IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Значи трябва да търсиш непознат мъж, който да ти подари роза в заведение. Такъв със сигурност не е стиснат и има гъвкаво мислене.
    Добро начало

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Хм. Не обичам тъпи хора. И мъже и жени. Даса с гъвкаво мислене и някаква етика. И не понасям стиснати мъже.
      Значи трябва да търсиш непознат мъж, който да ти подари роза в заведение. Такъв със сигурност не е стиснат и има гъвкаво мислене.

      Коментар


      • Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Какви са ти претенциите?
          Моите не са кой знае какви-достатъчно е жената да е красива.
          Хм. Не обичам тъпи хора. И мъже и жени. Да са с гъвкаво мислене и някаква етика. И не понасям стиснати мъже.
          Last edited by Arana; 17.06.2023, 21:01.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            И аз тъй
            Какви са ти претенциите?
            Моите не са кой знае какви-достатъчно е жената да е красива.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Достатъчно вълчици съм борил на младини, сега вече съм с претенции.
              И аз тъй

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                Хехе уж не отказваше, пък сега претенции. Мирроооуууу излагаш се.
                Достатъчно вълчици съм борил на младини, сега вече съм с претенции.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Ще почнем да ги прилагаме. По време на пандемията беше трудно да се започне нова връзка. А миналата година имах друг проблем, за който не ми се пише тук.

                  Въпреки това обаче, знам за 2 моми, 40+, бяха отписани, едната беше писала във ф.б., че търси забременител (но не искаше мен, аз я питах. Може да е ползвала и банка, защото никакви снимки не е качвала на мъж, а на детето е качила), а другата намери мъж и двете родиха и се радват на деца на 1-2 години,

                  Поздрави
                  Ти прайда ще ходиш ли да го гледаш тия дни? Било щура атракция.
                  Last edited by Arana; 17.06.2023, 20:49.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                    точно така, остави на младите и глупавите да си врат "безценното" в кви ли не мръсни дупки
                    Прочее ботльо то при тебе още функционира ли “безценното”? Или само на вулгаризъм по форумите я караш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      Одъртях и станах претенциозен.
                      Хехе уж не отказваше, пък сега претенции. Мирроооуууу излагаш се.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Одъртях и станах претенциозен.
                        точно така, остави на младите и глупавите да си врат "безценното" в кви ли не мръсни дупки
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Ти изразяваш мъжкото мислене, ама жените мислят различно.Жените не обичат да рискуват и за тях мъж, който е във връзка с жена има по-голям потенциал в техните очи от необвързан, защото е одобрен от други жени.Значи е подходящ и за тях.
                          А трудно се пласират сред противоположният пол основно мъже.Щото не знаят какво искат жените.
                          Тук им давам безплатно съвети,ама като гледам много не ги прилагат.
                          Ще почнем да ги прилагаме. По време на пандемията беше трудно да се започне нова връзка. А миналата година имах друг проблем, за който не ми се пише тук.

                          Въпреки това обаче, знам за 2 моми, 40+, бяха отписани, едната беше писала във ф.б., че търси забременител (но не искаше мен, аз я питах. Може да е ползвала и банка, защото никакви снимки не е качвала на мъж, а на детето е качила), а другата намери мъж и двете родиха и се радват на деца на 1-2 години,

                          Поздрави

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Аууууу колко грубо. Как ще връщаш бря!?
                            Одъртях и станах претенциозен.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                              Специално ти други желания имаш.
                              Подобни на тия, които вчера имаше една дама. Отидох снощи сам в един пиано бар и при мен дойде цветарка.И ми вика"Една дама търси кавалер, който да й подари роза и пита дали вие искате да сте тоя кавалер?".Гледам въпросната дама -имаше дълбоко деколте и на пръв поглед не изглеждаше зле.Викам й ок,ама нека дойде лично да й поднеса почитанията си.И оная дойде и се представи. Но в момента, в който я видях отблизо и изгубих всяко желание за комуникация с нея.
                              Та толкова съм търсен,че вече и връщам дами по нощните заведения.
                              Аууууу колко грубо. Как ще връщаш бря!?

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Егати и приятелството-да открадне жената на приятелят си. Това може да го направи някоя отрепка,но не и истински мъж. Винаги гаджетата и жените на приятелите ми са били неприкосновени.
                                Няма как да ти разкажа и гадното продължение, а и е работа. Някой ден …

                                Коментар

                                Working...
                                X