IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • https://www.coches.net/mercedes-benz...6997-covo.aspx

    Коментар


    • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

      Тия талиги на 100години ги остави ,че ще ти отиват на твоите години само. За класна каляска приготви 100к покупка и 10к-20к обслужване годишно . Примерно с фейсова с8-ца съм 2018г -900 коня ,като дам газ и девойката свършва ,та там е около тези парички поддръжката . Най добре е ново от магазина но отиваш на 200-300к за таратайката .
      Кво си й правил, та я докара до 900 коньове

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

        Евго, ама представи си, ако беше повозил аптекарката в някоя Е класа, сега друга можеше да е развръзката.
        Тя самата кара голямо Ауди.

        Ако тя се беше навила преди 4 г, можехме 2 деца да имаме вече и без кола.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

          Евго, ама представи си, ако беше повозил аптекарката в някоя Е класа, сега друга можеше да е развръзката.
          Пичкарска кола е нещо такова.Ама отива на 50 к.
          https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...84940608201616

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

            Тия мерцедеси от моите снимки хич не са лоши, ако са изправни.

            Вероятно са с проблеми и са закърпени, колкото да се продадат.
            Евго, ама представи си, ако беше повозил аптекарката в някоя Е класа, сега друга можеше да е развръзката.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

              Тия талиги на 100години ги остави ,че ще ти отиват на твоите години само. За класна каляска приготви 100к покупка и 10к-20к обслужване годишно . Примерно с фейсова с8-ца съм 2018г -900 коня ,като дам газ и девойката свършва ,та там е около тези парички поддръжката . Най добре е ново от магазина но отиваш на 200-300к за таратайката .
              Ехее, ти къде отиде, той Евго няма да даде половин апартамент в София за кола. И аз не бих дал на този етап.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                Те паркират сами вече , няма да се плаши евгича .
                Тва дето си го препоръчал, по добре без него .Няма такъв дъргел !
                Тия мерцедеси от моите снимки хич не са лоши, ако са изправни.

                Вероятно са с проблеми и са закърпени, колкото да се продадат.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                  Те паркират сами вече , няма да се плаши евгича .
                  Тва дето си го препоръчал, по добре без него .Няма такъв дъргел !
                  Говорим за коли с поносим бюджет 15-20 к.
                  Коли за по 100 к не са ни в таргет групата.А ти говориш за 200-300 к.То е ясно, че нов Мерцедес е по-добър избор от Шевролет на 5 години, ама не виждам смисъл изобщо да се коментират такива коли.
                  Last edited by mirodes; 12.06.2023, 15:38.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                    Тогава нямаше толкова много коли като сега. Сега паркирането е ад.А и като нямаш опит с тая голяма кола ще ти е сериозен проблем.
                    Не ти препоръчвам и малка кола, а такава като показаната.
                    Те паркират сами вече , няма да се плаши евгича .
                    Тва дето си го препоръчал, по добре без него .Няма такъв дъргел !

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                      OK, мерси, ще го взема предвид.

                      Имали сме Лада Комби, аз съм я паркирал (криво ляво), колкото мога пред блока, но не съм чуквал нищо. И по правилата, без да е накриво, и не както баща ми правеше половината кола на улицата, другата половина на тротоара по дължина.

                      Забелязвам, че дори опитни шофьори гледат да спрат където няма коли, дори да не е точно пред блока.
                      Тогава нямаше толкова много коли като сега. Сега паркирането е ад.А и като нямаш опит с тая голяма кола ще ти е сериозен проблем.
                      Не ти препоръчвам и малка кола, а такава като показаната.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Прав си.

                        Един братовчед си купи преди 6 г. (през 2017 г.) старо BMW от 2006 г. за 6 000 лв.

                        Той има опит с шофирането и го избра с още няколко приятели от провинциална автокъща.

                        Казал ми е, че най-добрият тест е да накарам продавача да ме повози на околовръстното или магистрала със 100 км/ч и ще си проличи дали тропа нещо и дали колата е изправна.

                        И аз съм имал 2 -3 такива случки.......виждам се на живо с жена от сайт за запознанства, а там тя е сложила снимки от преди 10 г.

                        Може би е добре да си купя кола от собственик от СФ при директна продажба, така рискът за имама е малък и няма да е подменил частите.
                        Тия талиги на 100години ги остави ,че ще ти отиват на твоите години само. За класна каляска приготви 100к покупка и 10к-20к обслужване годишно . Примерно с фейсова с8-ца съм 2018г -900 коня ,като дам газ и девойката свършва ,та там е около тези парички поддръжката . Най добре е ново от магазина но отиваш на 200-300к за таратайката .

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                          Комби е много голяма кола и ще имаш проблеми с паркирането. Комби се купува ако се слага много багаж,но аз въпреки че поставям много багаж като ходим семейството на курорт, пак не бих си взел комби.Особено пък за неопитен шофьор комбито е с много големи габарити.
                          Същевременно тия Мерцедеси всички много странно как все са по на 200 хиляди километра,което показва, че най-вероятно са с превъртан километраж.Струва си да купиш Мерцедес,но на реални километри до 50-60 хиляди ама там цените вече скачат много.
                          Бих ти препоръчал нещо такова https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...85041261571680
                          Кола на 5 години за под 20 хиляди лева.Аз карам подобна и съм много доволен, досега за 7 години не е имала сериозни повреди.
                          OK, мерси, ще го взема предвид.

                          Имали сме Лада Комби, аз съм я паркирал (криво ляво), колкото мога пред блока, но не съм чуквал нищо. И по правилата, без да е накриво, и не както баща ми правеше половината кола на улицата, другата половина на тротоара по дължина.

                          Забелязвам, че дори опитни шофьори гледат да спрат където няма коли, дори да не е точно пред блока.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Приемам критиката ти,

                            Все пак, колата е представителна, сигурно вози като лодка тази Е класа.

                            Дори да купя от провинцията, ще се спазаря с тях да я докарат до София след като им платя.
                            Комби е много голяма кола и ще имаш проблеми с паркирането. Комби се купува ако се слага много багаж,но аз въпреки че поставям много багаж като ходим семейството на курорт, пак не бих си взел комби.Особено пък за неопитен шофьор комбито е с много големи габарити.
                            Същевременно тия Мерцедеси всички много странно как все са по на 200 хиляди километра,което показва, че най-вероятно са с превъртан километраж.Струва си да купиш Мерцедес,но на реални километри до 50-60 хиляди ама там цените вече скачат много.
                            Бих ти препоръчал нещо такова https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cg...85041261571680
                            Кола на 5 години за под 20 хиляди лева.Аз карам подобна и съм много доволен, досега за 7 години не е имала сериозни повреди.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                              Ама ти да няма да купуваш кола по снимки. Хубаво е да се види в сервиз преди покупка, че после да не се наложи да дадеш 1/2 от цената в ремонти.

                              То вярно кола и жена на късмет, но е добре да сведеш фактора късмет до минимум.

                              Аз бих си избрал марка и модел според бюджета, с който разполагам. После бих почел форумите за конкретния модел, кои двигатели са споличливи, евентуално какви болежки имат и т.н.
                              На последно място, бих си търсил кола от София и региона. Не бих бил път чак до Бургас, за да установя, че не колата не става. Джамжазите често обрабитват снимките и като я видиш на място, нищо общо със снимките. Както повечето кифли в инстаграм.
                              Прав си.

                              Един братовчед си купи преди 6 г. (през 2017 г.) старо BMW от 2006 г. за 6 000 лв.

                              Той има опит с шофирането и го избра с още няколко приятели от провинциална автокъща.

                              Казал ми е, че най-добрият тест е да накарам продавача да ме повози на околовръстното или магистрала със 100 км/ч и ще си проличи дали тропа нещо и дали колата е изправна.

                              И аз съм имал 2 -3 такива случки.......виждам се на живо с жена от сайт за запознанства, а там тя е сложила снимки от преди 10 г.

                              Може би е добре да си купя кола от собственик от СФ при директна продажба, така рискът за имама е малък и няма да е подменил частите.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                Приемам критиката ти,

                                Все пак, колата е представителна, сигурно вози като лодка тази Е класа.

                                Дори да купя от провинцията, ще се спазаря с тях да я докарат до София след като им платя.
                                Ама ти да няма да купуваш кола по снимки. Хубаво е да се види в сервиз преди покупка, че после да не се наложи да дадеш 1/2 от цената в ремонти.

                                То вярно кола и жена на късмет, но е добре да сведеш фактора късмет до минимум.

                                Аз бих си избрал марка и модел според бюджета, с който разполагам. После бих почел форумите за конкретния модел, кои двигатели са споличливи, евентуално какви болежки имат и т.н.
                                На последно място, бих си търсил кола от София и региона. Не бих бил път чак до Бургас, за да установя, че не колата не става. Джамжазите често обрабитват снимките и като я видиш на място, нищо общо със снимките. Както повечето кифли в инстаграм.

                                Коментар

                                Working...
                                X