IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
Контролен панел | Съобщения | Потребители | Търси
  • If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Да си говорим за жени. Какво искат жените ?

Collapse
X
  • Филтър
  • Време
  • Покажи
Clear All
new posts

  • Хората минат ли 40-те, не им е вече голяма цел в живота да сключват брак (могат да съжителстват и да имат партньори де),
    преглътнали са, че може да нямат деца, живота не е толкова зле и така,
    свободата е зарибяваща за някои, спестяват си евентуални проблеми със грешен избор,
    малки деца и тийнеджъри на стари години,
    освен ако човек не срещне Точният човек за брак, ама вероятността е малка ....
    Не, че е лошо и да се живее семейно и без брак, ако ще и деца да се раждат ...

    Коментар


    • Първоначално изпратено от Evgo Разгледай мнение

      Четох 2 книги, починах си много хубаво и варосах една голяма стая на вилата ми.
      Бяхме на море 3 седмици, но нямаше самотни моми на плажа. А и не бива да смущавам спокойствието на самотна непозната, без да ми е дала знак.

      Отделно лятото съм свалил 4 кг и съм се стегнал, почти съм като момче. С хубав тен.

      Много ми допада стила ти Асо Пика, но при пандемия запознанствата с непознати са трудни.

      На плажа - не зная какъв знак може да ти даде тя, освен безпомощно да почне да се оглежда - в търсене на някой (Евго), който да й разнесе слънцезащитния крем по гръбчето...

      Това може да й предложи и самият Евго...


      Коментар


      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
        Достатъчно оспамихме имотната тема с преживяванията на наш Евго та викам тук е местото да продължиме
        Та значи Евго ето твой цитат от коментар в имотната тема :

        Докато си лежах на плажа по време на отпуската, стигнах до заключението, че ми трябва младо момиче, 25-35 г.
        А не 35-40г, както в последно време се бях ориентирал.


        Добре бе пич ми как ще стане тая работа кат 2 седмици си бил сам на морето и си прочел книгата "Дъщерята на Калояна" и още няколко други ....
        Много пенсионерската ми изглежда това ... Очаквах да чуя и да се похвалиш че за 2 седмици си свалил или поне направил опити да свалиш ЗАДЪЛЖИТЕЛНО кат минимум поне 4 (четири) самотни моми недоклатени ..... А ти книги си ми чел на плажа ... абе Евго, абе младежо .... ма кво да ти кажа ... отчайваш ме братле, честно ти го казвам ....
        Четох 2 книги, починах си много хубаво и варосах една голяма стая на вилата ми.
        Бяхме на море 3 седмици, но нямаше самотни моми на плажа. А и не бива да смущавам спокойствието на самотна непозната, без да ми е дала знак.

        Отделно лятото съм свалил 4 кг и съм се стегнал, почти съм като момче. С хубав тен.

        Много ми допада стила ти Асо Пика, но при пандемия запознанствата с непознати са трудни.

        Коментар


        • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

          Явно не си чел коментарите в имотната тема, има една малка подробност , ето циаттите:

          ЕВГО : Ние миналата година я канихме на гости при нас. И си говорихме много, добил съм представа как стоят нещата. Тя съответно също си е изградила мнение за мен. Обаче, предпочита да чисти вкъщи, вместо да идем на плаж заедно.

          ТНМ : Когато един мъж допадне на една жена, започва игра, стара колкото сътворението на света - нарича се "съблазняване". Ако съответният господин не събуди съответния интерес, настава едно тежко главоболие, почистване на къщата, ходене с мама по магазините, общо взето - имитиране на заетост

          Познават се от 1 година и кво ? Едно голямо нищо, приказки, лафчета, гости и пак приказки, ТЯ си е изградила мнение за младежа Евго и накрая тя си чисти сама в къщи, а Евго си чете сам на плажа книги

          Прочетох сагата. Въпреки, че ме впечатли, ребром зададеният въпрос: "За чичото (бащата) - ли ще се жениш?", то искам да подчертая, че няма общи правила, които да сработват при всяка дама.

          Като тръгвам от това основно начало, то - трябва да отчитаме и уникалността на всяка жена. Не толкова - постоянно да й повтаряме, че ТЯ е уникална, отколкото - с действията си да показваме това. Разбира се, ако има привличането (някои го наричат - химията, допълваща физиката... ...) - ТЯ би го усетила дори преди НЕГО - и самата ТЯ - би ГО насърчавала в "неговата" свалка! Т.е. - тя вече би била готова да "предаде крепостта отвътре"...

          Евго - според мен усеща тия неща...




          ​​​​​​

          Коментар


          • Първоначално изпратено от безимeн Разгледай мнение


            В подкрепа на Евго, когато (не - ако)..., та - когато види (усети, почувства, впечатли...) ИСТИНСКАТА ЖЕНА - животът с нея - специалната - ще бъде осмислен с ОЩЕ ЕДНА възможност за разговори и дискусии ...
            ​​
            (разбира се, след специфичните усещания на секса...)

            ...............

            Какво по-хубаво усещане за един мъж, ако една Мария го приема като великият войвода Евго (прототип на Радул - на Фани Мутафова)?

            Какво още по-хубаво усещане от това, че твоята избраница е силната дама, дъщеря на Калоян, която, например олицетворява могъществото на днешната Меркел (малко неподходяща алюзия, но все пак близка и някак позната...)... Не твърдя, че Меркел е някаква възможност за Евго, но и други дами имат същата буквичка в началото на името, напр. Мелани!

            .................

            Евго е прав, защото в Живота ВИНАГИ се случват правилните събития, които ни касаят. От нас се иска да сме подготвени за тях, а не Животът да ни изненадва неприятно впоследствие.


            ​​​​​
            ​​​​​
            Явно не си чел коментарите в имотната тема, има една малка подробност , ето циаттите:

            ЕВГО : Ние миналата година я канихме на гости при нас. И си говорихме много, добил съм представа как стоят нещата. Тя съответно също си е изградила мнение за мен. Обаче, предпочита да чисти вкъщи, вместо да идем на плаж заедно.

            ТНМ : Когато един мъж допадне на една жена, започва игра, стара колкото сътворението на света - нарича се "съблазняване". Ако съответният господин не събуди съответния интерес, настава едно тежко главоболие, почистване на къщата, ходене с мама по магазините, общо взето - имитиране на заетост

            Познават се от 1 година и кво ? Едно голямо нищо, приказки, лафчета, гости и пак приказки, ТЯ си е изградила мнение за младежа Евго и накрая тя си чисти сама в къщи, а Евго си чете сам на плажа книги

            Коментар


            • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение
              Достатъчно оспамихме имотната тема с преживяванията на наш Евго та викам тук е местото да продължиме
              Та значи Евго ето твой цитат от коментар в имотната тема :

              Докато си лежах на плажа по време на отпуската, стигнах до заключението, че ми трябва младо момиче, 25-35 г.
              А не 35-40г, както в последно време се бях ориентирал.


              Добре бе пич ми как ще стане тая работа кат 2 седмици си бил сам на морето и си прочел книгата "Дъщерята на Калояна" и още няколко други ....
              Много пенсионерската ми изглежда това ... Очаквах да чуя и да се похвалиш че за 2 седмици си свалил или поне направил опити да свалиш ЗАДЪЛЖИТЕЛНО кат минимум поне 4 (четири) самотни моми недоклатени ..... А ти книги си ми чел на плажа ... абе Евго, абе младежо .... ма кво да ти кажа ... отчайваш ме братле, честно ти го казвам ....

              В подкрепа на Евго, когато (не - ако)..., та - когато види (усети, почувства, впечатли...) ИСТИНСКАТА ЖЕНА - животът с нея - специалната - ще бъде осмислен с ОЩЕ ЕДНА възможност за разговори и дискусии ...
              ​​
              (разбира се, след специфичните усещания на секса...)

              ...............

              Какво по-хубаво усещане за един мъж, ако една Мария го приема като великият войвода Евго (прототип на Радул - на Фани Мутафова)?

              Какво още по-хубаво усещане от това, че твоята избраница е силната дама, дъщеря на Калоян, която, например олицетворява могъществото на днешната Меркел (малко неподходяща алюзия, но все пак близка и някак позната...)... Не твърдя, че Меркел е някаква възможност за Евго, но и други дами имат същата буквичка в началото на името, напр. Мелани!

              .................

              Евго е прав, защото в Живота ВИНАГИ се случват правилните събития, които ни касаят. От нас се иска да сме подготвени за тях, а не Животът да ни изненадва неприятно впоследствие.


              ​​​​​
              ​​​​​

              Коментар


              • Достатъчно оспамихме имотната тема с преживяванията на наш Евго та викам тук е местото да продължиме
                Та значи Евго ето твой цитат от коментар в имотната тема :

                Докато си лежах на плажа по време на отпуската, стигнах до заключението, че ми трябва младо момиче, 25-35 г.
                А не 35-40г, както в последно време се бях ориентирал.


                Добре бе пич ми как ще стане тая работа кат 2 седмици си бил сам на морето и си прочел книгата "Дъщерята на Калояна" и още няколко други ....
                Много пенсионерската ми изглежда това ... Очаквах да чуя и да се похвалиш че за 2 седмици си свалил или поне направил опити да свалиш ЗАДЪЛЖИТЕЛНО кат минимум поне 4 (четири) самотни моми недоклатени ..... А ти книги си ми чел на плажа ... абе Евго, абе младежо .... ма кво да ти кажа ... отчайваш ме братле, честно ти го казвам ....

                Коментар


                • Освен забавна тема, то и комични коментари

                  Коментар


                  • Уважаема редакция, Нужен ми е съвет. Благодаря ви предварително. От известно време заподозрях гаджето ми, че кръшка.
                    Ако вдигна аз телефона - затварят. Взе често да се среща с "приятелки", а като я питам с кой е била, казва, че не ги познавам. Взех да гледам през прозореца кога ще пристигне с такси, а тя идва зад ъгъла и не мога да разбера с каква кола е дошла.
                    Както и да е, никога не бих я разпитвал за такива работи, но когато снощи късно пак тръгна на някаде, не се сдържах. Слязох до моята кола, залегнах зад нея и започнах да наблюдавам какво ще стане. И гледам - ужас! Долните тампони на амортисьорите станали на нищо!
                    Как мислите, дали ще мине само със смяна на тампоните или ще трябва да се изръся и за амортисьори?

                    Коментар


                    • - Муцка, това яке от какво е?
                      - От полиестер.
                      - Изроди! Кой знае колко полиестера са убили за това!

                      Коментар


                      • Първоначално изпратено от Асо Пика Разгледай мнение

                        Евго ти знаеш моята история, ето кво ще ти кажа. Жената разбира единствено със сърцето. За нея няма вяра, истина, изкупление, безсмъртие. Има любов. Тя обича само като жена. Любовта братле е важна, само тя. Обича ли те жената ще тръгне с теб дори и в ада. Ти знаеш с моята съпруга още като бяхме гаджета и с връзка на няколко месеца след чудовищните скандали как бяхме брутално изгонени и анатемосани и прокълнати от всички. Аз с 1 сак с дрехи и тя с 1 малка раничка с дрехи. Това беше всичкото ни имущество. Аз имах 147 лева, а тя 8 лева и това бяха всичките ни пари тогава. Буквално бяхме изритани и изхвърлени на улицата. Нямахме къде дори да спим. Но двамата бяхме щастливи че сме заедно, адски щастливи, обичахме се като луди та и до ден днешен е тая лудост и само това беше важно за нас в оня момент И тя тръгна с мен в неизвестното. Прекъсна образованието си студентка 2 курс, прекъсна абсолютно всякакви отношения със семейството си та и до днес. Няма мама няма тати няма сестра особено сестра й .... Тръгна с мен и искаше да бъде просто с мен и без обещания без награди без да иска нищо. Без обещай ми Тадж Махал, осигури ми лукс живот, купи ми Мерцедес кабрио, заведи ме на Бахамите. Това беше преди 10 год. Та исках да ти кажа братле ако жената те обича истински с сърцето и душата си тя ще тръгне с теб и няма да се интересува от нищо друго. И ще остане с теб.

                        Та между другото он ди одър хенд коджа мацки си стоят ей така самотни и необичани и недоклатени . Ако не пие много може и с 50-тина лева да се свали някоя ама не ти трябва да пие мацката може 1 бира или 1 водка или виски или 2 чаши вино нещо такова.

                        Пък и друго братле рано или късно всяка жена узрява за мисълта и повярвай ми доста болезнено я осмисля, че дори да се снима за Плейбой от играта на "прелъстена и изоставена” с богатите и властни мъже няма голяма полза и по-добре да се кротнеш при някой обикновен човечец (Пешо, Иван, Драган .... Евго ), но със сериозни намерения, който ще се грижи за теб и ще ти търпи простотиите неопределено време а вероятно и за цял живот. По-добре да чуеш “нямаме пари”, когато харесаш някои ботушки от крокодилска кожа на Витошка, отколкото да бъдеш нашамарена, извозена до края на София, изхвърлена от джипа и заменена с 4 години по-млада манекенка. В живота никога не знаеш кой ще ти помогне и кой ще те подведе. Който ти е помогнал вчера може без да иска да те прецака брутално днес. А който ти е пречел и ритал цял живот може да ти даде огромен шанс – по невнимание или от внезапна добра воля знайш ли ....

                        И още нещо братле изобщо не вярвай на онова племе поетите дето те лъжат че не е възможно в една жена бог да е събрал прелестите на тялото и прелестите на душата. А още по-малко вярвай на поетесите тия пък ептен не са уред в главата яко ги кълве щъркела
                        OK,

                        Мерси за хубавите съвети и отделеното време.

                        Коментар


                        • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                          Алоооу, ти къде прочети, че аз ще експериментирам!? Мен ме мързи да гледам, ти за опити ми намекваш.
                          Наздраве!

                          П.П. Тяна ми допада повече от Тянка - някак по-аристократично ми звучи
                          А Тя Нан Мън, как ви звучи? tnm = тнм = Тя Нан Мън. Е, има и малко мрачна слава след потушаването на вълненията на него преди 30 години, но велико е, в превод от китайски - „Вратата на небесното спокойствие“ (от Уики).

                          Разбира се, безкрайно много може да са възможностите за тнм, може да е с руски произход - Татяна Немирович Морозова? Представям си Марина Влади - бездънни светли очи, леко източни (азиатски) скули, блазе му на Вл. Висоцки. Блазе му казвах преди 40 години, сега не; него го няма, а тя...е, и тя вече не е същата
                          Last edited by манимемене; 30.07.2020, 09:59.

                          Коментар


                          • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                            Днес 14:06


                            Ами мързи ви щото не ядете достатъчно и нямате сила.
                            Една котка яде повече от вас, онова не ми харесва, това не искам, чопне тук там и от миризмите във кухнята не и се яде.
                            Ама храната прави борбата.
                            Тази е и причината 99% да искате да спите до поне 10 ч всеки божи ден.
                            Ама после искали равенство, моля ти се .
                            Явно ще ми се наложи да пиша бавно

                            Господинът, към който беше отправен коментара ми, беше споделил, че при него теорията понякога не се покрива с практиката. Видя ми се някак потиснат и за да го ободря, му отговорих, че ако различията са леки, няма да му връзваме кусур, а ще приемем, че той експериментира. Важното е да не се отказва. Все някога нещата ще му се получат.

                            Колкото до храната - ми, аз се радвам на завиден апетит. Тез 73 кила при ръст 1,55 метра няма как да се поддържат без хапване, пийване и лежане тип "древен римлянин" около масата.
                            Наздраве!
                            Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                            Мечо

                            Коментар


                            • Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Алоооу, ти къде прочети, че аз ще експериментирам!? Мен ме мързи да гледам, ти за опити ми намекваш.
                              Наздраве!
                              П.П. Тяна ми допада повече от Тянка - някак по-аристократично ми звучи
                              Днес 14:06
                              Първоначално изпратено от tnm Разгледай мнение

                              Колко малко? Щото ако е леко, благосклонно можем да го впишем като експериментиране.
                              Наздраве!
                              Ами мързи ви щото не ядете достатъчно и нямате сила.
                              Една котка яде повече от вас, онова не ми харесва, това не искам, чопне тук там и от миризмите във кухнята не и се яде.
                              Ама храната прави борбата.
                              Тази е и причината 99% да искате да спите до поне 10 ч всеки божи ден.
                              Ама после искали равенство, моля ти се .

                              Коментар


                              • Първоначално изпратено от hazard Разгледай мнение

                                Стига си адвокатствувал да печелиш точки пред дамите,
                                Тяна иска да експериментира, Dury си мълчи, явно размисля , аз какво съм виновен,
                                сложете очилата и четете -сервира, не други дейности, ало
                                Алоооу, ти къде прочети, че аз ще експериментирам!? Мен ме мързи да гледам, ти за опити ми намекваш.
                                Наздраве!

                                П.П. Тяна ми допада повече от Тянка - някак по-аристократично ми звучи
                                Приятелството се състои от серия изловени и неизловени предателства !!!
                                Мечо

                                Коментар

                                Working...
                                X