IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

    Адски ми напомняш на героите от “Вълшебникът от Оз”
    Ба, вълшебници! Едно време какви вълшебници имаше...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

      Адски ми напомняш на героите от “Вълшебникът от Оз”
      Аз бях гледал за магьосника..., но не се учудвам и вълшебник да има...



      Има, има ...

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

        Ако се учиш, вместо да философстваш,наистина няма да имаш проблем при свалянето на жените.
        Изборът си е твой.

        Да си чул да се оплаквам, че имам проблеми с дамите, които ми харесват?

        Свалка - от днес и за днес не практикувам. Това няма смисъл в никоя връзка Натам нещата се случват, без да е необходимо да плюем съвременната българка. Тя винаги е с адекватни, огледални на нашите реакции.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

          Спокойно-вече го правя и резултатите са отлични,без да са ме изхвърлили от никъде.Не е важно само какво казващ,но и как го казваш и цялостното поведение на мъжа.Естествено ако един мъж няма самоувереност и нареди нещо на жена,ще получи само негативно отношение. Та недей да береш грижа,аз знам как да се държа с жените.
          И имам не една,а две дъщери.
          Адски ми напомняш на героите от “Вълшебникът от Оз”

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mikomikov Разгледай мнение

            В интерес на истината (моята, разбира се!) , ама "изчетох (едни) книги и изгледах (пак - едни филми) - и СЕ ОКАЗА, че женската психика..."...

            Та, какво се оказа, след като (задължително!) СМЕ отчели предубедеността на автори (на книги) и режисьори (на филми) ..., ама (споря!) - защо пък авторите: писатели, поети, режисьори...(ЖЕНИ и мъже) - да не са обективни?

            Няма да се спирам на фактите, че художествената измислица е съвсем законно използван прийом в литературата (световна или наша), а касовите приходи от филмите (независимо от жанра) - са стимули за създателите (и издателите)...

            Обещавам да се поуча от опита на колегата и да опозная особеностите на женската психика. Когато дамата почне да се дърпа, директно ще й посоча страницата (от книгата), за да може дамата да прочете - защо греши и защо нещо в психиката й ... куца! Трябва да й дам библиография, разбира се и ще в задължа да прочете предварително всичко!

            И тогава, пей сърце! Ще ги свалям на всеки ъгъл. Без никакъв мускул да трепне на моето лице! Без усмивка и никаква фантазия, но ще си облека тениска с надпис "познавач на женската психика!" - за да се сещат отдалеч как да реагират...

            Обяснявам: в поста ми няма никаква ирония. Следвам логиката и обогатявам практиката на добрият познавач на женската психика в мое лице. Когато много мъже обменим инфо, дори по-слабите алфа-мъжкари ще станат супер-свалячи...

            Хубав ден на всички!
            Ако се учиш, вместо да философстваш,наистина няма да имаш проблем при свалянето на жените.
            Изборът си е твой.
            И подобни термини-алфа мъжкари и тем подобни са просто думи .Важни са резултатите.
            Last edited by Vergil1975; 22.06.2023, 11:30.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

              Аз пишех първоначално на майтап,ама се задълбочих в темата като изчетох литература и гледах филми и клипове и се оказа,че женската психика си има особености, които един мъж може да използва. Колкото по-самоуверено и властно един мъж иска нещо от една жена, толкова по-голяма е вероятността да го получи.И не става въпрос само за секс или връзка, ами във всяка сфера.Но това трябва да се прави без напрежение и притеснение,щото ако поискаш нещо със заповеднически тон,пък целият трепериш,ще получиш негативно отношение.
              Пък нека жените в темата да си говорят за "цивилизовано отношение "и тем подобни глупости.Точно обратното е вярно.
              В интерес на истината (моята, разбира се!) , ама "изчетох (едни) книги и изгледах (пак - едни филми) - и СЕ ОКАЗА, че женската психика..."...

              Та, какво се оказа, след като (задължително!) СМЕ отчели предубедеността на автори (на книги) и режисьори (на филми) ..., ама (споря!) - защо пък авторите: писатели, поети, режисьори...(ЖЕНИ и мъже) - да не са обективни?

              Няма да се спирам на фактите, че художествената измислица е съвсем законно използван прийом в литературата (световна или наша), а касовите приходи от филмите (независимо от жанра) - са стимули за създателите (и издателите)...

              Обещавам да се поуча от опита на колегата и да опозная особеностите на женската психика. Когато дамата почне да се дърпа, директно ще й посоча страницата (от книгата), за да може дамата да прочете - защо греши и защо нещо в психиката й ... куца! Трябва да й дам библиография, разбира се и ще в задължа да прочете предварително всичко!

              И тогава, пей сърце! Ще ги свалям на всеки ъгъл. Без никакъв мускул да трепне на моето лице! Без усмивка и никаква фантазия, но ще си облека тениска с надпис "познавач на женската психика!" - за да се сещат отдалеч как да реагират...

              Обяснявам: в поста ми няма никаква ирония. Следвам логиката и обогатявам практиката на добрият познавач на женската психика в мое лице. Когато много мъже обменим инфо, дори по-слабите алфа-мъжкари ще станат супер-свалячи...

              Хубав ден на всички!

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                Продължавай, лошо няма хахаха
                Точно това смятам да правя.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                  Спокойно-вече го правя и резултатите са отлични,без да са ме изхвърлили от никъде.За мен недей да береш грижа.
                  И имам не една,а две дъщери.
                  Продължавай, лошо няма хахаха

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Дюри Разгледай мнение

                    Извинявай, но определено ще имаш проблем с такова отношение Поискай нещо със заповеднически тон от една жена / без майка ти , жена ти или дъщеря ти / и ще излетиш през вратата .Не знам какво си въобразяваш ,но повечето жени в такава ситуация ще те изненадат
                    Спокойно-вече го правя и резултатите са отлични,без да са ме изхвърлили от никъде.Не е важно само какво казващ,но и как го казваш и цялостното поведение на мъжа.Естествено ако един мъж няма самоувереност и нареди нещо на жена,ще получи само негативно отношение. Та недей да береш грижа,аз знам как да се държа с жените.
                    И имам не една,а две дъщери.
                    Last edited by Vergil1975; 22.06.2023, 11:17.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                      Аз пишех първоначално на майтап,ама се задълбочих в темата като изчетох литература и гледах филми и клипове и се оказа,че женската психика си има особености, които един мъж може да използва. Колкото по-самоуверено и властно един мъж иска нещо от една жена, толкова по-голяма е вероятността да го получи.И не става въпрос само за секс или връзка, ами във всяка сфера.Но това трябва да се прави без напрежение и притеснение,щото ако поискаш нещо със заповеднически тон,пък целият трепериш,ще получиш негативно отношение.
                      Пък нека жените в темата да си говорят за "цивилизовано отношение "и тем подобни глупости.Точно обратното е вярно.
                      Извинявай, но определено ще имаш проблем с такова отношение Поискай нещо със заповеднически тон от една жена / без майка ти , жена ти или дъщеря ти / и ще излетиш през вратата .Не знам какво си въобразяваш ,но повечето жени в такава ситуация ще те изненадат

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                        Интересно ми е на теб каква ти е мотивацията да пишеш във форума, като приемам, че не си нито от едните, нито от другите, които си описал.
                        Аз пишех първоначално на майтап,ама се задълбочих в темата като изчетох литература и гледах филми и клипове и се оказа,че женската психика си има особености, които един мъж може да използва. Колкото по-самоуверено и властно един мъж иска нещо от една жена, толкова по-голяма е вероятността да го получи.И не става въпрос само за секс или връзка, ами във всяка сфера.Но това трябва да се прави без напрежение и притеснение,щото ако поискаш нещо със заповеднически тон,пък целият трепериш,ще получиш негативно отношение.
                        Пък нека жените в темата да си говорят за "цивилизовано отношение "и тем подобни глупости.Точно обратното е вярно.
                        Last edited by Vergil1975; 22.06.2023, 10:51.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                          Интересно ми е на теб каква ти е мотивацията да пишеш във форума, като приемам, че не си нито от едните, нито от другите, които си описал.
                          Първоначално спор със няолко моми тука, обмяна на мнения видимо доста извън темата . Към момента пълна загуба на време .

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от pa4anga Разгледай мнение

                            Искрено и лично всяка вечер , гледам темата конкурира имотната тема по постове . Там мотивацията е нереализиран живот и оттам яко раздуване на егото под формата ,на знания за утрешния ден, на мЕлЕони по сметки , вили яхти и палати, ама уви , само при зукърбърг . Тука подобно нещо се случва , нереализирани Алфа Шампиони със най верната представа за бляна , жената мечта , тая от кориците но със поглед на гъска пред пенЦия . Демек , дефицити много във нашия забързан живот , дефицити виждани като знание изконно , най вярна представа за чуждата кривина ,пък то не можем да фокусираме шампиона/ката в огледалото . Тъпа работа ....
                            Интересно ми е на теб каква ти е мотивацията да пишеш във форума, като приемам, че не си нито от едните, нито от другите, които си описал.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Пачанга, тури си една безопасна игла от вътрешната страна на портфейла, че тука клетви и заплахи взеха да се сипят.
                              Наздраве!
                              Искрено и лично всяка вечер , гледам темата конкурира имотната тема по постове . Там мотивацията е нереализиран живот и оттам яко раздуване на егото под формата ,на знания за утрешния ден, на мЕлЕони по сметки , вили яхти и палати, ама уви , само при зукърбърг . Тука подобно нещо се случва , нереализирани Алфа Шампиони със най верната представа за бляна , жената мечта , тая от кориците но със поглед на гъска пред пенЦия . Демек , дефицити много във нашия забързан живот , дефицити виждани като знание изконно , най вярна представа за чуждата кривина ,пък то не можем да фокусираме шампиона/ката в огледалото . Тъпа работа ....

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Vergil1975 Разгледай мнение

                                Нямам никакво желание да общувам с него.Даже изобщо и не отговарям на последните му злобни подмятания.
                                Не му знам дълбочината и не ме интересува ,но не подобава на един мъж да прави подобни злостни коментари.
                                А като ти е любимец си общувай с него.
                                Абе , ергените 5-та част , много нежни души ще ми дойдете . Ти коментираш като последния човек ,жив свидетел на йехова . Ми бате , не си прав, ни си първия ни последния ерген . Имаш верни постулати , но си сложил кило сол на чиния пилешко супенце . Демек , укроти . Евгича вика ,че бил Алфа Мъжкар , ми явно работи над чувството си за хумор ,но за момента подсъзнателно .
                                ПП Злоба няма , подиравка няма , или преекспонирате объркана собствена чувствителност или нещо друго , ама нейсе , значение няма . Кво е естеството на нещата , който може действа , който не може се оправдава ,преекспонира , има нереалистично мнение за себе си и прочие .Тва по мъжката част . По женската ,която си неможе пресъхва , причини за нея много ,но все извън нея , да ама уви ,истината е баш в нея . Та такива ми ти работи ,драги ми смехурковци .

                                Коментар

                                Working...
                                X