ти ли ще определяш вкусовете на всички хора?Не харесвам нито напомпани гърди,нито напомпани джуки.Мнението си е мое и не ангажирам никого с него.

                              Коментар


                              • Оф, като чуя някой/някоя, че не харесвал силикони и хиалурони и направооооо. Да уточня, че жена ми е от така наречените природно красиви жени (минутка за реклама) и няма никакви корекции върху себе си, като дори не искам да си слага червило и грим (не съм и забранил, разбира се, тя не е слугиня или роб, просто съм изразил мнение, че е красива и без тях и няма нужда).

                                Та да запитам - каква е разликата между грим и силикон? щото 99% от жените ползват грим и червило, за да се станат различни от това, което са, ерго, да излъжат мъжа? Аз лично нямам проблем нито с грим, нито с хиалурон - ако една жена иска, нека си сложи, на мен дали ще ми хареса, е съвсем отделен въпрос, но да я заклеймявам предварително - ей, Богу, както казваше наш Борат, няма да стане
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X