IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Да, 2-3% бонус-тегло, понякога трудно се забелязват.
    Наздраве!
    Процентът, който цитираш е прекалено малък. Дори дамата да е към 100 кила в момента на зачеването, при раждане детето+плацентата+околоплодните води са около 4.5 килограма. Смятай, че нямам калкулатор под ръка
    Наздраве!

    П.П. Но си прав, че добавянето на 2 - 3 % към личното тегло почти не личат.
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

      Сър Събев, как ги определи тези 6 месеца? За всяка жена бременността протича строго индивидуално. Това е свързано дори с външния й облик.
      Наздраве!

      П.П. Аз например, в осмият месец изглеждах леко напълняла /едва забележим корем/ и само най-близките ми знаеха, че качването на килата се дължи на предстоящото появяване на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
      Писах глътнали топката ОКОЛО 6 месец. Обосновка по късно.
      С Ендер може да по разискваме феномена.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение
        Сър Събев, как ги определи тези 6 месеца? За всяка жена бременността протича строго индивидуално. Това е свързано дори с външния й облик.
        Наздраве!

        П.П. Аз например в осмият месец изглеждах леко напълняла /едва забележим корем/ и само най-близките ми знаеха, че качването на килата се дължи на предстоящото появяване на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
        Да, 2-3% бонус-тегло, понякога трудно се забелязват.
        Наздраве!

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Todor Sabev Разгледай мнение

          И аз това забелязах щъкат навсякъде бременни моми в приблизително еднаква бременост около 6 месец , като зачеването съвпада с тоталната карантина пролетта. Феномонена е емоционално психологически.
          Сър Събев, как ги определи тези 6 месеца? За всяка жена бременността протича строго индивидуално. Това е свързано дори с външния й облик.
          Наздраве!

          П.П. Аз например, в осмият месец изглеждах леко напълняла /едва забележим корем/ и само най-близките ми знаеха, че качването на килата се дължи на предстоящото появяване на по-кльощавата 1/3-та пълноправен член на домочадието.
          Last edited by tnm; 30.09.2020, 15:14.
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            ПредставИ си следното: дама, бременна - вероятно в 6-7-ми месец, която сама е тръгнала на екскурзия до Тасос за няколко дни...

            Това реално ми се случи, което пък ме накара да мисля за нещо нереално... КОЯ е тази жена, която би направила подобно нещо, тръгвайки с куфар и голям сак, бременна - на екскурзия?

            От друга страна, една дама - видимо също бременна, ме застигна по маршрута: Черни връх - Княжево.... Очевидно беше спортистка...

            Интересни типажи има между дамския състав... Точно - със "сбъркани представи за време и пространство"., но в това не виждам нищо лошо!
            .
            Т.е. - по темата съм си...
            И аз това забелязах щъкат навсякъде бременни моми в приблизително еднаква бременост около 6 -ти месец , като зачеването съвпада с тоталната карантина пролетта. Феномонена е емоционално психологически.
            Last edited by Todor Sabev; 30.09.2020, 15:06.

            Коментар


            • Чета си Вадим Зеланд и попадам на нещо по темата, което съвпада и с моето мнение за огледалото:

              „Преследва ме повтарящ се сценарий. Когато започвам да общувам с мъж, отначало се появява „лека емоционална искрица”, но после тя изчезва, а аз продължавам да искам да общувам с него. В този момент мъжът се влюбва в мен, но аз вече съм решила — за мен той е само приятел. Вече имам много приятели, обаче тази ситуация започва да ме плаши. Може би аз нещо не съм наред, та нали мечтая за дълготрайни романтични отношения, за брак. Имам важни изисквания, без които трудно бих приела някой мъж за партньор. Ценя чувството за отговорност, щедростта, оптимизма, оригиналността. Но кой знае защо, попадам на хора, които проявяват леност, а аз искам с този мъж да сме двойка, която дружи с всички и участва във всичко... Често мъжете имат много малки доходи от работата си — задоволяват се с каквото имат, а мен това ме вбесява. В крайна сметка започвам да се чувствам като тяхна приятелка или сестра, но не и любима жена. И къде да намеря човек, който да ми е по сърце?”


              Ако човек има ярка индивидуалност, както е във вашия случай, започват да му се „лепят” хора с противоположните качества. Каквото не приемаш, това и получаваш. Това става по две причини. Първата е работата на равновесните сили. Ако сте склонна да оценявате хората и да ги сравнявате със себе си, възниква поляризация, която привлича към вас личности с противоположните качества, както магнитът привлича железните стружки. Докато съществувате без отношение към околните - „такава съм си и толкоз”, енергийната картина не се изкривява. Но щом започнете да се сравнявате с другите - „вижте аз каква съм, а те какви са”, веднага възниква нееднородност, пораждаща вятъра на равновесните сили. Втората причина може да е фиксирането на вниманието ви върху качествата, които предизвикват у вас неприязън. Всичко е много просто: вие стоите пред огледалото, а в него се отразява онова, върху което е концентрирано вниманието ви. Забележете: търсейки човека, с когото да сте двойка, вие обикновено мислите или какво не искате, или какво искате. Ако обръщате внимание главно върху недостатъците, които изобщо не приемате в партньорите, огледалото още повече ви ги подхвърля. Недоумявайки защо става така, че ви се лепят точно такива хора, вие се дразните, следователно мислите ви са концентрирани върху онова, което не искате. На огледалото му е безразлично какви чувства изпитвате, когато мислите за нещо си - то просто отразява съдържанието на мислите ви, ни повече, ни по-малко. За да поправите ситуацията, е необходимо, първо, да изпълнявате правилото на транссърфинга - позволете си да бъдете себе си, а на другите да бъдат други, и второ, съзнателно пренасочете вниманието си върху качествата, които харесвате у хората. Съсредоточете се върху онова, което искате да получите. Огледалото на света отразява именно картината, върху която е фокусирано вниманието ви. Създайте си навика да наблюдавате, да забелязвате и да изнамирате у хората онова, което ви е нужно. Ще видите колко бързо ще започне да се променя околният свят."
              Знанието само по себе си не струва много, ако липсва въображение.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                И аз оцених е -хумора, в последствие , но нямах възможност да редактирам . В случаят се е получил сам и абсолютно неумишлено !

                Впечатленията за нереалност...., аз съм последният човек на Земята , който може да ги/ти обясни . Тотално са ми сбъркани представите , орентацията във времето и пространството . ...

                ПредставИ си следното: дама, бременна - вероятно в 6-7-ми месец, която сама е тръгнала на екскурзия до Тасос за няколко дни...

                Това реално ми се случи, което пък ме накара да мисля за нещо нереално... КОЯ е тази жена, която би направила подобно нещо, тръгвайки с куфар и голям сак, бременна - на екскурзия?

                От друга страна, една дама - видимо също бременна, ме застигна по маршрута: Черни връх - Княжево.... Очевидно беше спортистка...

                Интересни типажи има между дамския състав... Точно - със "сбъркани представи за време и пространство"., но в това не виждам нищо лошо!
                .
                ​​​​​​​ Т.е. - по темата съм си...

                Коментар


                • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                  На мен ми е все едно - дали Бяло, или Егейско ще му казваме... Усетих Е-хумора, ама има нещо, с което те грабва обстановката там... По ирония на съдбата - нещата са красиви, но някакво впечатление за нереалност витае..., например на Тасос... И не разбирам коя е причината за подобни нагласи...
                  И аз оцених е -хумора, в последствие , но нямах възможност да редактирам . В случаят се е получил сам и абсолютно неумишлено !

                  Впечатленията за нереалност...., аз съм последният човек на Земята , който може да ги/ти обясни . Тотално са ми сбъркани представите , орентацията във времето и пространството . ...
                  ​​​​​​​

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                    Айде, така ще го кажа, ем да ти се оправи деня -загадъчно тайнствен, романтичен, експресивен... Можеш да му казваш просто "безимен" - и си в десЕтката,
                    Ето - като безимен

                    Пожелавам ви приятен ден на всички. Отивам да празнувам рожден ден на племенниче и ви оставям на приятната форумна раздумка за жените.
                    Жените мераклийки на Евго, да не четат само, а да вземат да се включат, защото да му е по-лесно да ги открие през форума

                    Форматът за комуникация в нета си остава ненадминат в начина за едно що-годе добро разбирателство... Неангажирани хора, влезли за кратко, разгледали темите "по диагонал", разменили по 2-3 лафа, след което отиваме на нечий Рожден ден.....и животът си тече... Колко малко му трябва на човек, за да е щастлив!


                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                      Са мказа , кое е реалното. Бирата . Допънения , като скумрия и море , пък било и Е гейско , щ е подминем

                      На мен ми е все едно - дали Бяло, или Егейско ще му казваме... Усетих Е-хумора, ама има нещо, с което те грабва обстановката там... По ирония на съдбата - нещата са красиви, но някакво впечатление за нереалност витае..., например на Тасос... И не разбирам коя е причината за подобни нагласи...
                      ​​​​​​​

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                        Не мисля. Прочетох което написа сега пък аз написах как го разбрах. Нали е за жени темата. Мен не ме разбират често, дано теб те разбират.
                        Милата , сигурно се чувстваш прецакана
                        Да не ти пука , все някоя ще те разбере

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


                          Ето на: една дама да се погрижи за моето спокойствие! Вече не търся сложните схеми и светът ми изглежда красив, свеж и романтичен!

                          Ти па - ако знаеш аз колко бях ги чувал ония "красавици"... Нали все пак трябваше да ви накараме - женската част във форума да се поразтърсите в нета.... ... и да си кажете: глеЙ го сега па тоА, с кВи критерии само живее... ))

                          Етп на,Лалка - и ти харесваш разни "откачалки" - само дето имената на всички не помниш... От мен да мине, ще ти помогна: загадъчно тайнствен, романтичен, експресивен... Можеш да му казваш просто "безимен" - и си в десЕтката, Лалка!

                          Айде, така ще го кажа, ем да ти се оправи деня -загадъчно тайнствен, романтичен, експресивен... Можеш да му казваш просто "безимен" - и си в десЕтката,
                          Ето - като безимен

                          Пожелавам ви приятен ден на всички. Отивам да празнувам рожден ден на племенниче и ви оставям на приятната форумна раздумка за жените.
                          Жените мераклийки на Евго, да не четат само, а да вземат да се включат, защото да му е по-лесно да ги открие през форума

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Lelq Разгледай мнение

                            Познаваме ли се ?
                            Не мисля. Прочетох което написа сега пък аз написах как го разбрах. Нали е за жени темата. Мен не ме разбират често, дано теб те разбират.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                              Не е правилно тълкуванието.
                              Тази твоя интуиция ако я завъртиш наобратно и да предполагаш обратно на което ти подсказва, повече ше познаеш
                              Не казах че харесвам Ал пачино и че ми е идеал за мъж. Ти си го представяш така. Казах само че много ляб ще му трябва на Евго. Аз повече харесвам онези откачалки, леонардо ди каприо, /ромео и жулиета, а не титаник/ или дори онези двамата от детското филмче карибски пирати, особено единия който и извън ролите е маниак на шапки, той е дори още по-голяма откачалка от всички, но е някак едновременно загадъчено тайнствен,, романтичен, експресивен и дори земен въпреки дранкулките с които се носи. Усещам че има подтиснато самочувствие може би защото да е имал проблеми с алкохола или трудно детство а за капак е и суеверен., Забравих му името
                              Както виждаш - нищо общо с Ал Пачино, който е чудесен актьор.
                              По-важното - по никакъв начин не ми идва на ум да слагам летва и да ви сравнявам вас реалните мъже с някой Ал Пачино, БрадПит или Лоренцо Ламас .
                              Нито искам да съм моделка или каквито изброи красавици, на които не им знам точно и професиите, а на втората и името сега сефте го чувам
                              Написах надълго, за да си спокоен и да не търсиш все някакви сложни замисли и сложни схеми.

                              Ето на: една дама да се погрижи за моето спокойствие! Вече не търся сложните схеми и светът ми изглежда красив, свеж и романтичен!

                              Ти па - ако знаеш аз колко бях ги чувал ония "красавици"... Нали все пак трябваше да ви накараме - женската част във форума да се поразтърсите в нета.... ... и да си кажете: глеЙ го сега па тоА, с кВи критерии само живее... ))

                              Етп на,Лалка - и ти харесваш разни "откачалки" - само дето имената на всички не помниш... От мен да мине, ще ти помогна: загадъчно тайнствен, романтичен, експресивен... Можеш да му казваш просто "безимен" - и си в десЕтката, Лалка!
                              ​​​​​​​

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от lalka 75 Разгледай мнение

                                Така ти е най-добре
                                Познаваме ли се ?

                                Коментар

                                Working...
                                X