IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение
    Понеже се коментират .......

    ...... Има един такъв момент, че много готини мъже не могат да намерят нормална жена в БГ, вкл. лекари и охранители, просто си няма и не допускат лесно.
    Евго, живееш с предубеждение, че "жените не допускат лесно".

    Ще ти кажа, че първото условие жената да те "допусне" е съвсем елементарно. Накарай я да се усмихне!

    Няма да повярваш, но е така.

    Големият проблем пред теб е: как ще я накараш да се усмихне!

    Можеш ли да разкажеш нещо елементарно от комуникацията си с привлекателна дама - последния път и кога беше това? (не визирам ежедневното ти висене във фейса)

    Пример от днес (непретенциозен):

    Верига магазини за техника
    Купувам уред. На касите почти няма хора. Избирам една от касиерките (около 30-те)...
    Поздрав, подавам покупките пред нея... Вадя 3 карти: една за разплащане и друга - за отстъпки е друга верига магазини...

    Тя ми казва, че втората карта не й трябва...

    Аз й отговарям, че умишлено съм искал да прецакам институцията, в която работят толкова наблюдателни служители, но парашута ми не се е отворил...

    Усмивка! Непринудена! (като че цял ден беше я чакала)...

    После отвори кутията и почна да ми чете гаранционната карта, после ходи на друга каса да поставя печат и се върна още по-усмихната..., не намери сток на гаранцията, но не увери, че е две години, усмихната...

    Казах й, че ако бях неин работодател, бих я атестирал с минимум 3000 лв. брутна заплата, без месечните бонуси, с тя вече се смееше... Добави, че съм много далеч от истината...

    После вече - самокритично вдигнах рамене и казах, че е разбрала защо нямам качества на работодател..

    ..............

    Евго, опитвай да разсмиваш дамите от Те имат необходимост от това. Нали търсиш условие, за да бъдеш "допуснат" от тях? Гаранция, че усмихнати - допускат до себе си! ..



    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Имам един съсед бачкатор,който се беше оженил за една юристка. Пича е много свестен,с добра фигура, не пие и не пуши,ама прост и необразован.Имам предвид ,че няма висок интелект, но не е някой простак, а е добре възпитан.И оная направо го побърка-ходеше на море без него,засичал съм я по дискотеки в компанията на другит мъже.В крайна сметка се разведоха, ама тая колко го унижаваше.
      И аз се сещам за позната двойка в подобна конфигурация, само че жената не е изобщо привлекателна визуално. Иначе тя е мъни мейкъра, а мъжа си цъка общак. Като цяло се разбират, но симбиозата в която са, не дава възможност за раздяла - имат и деца. Никой няма да успее да се оправи без другия.

      При липса на деца обаче, когато жената почнат да я пускат хормоните, много бързо избива ненавистта към социалния статус на мъжа. В случая с твоя приятел е много вероятно да се е получило така. Принципно не е голяма загуба, щото не е лесно да се живее с човек "от голямото добро утро", който се има за нещо повече от останалите.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Хич не е грозна. Не бих я върнал. Даже веднъж беше сама на един плаж и ако не му беше жена, щях да й направя свалката.Но майките ни са приятелки,та се въздържах да се пробвам.
        Според мен й е харесало как я челастри и затова се е омъжила за него.В случаят има добре изглеждащ мъж,добър любовник,не е бедняк, щото вади пари, ама разликата в общественото положение е голяма и бракът се разпадна.
        Значи е тъпа патка. Какво разбираш под “обществено положение”?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

          Не е гаранция. Грозна ли е?
          Хич не е грозна. Не бих я върнал. Даже веднъж беше сама на един плаж и ако не му беше жена, щях да й направя свалката.Но майките ни са приятелки,та се въздържах да се пробвам.
          Според мен й е харесало как я челастри и затова се е омъжила за него.В случаят има добре изглеждащ мъж,добър любовник,не е бедняк, щото вади пари, ама разликата в общественото положение е голяма и бракът се разпадна.
          Last edited by mirodes; 11.05.2023, 17:04.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

            Ами живее точно срещу нас и го познавам от дете.А вече е около 40 годишен. Завърши най-смотаното училище в града,а и не работи нещо, свързано с интелектуален труд.
            А тя е завършила елитна гимназия и"Право"така че няма как да е някоя тъпа патка.
            Не е гаранция. Грозна ли е?

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Не знам къде е, но беше много негативен и постоянно бълваше и в двете теми.
              При адаша си в един по-добър свят според кавръчето.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Хахаха-не съм очаквал и друг отговор от теб. Ама отдавна съм престанал да вярвам на това, което говорят жените, а гледам действията им.А те в повечето случаи не отговарят на това,което говорят.
                Зъбатия е друга категория-известна футболна звезда, така че надали някой се интересува от образованието му. Положението му в обществото е достатъчно високо. Говорим за случаи на бачкатори-шофьори,работници в завод,майстори и тем подобни.Познавам жени с високо положение в обществото, които имат връзка с такива мъже.Ама във всички случаи става въпрос за доста неатрактивни жени.Та шансът такива жени да се обвържат с мъж с по-високо обществено положение клони към нула.
                За колеги нищо не съм твърдял.Примерно ако и двамата са юристи(имам наблюдение в тия среди)не е проблем ако жената е с по-високо положение в обществото. Или лекари,зъболекари и така нататък.
                А по какво определяш дали дадено положение е “високо”? Дай да уеднаквим критериите.

                Сега се сещам за поне две семейства от кръговете на родителите ми. Жената учена той не - функционират си семействата, защото има и други фактори. Не е невъзможно.
                Last edited by Arana; 11.05.2023, 16:48.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                  Аз данък обществено мнение не плащам. Ако самата жена е ок и бачкерът си я оправя редовно не виждам проблем. Какво значи приятелки? Дреме ми пък за колеги - имам собствен бизнес, така че въобще не ми дреме.

                  Друг е тук въпросът - когато има разлики в образователни и културни нива е възможно да възникнат търкания, но аз лично препоръчвам днешния бачкер, който утре може да се окаже самоук бил гейтс/стив джобс и прочее - образование и интелект не винаги са еднакви категории и не винаги образованието е признак за интелект.

                  Иначе ако е богат пак е все тая - виж го твоя любим пример оня зъбатия - надали има и средно.

                  И накрая защо жената ще е затруднена да си намери някой колега не ми стана ясно.
                  Хахаха-не съм очаквал и друг отговор от теб. Ама отдавна съм престанал да вярвам на това, което говорят жените, а гледам действията им.А те в повечето случаи не отговарят на това,което говорят.
                  Зъбатия е друга категория-известна футболна звезда, така че надали някой се интересува от образованието му. Положението му в обществото е достатъчно високо. Говорим за случаи на бачкатори-шофьори,работници в завод,майстори и тем подобни.Познавам жени с високо положение в обществото, които имат връзка с такива мъже.Ама във всички случаи става въпрос за доста неатрактивни жени.Та шансът такива жени да се обвържат с мъж с по-високо обществено положение клони към нула.
                  За колеги нищо не съм твърдял.Примерно ако и двамата са юристи(имам наблюдение в тия среди)не е проблем ако жената е с по-високо положение в обществото. Или лекари,зъболекари и така нататък.
                  Last edited by mirodes; 11.05.2023, 16:34.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    И аз споних си за бате Пешо …
                    Не знам къде е, но беше много негативен и постоянно бълваше и в двете теми.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      никога не съм успявал да устоя на покана за свинско с лук и туба вино
                      И аз споних си за бате Пешо …

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Кажи ти какво мислиш по въпроса-ок ли е връзка на стойностна жена по твоите критерии с мъж с по-ниско обществено положение?И как ще се приеме такава връзка от приятелките и колегите на жената?
                        Аз данък обществено мнение не плащам. Ако самата жена е ок и бачкерът си я оправя редовно не виждам проблем. Какво значи приятелки? Дреме ми пък за колеги - имам собствен бизнес, така че въобще не ми дреме.

                        Друг е тук въпросът - когато има разлики в образователни и културни нива е възможно да възникнат търкания, но аз лично препоръчвам днешния бачкер, който утре може да се окаже самоук бил гейтс/стив джобс и прочее - образование и интелект не винаги са еднакви категории и не винаги образованието е признак за интелект.

                        Иначе ако е богат пак е все тая - виж го твоя любим пример оня зъбатия - надали има и средно.

                        И накрая защо жената ще е затруднена да си намери някой колега не ми стана ясно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Кажи ти какво мислиш по въпроса-ок ли е връзка на стойностна жена по твоите критерии с мъж с по-ниско обществено положение?И как ще се приеме такава връзка от приятелките и колегите на жената?
                          Не съм Арана, но това е невъзможно. Жената винаги иска мъжа до нея да е нещо повече от нея. Ако използваме скалата от 1-10, жена 7ца винаги ще търси мъж 7ца или нагоре.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Един от никовете на “петърчо”/ петрогъзчо или по моему монамурчо.

                            Не се връзвай. Мъж е.
                            Кажи ти какво мислиш по въпроса-ок ли е връзка на стойностна жена по твоите критерии с мъж с по-ниско обществено положение?И как ще се приеме такава връзка от приятелките и колегите на жената?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              Мъж ли си или жена?
                              Един от никовете на “петърчо”/ петрогъзчо или по моему монамурчо.

                              Не се връзвай. Мъж е.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Lelq2 Разгледай мнение

                                Не изпитвам нужда да питам някой за личните му решения .
                                Мдааа... някои не гледат себе си, а само анализират другите и им правят сметките.

                                Кривия си светоглед се опитват да наложат на другите... с цялото си нещастие и неудовлетвореност от живота

                                Има и такива хора... и то немалко

                                Коментар

                                Working...
                                X