IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • мирко, понеже си мой човек,
    ще те предупредя, че геювете най-настървено дебнат
    точно за добре сложени пичове с впити бански
    и ако в бързината и за лoш късмет,
    не си си ги извадил от дупиту, като си станал от хавлията...
    Last edited by ratten; 13.05.2023, 08:27.
    препоръка е

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Въпросът е не в гейовете,а в пропагандата на хомосексуализма. Според проучване 21 процента от младежите в САЩ се определят като хомосексуални. При 2 процента от хората над 60 години. Което се дължи основно на пропагандата -няма филм в Холивуд без хомосексуална сцена, правят гей паради, наречени"Прайд-Гордост",преподават на децата в училищата и детските градини колко е готино да са гейове и лесбийки.
      Та да правят каквото поискат,ама да стоят по-далеч от децата ни.
      Друга е целта Миро, няма нищо общо със секса. Разрушаването на оста семейство - род- общност. Реално предишният опит е след завземането на властта от болшевиките. За щастие неуспешен. Поинтересувай се за тогавашната идея за отглеждането на децата в кооперативи и много неща от сегашната политика ще ти се изясни. Но тези неща не се учат в училище и е дълъг разговор. Не ми се пише толкова....някой ден като се срещнем на маса ще си говорим....

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        Въпросът е не в гейовете,а в пропагандата на хомосексуализма. Според проучване 21 процента от младежите в САЩ се определят като хомосексуални. При 2 процента от хората над 60 години. Което се дължи основно на пропагандата -няма филм в Холивуд без хомосексуална сцена, правят гей паради, наречени"Прайд-Гордост",преподават на децата в училищата и детските градини колко е готино да са гейове и лесбийки.
        Та да правят каквото поискат,ама да стоят по-далеч от децата ни.
        Затова в важно вътре в семейството в каква среда израстват децата и как са възпитавани, особено първите 7 години. Външни влияния и различни пробаганди ще имам всякакви, но ако децата са добре възпитани и научени да мислят и разсъждават с главите си, не би трябвало да се поддават на това какво пропагандира холивуд или някои сектант пред блока.

        От доста време не гледам нови филми и сериали. Не ме грабват със сюжет, а и тази пропаганда американска във всеки филм/сериал да има поне един с обратна резба, не ми харесва. Нищо против тях нямам, но ме дразни парадирането с това и пропагандата, заляла всички информационни канали.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

          Иди се разходи из някой по-голям град където могат "да си демонстрират сексуалността" без да бъдат заклеймени, да видиш що младеж се е изпедерастила или мяза на такава. А тея теории, че такива се раждали и не могат да се променят са пълна глупост. Това е все едно аз от 100кг да не мога да стана 80 или 120. Както психиката, така и физиката и хормоните МОГАТ да бъдат променени.
          Има различни видове гейове.

          Има една група, макар и рядко да се среща, на 40+ години, високи, здрави мъже, с много мъжкарска визия, с хубави дрехи, образовани, но не се занимават с жени, а правят перверзен и нереден секс помежду си.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Иди се разходи из някой по-голям град където могат "да си демонстрират сексуалността" без да бъдат заклеймени, да видиш що младеж се е изпедерастила или мяза на такава. А тея теории, че такива се раждали и не могат да се променят са пълна глупост. Това е все едно аз от 100кг да не мога да стана 80 или 120. Както психиката, така и физиката и хормоните МОГАТ да бъдат променени.
            До 80-е години на 20-и век хомосексуализма беше включен в списъка на психичните заболявания на СЗО,а после под натиска на гей лобито бе изваден оттам. Та си става въпрос за психично заболяване.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Въпросът е не в гейовете,а в пропагандата на хомосексуализма. Според проучване 21 процента от младежите в САЩ се определят като хомосексуални. При 2 процента от хората над 60 години. Което се дължи основно на пропагандата -няма филм в Холивуд без хомосексуална сцена, правят гей паради, наречени"Прайд-Гордост",преподават на децата в училищата и детските градини колко е готино да са гейове и лесбийки.
              Та да правят каквото поискат,ама да стоят по-далеч от децата ни.
              Иди се разходи из някой по-голям град където могат "да си демонстрират сексуалността" без да бъдат заклеймени, да видиш що младеж се е изпедерастила или мяза на такава. А тея теории, че такива се раждали и не могат да се променят са пълна глупост. Това е все едно аз от 100кг да не мога да стана 80 или 120. Както психиката, така и физиката и хормоните МОГАТ да бъдат променени.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Въпросът е не в гейовете,а в пропагандата на хомосексуализма. Според проучване 21 процента от младежите в САЩ се определят като хомосексуални. При 2 процента от хората над 60 години. Което се дължи основно на пропагандата -няма филм в Холивуд без хомосексуална сцена, правят гей паради, наречени"Прайд-Гордост",преподават на децата в училищата и детските градини колко е готино да са гейове и лесбийки.
                Та да правят каквото поискат,ама да стоят по-далеч от децата ни.
                Click image for larger version

Name:	IMG_20230512_205044.jpg
Views:	1
Size:	43.6 КБ
ID:	4062755

                Коментар


                • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

                  Само да уточним понятията, какво казва нАуката....активен е този който е активно хомосексуален, а не както цветисто някой по долу каза, от коя страна на хЕя е. Съответно пасивен е този който е пасивно хомосексуален, често бисексуален или дори хетеро в редки случаи. Има и латентни хомосексуалисти....вЕрвам по походката не се познават, но често са силно и активно мразещи хомосексуалните.
                  Не знам дали съм прав, но спред мен, на нормален хетеросексуален мъж, нито му пречат педалите, нито са му интересни...
                  Въпросът е не в гейовете,а в пропагандата на хомосексуализма. Според проучване 21 процента от младежите в САЩ се определят като хомосексуални. При 2 процента от хората над 60 години. Което се дължи основно на пропагандата -няма филм в Холивуд без хомосексуална сцена, правят гей паради, наречени"Прайд-Гордост",преподават на децата в училищата и детските градини колко е готино да са гейове и лесбийки.
                  Та да правят каквото поискат,ама да стоят по-далеч от децата ни.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                    Вие тука или сте дъртаци някакви или сте смотаняци . Тия дънки са тесни само долу на прасците , от бедра нагоре са си ок . Може би зависи от модела но аз нося и такива и са си ок ! Относно банските и бельото тип слип . Да се мандахерца и да няма нищо прилепнало ми се струва доста по здравословно и от към температури и от към стискане и прочие . Слипове носят вече само пенсионерите и то само защото така са свикнали .
                    ПП Сега се сещам ,че дядо ми набор 30-та ,никога не е носил слипове !!!
                    Чшшш, баси темата.
                    И двамата ми дядовци носеха някакви гащета, явно да се проветряват куфарете.
                    Единия 14та, другия 27ма.
                    Ама тука въпроса е какво искат жените?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                      Нещо си се объркал , при това сериозно . Насила убаво не става . Имам една позната , цял живот не може да има деца , не забременява а вс и е наред .....Та около 45годишна при преглед се установава че имало някаква ципа пред цервикса или някъде там . След премахнето и бремеността е възможна но жената каза така , за да се случи това по този начин значи има защо . Така и не роди !
                      ПП Та Евгича , да се обяви официално за гей и да се успокои вече . Да се хване някой да го гледа,глези и да му дава и неудовлетворената му душа ще намери покой !
                      А жена ти да те смени с готин и млад турчин,а не като теб дърт и просмърдян.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                        Много точно го описа.

                        Преди доста години имах такъв колега. Тогава им викаха лъмбърсексуални - бради, косми - а бе, уж суров неандарталско-мъжкарски вид. Та за колегата се разбра не само, че е на другия бряг. Ами и е пасивния във връзката. А камуфлажа, както ти спомена е бил за пред родителите му, които тогава се чудили защо такъв уж мъж, нямащ вид на гей, не си търси приятелка.
                        Само да уточним понятията, какво казва нАуката....активен е този който е активно хомосексуален, а не както цветисто някой по долу каза, от коя страна на хЕя е. Съответно пасивен е този който е пасивно хомосексуален, често бисексуален или дори хетеро в редки случаи. Има и латентни хомосексуалисти....вЕрвам по походката не се познават, но често са силно и активно мразещи хомосексуалните.
                        Не знам дали съм прав, но спред мен, на нормален хетеросексуален мъж, нито му пречат педалите, нито са му интересни...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                          Хм ,под 200лв дънки не съм купувал последните години .
                          Както и предполагах Това отговаря на всички въпроси, защо не си имал проблем с комфорта.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                            Ето една много готина статийка, ако ти се чете, за да ме разбереш за какво точно говоря.

                            https://www.gentlemansgazette.com/ch...pensive-jeans/

                            Просто у нас малко хора се интересуват и масово се пазаруват евтини боклуци. Иначе е супер, че си попаднал на такива които са ти удобни. На мен най-евтините дънки, които ми бяха удобни от комерсиалните моладжийски магазини, мисля че бяха от Reserved и около 90лв. И то защото имат леко еластична материя. Но такива попадения като цяло са рядкост.
                            Хм ,под 200лв дънки не съм купувал последните години .

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                              Нямам идея кои са евтините ,но от коленете нагоре моделите които купувам си имат доволно място .
                              Ето една много готина статийка, ако ти се чете, за да ме разбереш за какво точно говоря.

                              https://www.gentlemansgazette.com/ch...pensive-jeans/

                              Просто у нас малко хора се интересуват и масово се пазаруват евтини боклуци. Иначе е супер, че си попаднал на такива които са ти удобни. На мен най-евтините дънки, които ми бяха удобни от комерсиалните моладжийски магазини, мисля че бяха от Reserved и около 90лв. И то защото имат леко еластична материя. Но такива попадения като цяло са рядкост.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


                                Мисля, че си прекалено груб с Евго и никак не насърчаваш младите, на които той е- и ще бъде представител в следващите (поне) 10-на (и повече) години.

                                Никак не му помагаш!

                                Евго е длъжен (в следващите години) да опита "нови" варианти за продължаване на рода. Самият той е говорил за участието на български двойки (и девойки) в сайт, наречен "хамстер"...

                                Защо пък не, ако е възможно (по пътя на експеримента) да се сътвори компилация с Тиндър и резултатът да бъде... (защо пък не?) ... виртуално отроче ?!? Защо да се търсят сурогатни майки и да се чупят излишни пари? Парите се изкарват с труд и умора в края на работния ден!

                                Трябва да помагаме на Евго и да го насърчаваме да прохожда в необятните полета на онлайн-запознанствата. Нещо може да се пръкне от нета и Евго да бъде обявен за откривател!

                                (по-късно ще обвърже нещата и с фитнес -манЯците и ще публикува изследването си, където жените са под ножа, защото не НИ допускат до себе си...)
                                Нещо си се объркал , при това сериозно . Насила убаво не става . Имам една позната , цял живот не може да има деца , не забременява а вс и е наред .....Та около 45годишна при преглед се установава че имало някаква ципа пред цервикса или някъде там . След премахнето и бремеността е възможна но жената каза така , за да се случи това по този начин значи има защо . Така и не роди !
                                ПП Та Евгича , да се обяви официално за гей и да се успокои вече . Да се хване някой да го гледа,глези и да му дава и неудовлетворената му душа ще намери покой !

                                Коментар

                                Working...
                                X