IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

    Ами Не.

    Сигурно е видял, че съм готин и изтупан,
    Има такива мъже: когато видят, че друг мъж е готин и изтупан - почват да му мятат жадни погледи и в очите им се чете желание, но не всички им "пускат". ЖеУезни и непристъпни са.

    Винаги има и по-добри, а никой не си дава "цветето" току-така... (ми - да се постараят повече!)

    Коментар


    • Първоначално изпратено от ratten Разгледай мнение

      сигурно си е казал, какво дири тоя костюм в метрото
      поогледахте ли си пакетите
      Не сме гледали там.

      Коментар


      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

        Ами Не.

        Сигурно е видял, че съм готин и изтупан,
        сигурно си е казал, какво дири тоя костюм в метрото
        поогледахте ли си пакетите
        препоръка е

        Коментар


        • Първоначално изпратено от бай Митьо Разгледай мнение

          Евгич, стихове.........или......
          Ами Не.

          Сигурно е видял, че съм готин и изтупан,

          Коментар


          • Карането без книжка НЕ ВИНАГИ е наказуемо.

            Познавам лично автомобилен състезател от неговите ученически години. Участваше в италиански екип от 4 състезатели + механици, мениджъри..., като останалите трима бяха над 30-те. Сега е пълнолетен и продължава да жъне победи.
            Младежът тренираше при трудни условия, по заснежени планински пътища, нощем... Заснемаше тренировките с няколко камери, а в къщи имаше няколко тренажори. Караше състезателен автомобил на водеща световна марка, без свидетелство за правоуправление (и не е имал никакви проблеми), като тримата му съотборници много разчитаха на неговите реакции по трасето.

            Започнал е като картинг-състезател, на 9-годишна възраст, а като ученик (без книжка) беше обиколил редица столици в Европа и големи страни от Близкия изток, с достатъчно отборни победи за компанията, която представлява.

            Дали има винаги с него представител на екипа - не зная, но карането без Свидетелство за правоуправление не винаги е наказуемо. Понякога се поощрява - със заемане на високо място на стълбицата на победителите, вкл. с парична премия.

            Извод: не винаги проявяваме интерес за идентифициране на хората, които пишат тук, както и - не се интересуваме от техни лични данни. Независимо от нашата "добронамереност" - тук влизат стотици непознати, за чиято коректност не може да се гарантира.

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

              Днес, на път за работа видях един смарт автомобил,
              много малък.
              Караше го жена. а до нея се беше наврял мъж,
              но
              личеше, че едвам е влязъл,


              В тролея нямаше много хора,
              срещу мен седна млад пич, на около 30 г.,
              беше симпатичен и спретнат със спортни, маркови дрехи.
              Личеше, че е здрав.
              Аз бях с костюм
              и
              ми направи впечатление,
              че той
              също ме загледа на няколко пъти,
              Евгич, стихове.........или......

              Коментар


              • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                Броя и тези, в които съм карал и без да ми дават

                За другото си в тотална грешка. Самите жени не смятат онлайн комуникацията за сериозна с непознати. Идеята е да се запознаеш на живо и след това може да поддържаш "искрата"/контакта онлайн. Тея дето много гледат в телефоните винаги можеш да им подхвърлиш нещо от сорта, че "ако даваха пари за зяпане в телефона, нямаше да се налага да работим". От там като й привлечеш вниманието и видиш реакцията, вече ще прецениш дали те е харесала външно и като енергия, или ще трябва да се измъкваш.
                Карането без книжка не го брой, защото е било малко и е наказуемо.

                Не ми се влиза в диалог с непознати жени по този начин.

                Днес, на път за работа видях един смарт автомобил, много малък. Караше го жена. а до нея се беше наврял мъж, но личеше, че едвам е влязъл,


                В тролея нямаше много хора, срещу мен седна млад пич, на около 30 г., беше симпатичен и спретнат със спортни, маркови дрехи. Личеше, че е здрав. Аз бях с костюм и ми направи впечатление, че той също ме загледа на няколко пъти,

                Коментар


                • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                  Така е, но все пак сме в дигиталната ера. И не върви да закачам жени на летището или на улицата, особено ако си гледат все в телефона.

                  Ти спомена, че имаш 15 г стаж зад волана, което означава, че си на 33 г, поне.

                  Правилно ли смятам. Или броиш годините, когато баща ти ти е давал да караш без книжка,

                  Евго, въпросът ти : "Правилно ли смятам?", често огласяван и свързван от теб с годините на опонента (ти) - може да бъде свързан с асоциации, които са съвсем различни и могат да ти донесат главоболия.

                  Повярвай ми в горната теза,

                  Съгласно АПК (Административно-процесуалния кодекс) - в явно противоречие със Закона за защита на личните данни - ти, Евгич - събираш и разпространяваш лични данни, без да имаш право (по същия закон) - нито да събираш, нито да съхраняваш, нито да предоставяш събрани от теб лични данни (които по всякакъв начин се опитваш да събираш ТУК, независимо под каква форма правиш това - прилагайки аритметика или друг метод и, опитвайки да изкопчиш потвърждение от опонентите, в явно нарушение на Закона за защита на личните данни, които НЕ си оторизиран да събираш и обработваш!)

                  Наистина, ти си Евго, както и не събираш лични данни с истинското си име, но това едва ли би попречило на Уважаемия съд по дело, образувано срещу теб по АПК...

                  Евго, прочети с разбиране този закон и помисли върху казуса и задаваните често въпроси от теб въпроси, които законът третира като ЛИЧНИ ДАННИ...

                  Поздрави!
                  Last edited by mikomikov; 15.06.2023, 12:28.

                  Коментар


                  • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                    Така е, но все пак сме в дигиталната ера. И не върви да закачам жени на летището или на улицата, особено ако си гледат все в телефона.

                    Ти спомена, че имаш 15 г стаж зад волана, което означава, че си на 33 г, поне.

                    Правилно ли смятам. Или броиш годините, когато баща ти ти е давал да караш без книжка,
                    Броя и тези, в които съм карал и без да ми дават

                    За другото си в тотална грешка. Самите жени не смятат онлайн комуникацията за сериозна с непознати. Идеята е да се запознаеш на живо и след това може да поддържаш "искрата"/контакта онлайн. Тея дето много гледат в телефоните винаги можеш да им подхвърлиш нещо от сорта, че "ако даваха пари за зяпане в телефона, нямаше да се налага да работим". От там като й привлечеш вниманието и видиш реакцията, вече ще прецениш дали те е харесала външно и като енергия, или ще трябва да се измъкваш.

                    Коментар


                    • Първоначално изпратено от Bad_Bear Разгледай мнение

                      Те в сайтове за запознанства се влюбват по няколко пъти на ден и в няколко човека едновременно.
                      Така е, но все пак сме в дигиталната ера. И не върви да закачам жени на летището или на улицата, особено ако си гледат все в телефона.

                      Ти спомена, че имаш 15 г стаж зад волана, което означава, че си на 33 г, поне.

                      Правилно ли смятам. Или броиш годините, когато баща ти ти е давал да караш без книжка,

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                        Случвало се е, разбира се.

                        На младини имаше несподелена любов, където 2 млади жени не отвърнаха на чувствата ми.

                        Наскоро, преди няколко години, 2 кокошки ми разказваха, че започвали да се влюбват в мен, но не беше истина и нищо не стана. След доста срещи и безмислен чат преди това.

                        Една друга искаше да се жени за мен, но не искаше да се работи за бебенце и беше голям егоист.....разказвал съм историята. Паралелно редовно си влизаше в сайта за запознанства.
                        Те в сайтове за запознанства се влюбват по няколко пъти на ден и в няколко човека едновременно.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от troika Разгледай мнение

                          Случват се тези неща и няма как да се развиваме и учим ако ги няма. Има си и последствия за да осъзнаем нещата.

                          Като прочетох последните ти изречения се замислих за нещо. Ти си доста логичен и сякаш една друга част се губи. Не го приемай за нападение. Имам въпрос: ти някога влюбвал ли си се, един, два пъти, случвало ли се е и второ, били ли са влюбени в тебе, взаимно или не?
                          Случвало се е, разбира се.

                          На младини имаше несподелена любов, където 2 млади жени не отвърнаха на чувствата ми.

                          Наскоро, преди няколко години, 2 кокошки ми разказваха, че започвали да се влюбват в мен, но не беше истина и нищо не стана. След доста срещи и безмислен чат преди това.

                          Една друга искаше да се жени за мен, но не искаше да се работи за бебенце и беше голям егоист.....разказвал съм историята. Паралелно редовно си влизаше в сайта за запознанства.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                            Аз по скоро го приемам като разкрепостеност и липса на морал.

                            Ирина Сърачинова е пример за такава жена,
                            Коя е тази?

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от bota156 Разгледай мнение

                              мое па да не искам да я уча да одят ДРУГИ при нея наготово
                              То, бива мързел бива, ама бивол за курбан не бива.
                              Наздраве!
                              Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                              Мечо

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

                                +1
                                Така е. И аз съм ги виждал тези неща. Един от дядовците ми станал жертва на специалистка по старци преди 50 г. точно.
                                Няколко години по-късно почнал да засича и да омеква и съжалил за постъпката си, но било много късно, след като се развел и напуснал първото си семейство. Нямало кой да научи баба ми......как да се справи със старата мома и как да ги сложи на мястото. Трябвало да отиде в МВР, в службата на мръсницата и да я изобличи пред шефа й. По онова време не се е приемало да се изневерява и се е държало на морала. Също така е трябвало да си трае и да изчака мъжът да омекне.
                                Аз никога не съм се навирал между хора във връзка и не одобрявам това. Също така не мога да гледам чуждо дете на някоя жена, след като си е правила кефа с баща му, то е тяхна отговорност, а не моя.
                                Поздрави
                                Случват се тези неща и няма как да се развиваме и учим ако ги няма. Има си и последствия за да осъзнаем нещата.

                                Като прочетох последните ти изречения се замислих за нещо. Ти си доста логичен и сякаш една друга част се губи. Не го приемай за нападение. Имам въпрос: ти някога влюбвал ли си се, един, два пъти, случвало ли се е и второ, били ли са влюбени в тебе, взаимно или не?

                                Коментар

                                Working...
                                X