IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

    Трай си, че тук не се гледа с много добро око на мъжете, които готвят.
    Хич ми не дреме хаха

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение

      Трай си, че тук не се гледа с много добро око на мъжете, които готвят.
      Винаги може да излезе от ситуацията като истински мъжкар, казвайки, че е поръчал с доставка.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

        Даже вече го направих с добавка ризото с грах и аспержи.
        За рецептата на ризотото питай Арана. Тя снощи вдигаше крачола на един да види какви чорапи носи и сигурно я знае.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

          Даже вече го направих с добавка ризото с грах и аспержи.
          Трай си, че тук не се гледа с много добро око на мъжете, които готвят.

          Коментар


          • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

            Не го слушай Мирко. Животът е Любов. Ще се умориш, ако цял живот се бориш да всяваш респект и да търсиш уважение. Затова има едни велики понятия - покаяние и смирение. Някои мислят погрешно, че смирението е примирение. Смирението е акт на осъзнаване на Божия промисъл. Докато примирението е акт на отчаяние. Но и без да ги знаеш тия работи, можеш да си сипеш сега една чаша бяло вино - Фраскати и Пекорино са добри, да излезеш под прането на тесния балкон и да зарееш поглед към отсрещния панелен блок.
            Даже вече го направих с добавка ризото с грах и аспержи.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

              Браво, маестро! Оксерроа също бива
              Бог здраве да ти дава!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                Браво,Мечо.Така и трябва да се държиш с жените. Те постоянно тестват мъжа, за да разберат дали действително е мъжкар и ако им позволи да надделяват ,го смятат за слабак.На жените не им трябва някой добър,диалогичен мъж ,а властен мъж,който в критична ситуация да закриля тях и децата им.Затова и тестват мъжа дали е достатъчно корав или е мека Мария.
                Нали напоследък е актуално да се говори за феминизъм и как жените устояват. Ние като истински кавалери им им преотстъпваме за момент правото да докажат тезата си. Врътнат ли се като фурнаджийска лопата, си проличава искреността на намеренията им - най-лесното в една връзка е да си "удобен".

                Коментар


                • Първоначално изпратено от pinoccio Разгледай мнение

                  Не го слушай Мирко. Животът е Любов. Ще се умориш, ако цял живот се бориш да всяваш респект и да търсиш уважение. Затова има едни велики понятия - покаяние и смирение. Някои мислят погрешно, че смирението е примирение. Смирението е акт на осъзнаване на Божия промисъл. Докато примирението е акт на отчаяние. Но и без да ги знаеш тия работи, можеш да си сипеш сега една чаша бяло вино - Фраскати и Пекорино са добри, да излезеш под прането на тесния балкон и да зарееш поглед към отсрещния панелен блок.
                  Браво, маестро! Оксерроа също бива

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                    Мерси за прочета. Аз съм щастлив в момента, това мисля, че е най-голямото мерило. Наживял съм се достатъчно на другия живот, и мога да кажа, че без компромиси и от двете страни, не се получават нещата. А и не е лошо човек понякога да се смирява.
                    Не го слушай Мирко. Животът е Любов. Ще се умориш, ако цял живот се бориш да всяваш респект и да търсиш уважение. Затова има едни велики понятия - покаяние и смирение. Някои мислят погрешно, че смирението е примирение. Смирението е акт на осъзнаване на Божия промисъл. Докато примирението е акт на отчаяние. Но и без да ги знаеш тия работи, можеш да си сипеш сега една чаша бяло вино - Фраскати и Пекорино са добри, да излезеш под прането на тесния балкон и да зарееш поглед към отсрещния панелен блок.
                    Last edited by pinoccio; 11.06.2023, 22:24.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от sunny Разгледай мнение

                      WoW!!!
                      Верен отговор!

                      Втори въпрос -
                      Морячето... от Севера ли е или от Юга?
                      Татко Карло знае всичко. Питах го за морячето. Каза, че дупето му било черно. Трябва да е от Юга, освен ако не го е нацапал в някоя въглищна мина в басейна на Рур.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                        От думите ти разбирам, че сте се карали и според теб си е тръгнала,щото си бил по-агресивен в спора.Самият факт, че си е позволила да влезе в такъв спор с теб, че ти да повишиш тон, говори за липса на респект. И си е тръгнала, не защото си бил агресивен, а защото е загубила респекта.Дори бих казал,че се е махнала,защото не си бил достатъчно агресивен и не си отстоявал позицията си. След това ти я търсиш,а не тя теб,което още повече води до загуба на респект. Сега вече знае,че може да прави каквото си поиска, щото те е страх да й противоречиш,за да не я загубиш.
                        Но каквото било, отсега нататък може да си спечелиш респекта й.Но не трябва да й позволяваш изобщо да ти повишава тон или да се налага при вземането на решения .При всеки спор си отстоявай мнението. Всъщност изобщо не трябва да се стига до продължителен спор ако ти противоречи и кажи да мълчи и че няма да търпиш никакво противоречие.Ако иска да се маха,все пак си млад,мъж с добра професия и в София е пълно с жени,които биха се радвали да имат връзка с теб.
                        И ги заеби разни психоаналитици и други измислени герои.Даже имам подозрение ,че именно психологът ти е дал съвет да ходиш да й се извиняваш,което е било голяма грешка.
                        Мерси за прочета. Аз съм щастлив в момента, това мисля, че е най-голямото мерило. Наживял съм се достатъчно на другия живот, и мога да кажа, че без компромиси и от двете страни, не се получават нещата. А и не е лошо човек понякога да се смирява.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                          Сериозната грешка е, че е бил слаб. Това между другото е много добър тест за жената. Не съм споделял тук, но в сегашната ми връзка съм "инсценирал" тежки моменти, следейки реакциите и поведението на половинката. В случая съм получавал подкрепа, а не упреци и заплахи за раздяла. Именно затова прецених, че момичето е читаво и подходяща партия.
                          Браво,Мечо.Така и трябва да се държиш с жените. Те постоянно тестват мъжа, за да разберат дали действително е мъжкар и ако им позволи да надделяват ,го смятат за слабак.На жените не им трябва някой добър,диалогичен мъж ,а властен мъж,който в критична ситуация да закриля тях и децата им.Затова и тестват мъжа дали е достатъчно корав или е мека Мария.
                          Last edited by mirodes; 11.06.2023, 21:59.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение
                            Бих казал, че написаното няма никаква връзка с действителни лица и събития.
                            Ма нека и Морския си каже де...
                            недей така,
                            мирко такава дедукция извади, че на самия морски ще му се стори, че така е било
                            препоръка е

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                              От думите ти разбирам, че...
                              Бих казал, че написаното няма никаква връзка с действителни лица и събития.
                              Ма нека и Морския си каже де...

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от MorskiShop Разгледай мнение

                                Моля, заповядай!
                                От думите ти разбирам, че сте се карали и според теб си е тръгнала,щото си бил по-агресивен в спора.Самият факт, че си е позволила да влезе в такъв спор с теб, че ти да повишиш тон, говори за липса на респект. И си е тръгнала, не защото си бил агресивен, а защото е загубила респекта.Дори бих казал,че се е махнала,защото не си бил достатъчно агресивен и не си отстоявал позицията си. След това ти я търсиш,а не тя теб,което още повече води до загуба на респект. Сега вече знае,че може да прави каквото си поиска, щото те е страх да й противоречиш,за да не я загубиш.
                                Но каквото било, отсега нататък може да си спечелиш респекта й.Но не трябва да й позволяваш изобщо да ти повишава тон или да се налага при вземането на решения .При всеки спор си отстоявай мнението. Всъщност изобщо не трябва да се стига до продължителен спор ако ти противоречи и кажи да мълчи и че няма да търпиш никакво противоречие.Ако иска да се маха,все пак си млад,мъж с добра професия и в София е пълно с жени,които биха се радвали да имат връзка с теб.
                                И ги заеби разни психоаналитици и други измислени герои.Даже имам подозрение ,че именно психологът ти е дал съвет да ходиш да й се извиняваш,което е било голяма грешка.
                                Last edited by mirodes; 11.06.2023, 21:41.

                                Коментар

                                Working...
                                X