IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Хм, аз искам без гюрук
    Кола без гюрук е като жена със смъкната пола. Можеш да полудееш, докато минават покрай теб.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Тук не става въпрос за кола от мъжка гледна точка, а от женска. Гарантирам ти,че с подобна кола шансът му да забие мацки нараства много.Но не и с Пасат.
      Нали темата е"Какво искат жените".Ами ето точно такива коли искат.Мерцедес спортен модел е в челните места на предпочитанията им.След Ферари, Порше,Ламборгини.
      Облича се с модни дрешки и обуща, паркира Мерцедеса пред някое заведение ,,особено сега лятото,и вече има огромен хендикап за свалка на жените.
      Хм, аз искам без гюрук

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Точно вчера гледах пак"Дънди крокодила ".Богатата и известна журналистка се подмокряше от дивият и необразован ловец на крокодили .
        Така че си прав,но надали някой от форума е такъв като Дънди,така че минаваме на втори вариант-кола, дрешки,обувки.Естествено тия неща трябва да се гарнират със съответното поведение-с високо самочувствие, да не й ходиш по гайдата и да я командваш.
        Е, защо, лесно е да си като Дънди. Вземаш едно ласо и отиваш в Борисовата. Залягаш зад храстите и дебнеш. Има хора, които изобщо не виждат финеса на природата у жените. И ги вземат за крокодили. Жената е венец на Творението. Само това да й нашепваш и сам ти се превръщаш в Творец. Можеш да я ваеш, както си пожелаеш. На жените трябва да им влезеш през ушите, а не през гаража. Ухото е по-полов орган от гаража. Не знам защо, но емпириката го показва. Ние, мъжете, сме глухари. Гледаме, пипаме грубо и мучим. Ама - природа, какво да правиш.
        Last edited by pinoccio; 31.05.2023, 15:57.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Това ясно. Работата е, че преди да стигне до Мерцедеса се колебае дали да не вземе Октавия. Затова му споменах, че за тея пари е по-добре Пасат. Факт е, че Октавиите ги карат много, но това не ги прави нито хубави, нито удобни.

          Кайзенчо, що си се наказал да караш на твърди пружини и свалено окачване евридейка?
          Щото ме кефи, а и не я карам през седмицата, а предимно уикенда и по-често извънградско. В центъра няма къде да паркирам, а и да имах, може би пак щях да предпочета метрото. То в софийския трафик само аз липсвам.

          ПП: Евго, отичитам като минус, че досега не си си взел кола. Ако ходиш на среща с градския момите няма да се кефят.
          На различно мнение от Миро съм за колата. Ако жена те избере заради хубава спортна кола, какво става, като срещне някои с по-хубава от твоята. Жените се кефят на скъпи коли, но съпруга, която е лапнала въдицата заради колата не ти трябва.
          Last edited by Kaizen9; 31.05.2023, 15:59.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Ратко, много точно ги целиш

            Учудващото е, че както спомена Евгича, са предимно чичаци. Отде тея спортни амбиции и желание да се доказват - не знам.
            ще го отдам на последен отчаян прилив на хормони
            препоръка е

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

              Ратко, много точно ги целиш

              Учудващото е, че както спомена Евгича, са предимно чичаци. Отде тея спортни амбиции и желание да се доказват - не знам.
              Аз на 48 години карам много по-рисковано отколкото на 20 години. Като имаш много опит зад волана и хубава кола(имам предвид в сравнение с колите, които карахме 90-е години)и е грехота да се влачиш като костенурка.А и най -важното може да прецениш риска.Макар,че за съжаление има и малоумници на пътя.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Ратко, много точно ги целиш

                Учудващото е, че както спомена Евгича, са предимно чичаци. Отде тея спортни амбиции и желание да се доказват - не знам.
                От чичо до чичо има разлика все пак - на 40 г. и на 58 г.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                  тия с октавиите много почнаха да ми се набиват в очите
                  нещо комплексирани ли са, превъзбудени ли са, че карат "кола' не ги знам
                  ама все са големи пилоти.
                  имам чувство, че всичкото голфист се е качило на октавия
                  Ратко, много точно ги целиш

                  Учудващото е, че както спомена Евгича, са предимно чичаци. Отде тея спортни амбиции и желание да се доказват - не знам.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                    Не му трябва нищо друго, освен да обуе едни старомодни шпицарки от крокодилска кожа. На езика на тялото и дрескода това е послание - какъв хищник е. Това обичат жените - хищници. С убава кола - какво? Ще я повози, ще й смъкне обиците от ушите с език на някой тир паркинг и ще се задави с тях, докато й нашепва какви скъпи тенджери ползва у тях. Чакай после от умрел - хормон.
                    Точно вчера гледах пак"Дънди крокодила ".Богатата и известна журналистка се подмокряше от дивият и необразован ловец на крокодили .
                    Така че си прав,но надали някой от форума е такъв като Дънди,така че минаваме на втори вариант-кола, дрешки,обувки.Естествено тия неща трябва да се гарнират със съответното поведение-с високо самочувствие, да не й ходиш по гайдата и да я командваш.
                    Last edited by mirodes; 31.05.2023, 15:43.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                      Предполагам, че харесваш ягоди.Или друг плод.А рибите харесват червеи.Затова като ловиш риба закачаш на куката червеи,а не ягоди.
                      И с жените е така-ако искаш да сваляш жени трябва им предложиш каквото те харесват.А те харесват лъскави спортни коли. Поне що се отнася до момите. Като се оженят и имат деца харесват и по-големи автомобили.Но всяко нещо по реда си.
                      На езика на Фройд това, което казваш, е абсолютно верно. Можеш да й разковеш гаража, ако е по-тесен, докато паркираш мощното и лъскаво возило.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                        тия с октавиите много почнаха да ми се набиват в очите
                        нещо комплексирани ли са, превъзбудени ли са, че карат "кола' не ги знам
                        ама все са големи пилоти.
                        имам чувство, че всичкото голфист се е качило на октавия
                        Така е.

                        Има моди при колите:

                        От Лада към Голф, от Голф към Октавия.

                        От Трабант към Дачия. Карат се и много таратайки.

                        Все пак си зависи от мъжа и стила на каране и от опита.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                          В квартала имаме млада жена на 19-20 г - кара цял Мерцедес от преди 15 г. , малко е тип "циганска мечта".

                          Не вярвам нито, че е добър водач, нито, че може да кара на дълъг път до морето. А когато не кара Мерцедеса, си поръчва такси.

                          За мен е "парад на простотията",
                          Предполагам, че харесваш ягоди.Или друг плод.А рибите харесват червеи.Затова като ловиш риба закачаш на куката червеи,а не ягоди.
                          И с жените е така-ако искаш да сваляш жени трябва им предложиш каквото те харесват.А те харесват лъскави спортни коли. Поне що се отнася до момите. Като се оженят и имат деца харесват и по-големи автомобили.Но всяко нещо по реда си.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                            Тук не става въпрос за кола от мъжка гледна точка, а от женска. Гарантирам ти,че с подобна кола шансът му да забие мацки нараства много.Но не и с Пасат.
                            Нали темата е"Какво искат жените".Ами ето точно такива коли искат.Мерцедес спортен модел е в челните места на предпочитанията им.След Ферари, Порше,Ламборгини.
                            Облича се с модни дрешки и обуща, паркира Мерцедеса пред някое заведение ,,особено сега лятото,и вече има огромен хендикап за свалка на жените.
                            Не му трябва нищо друго, освен да обуе едни старомодни шпицарки от крокодилска кожа. На езика на тялото и дрескода това е послание - какъв хищник е. Това обичат жените - хищници. С убава кола - какво? Ще я повози, ще й смъкне обиците от ушите с език на някой тир паркинг и ще се задави с тях, докато й нашепва какви скъпи тенджери ползва у тях. Чакай после от умрел - хормон.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              187 см съм.

                              Мерси на всички за мненията и съветите за колите.

                              Забелязъл съм, че много млади чичовци харесват Октавиите.

                              Харесвам и Suzuki Grad Vitarrra - нещо такова ми трябва и ми подхожда. Тези двуместните не ги възприемам много.
                              тия с октавиите много почнаха да ми се набиват в очите
                              нещо комплексирани ли са, превъзбудени ли са, че карат "кола' не ги знам
                              ама все са големи пилоти.
                              имам чувство, че всичкото голфист се е качило на октавия
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                                Защо изобщо трябва да се качва на друга кола?Мерцедеса да не би по-трудно да се управлява?Директно си купува някоя подобна,или спортно БМВ-също пичеловка автомобил и ще си ги кара.И сега както иде лятото и масите по заведенията са отвън като паркира лъскавият Мерцедес или БМВ и веднага ще привлече женско внимание.
                                В квартала имаме млада жена на 19-20 г - кара цял Мерцедес от преди 15 г. , малко е тип "циганска мечта".

                                Не вярвам нито, че е добър водач, нито, че може да кара на дълъг път до морето. А когато не кара Мерцедеса, си поръчва такси.

                                За мен е "парад на простотията",

                                Коментар

                                Working...
                                X