IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

    То на повечето премиум шлепове по почти 2т. под 200к.с.са куци коне. Октавии съм карал от първата до последната и са страшни пръчки - 0 ергономия и комфорт. Пасата е къде-къде. Мерцедеса, който ти е пуснал Миро е хубав, ама ако си много висок ще ти е тясно, а и е неудобен за слизане/качване.
    Тук не става въпрос за кола от мъжка гледна точка, а от женска. Гарантирам ти,че с подобна кола шансът му да забие мацки нараства много.Но не и с Пасат.
    Нали темата е"Какво искат жените".Ами ето точно такива коли искат.Мерцедес спортен модел е в челните места на предпочитанията им.След Ферари, Порше,Ламборгини.
    Облича се с модни дрешки и обуща, паркира Мерцедеса пред някое заведение ,,особено сега лятото,и вече има огромен хендикап за свалка на жените.
    Last edited by mirodes; 31.05.2023, 16:18.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Мисля да купя една Октавия или Тигуан, да свикна на не моного мощна кола (или пък Мерцедес автоматик). И после както Миродес ме съветва.
      Мое лично мнение е, че по нашите пътища е по-добре висок и проходим автомобил. В момента карам нисък автомобил със спортно окачване. Постоянно трябва да се съобразяваш и да правиш схеми как да минеш по някоя улица без да ти опре отдолу. Буквално шофирах в Пловдив наскоро и навигацията ме прекара по една улица, по която прецених, че няма да мога да мина. Отделно спортното окачване вози по-твърдо, абе направо си друса яко.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

        На Евго съм му казал, че жените много си падат по тузарски коли .Така че ако има заделени 50-60 хиляди да си купи 5 годишен Мерцедес или БМВ по-спортен модел и доста жени ще поискат да ги прекара. С автомобилът имам предвид .
        Ще искат да ги повози ли?

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

          Мисля да купя една Октавия или Тигуан, да свикна на не моного мощна кола (или пък Мерцедес автоматик). И после както Миродес ме съветва.
          То на повечето премиум шлепове по почти 2т. под 200к.с.са куци коне. Октавии съм карал от първата до последната и са страшни пръчки - 0 ергономия и комфорт. Пасата е къде-къде. Мерцедеса, който ти е пуснал Миро е хубав, ама ако си много висок ще ти е тясно, а и е неудобен за слизане/качване.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

            Само не почвай шофьорския стаж с БМВ само на задно, че ще се пребиеш някъде.
            Мисля да купя една Октавия или Тигуан, да свикна на не моного мощна кола (или пък Мерцедес автоматик). И после както Миродес ме съветва.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Колите втора употреба не са скъпи и е възможно бързо да ги събера.

              Ще пиша и в автофорум, тъй като имам нужда от помощ. Дори няма да знам на едно старо BMW как се използват допълнителните функции.

              А инструкторите много не обясняват като си вземеш допълнителни часове.
              Нещо такова имам предвид. Това е кола пичеловка.А добър шофьор се става с опит. Колкото повече караш,толкова по-добър ще ставаш.Естествено като спазваш правилата за движение по пътищата.
              Last edited by mirodes; 31.05.2023, 15:59.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                На Евго съм му казал, че жените много си падат по тузарски коли .Така че ако има заделени 50-60 хиляди да си купи 5 годишен Мерцедес или БМВ по-спортен модел и доста жени ще поискат да ги прекара. С автомобилът имам предвид .
                еми той е спестовен, бързо ще ги надипли 50-60к
                препоръка е

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Колите втора употреба не са скъпи и е възможно бързо да ги събера.

                  Ще пиша и в автофорум, тъй като имам нужда от помощ. Дори няма да знам на едно старо BMW как се използват допълнителните функции.

                  А инструкторите много не обясняват като си вземеш допълнителни часове.
                  Само не почвай шофьорския стаж с БМВ само на задно, че ще се пребиеш някъде.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                    евго, ти много отрано се готвиш
                    Колите втора употреба не са скъпи и е възможно бързо да ги събера.

                    Ще пиша и в автофорум, тъй като имам нужда от помощ. Дори няма да знам на едно старо BMW как се използват допълнителните функции.

                    А инструкторите много не обясняват като си вземеш допълнителни часове.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Може и да се сетя, но едва ли чак пък толкоз ще реагирам. Ша ма караш пак да го чета меннието, щото по мои спомени там не пишат от кой град си по робдение и къде живееш
                      Е там дават други подробности-за физика,отношение на жените към визираният участник във форума. Та който чете редовно темата ще се сети за кой става въпрос .

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        Хахаха-ами аз ако напиша:"Някои от жените във форума при катастрофа започват да изтъкват колко са начетени и образовани, как живеят в Испания, но по рождение са от София "дали ще се сетиш коя точно визирам?
                        Може и да се сетя, но едва ли чак пък толкоз ще реагирам. Ша ма караш пак да го чета мнението, щото по мои спомени там не пишат от кой град си по рождение и къде живееш

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                          евго, ти много отрано се готвиш
                          На Евго съм му казал, че жените много си падат по тузарски коли .Така че ако има заделени 50-60 хиляди да си купи 5 годишен Мерцедес или БМВ по-спортен модел и доста жени ще поискат да ги прекара. С автомобилът имам предвид .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение


                            Хахаха, така е, когато пропускаш да изнесеш важна лекция за порядките по-родните пътища. Нищо де, от опит глава не боли.

                            На чуждестранни колеги не един път съм обяснявал, че псувните по пътя са нещо нормално и няма нищо лично в тях. Особено ако идват от устата на мъж дъвчещ клечка за зъби и с по-израснал нокът на кутрето. Последните два знака са гарант, че си превишил правата си пред висшестоящите и е редно да коригираш поведението си на пътя.

                            Наздраве!
                            Най-големите наглеци на пътя са тия с маркови джипове на 10 плюс години.Според тях факта,че карат 15 годишен БМВ Х5 им дава неограничени права на пътя.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                              А от къде може да се вземе бланка на двустранния протокол при ПТП?
                              евго, ти много отрано се готвиш
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Дамата на пътя е винаги с предимство. Моят съпруг докато разбере тази малка истина, няколко пъти вкарва колата си в бокса. Единият път дори беше потресен от богатия речников запас на девойката, който по думите му, е бил доста далеч от литературният.
                                Сега е галант и толерант и си спестява изчукването на тенекиите.
                                Наздраве!

                                Хахаха, така е, когато пропускаш да изнесеш важна лекция за порядките по-родните пътища. Нищо де, от опит глава не боли.

                                На чуждестранни колеги не един път съм обяснявал, че псувните по пътя са нещо нормално и няма нищо лично в тях. Особено ако идват от устата на мъж дъвчещ клечка за зъби и с по-израснал нокът на кутрето. Последните два знака са гарант, че си превишил правата си пред висшестоящите и е редно да коригираш поведението си на пътя.

                                Наздраве!

                                Коментар

                                Working...
                                X