IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

    bota, жената е огледална проекция на съпруга си. Обикновено той е е по-опитен в секса и от него зависи как ще се държи тя в леглото. Вярно, има доста срамежливи дами, но и към тях може да се намери подход.
    Тази, при която намираш това, което го няма при жена ти, е научена от мъжете й преди теб. Ти отиваш на готово, вместо да вложиш усилия в собствената си връзка.
    Наздраве!
    мое па да не искам да я уча да одят ДРУГИ при нея наготово
    Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

    Коментар


    • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

      Я ми кажи как може да експериментираш со собствената жена? Примерно кунилингус ... Отиваш при някоя без задръжки, навита рекламирана от "колеги" начесваш си крастата и се молиш да не ти хареса толкова че да зарежеш жена си. Аз примерно не съм чул ни един гей да каже че не е кеф да те .... отзад. Сигурно половината клиенти на жриците са женени мъже за извратени изпълнения, а не френска+стандартен секс ака само 2 пози мисионерска или кучешка
      bota, жената е огледална проекция на съпруга си. Обикновено той е е по-опитен в секса и от него зависи как ще се държи тя в леглото. Вярно, има доста срамежливи дами, но и към тях може да се намери подход.
      Тази, при която намираш това, което го няма при жена ти, е научена от мъжете й преди теб. Ти отиваш на готово, вместо да вложиш усилия в собствената си връзка.
      Наздраве!
      Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
      Мечо

      Коментар


      • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

        Звучиш озлобено.
        Наздраве!
        озлобено може да звучи само някой,
        който е на злобарки
        какъвто мирко не е
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
          Какво значи застанала е между двама души?Не го е карала насила да остави жена си.Решението си е изцяло негово.
          И на мен веднъж една кучка ми въртя номера,скъса с мен, после разбрах, че се е хванала с един женен мъж,който я е лъжел,че ще се ожени за нея.Да ама оня й се насити и оная ми звъни да сме се виждали. Викам й ок.Видяхме се,правихме як секс и оная почна да ми се изповядва колко ме обичала, ама мен вече ме беше гнус от нея и й казах, че съм я обичал и щях да й предложа брак ,ама тя се е насрала и провалила съвместното ни бъдеще.И всичко беше дотам.Омъжи се после за един льольо,който отиде заврян зет да живее в къщата й с родителите й.Наскоро я видях приличаше на лелка.Бях с жената и децата и оная като ги видя и стана гадно. Щото можеше тя да е на мястото на жена ми.Ама не е и си стои с льольото.
          Звучиш озлобено.
          Наздраве!
          Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
          Мечо

          Коментар


          • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
            Какво значи застанала е между двама души?Не го е карала насила да остави жена си.Решението си е изцяло негово.
            И на мен веднъж една кучка ми въртя номера,скъса с мен, после разбрах, че се е хванала с един женен мъж,който я е лъжел,че ще се ожени за нея.Да ама оня й се насити и оная ми звъни да сме се виждали. Викам й ок.Видяхме се,правихме як секс и оная почна да ми се изповядва колко ме обичала, ама мен вече ме беше гнус от нея и й казах, че съм я обичал и щях да й предложа брак ,ама тя се е насрала и провалила съвместното ни бъдеще.И всичко беше дотам.Омъжи се после за един льольо,който отиде заврян зет да живее в къщата й с родителите й.Наскоро я видях приличаше на лелка.Бях с жената и децата и оная като ги видя и стана гадно. Щото можеше тя да е на мястото на жена ми.Ама не е и си стои с льольото.
            На теб ти е странна ситуацията и не я разбираш, как може така някакъв мъж да го омотат, при положение, че ти не си се хванал на същите номера. Всъщност, такива истории ги има в различни варианти и съм виждал хора от двата пола да са добри манипулатори и да правят мизерии на други хора. За да омота една жена семеен мъж може да е по различни причини, може наистина да не му е съдено да е с настоящата си жена и е правилно да се разделят, но често го има и това, някоя хиена да започне да го работи. По принцип трябва да има и благодатна почва, мъжа не трябва да е много в час, да не е много опитен, емоционално и ментално да не е много развит и да поддава, но и най-силния не е застраховани може да се върже.

            Такъв женски хищник си избира внимателно жертвата, преценява си обкръжението и надушва кой би поддал и къде няма шанс. Следва етапа, където го работи, с пипане, погалване, хубави фрази и т. н. докато вече поддаде и започва я секс, я обещания за секс и хубава връзка. Магнетизна на сексуалното привличане е много силно нещо. Малко по малко мъжа започва да се отделя енергийно от семейството си (физически не стои с тях, емоционално и ментално не го интересуват толкова) и в един момент с караници или без да каже нищо напуска дома и отива при другата жена.

            ​​​​​​Започва меден период и когато сексуалното привличане се изчерпи, след месец, два, пет, започва непоносимостта и към него и той си спомня предното семейство и се замисля дали да не се върне. Ако новата жена е бременна от него е различен случай, става дума за връзки от типа, жена използва, изтисква и изоставя мъже на конвейр, а не по любов, макар, че и там може да има манипулация и меркантилизъм, и от двете страни.

            Така накратко гледам на тези ситуации аз, дали така пише по книгите не знам, това е от моя опит. И при други семейства съм го виждал, и на мен ми се е случвало "приятелки" на жените ми да са се опивали да ме крадат, но бързо сме ги надушвали и са изпадали в игнор листата. Затова съм го видял този общ модел, има си го и е хубаво да го осъзнаваме преди да са случили различни непоправими резултати.

            ​​​​​​

            Коментар


            • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

              Първо оная като каза,че късаме повече не съм я търсил.Тя сама ми се обади да се видим.И изобщо и нямах намерение да се събираме отново,въпреки че тя искаше. Срещнах се с нея само веднъж, за да я изчукам за последно и да й кажа, че е провалила всичко.
              А в другият случай тоя като са го отсвирили той продължава да драпа да е с нея. Вместо да я отсвири.А и има предишна сериозна връзка, която може да поднови,а аз тогава нямах такава възможност, но й бих шута.
              Къде изобщо видя прилики,та чак и 10 разлики търсиш?
              Който може не говори !
              Last edited by X_Y; 15.06.2023, 09:26.

              Коментар


              • Една семейна приятелка има един много хубав лаф- дърт боклук рязгорили се, нема угасяне. Та същото и с тая работа.

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Ender Разгледай мнение



                  Ще ни помогнеш ли да открием 10-те разлики?
                  Първо оная като каза,че късаме повече не съм я търсил.Тя сама ми се обади да се видим.И изобщо и нямах намерение да се събираме отново,въпреки че тя искаше. Срещнах се с нея само веднъж, за да я изчукам за последно и да й кажа, че е провалила всичко.
                  А в другият случай тоя като са го отсвирили той продължава да драпа да е с нея. Вместо да я отсвири.А и има предишна сериозна връзка, която може да поднови,а аз тогава нямах такава възможност, но й бих шута.
                  Къде изобщо видя прилики,та чак и 10 разлики търсиш?

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение
                    Не го е карала насила да остави жена си.Решението си е изцяло негово.
                    И на мен веднъж една кучка ми въртя номера,скъса с мен, после разбрах, че се е хванала с един женен мъж,който я е лъжел,че ще се ожени за нея.Да ама оня й се насити и оная ми звъни да сме се виждали. Викам й ок.Видяхме се,правихме як секс и оная почна да ми се изповядва колко ме обичала, ама мен вече ме беше гнус от нея и й казах, че съм я обичал и щях да й предложа брак ,ама тя се е насрала и провалила съвместното ни бъдеще.
                    Изчукал онзи някаква мастия,тя му върти номера и той го играе рицарят на печалният образ. Ами да й бие шута и адио Рио.Обажда се на жена си и й казва,че само е флиртувал с другата и сега е осъзнал колко много я обича.Тя му прощава и заживяват отново заедно .
                    Ще ни помогнеш ли да открием 10-те разлики?

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                      Ами той не се държи мъжки, то е ясно. Тази е злодейка, защото съвсем умишлено застана между двама души, които са заедно от 7-8 години без да й пука, че негативно повлия на живота и на двамата.

                      Пича не го съдя, отстрани поведението му изглежда абсурдно, но емоциите му надделяват.

                      Я кажи, ти много ербап го раздаваш, ама не ти ли се е случвало жена така да ти завърти главата?
                      Какво значи застанала е между двама души?Не го е карала насила да остави жена си.Решението си е изцяло негово.
                      И на мен веднъж една кучка ми въртя номера,скъса с мен, после разбрах, че се е хванала с един женен мъж,който я е лъжел,че ще се ожени за нея.Да ама оня й се насити и оная ми звъни да сме се виждали. Викам й ок.Видяхме се,правихме як секс и оная почна да ми се изповядва колко ме обичала, ама мен вече ме беше гнус от нея и й казах, че съм я обичал и щях да й предложа брак ,ама тя се е насрала и провалила съвместното ни бъдеще.И всичко беше дотам.Омъжи се после за един льольо,който отиде заврян зет да живее в къщата й с родителите й.Наскоро я видях приличаше на лелка.Бях с жената и децата и оная като ги видя и стана гадно. Щото можеше тя да е на мястото на жена ми.Ама не е и си стои с льольото.
                      Last edited by mirodes; 14.06.2023, 22:31.

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Arana Разгледай мнение

                        Леле колко си ми задръстен, Ботльоооу.
                        верно е задръстих кенефа щот го счупих со една .....
                        Иначе затуй се оди от рано на най-разтропаната у маалата да те научи туй онуй и да не се вчепетляваш на мили очички. Не винаги помага ма поне вдига летвата и само на специалистки може да се вържеш, а те са макс 1/1000
                        Last edited by bota156; 14.06.2023, 22:16.
                        Нямам доверие в НИЩО и НИКОЙ

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от mirodes Разгледай мнение

                          Пич,ама ти сериозно ли?Изчукал онзи някаква мастия,тя му върти номера и той го играе рицарят на печалният образ. Ами да й бие шута и адио Рио.Обажда се на жена си и й казва,че само е флиртувал с другата и сега е осъзнал колко много я обича.Тя му прощава и заживяват отново заедно .Ако пък не го ще, жени в София колкото щеш.
                          Чак и злодейка била.Дръжте се по-мъжки ако искате да ви уважават жените и изобщо не се връзвайте на такива курвенски номера.
                          Ами той не се държи мъжки, то е ясно. Тази е злодейка, защото съвсем умишлено застана между двама души, които са заедно от 7-8 години без да й пука, че негативно повлия на живота и на двамата.

                          Пича не го съдя, отстрани поведението му изглежда абсурдно, но емоциите му надделяват.

                          Я кажи, ти много ербап го раздаваш, ама не ти ли се е случвало жена така да ти завърти главата?
                          Last edited by Kaizen9; 14.06.2023, 22:17.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Kaizen9 Разгледай мнение

                            Ами въпросната двойка са заедно от 7-8 години. Злодейката набелязала жертвата /работят заедно и са колеги/ и започнала с манипулациите от типа "сигурен ли си, че жена ти ти е вярна?", "ти заслужаваш нещо повече", "много ме привличаш" и т.н. На същата ѝ разглеждах профила в инстаграм - само по снимките ѝ личи, че е коравосърдечна, хладнокръвна **** с един студен безчувствен поглед. Няма дори и една снимка на която да е засмяна.

                            Както и да е, изчукали са се няколко пъти и тази май му е била шута. Той обаче май яко е хлътнал и сега върви подире ѝ, а тя се дърпа, сигурно вече си търси друга задявка. А жена му е прекрасен човек. Тя даваше всичко за него и той така ѝ се отплати.

                            Момчето не се е наживяло, според мен. Жена му му е първата и сега като е видял внимание от друга жена и много добър секс, каквито слухове чух, тотално е хлътнал.
                            Пич,ама ти сериозно ли?Изчукал онзи някаква мастия,тя му върти номера и той го играе рицарят на печалният образ. Ами да й бие шута и адио Рио.Обажда се на жена си и й казва,че само е флиртувал с другата и сега е осъзнал колко много я обича.Тя му прощава и заживяват отново заедно .Ако пък не го ще, жени в София колкото щеш.
                            Чак и злодейка била.Дръжте се по-мъжки ако искате да ви уважават жените и изобщо не се връзвайте на такива курвенски номера.

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от cyclop Разгледай мнение

                              Уфф, любопитно ми е, ама не съм вече на три години. За кого ги правят тия мегадебилни анимацийки. А музиката е по-неприятна от клизма.

                              ...на скорост 1.5 го изтърпях, излиза че съм каквото е обратното на този дисордър, анти-дисордър хех. Нито едно от изброените нямам дори в минимална степен. Ама иначе пак съм гадно копиле. Нещо друго е моето.
                              Мани формата, тя е за американци, съдържанието е ок.

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                                Я ми кажи как може да експериментираш со собствената жена? Примерно кунилингус ... Отиваш при някоя без задръжки, навита рекламирана от "колеги" начесваш си крастата и се молиш да не ти хареса толкова че да зарежеш жена си. Аз примерно не съм чул ни един гей да каже че не е кеф да те .... отзад. Сигурно половината клиенти на жриците са женени мъже за извратени изпълнения, а не френска+стандартен секс ака само 2 пози мисионерска или кучешка
                                Леле колко си ми задръстен, Ботльоооу.
                                Last edited by Arana; 14.06.2023, 21:32.

                                Коментар

                                Working...
                                X