IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

    Баш Имам такъв случай, точно с правистка, но от УНСС - вика ме нещо за банята, не помня точно какво, а преди съм си говорил с нея, имала си гадже и т.н. Аз от вратата директно в леглото и т.н. После тя ми вика, ми ти отде си сигурен, че ще ти пусна. А аз кротко ѝ обясних, че съм рискувал най-много да ми забие един шамар, а тя си заслужава всеки тупаник, който бих понесъл, та се разсмя и завторихме няколко пъти след това за около месец или нещо от сорта. После не ни се случиха нещата, щото аз съм ерген от класа и дъра-бъра (или поне бях тогава с буйната си грива и високото положение в студентския съвет и всякакви там дивотии)
    Чета те и се кръстя. В момента безценното ми камъче е 1:1 като теб. Не ми се мисли какъв ще стане след 20 години.
    Наздраве!
    Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
    Мечо

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Не се сещам къде беше палмата, но помня "Кравай" и "Магурата".

      Трябваше с добро да я прилижеш,

      а пешето я прилизал с рогите
      препоръка е

      Коментар


      • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

        Aз я унижих щото се държеше надменно и не пропускаше да каже че само СУ е най великото училище и там са най кадърните и умните.Ей и за това и казах да заплаши ламБата ама не и се получи.Казах и че се плющи с чичковци и негри за пари.Знаеш ли къде беше Палмата в София навремето
        Не се сещам къде беше палмата, но помня "Кравай" и "Магурата".

        Трябваше с добро да я прилъжеш,
        Last edited by Evgo; 13.11.2020, 15:40.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Нали "чичака е загорял и няма да разбере че не си къпана", т.е. ти си й намекнал.
          Aз я унижих щото се държеше надменно и не пропускаше да каже че само СУ е най великото училище и там са най кадърните и умните.Ей и за това и казах да заплаши ламБата ама не и се получи.Казах и че се плющи с чичковци и негри за пари.Знаеш ли къде беше Палмата в София навремето

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

            Тцъ, жената ме подстрига - искаше да ми отнеме силата като Далила на Самсон, ама сърце юнашко не трае А и още имам коса, така че завъртам перчема и съм си топ, докато не се огледам в огледалото де
            ок,

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              +1

              Не е могла да откаже на хубавото и отворено момче.

              А сега имаш ли си грива?
              Тцъ, жената ме подстрига - искаше да ми отнеме силата като Далила на Самсон, ама сърце юнашко не трае А и още имам коса, така че завъртам перчема и съм си топ, докато не се огледам в огледалото де
              Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                Баш Имам такъв случай, точно с правистка, но от УНСС - вика ме нещо за банята, не помня точно какво, а преди съм си говорил с нея, имала си гадже и т.н. Аз от вратата директно в леглото и т.н. После тя ми вика, ми ти отде си сигурен, че ще ти пусна. А аз кротко ѝ обясних, че съм рискувал най-много да ми забие един шамар, а тя си заслужава всеки тупаник, който бих понесъл, та се разсмя и завторихме няколко пъти след това за около месец или нещо от сорта. После не ни се случиха нещата, щото аз съм ерген от класа и дъра-бъра (или поне бях тогава с буйната си грива и високото положение в студентския съвет и всякакви там дивотии)
                +1

                Не е могла да откаже на хубавото и отворено момче.

                А сега имаш ли си грива?

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Грую Груев Разгледай мнение

                  Е, той нали е бил гвардеец у Софето, можеше и тук да си останете Или сърце добруджанско не трае софийското равно поле, сака си на къро, на равно, без планини
                  Ба, сака си. Сега да не е у Чужденеция!? Сутрин като погледне ландшафта през прозореца, навсякъде баири вижда.
                  Наздраве!
                  Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                  Мечо

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Нали "чичака е загорял и няма да разбере че не си къпана", т.е. ти си й намекнал.
                    Баш Имам такъв случай, точно с правистка, но от УНСС - вика ме нещо за банята, не помня точно какво, а преди съм си говорил с нея, имала си гадже и т.н. Аз от вратата директно в леглото и т.н. После тя ми вика, ми ти отде си сигурен, че ще ти пусна. А аз кротко ѝ обясних, че съм рискувал най-много да ми забие един шамар, а тя си заслужава всеки тупаник, който бих понесъл, та се разсмя и завторихме няколко пъти след това за около месец или нещо от сорта. После не ни се случиха нещата, щото аз съм ерген от класа и дъра-бъра (или поне бях тогава с буйната си грива и високото положение в студентския съвет и всякакви там дивотии)
                    Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      Нали "чичака е загорял и няма да разбере че не си къпана", т.е. ти си й намекнал.
                      намекнал и е ма не го е огряло правораздаването.
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                        Щото съм свободолюбива, бре!!! На мен и в пети курс не ми се омъжваше, ама по-едрата 1/3-та реши, че ще му се загубя от полезрението, ако се прибера у хабитатя след завършване
                        Наздраве!
                        Е, той нали е бил гвардеец у Софето, можеше и тук да си останете Или сърце добруджанско не трае софийското равно поле, сака си на къро, на равно, без планини
                        Never argue with idiots, they will bring you down to their level and then beat you with experience

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                          От колежката не съм си искал а от адвокатката нямаше да ми стане патката щото грозна тъпа и нагла.
                          Нали "чичака е загорял и няма да разбере че не си къпана", т.е. ти си й намекнал.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            И не ти пусна тази студентка?
                            От колежката не съм си искал а от адвокатката нямаше да ми стане патката щото грозна тъпа и нагла.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                              Груец тия твоите адвокатките освен че грозни и тъпи ами властни бе.Една моя колежка живееше с такава мъжемразка...Отивам да направим една курсова задача оная само че не ме наби ши знайш..накрая дойде и вика ми не свети лампата в банята смених крушката не свети.Аз си мълча тя повтаря трябва да се изкъпя а ааз и викам не се притеснявай чичака е загорял и няма да разбере че не си къпана леле оная като подскочи....Забавление Груец викам и я заплаши ламБата с наказателния кодекс белким се уплаши и светне
                              И не ти пусна тази студентка?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от national power Разгледай мнение

                                Тънимъни тука се издъни яко.В пети курс в ТУ неомъжена....Ужассссс Тва си е жив ужассссссссссссссссс
                                Щото съм свободолюбива, бре!!! На мен и в пети курс не ми се омъжваше, ама по-едрата 1/3-та реши, че ще му се загубя от полезрението, ако се прибера у хабитатя след завършване
                                Наздраве!
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X