IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Пачангич, Пачангич, Пачангич, българката винаги се е справяла и е намирала начин. Чак пък непостижимо - не ме разсмивай.
    Общувала ли си наскоро с незадомени българки , или със такива от минимум 5г ?! Ние всички винаги се справяме , докато не дойде началника и не претеглим на везните кое какво е . Но намирането на начин не кореспондира с Днес една жена може да има всичко

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Retro_696 Разгледай мнение

      Мечка,как го правиш тоя номер,от години да си си с 20 годишна?!Да не си хванал някоя самодива,те са вечно млади?!
      E той не пояснява дали само с една 20 годишна

      Коментар


      • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

        Аранче ,мила , що си тъй заблудена, или се правиш на приятно разсеяна ?! За съвремената жена ,ама жена , не джендър със пола , задачата е сложна и с препятствия от всякакъв род . Всичкото което коментираш е почти непостижимо или ако е то е със съдействието на "намигване от боговете" ! и с цена която 1% от женити биха платили !
        Пачангич, Пачангич, Пачангич, българката винаги се е справяла и е намирала начин. Чак пък непостижимо - не ме разсмивай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Евгич, ако човек изкарва да кажем между 30 и 40лв/час. Означава, че неработейки 3ч. има пропуснати ползи от 100лв, нали така?
          Сега сметни пазар в час пик, пътуване с колата до някой хипер маркет, времето прекарано вътре по опашки и пазаруване. Докато се прибереш само е минал час. После да се направи една скара например, па докато седнеш и то станало време за един горещ душ и да лягаш, че утре пак. Това е излишна хамалогия, освен ако не ти е хоби и така да разпускаш. Къде-къде по-лесно е да си поръчаш, а разликата да си я изработиш допълнително за час-два, ако толкова не ти стигат парите. Отделно, че имаш огромна свобода на избора и разпускаш.

          От години съм с 20годишна и още години ще бъда, ако не се появи препъни камък по пътя
          Мечка,как го правиш тоя номер,от години да си си с 20 годишна?!Да не си хванал някоя самодива,те са вечно млади?!

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Ето заради това всеки път те закачам, понеже мислиш, че йерархията се определя от това кой върши нещо си. По тая логика, ако мъжа ходи на работа, а жената стои вкъщи и си цъка на телефона, под предтекст, че гледа децата, кой на кого е слуга и кой на кого робува? Разбирам, че искаш да държиш властта, но мисля, че има далеч по елегантни и рафинирани методи това да се случи. Които умната жена, каквато е и твоята доколкото си разказвал ще ги приеме с усмивка и ще каже - евала!
            Казах ти-едно е с такт и женска хитрост да постигнат нещо,друго е жената да е водещата в семейството. Все едно в един колектив едно е подчинен да извърши нещо с разрешението на шефа,друго да прави нещата на своя глава, без да спазва йерархията. Разликата е огромна.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

              Бедността е порок! Докато разсъждаваш като социално слаб, шансовете не са на твоя страна. Направи си експеримент и покани 100 20 годишни девойки на пръжки с лук у вас, да видим колко ще ти се вържат.
              Много ме дразните с тези подигравки, отвратителни сте няколко човека, няма нищо сигурно дори за вас, така че по-леко с масовия хейт.

              Щом ви харесва, ходете всеки ден по заведения и харчете на воля за малки порции,

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Въпросът е принципен. Жената трябва да знае, че домакинството е нейна грижа.Трябва да се спазва йерархията в семейството и да знае,че е втора цигулка. Не че жените не постигат това, което искат, но едно е жената да помоли мъжа за нещо и той да се съгласи(при мен работи на 100 процента), друго тя да се изживява като шефа и да пренебрегва тези си задължения. Да в повечето семейства има хармония, но водещата роля трябва да е м мъжа.Поеме ли я жената в това семейство почват проблеми. Не за друго, а щото жените подсъзнателно търсят силни и власти мъже. И ако не ги намерят ги търсят другаде,или най-малкото нямат уважение към съпрузите си.
                Ето и Аранка пише за стойностни жени и че съм бил изостанал с векове в разбиранията,ама и тя си мечтае за властен мъж.Когото да опитоми като в красавицата и звяра,но не и да го командва.
                Ето заради това всеки път те закачам, понеже мислиш, че йерархията се определя от това кой върши нещо си. По тая логика, ако мъжа ходи на работа, а жената стои вкъщи и си цъка на телефона, под предтекст, че гледа децата, кой на кого е слуга и кой на кого робува? Разбирам, че искаш да държиш властта, но мисля, че има далеч по елегантни и рафинирани методи това да се случи. Които умната жена, каквато е и твоята доколкото си разказвал ще ги приеме с усмивка и ще каже - евала!

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Лош Мечо, ти бил ли си скоро с 20-годишна?


                  Според мен, изобщо не е евтино да се яде навън: дават малко и скъпо.

                  Вкъщи може да се приготви пица за двама за 10-12 лв, а навън ще бъде над 30 лв общо за двамата (давам един пример).

                  Или може да си купите червено вино за 7 лв, кило свинско и лук за 13 лв и да приготвите свинско печено месо на хапки с лук, страхотно за зимата, общо за 20 лв, а навън ще ви излезе над 50-60 лв.
                  Евгич, ако човек изкарва да кажем между 30 и 40лв/час. Означава, че неработейки 3ч. има пропуснати ползи от 100лв, нали така?
                  Сега сметни пазар в час пик, пътуване с колата до някой хипер маркет, времето прекарано вътре по опашки и пазаруване. Докато се прибереш само е минал час. После да се направи една скара например, па докато седнеш и то станало време за един горещ душ и да лягаш, че утре пак. Това е излишна хамалогия, освен ако не ти е хоби и така да разпускаш. Къде-къде по-лесно е да си поръчаш, а разликата да си я изработиш допълнително за час-два, ако толкова не ти стигат парите. Отделно, че имаш огромна свобода на избора и разпускаш.

                  От години съм с 20годишна и още години ще бъда, ако не се появи препъни камък по пътя

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Кога съм ревала аз, бре джанъм? Едно пиша аз - друго четеш ти. []bДнес една жена може да има всичко[/b]. Ако е достатъчно мъдра. Едното не изключва другото. И от това малко ги дострашава някои мъже.

                    Сега, ако е глупава е се е назобила с псевдофеминистки лозунги, без да вникне в същността си е нейна работа.

                    Какво си правил между 1998 и 2005? Демек загубил си около пет години и не си следвал веднага след гимназията?

                    Хаймана
                    Аранче ,мила , що си тъй заблудена, или се правиш на приятно разсеяна ?! За съвремената жена ,ама жена , не джендър със пола , задачата е сложна и с препятствия от всякакъв род . Всичкото което коментираш е почти непостижимо или ако е то е със съдействието на "намигване от боговете" ! и с цена която 1% от женити биха платили !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

                      Бедността е порок! Докато разсъждаваш като социално слаб, шансовете не са на твоя страна. Направи си експеримент и покани 100 20 годишни девойки на пръжки с лук у вас, да видим колко ще ти се вържат.
                      И на гола маса ще му се вържат ама трябва да си специалист !

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Лош Мечо, ти бил ли си скоро с 20-годишна?


                        Според мен, изобщо не е евтино да се яде навън: дават малко и скъпо.

                        Вкъщи може да се приготви пица за двама за 10-12 лв, а навън ще бъде над 30 лв общо за двамата (давам един пример).

                        Или може да си купите червено вино за 7 лв, кило свинско и лук за 13 лв и да приготвите свинско печено месо на хапки с лук, страхотно за зимата, общо за 20 лв, а навън ще ви излезе над 50-60 лв.
                        Бедността е порок! Докато разсъждаваш като социално слаб, шансовете не са на твоя страна. Направи си експеримент и покани 100 20 годишни девойки на пръжки с лук у вас, да видим колко ще ти се вържат.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                          Сега положението е такова, че 30г. мъж е много по-лесно да си хване 20г. приятелка, отколкото някоя на неговите години. Не, че сме заритали за наборките де От този аспект, трябва да има доста 30г. свободни жени, които са идеален таргет за 40г. ергени. Минуса е, че с годините пропорционално им нараства и емоционалния багаж, който неминуемо ще ви легне на плещите, но няма как

                          Мире, ама и ти като почнеш с тея домакински задължения направо ме убиваш. Така като те слуша човек ще каже, че все едно е някакво зверско усилие да пуснеш уредите в днешно време. Виж, ако говориш за готвене, там донякъде съм съгласен, но пък кръчмите са евтини и за хора изкарващи над средното излиза по-изгодно да ядат навън/поръчат за вкъщи, отколкото да си губят време в пазар и готвене.
                          Въпросът е принципен. Жената трябва да знае, че домакинството е нейна грижа.Трябва да се спазва йерархията в семейството и да знае,че е втора цигулка. Не че жените не постигат това, което искат, но едно е жената да помоли мъжа за нещо и той да се съгласи(при мен работи на 100 процента), друго тя да се изживява като шефа и да пренебрегва тези си задължения. Да в повечето семейства има хармония, но водещата роля трябва да е м мъжа.Поеме ли я жената в това семейство почват проблеми. Не за друго, а щото жените подсъзнателно търсят силни и власти мъже. И ако не ги намерят ги търсят другаде,или най-малкото нямат уважение към съпрузите си.
                          Ето и Аранка пише за стойностни жени и че съм бил изостанал с векове в разбиранията,ама и тя си мечтае за властен мъж.Когото да опитоми като в красавицата и звяра,но не и да го командва.
                          Last edited by mirodes; 11.05.2023, 11:13.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение
                            Сега положението е такова, че 30г. мъж е много по-лесно да си хване 20г. приятелка, отколкото някоя на неговите години. Не, че сме заритали за наборките де От този аспект, трябва да има доста 30г. свободни жени, които са идеален таргет за 40г. ергени. Минуса е, че с годините пропорционално им нараства и емоционалния багаж, който неминуемо ще ви легне на плещите, но няма как

                            Мире, ама и ти като почнеш с тея домакински задължения направо ме убиваш. Така като те слуша човек ще каже, че все едно е някакво зверско усилие да пуснеш уредите в днешно време. Виж, ако говориш за готвене, там донякъде съм съгласен, но пък кръчмите са евтини и за хора изкарващи над средното излиза по-изгодно да ядат навън/поръчат за вкъщи, отколкото да си губят време в пазар и готвене.
                            Лош Мечо, ти бил ли си скоро с 20-годишна?


                            Според мен, изобщо не е евтино да се яде навън: дават малко и скъпо.

                            Вкъщи може да се приготви пица за двама за 10-12 лв, а навън ще бъде над 30 лв общо за двамата (давам един пример).

                            Или може да си купите червено вино за 7 лв, кило свинско и лук за 13 лв и да приготвите свинско печено месо на хапки с лук, страхотно за зимата, общо за 20 лв, а навън ще ви излезе над 50-60 лв.

                            Коментар


                            • Сега положението е такова, че 30г. мъж е много по-лесно да си хване 20г. приятелка, отколкото някоя на неговите години. Не, че сме заритали за наборките де От този аспект, трябва да има доста 30г. свободни жени, които са идеален таргет за 40г. ергени. Минуса е, че с годините пропорционално им нараства и емоционалния багаж, който неминуемо ще ви легне на плещите, но няма как

                              Мире, ама и ти като почнеш с тея домакински задължения направо ме убиваш. Така като те слуша човек ще каже, че все едно е някакво зверско усилие да пуснеш уредите в днешно време. Виж, ако говориш за готвене, там донякъде съм съгласен, но пък кръчмите са евтини и за хора изкарващи над средното излиза по-изгодно да ядат навън/поръчат за вкъщи, отколкото да си губят време в пазар и готвене.
                              Last edited by Bad_Bear; 11.05.2023, 10:52.

                              Коментар


                              • Понеже се коментират стари моми, млади моми и т.н., да допълня малко нещата,

                                Познавам 3 стари моми от 15-19 г., тогава те бяха 30+, а аз 20+ и не ми бяха таргет група.

                                Жените са прилични, възпитани, но за толкова време не намериха половинка.

                                Едната се занимаваше със стар мъж и не се реши да роди от него. Вероятно е имала и други мъже, но не е атрактивна и не е сексуална, дори не знае как да се облече. От Севлиево е.

                                Другите две също можеха да се пласират, ако бяха свалили летвата и пускаха лесно на мъжете. Но имат малко контакти и са затворени. Дори аз им предлагах едно ергенче на техните години, а те ми казаха: "Не го харесваме и не го щем".

                                А едната ме беше коментирала позитивно: "Как може това високо и хубаво момче да няма приятелка!".


                                Относно коментарите на Пачангата, ако съм искал да легна с мъж, да съм легнал до сега (и са ме харесвали, и са ми предлагали). Има един такъв момент, че много готини мъже не могат да намерят нормална жена в БГ, вкл. лекари и охранители, просто си няма и не допускат лесно.

                                Коментар

                                Working...
                                X