IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Аз ви бях разказвал за една аптекарка от София, с която се запознахме преди 4 г.

    И ми прави много номера.

    Сега се е събрала с един пич, около 40 г., може и 40+ да е. А тя е на 42-43 г.

    Не ми се вярва да може да роди и се чудя той защо се занимава с нея. Тя е егоист и много меркантилна.

    И аз му написах по ф.б. да я зареже, поради посочените от мен причини,
    Аххаха, стига бе, Евго. Един мъж не прави така, продължи напред, не ти е бил с нея късмета.

    Коментар


    • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

      Не ми дава да дишам.
      Извърших най-голямото престъпление-не смятам за атрактивни преуспелите финансово и професионално жени над 45 годишна възраст.
      За такива като мен прошка няма.
      Аз ви бях разказвал за една аптекарка от София, с която се запознахме преди 4 г.

      И ми прави много номера.

      Сега се е събрала с един пич, около 40 г., може и 40+ да е. А тя е на 42-43 г.

      Не ми се вярва да може да роди и се чудя той защо се занимава с нея. Тя е егоист и много меркантилна.

      И аз му написах по ф.б. да я зареже, поради посочените от мен причини,

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение



        Моите апели си чела. Но понеже са негативни според теб и си ги приписала на Миро
        Не ми дава да дишам.
        Извърших най-голямото престъпление-не смятам за атрактивни преуспелите финансово и професионално жени над 45 годишна възраст.
        За такива като мен прошка няма.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

          Вярвам ,че имаш много хубав гардероб, но е важно да го харесват жените ,а не шефовете. Важно е и да знаеш кога и какво трябва да облечеш.
          Дъри, защо не се отклониш от стандартното в разсъжденията?

          Шеф и подчинен. Единият доминира в структура, в която са включени и дами. Очевидно е, че шефът възприема различно поведението на подчинения си.
          Както са казвали тук - нашият съфорумник е слаб и висок. Подобна структура на телосложението - с окачен костюм - очевидно "привлича" шефа и дамския състав (по спомени на съфорумника, който приема всички суперлативи като обективната истина).
          И Евго има стимул да купува скъпи костюми, които се "харесват" на шефа и дамите.

          Не съм казал, че шефът е препоръчал модната къща, нито търся причини за това. Не съм казал, че шефът иска да отстрани вниманието на дамския състав от подчинения си - като от "окачалка" на костюм...

          Дъри, накрая бих обобщил, че един мъж трябва САМ да избира своите дрехи така, че те да са му удобни и да създават усещане за комфорт у него.

          Дрехите трябва да са приемливи за по-голяма част от обкръжението и околните, без това да се разбира като възможност на обкръжението да диктува начин за обличане на индивида.

          Извиненията ми, ако някой смята, че дамата (или шефът) трябва да ми диктуват как да се обличам! (ако съществува работно или униформено облекло - това е различен казус)
          ​​​​ Поздрави!
          Last edited by mikomikov; 11.06.2023, 11:18.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

            Ами съветите за супер анцузите към Евго? И оттам реших, че чат пат се луксо анцунгосваш…


            Моите апели си чела. Но понеже са негативни според теб и си ги приписала на Миро

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Стара хиена си.Усещаш,че отдалеч я почвам.
              Нека си изпие кафето. Сега е още 9 часа.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                Днес започва обещаващо.
                Стара хиена си.Усещаш,че отдалеч я почвам.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                  Има ли много пендеховци в Мадрид ?
                  Днес започва обещаващо.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                    Изоставаш
                    Има ли много пендеховци в Мадрид ?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                      Изоставаш
                      Затова никога не съм разчитал на Гугъл.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Той е стар вече и го приемам като баща или по-стар приятел.

                        Просто ме оцени човека, освен това много си пада по тънката част, от години........думка и за мен.
                        Добре, че не думка и теб. Такива началници ...

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                          Ето, виждаш ли, шефът го бил похвалил. Мен ако ме изчетка така шефът, ще му откъсна главата на тоя пендехо. А Евгич се израдвал. За това говоря.
                          Той е стар вече и го приемам като баща или по-стар приятел.

                          Просто ме оцени човека, освен това много си пада по тънката част, от години........думка и за мен.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение
                            Изоставаш

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                              Ето, виждаш ли, шефът го бил похвалил. Мен ако ме изчетка така шефът, ще му откъсна главата на тоя пендехо. А Евгич се израдвал. За това говоря.
                              https://www.google.com/search?client...id:ieumolVsiWI
                              препоръка е

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                                Вярвам ,че имаш много хубав гардероб, но е важно да го харесват жените ,а не шефовете. Важно е и да знаеш кога и какво трябва да облечеш.
                                Ето, виждаш ли, шефът го бил похвалил. Мен ако ме изчетка така шефът, ще му откъсна главата на тоя пендехо. А Евгич се израдвал. За това говоря.

                                Коментар

                                Working...
                                X