IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение
    Случайно попаднах на този образ - не знам нищо за него, не съм гледал дори цялото интервю. Но ето в този отговор темата се изчерпва, гледайте го и после да я заключваме и да мислим друга тема семки за душата.

    https://youtu.be/d28usWdvmSg?t=130
    Актуално е, но не ти дава никакви рецепти за хармонично съжителство. То оттам тръгна цялата мода. Темата остава

    Коментар


    • Случайно попаднах на този образ - не знам нищо за него, не съм гледал дори цялото интервю. Но ето в този отговор темата се изчерпва, гледайте го и после да я заключваме и да мислим друга тема семки за душата.

      https://youtu.be/d28usWdvmSg?t=130



      Коментар


      • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

        умствено скопени са шведите
        езък им за швеЦката тройка и швеЦката стомана
        за това са им вкарали фесове, да ги заличат и да се свършва с тая мъка
        И шведските тройки вече не са това, което бяха! Мене питай.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Само веднъж съм ходил в Германия за 10 дена на лечение в една спортна клиника.Ами една русичка сестра дойде да ми прави допълнителни процедури в хотелската ми стая.Накрая издейства да ми направят и отстъпка в цената,щото беше ебати и цифрата.А и на морето като бях студент забих една немкиня с десетина години по-голяма.
          Имам един познат,който е бил над 40 години сервитьор на Слънчев бряг.Каза,че е преспал с над 1000 жени.Включително много скандинавки и немкини.
          Абсолютно никаква разлика няма. Като си забавен и напорист женските крака навсякъде се отварят лесно.
          +1

          Така е, но има голяма разлика между жените от Аналоговата ера и от Дигиталната ера.

          Помните ли красивите тризначки от Биг брадър 2004 г.

          https://hotnews.bg/article/202306211...HoovGrAc_lZbdw

          Хем спечелиха голямата награда, хем 2 от тях днес са изпаднали.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

            Пачанчо-имаш сериозни дефицити, моето момче.Единствената ти цел е да подиграеш и осмееш някой друг. Подобно нещо правят единствено хора, които имат ниска самооценка и за да се почувстват значими искат да принизят другите.
            Явно колата за 200 хиляди не е достатъчна,пробвай с някоя яхта,та белким получиш себеуважение.Ако и яхтата не помогне, вземи се замисли,че твоят живот и личност са най-важни и няма нужда да унижаваш и подиграваш другите, щото те по никакъв начин не касаят твоя живот.
            Виж СЯ , явно ,че нещо ти е бръкнало в очетата . Себеуважение през интернета ,алоу джанъм , влез в час . Няма подиграване и осмиване , ти немож вдена . Комуникация му казват хората , пешеш едни неща , лични неща , после пишеш ,че нещо си прочел и гледал на видео ,изказаш някакви теории. Да де и аз ти просто ти казвам,че това дето си споделил лично и това което си научил от нета ,немат нищо ама Нищо общо !

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение


              Толкова книги си прочел - и филми си изгледал, за да анализираш особеностите в женската психика. Възхищавам ти се!

              Все пак, мисля, че пропускаш важни моменти в твоите анализи. Много са - в общия случай - рехави. Прекалено много пишеш за това, какво "искалИ женИТЕ"... Въртиш едно и също - като латерна.

              Не си даваш сметка, че женИТЕ не искат да бъдат поставяни в общ кюп. Именно затова вече подчертах абсурдността във формулировката-въпрос: "какво искат жените?"

              И ти - толкова "добър познавач" - прочел книги... - обобщаваш. И те - жените - ти се възхищават, проявяват невиждан интерес, въздишат по теб... и дори директно припадат по познавача на женската психика...

              Защо не виждам подобни екзалтирани дами тук? Има някакво голямо разминаване в твоите обобщения за "женската психика" и онова, което очакват дамите, май? Ама тия - какво пък си мислят, а? За какви се мислят, че имаЛИ и очаквания?

              Моето мнение е, че този микс, в който се стремиш да поставиш целия дамски състав - ти играе лоша шега.

              Абе, опитай нещо по-лесно... Например, подчертавай колко различна от останалите и уникална е поредната дама, която сваляш. Това е точно обратното на твоето твърдение в началото на цитата: "... жените по цял свят искат едно и също...", но тази твоя (запазена) фраза излиза от контекста на "различна и уникална от останалите за един мъж"...

              .......

              За филма, в който "съм се вкарал"..., може наистина да греша.

              Понякога мисля, че виждам лигите, които се стичат около теб. Така се сваля една дама!... Абе и за метафоричното изразяване - обяздването на кобилка май ставаше дума (зная - на майтап ... и с избърсани лиги)... Много ми хареса подобно сравнение и не всеки "писач" би се сетил...

              Нищо лично!

              Човече-ти си се вкарал в някакъв филм щом си мислиш,че тоя форум е нещо повече от място за разпускане.
              Дамите това,дамите онова.Нито ме интересуват, нито имам някакво намерение да свалям някоя от тия виртуални дами,които даже снимка не са си сложили.
              Където трябва ми върши работа това,което пиша.Включително в професията ми.
              Тук представям безвъзмездно неща, които могат да помогнат на всеки мъж, ти ми пишеш някакви небивалици.

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                Казал съм много пъти,че жените по цял свят искат едно и също.Така че съвременните българки искат същото като съвременните туркини.А аз достатъчно пиша за това какво искат жените.
                ...........
                А ти си се вкарал в някакъв филм,щом мислиш,че искам да правя секс с жена,която не знам как изглежда и се намира на хиляди километри разстояние. Имам доста по-близо кандидатки на нейната възраст.И които са реални, а не виртуални.

                Толкова книги си прочел - и филми си изгледал, за да анализираш особеностите в женската психика. Възхищавам ти се!

                Все пак, мисля, че пропускаш важни моменти в твоите анализи. Много са - в общия случай - рехави. Прекалено много пишеш за това, какво "искалИ женИТЕ"... Въртиш едно и също - като латерна.

                Не си даваш сметка, че женИТЕ не искат да бъдат поставяни в общ кюп. Именно затова вече подчертах абсурдността във формулировката-въпрос: "какво искат жените?"

                И ти - толкова "добър познавач" - прочел книги... - обобщаваш. И те - жените - ти се възхищават, проявяват невиждан интерес, въздишат по теб... и дори директно припадат по познавача на женската психика...

                Защо не виждам подобни екзалтирани дами тук? Има някакво голямо разминаване в твоите обобщения за "женската психика" и онова, което очакват дамите, май? Ама тия - какво пък си мислят, а? За какви се мислят, че имаЛИ и очаквания?

                Моето мнение е, че този микс, в който се стремиш да поставиш целия дамски състав - ти играе лоша шега.

                Абе, опитай нещо по-лесно... Например, подчертавай колко различна от останалите и уникална е поредната дама, която сваляш. Това е точно обратното на твоето твърдение в началото на цитата: "... жените по цял свят искат едно и също...", но тази твоя (запазена) фраза излиза от контекста на "различна и уникална от останалите за един мъж"...

                .......

                За филма, в който "съм се вкарал"..., може наистина да греша.

                Понякога мисля, че виждам лигите, които се стичат около теб. Така се сваля една дама!... Абе и за метафоричното изразяване - обяздването на кобилка май ставаше дума (зная - на майтап ... и с избърсани лиги)... Много ми хареса подобно сравнение и не всеки "писач" би се сетил...

                Нищо лично!

                Коментар


                • Запомни Евго, забавен и напорист. Това са вековни истини за успехите сред жените, да ги разсмиваш до припадък и да си напорист, как викаше един приятел, срам п☆☆ка не е☆е, а друг, който се прави на безобиден палячо, твърдеше, че имал 100 уцелени мишени за три месеца
                  Last edited by Bailor; 22.06.2023, 21:12.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                    Само веднъж съм ходил в Германия за 10 дена на лечение в една спортна клиника.Ами една русичка сестра дойде да ми прави допълнителни процедури в хотелската ми стая.Накрая издейства да ми направят и отстъпка в цената,щото беше ебати и цифрата.А и на морето като бях студент забих една немкиня с десетина години по-голяма.
                    Абсолютно никаква разлика няма. Като си забавен и напорист женските крака навсякъде се отварят лесно.
                    ама ти и германката ли оправи!?
                    сега разбирам, какво и е на аранка
                    да те чете а да не може да те докАчи
                    препоръка е

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      При тия скопени шведи нормално е на жените да им идват на акъла всякакви глупости.
                      Тия са най-скопените мъже на света. В държава,в която слънце пече 5 дни в годината, те протестират срещу глобалното затопляне. Имигрантите убиват,грабят изнасилват,шведите си трайкат.Учат децата им в детските градини, че е нормално да са гейове и лесбийки, шведите си траят.На година има по 20 хиляди изнасилвания и блудства, 99 процента от които са от имигранти. Тук 20 да има и ще стане революция.
                      умствено скопени са шведите
                      езък им за швеЦката тройка и швеЦката стомана
                      за това са им вкарали фесове, да ги заличат и да се свършва с тая мъка
                      препоръка е

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Даже не до Швеция, че много скъпо. Ей я дей Германия. Да го научат германките да пикае седнал
                        Само веднъж съм ходил в Германия за 10 дена на лечение в една спортна клиника.Ами една русичка сестра дойде да ми прави допълнителни процедури в хотелската ми стая.Накрая издейства да ми направят и отстъпка в цената,щото беше ебати и цифрата.А и на морето като бях студент забих една немкиня с десетина години по-голяма.
                        Имам един познат,който е бил над 40 години сервитьор на Слънчев бряг.Каза,че е преспал с над 1000 жени.Включително много скандинавки и немкини.
                        Абсолютно никаква разлика няма. Като си забавен и напорист женските крака навсякъде се отварят лесно.
                        Last edited by Vergil1975; 22.06.2023, 20:48.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                          Личи ти,че си хлътнала по мен, ама не искаш да си признаеш. Кайзен правилно ти го каза,а момчето е страничен наблюдател.
                          Нормално е да ме харесаш,доста жени на твоята възраст ме харесват.
                          Боже, събери си вересиите!

                          Айде лека от мене.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                            Написах, Мире, защото Евго почна да разправя как оглежда разни мъже по рейсовете. Ти се беше разсърдил на всички в имотната тема и разни други теми и пискаше, че ще си одиш. Без тебе е скучно, което не означава автоматично, че всички женски тука сме недоклецани. Айде малко връзка с главния мозък направи де.

                            Темата е готина, когато хората са различни. Стига вече с това клецане. Животът не е само клецане. Сопри се малко.
                            Личи ти,че си хлътнала по мен, ама не искаш да си признаеш. Кайзен правилно ти го каза,а момчето е страничен наблюдател.
                            Нормално е да ме харесаш,доста жени на твоята възраст ме харесват.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Ще вземем да направим една кампания за набиране на волни пожертвувания, за да те изпратим на гастрол в Швеция. Да ги видиш там какво искат шведките. И дали ще можеш да им ги ръсиш тези за властния мъж и домашните задължения.
                              Те скопиха лъва на знамето на северната си армия, та с един тъмен балкански субект няма ли да се справят. Одма ще те докладват за домашно насилие, пък после ти върви обяснявай за сестра си.
                              Наздраве!
                              Даже не до Швеция, че много скъпо. Ей я дей Германия. Да го научат германките да пикае седнал

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                                Ще вземем да направим една кампания за набиране на волни пожертвувания, за да те изпратим на гастрол в Швеция. Да ги видиш там какво искат шведките. И дали ще можеш да им ги ръсиш тези за властния мъж и домашните задължения.
                                Те скопиха лъва на знамето на северната си армия, та с един тъмен балкански субект няма ли да се справят. Одма ще те докладват за домашно насилие, пък после ти върви обяснявай за сестра си.
                                Наздраве!
                                При тия скопени шведи нормално е на жените да им идват на акъла всякакви глупости.
                                Тия са най-скопените мъже на света. В държава,в която слънце пече 5 дни в годината, те протестират срещу глобалното затопляне. Имигрантите убиват,грабят изнасилват,шведите си трайкат.Учат децата им в детските градини, че е нормално да са гейове и лесбийки, шведите си траят.На година има по 20 хиляди изнасилвания и блудства, 99 процента от които са от имигранти. Тук 20 да има и ще стане революция.

                                Коментар

                                Working...
                                X