IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

    Е та лъжа ли е?Коя написа" Мироо връщай се"?Досега ми се е случвало жена да удължава името ми с последната буква единствено при сексуален екстаз.
    Сърби те яко и ти личи.Лошо няма,ама съм далече и не мога да ти помогна.
    Написах, Мире, защото Евго почна да разправя как оглежда разни мъже по рейсовете. Ти се беше разсърдил на всички в имотната тема и разни други теми и пискаше, че ще си одиш. Без тебе е скучно, което не означава автоматично, че всички женски тука сме недоклецани. Айде малко връзка с главния мозък направи де.

    Темата е готина, когато хората са различни. Стига вече с това клецане. Животът не е само клецане. Сопри се малко.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

      Казал съм много пъти,че жените по цял свят искат едно и също.Така че съвременните българки искат същото като съвременните туркини.А аз достатъчно пиша за това какво искат жените.
      А колкото до тия писатели имаше един бай Стамен Тракториста.Преди си мислех,че много му работи фантазията,ама сега почвам да се замислям дали не са били истински историите му.
      А ти си се вкарал в някакъв филм,щом мислиш,че искам да правя секс с жена,която не знам как изглежда и се намира на хиляди километри разстояние. Имам доста по-близо кандидатки на нейната възраст.И които са реални, а не виртуални.
      Ще вземем да направим една кампания за набиране на волни пожертвувания, за да те изпратим на гастрол в Швеция. Да ги видиш там какво искат шведките. И дали ще можеш да им ги ръсиш тези за властния мъж и домашните задължения.
      Те скопиха лъва на знамето на северната си армия, та с един тъмен балкански субект няма ли да се справят. Одма ще те докладват за домашно насилие, пък после ти върви обяснявай за сестра си.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

        Подкокоросвай го ти. Голем макиавели се извъди
        Е та лъжа ли е?Коя написа" Мироо връщай се"?Досега ми се е случвало жена да удължава името ми с последната буква единствено при сексуален екстаз.
        Сърби те яко и ти личи.Лошо няма,ама съм далече и не мога да ти помогна.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

          абе, пишат тука за гюнтер, жозеф и мадуро,
          но опре ли до работа, почват да викат
          ванка, жоре, мите, миркоооох
          Подкокоросвай го ти. Голем макиавели се извъди

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

            За 10г брак ,Евала ! За това ,че мяукаш и мъркаш на жена ти 10г пак евала ! Но откъде ти иде идеята за властта и мокрите женски сънища и не ,не ми казвай от книги и ю тюб ?!
            ПП Смятам,че дълга връзка без наместване от време на време е невъзможна , изключения ако има биха потвърдили същото . Също смятам ,че дълга връзка преди 20 г-30 г не е същото като дълга връзка последните 10г .
            Пачанчо-имаш сериозни дефицити, моето момче.Единствената ти цел е да подиграеш и осмееш някой друг. Подобно нещо правят единствено хора, които имат ниска самооценка и за да се почувстват значими искат да принизят другите.
            Явно колата за 200 хиляди не е достатъчна,пробвай с някоя яхта,та белким получиш себеуважение.Ако и яхтата не помогне, вземи се замисли,че твоят живот и личност са най-важни и няма нужда да унижаваш и подиграваш другите, щото те по никакъв начин не касаят твоя живот.
            Last edited by Vergil1975; 22.06.2023, 20:21.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              За 10 години брак нито веднъж не съм направил забележка на жена ми,нито съм се заяждал с нея за каквото и да е било. С изключение ако понякога прекалено се кара на децата. Всеки ден я карам и забирам от работа ,въпреки че има спирка на 50 метра от нас и се пътува не повече от 10 минути.
              Така че плямпаш глупости,без да си имаш и понятие за какво става въпрос.Никога жена ми не е сметнала за тормоз грижите за домакинството. Даже изобщо не сме говорили по тоя въпрос-още като заживяхме заедно тя пое грижите за домакинството.
              Комплексарите,които се присмиват,подиграват и заяждат във форума, са същите и в личният си живот. Те тормозят жените си, не аз.
              За 10г брак ,Евала ! За това ,че мяукаш и мъркаш на жена ти 10г пак евала ! Но откъде ти иде идеята за властта и мокрите женски сънища и не ,не ми казвай от книги и ю тюб ?!
              ПП Смятам,че дълга връзка без наместване от време на време е невъзможна , изключения ако има биха потвърдили същото . Също смятам ,че дълга връзка преди 20 г-30 г не е същото като дълга връзка последните 10г .

              Коментар


              • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                абе, пишат тука за гюнтер, жозеф и мадуро,
                но опре ли до работа, почват да викат
                ванка, жоре, мите, миркоооох
                Едните предлагат"цивилизовано отношение ",ама козата си сака пръч.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Засърби ли я някоя жена няма спирка.
                  абе, пишат тука за гюнтер, жозеф и мадуро,
                  но опре ли до работа, почват да викат
                  ванка, жоре, мите, миркоооох
                  препоръка е

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                    ще има скоро, мирко връщай се,
                    че пачанчо е извисен, но аз искам да се подчиня на корав балкански тип,
                    който да ме подчини
                    Засърби ли я някоя жена няма спирка.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

                      не може повече да криеш, че мирко ти пали въображението
                      Зевзек си ми ти

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                        Щом една жена постоянно виси в анонимен форум, където си чати с непознати мъже,ясно е,че е много загоряла.
                        Няма нужда един мъж да е добре запознат с женската психология, та да го знае това.
                        И щом дотам опря да ме изкарваш педераст, то злобата е достигнала доста високи нива.
                        А да ти е хрумвало, че може да е съвсем друга причината?

                        Не сме в арабска джамахирия, за да не разговарям с хора били те мъже или жени.

                        Уникално мислене.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                          Така, така ще си признаеш всичко накрая Знам, че не си богат и преусял и не пиша, че се хвалиш с нещо което не си Същото е ,че не си и никакъв плейбой ,който има жилище за любовница Съгласна съм с теб ,че не си никакъв алфа-мъжкар !
                          Правилно си разбрала. Никога не се представям за такъв,какъвто не съм.Какво има да признавам като никога не съм твърдял нещо друго. А един мъж може и да има любовница,без да е плейбой. Изобщо не е толкова трудно при наличие на толкова много разведени, вдовици или недоволни от брака си жени.Плейбой е мъж,който постоянно прави секс с различни жени.Е аз определено не съм плейбой.
                          А не знам какво разбираш под алфа-мъжкар. Би ли дефинирала този израз?
                          И ако съм се заял с някого, то винаги е било в отговор на негово заяждане или обида. Никога не съм си позволил пръв да обидя или нагрубя някого във форума.
                          Last edited by Vergil1975; 22.06.2023, 18:59.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                            И кога съм се показвал като алфа мъжкар м тоя форум?Не си спомням да съм се хвалил,че съм много богат, много преуспял или че съм голям плейбой. За разлика от доста други.
                            Нито съм казвал,че бракът ми е чудесен.Но никога не съм тормозил жена ми както ме изкарваш.
                            Така, така ще си признаеш всичко накрая Знам, че не си богат и преусял и не пиша, че се хвалиш с нещо което не си Същото е ,че не си и никакъв плейбой ,който има жилище за любовница Съгласна съм с теб ,че не си никакъв алфа-мъжкар !

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                              Съжалявам, но точно ти се заяждаш с всеки който не подкрепя мнението ти ,та затова се чудя и какъв комплекс избиваш. И бъди сигурен ,че не плямпам глупости. Подсети ме и да те попитам след като брака ти е чудесен защо си се регистрирал в разни сайтове за запознанства ? Пишеш за любовници, рускини и украинки или комплекса не идва от неудовлетворен семеен живот и това ,че жена ти не те взима на сериозно ,че си решил да се показваш в анонимен форум като алфа-мъжкар ?! хахаха
                              И кога съм се показвал като алфа мъжкар м тоя форум?Не си спомням да съм се хвалил,че съм много богат, много преуспял или че съм голям плейбой. За разлика от доста други.
                              Нито съм казвал,че бракът ми е чудесен.Но никога не съм тормозил жена ми както ме изкарваш.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                За 10 години брак нито веднъж не съм направил забележка на жена ми,нито съм се заяждал с нея за каквото и да е било. С изключение ако понякога прекалено се кара на децата. Всеки ден я карам и забирам от работа ,въпреки че има спирка на 50 метра от нас и се пътува не повече от 10 минути.
                                Така че плямпаш глупости,без да си имаш и понятие за какво става въпрос.
                                Комплексарите,които се присмиват,подиграват и заяждат във форума, са същите и в личният си живот. Те тормозят жените си, не аз.
                                Съжалявам, но точно ти се заяждаш с всеки който не подкрепя мнението ти ,та затова се чудя и какъв комплекс избиваш. И бъди сигурен ,че не плямпам глупости. Подсети ме и да те попитам след като брака ти е чудесен защо си се регистрирал в разни сайтове за запознанства ? Пишеш за любовници, рускини и украинки или комплекса не идва от неудовлетворен семеен живот и това ,че жена ти не те взима на сериозно ,че си решил да се показваш в анонимен форум като алфа-мъжкар ?! хахаха

                                Коментар

                                Working...
                                X