IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение

    Аз пак така - по пенсионерски да се включа...

    Евго, мачо! От една страна, "абитУрИенТски" бал - съм ти го написал без грешки, по пенсионерски - последователно... Една дума - с три грешки! Не, че сме безгрешни, ама точно в "абитУрИенТ"...

    От друга страна, щом ще се боядисаш на бала "някога" - може някое гадже на проекто-сина ти - да те припознае и...

    Какво става, обаче - ако имаш дъщеря-абитУрИенТка, Евгич? Ако си боядисан, както се каниш, Евго - и нейното гадже (мачо по условие!) - те припознае с дъщеря ти... Аха - и този вариант го има!

    Та, много внимавай с боядисването!

    (мисля, че дамите използват подобни прийоми, за да променят визията си, но те и така са си млади..., при теб е различно: нямаш корем, стегнат си, обеда приготвяш, баницата - да не забравяме...)


    защо по-възрастните чички, позовавайки се на правописни и други непозволени техники, се опитват вербално да сломят либидото на по-младите чичета
    и по този недостоен начин да неутрализират надеждите им за осеменяване и разплод.

    евго, по възможност не се боядисвай, много смешно изглеждат разни далеч не пресни чичаци с оредяла и къносана растителност.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

      Ъхъм . И проблемът винаги е в чуждия телевизор. Много лоши тия българки бе, много лоши
      и не дават!
      евго поне за 5-6 готини пича е писал, които или са на сухо от години или жена им е избягала с бакшиш.
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

        Може би това, че човек да е сред хуманоиди е най-големия дар, така да се каже. Едва ли има по-добро,от това (малко завиждам благородно на екстровертите по тоз въпрос ) да се разбираш с хуманоиди, Нали затова са и създадени първите два хуманоида..
        Ма тя монетата с хуманоядите си има две страни - екстроверсията е предпоставка за общуване, а интроверсията - за разбиране. Та затова по-добре се чифтосват различни типчета. Обзалагам се, че първите 2 хуманоида са били разновертни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

          Ъхъм . И проблемът винаги е в чуждия телевизор. Много лоши тия българки бе, много лоши
          Моят "проблем" е в моят телевизор. Но моят проблем е проблем и за останалите телевизори , пречи на сигналът нещо . Според тях . Аз съм си намерила начин да си живея , реша или каквото ми е угодно , с Моят "проблем" . Останалите , да си търсят начина и те Никой не е лош или добър . Просто има различни "проблеми"

          Хубав ден ! А догодина да е по , по, най ,за всички !

          Коментар


          • Първоначално изпратено от precakanoto Разгледай мнение

            Ми ще те послушаме тогава.
            Може па нещата да са по-елементарни, отколкото им давам склонност да изглеждат през мойта куха и отнесена камбанария
            Трогната и зъдължена съм !
            Живи и здрави и много щастливи , всички тук !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
              Да ви имам интереса към чуждите "проблеми" и енергията на вятъра , която влагате в "решаването" им. То ни приема , ни предава . Има си цел и си я следва . Излишно е . Ама щом ви влече ...
              Ъхъм . И проблемът винаги е в чуждия телевизор. Много лоши тия българки бе, много лоши

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение
                Да ви имам интереса към чуждите "проблеми" и енергията на вятъра , която влагате в "решаването" им. То ни приема , ни предава . Има си цел и си я следва . Излишно е . Ама щом ви влече ...
                Ми ще те послушаме тогава.
                Може па нещата да са по-елементарни, отколкото им давам склонност да изглеждат през мойта куха и отнесена камбанария

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Прави сте с Купата, знаете, че ви харесвам и уважавам.

                  Ама аз не съм чичак, нямам корем, стегнат съм, и съм организиран (сам си чистя у нас, мога да подготвя сам обяд за гости), пари си имам, живот и здраве да стане бебето, ще го възпитавам по Мария Монтесори, по д-р Спок и ако се налага и по Макаренко (за момче може и да има ефект).

                  И ако един ден ме попита защо е станало по-късно, ще му кажа:

                  "Исках да е по-рано, но на много лоши жени попадах......... При някой мъже всичко става лесно и без усилия. А при мен, с дълга обсада на крепостта, яко блъскане по портата и упорита борба 9 месеца."

                  А за абитюренския бал ще се боядисам, ще облека скъп костъм, ако се налага, ще отида и на личен треньор, месеци преди това. И пак ще изглеждам добре,
                  Аз пак така - по пенсионерски да се включа...

                  Евго, мачо! От една страна, "абитУрИенТски" бал - съм ти го написал без грешки, по пенсионерски - последователно... Една дума - с три грешки! Не, че сме безгрешни, ама точно в "абитУрИенТ"...

                  От друга страна, щом ще се боядисаш на бала "някога" - може някое гадже на проекто-сина ти - да те припознае и...

                  Какво става, обаче - ако имаш дъщеря-абитУрИенТка, Евгич? Ако си боядисан, както се каниш, Евго - и нейното гадже (мачо по условие!) - те припознае с дъщеря ти... Аха - и този вариант го има!

                  Та, много внимавай с боядисването!

                  (мисля, че дамите използват подобни прийоми, за да променят визията си, но те и така са си млади..., при теб е различно: нямаш корем, стегнат си, обеда приготвяш, баницата - да не забравяме...)



                  Коментар


                  • Да ви имам интереса към чуждите "проблеми" и енергията на вятъра , която влагате в "решаването" им. То ни приема , ни предава . Има си цел и си я следва . Излишно е . Ама щом ви влече ...

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                      В крайна сметка, важно е общуването с хуманоиди. Или пък не...
                      Алтернативата е да броиш овце.
                      Може би това, че човек да е сред хуманоиди е най-големия дар, така да се каже. Едва ли има по-добро,от това (малко завиждам благородно на екстровертите по тоз въпрос ) да се разбираш с хуманоиди, Нали затова са и създадени първите два хуманоида..
                      Имах повече предвид друг нюанс в предишния коментар - че по разни ведоми и неведоми причини, когато по време на своя ранен живот, някой хуманоид има добри макар и големи очаквания за друг, или пък не е добре разбран или пък попадне на екстремни или по-лоши ближни хуманоиди, или се разочарова там пo негова причина - в някаква степен може да развие некво неправилно отрицание към повече такива подобни хуманоиди, но по-добре да му се даде шанс, а да не го съдим по бързата процедура. Нещо такова
                      Дори принципа на д-р Хаус "всички лъжат" може да изглежда някак дистанцирано-студен, но това е само ако го извадим от контекста. Също толкова странен може да изглежда принципа на Мълдър "Искам да вярвам"
                      Но за мен и двата принципа са си съвсем жизнени, мъдри и работещи, ако разбираме съответните им личностни типове, и как прилагат тяхната житейска мъдрост. Сигурно има поне още 16-2=14 подобни принципа и за всеки по нещо
                      Last edited by precakanoto; 11.11.2020, 13:22.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                        Евго, от мен съвет, брат - не си го поставяй за фикс идея, че се превърщаш в прехвърлила 30-те кифла! Препоръка е! Имах една такава позната едно време - не беше особено тъпа, даже го даваше уж умна (маркетинг - разбирай, бивша секретарка на генерален директор в голяма фирма), имаше супер балкон, висока, хубав крак, с малко по-голям дирник от моите представи, без да е нянаквка красавица, но винаги се намираше кой да я ухажва. Обаче греда, там с някакво гадже дълги години, пък се разделили, пък тя като се разрева как ѝ изтичал срока, само дето мен не ме молеше да ѝ направя дете, а аз ѝ жях показал, че най-много за секс, веднъж, повече да не очаква от мен. Ма една свалила гарда, а не е кат да има кой знае каква причина, освен емоционална нестабилност - абе ужас. В крайна сметка си намери някакъв льольо на една почивка и на третото вкарване - хоп, бременна, мечтата ѝ готова. Отиде тя да живее на село (марково ли, кое беше там, около Пловдив), дето за нея извън София нямаше живот, милион компромиси и накрая кво - самотна майка!

                        И сега, вместо да си гледа живота, може да е само любовница на някой чичак (каквато ѝ е в реалност) и то за кво - за едното дете и от отчаяние. Детето не те прави човек, Евго, Вазов не е имал деца и кво от това? Ботев е женен за разведена в онези години - и кво от това? Не се фиксирай, оценявай и обичай себе си, самооценката (не самовлюбеността) е особено важна и не бъди със смачкано самочувствие. Другото е въпрос на време, а ти сам знаеш, че го имаш, поне още 10-на години спокойно
                        Трябва да стане по-скоро, готин.

                        Дори на сегашната приятелка може да направя бебе, ако е рекъл Господ.

                        И аз знам истории за стари моми около мен, ама няма какво да ги коментирам. Да са отворили навреме вратата на крепостта, като са били в срок на годност.

                        Имам един приятел от Варна на 45г, прилича много на теб (върти мадамите), но е ерген, висок и атлетичен мъж, хваща окото. Гаджетата му иска да им прави бебе, но той за сега не ще. Само секс.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          Прави сте с Купата, знаете, че ви харесвам и уважавам.

                          Ама аз не съм чичак, нямам корем, стегнат съм, и съм организиран (сам си чистя у нас, мога да подготвя сам обяд за гости), пари си имам, живот и здраве да стане бебето, ще го възпитавам по Мария Монтесори, по д-р Спок и ако се налага и по Макаренко (за момче може и да има ефект).

                          И ако един ден ме попита защо е станало по-късно, ще му кажа:

                          "Исках да е по-рано, но на много лоши жени попадах......... При някой мъже всичко става лесно и без усилия. А при мен, с дълга обсада на крепостта, яко блъскане по портата и упорита борба 9 месеца."

                          А за абитюренския бал ще се боядисам, ще облека скъп костъм, ако се налага, ще отида и на личен треньор, месеци преди това. И пак ще изглеждам добре,
                          мъж, който сам си прави мусаката и баницата е практически недостъпен.
                          дамите да го имат предвид.
                          препоръка е

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Прави сте с Купата, знаете, че ви харесвам и уважавам.

                            Ама аз не съм чичак, нямам корем, стегнат съм, и съм организиран (сам си чистя у нас, мога да подготвя сам обяд за гости), пари си имам, живот и здраве да стане бебето, ще го възпитавам по Мария Монтесори, по д-р Спок и ако се налага и по Макаренко (за момче може и да има ефект).

                            И ако един ден ме попита защо е станало по-късно, ще му кажа:

                            "Исках да е по-рано, но на много лоши жени попадах......... При някой мъже всичко става лесно и без усилия. А при мен, с дълга обсада на крепостта, яко блъскане по портата и упорита борба 9 месеца."

                            А за абитюренския бал ще се боядисам, ще облека скъп костъм, ако се налага, ще отида и на личен треньор, месеци преди това. И пак ще изглеждам добре,
                            Евго, от мен съвет, брат - не си го поставяй за фикс идея, че се превърщаш в прехвърлила 30-те кифла! Препоръка е! Имах една такава позната едно време - не беше особено тъпа, даже го даваше уж умна (маркетинг - разбирай, бивша секретарка на генерален директор в голяма фирма), имаше супер балкон, висока, хубав крак, с малко по-голям дирник от моите представи, без да е нянаквка красавица, но винаги се намираше кой да я ухажва. Обаче греда, там с някакво гадже дълги години, пък се разделили, пък тя като се разрева как ѝ изтичал срока, само дето мен не ме молеше да ѝ направя дете, а аз ѝ жях показал, че най-много за секс, веднъж, повече да не очаква от мен. Ма една свалила гарда, а не е кат да има кой знае каква причина, освен емоционална нестабилност - абе ужас. В крайна сметка си намери някакъв льольо на една почивка и на третото вкарване - хоп, бременна, мечтата ѝ готова. Отиде тя да живее на село (марково ли, кое беше там, около Пловдив), дето за нея извън София нямаше живот, милион компромиси и накрая кво - самотна майка!

                            И сега, вместо да си гледа живота, може да е само любовница на някой чичак (каквато ѝ е в реалност) и то за кво - за едното дете и от отчаяние. Детето не те прави човек, Евго, Вазов не е имал деца и кво от това? Ботев е женен за разведена в онези години - и кво от това? Не се фиксирай, оценявай и обичай себе си, самооценката (не самовлюбеността) е особено важна и не бъди със смачкано самочувствие. Другото е въпрос на време, а ти сам знаеш, че го имаш, поне още 10-на години спокойно
                            Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Selena Разгледай мнение

                              То туй се подразбира . Кого да ухапе у дойчландския “рай”, ако не гадните обитатели на един “булгаристански” форум. Виж сега, в Библията пише да обичаме ближния и когато можем да му помагаме
                              Понеже и аз съм в някаква степен фен на светиите и т.н - почитания за библейската мъдрост, дори приемам за себе си извода, че да обичаме ближния без да налагаме или очакваме нещо в замяна е още по-близо до библейското, Е боговете са по-идеални от нас хората, едва ли можем да ги стигнем но и не пречи да се учим или да опитваме ))

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                                В крайна сметка, важно е общуването с хуманоиди. Или пък не...
                                Алтернативата е да броиш овце.
                                ъхъ
                                Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                                Коментар

                                Working...
                                X